Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Decoratie in ferma de craciun disparuta

A inceput azi ferma de craciun, am primit o decoratie si pana sa o pun ,a disparut din depozit

Comentarii

  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Dacă e deco oferită la construirea primei case, înseamnă că se repetă 'eroarea' (eu i-aş spune furăciunea) de la ediţia trecută... nimic nou sub soare.
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Sunt bug-uri! Am primit deco pe insula, dar au disparut toate deco din inventar. Apar dupa refresh, si dispar la fel de repede.
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Bug-uri, bug-uri, dar clasamentul la Ferma de Craciun iar e razna. Unii nu au inceput invenimentul dar au cele 5 mil pietre runice... din Ferma anterioara.
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Da, ai dreptate. Asta se intampla pentru ca ferma temporara este aceeasi la ultimile 3 editii, dar cu alt nume: ferma vikinga, ferma nordica si ferma de Craciun.
  • Bioplant (RO1)Bioplant (RO1) RO1 Postări: 82
    Pe mine treaba cu 5 mil rune date doar la unii ma lasa deja rece. M-a revoltat o data pe tema asta... mi-a facut nervi... dar acum nu-mi mai pasa.
    Altceva ma intriga! Nu am urmarit in prima zi de la aparitia fermei temporare, dar a doua zi seara, deja jucatorul de pe primul loc avea 42 mil rune. Intru, sa vad magnifica, mirifica, si super productiva ferma, dar ce sa vezi, era doar o ferma modestuta, si in general fermele de pe cont nu erau cine stie ce. Bun, luam in considerare ca a pus gold, dar sa faci asa o suma in doua zile pe o ferma modesta... nici nu stiu daca reusesti sa dai atat din maini. Pacat ca n-am urmarit din prima zi cu cat a intrat in clasament.. cand a ajuns la asa suma... cert e ca de ieri pana astazi a mai facut doar 1 mil. Mie imi miroase a facatura cu scopul de a-i innebuni pe ceilalti cand vad asa scor. Sau poate sufar eu de mania conspiratiei...

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier