Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

dispar galbeni!!!

poate rezolvati aceasta problema. in timp ce strangeam produsele, am constatat ca lipsesc 240 galbeni. nu imi stie nimeni parola, sunt singura care intra pe ferma mea, categoric NU AM CUMPARAT NIMIC, NU AM DONAT GALBENI. NU ese prima dat cand am observat acest lucru si se pare ca si altii au patit la fel. cred ca cei care administreaza acest joc ar trebui sa ia in serios aceasta problema. nu mai incercati de fiecare data sa ne spuneti ca noi suntem de vina, ca am folosit galbenii si nu ne aducem aminte. intamplator am verificat suma de galbeni pe care o aveam si dupa nici 5 minute am vazut ca lipsesc 240.

Comentarii

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    raspunsul va fi simplu o lozinca ,,scrie la suport"  si nu se va rezolva nimic :))
  • ANNNA3 (RO1)ANNNA3 (RO1) RO1 Postări: 13
    si la mine au disparut galbeni din senin
  • Ladaru12Player (RO1)Ladaru12Player (RO1) RO1 Postări: 94
    eu am observat ca dispar galbeni numai cand dai click pe atelierul lui mos craciun,am donat dolari ,dar sau dus si galbeni in acelasi timp
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna seara!
    Nu recomand nimanui sa scrie la suport! Ladaru12Player are dreptate: la Atelierul lui Mos Craciun dispar zilnic cate 240 galbeni, dar numai daca jucati acest event. Evident ca este un bug, care din pacate nu poate fi remediat acum.
  • ancam (RO1)ancam (RO1) RO1 Postări: 5
    Multumesc pentru interes si comentarii.
    ANNA3 daca nu ai fi sesizat si tu, nu cred ca as fi avut "curajul" sa scriu. M-as fi gandit ca gresesc eu ceva, dar se pare ca greseala e in alta parte.
    Va urez..la mai putini galbeni disparuti  :)
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Cu drag!
    Eu va rog sa aveti curaj si sa scrieti, pentru ca daca voi nu spuneti nimic, eu nu am motiv sa scriu.  Dar adun informatiile de la colegi, de pe celelalte forumuri. Si nu va spun deoarece exista o mare probabilitate sa nu existe acelasi bug pe toate forumurile. Iar daca eu nu ma lovesc de el, nu are rost sa va sperii degeaba.

  • TitiOana (RO1)TitiOana (RO1) RO1 Postări: 36
    Am jucat la Mos de aprox 15 ori ... deci 15x240 = 3600 galbeni disparuti :) si cine stie cati altii furati si nu mi-am dat seama...

    Bataia de joc :) 
    De cate ori lipseste ceva,noi jucatorii suntem de vina,ba nu suntem atenti,ba ce spunem nu este adevarat si niciodata nu a existat :)

    Ne face sa ne bucuram de niste decoratiuni si pe alta parte ne fura galbenii cumparati cu banii nostrii reali :)

    Dar nu ei sunt de vina..ci noi! pentru ca inca cumparam gold si inca mai jucam :)

    Cu parere de rau o zic fiindca jocul imi place foarte mult.Pacat de el !
  • cristi.u (RO1)cristi.u (RO1) RO1 Postări: 4
    nemti nenorociti au ajuns sa fure gold nemernici
  • cristi.u (RO1)cristi.u (RO1) RO1 Postări: 4
    5.000 de gold niste nemernici - au disparut din cont 
    si nu am intrat pe mos au diasparut pur si simplu

  • lil (RO1)lil (RO1) RO1 Postări: 40
    nu dispar galbeni doar la atelierul lui mos furacila, dispar galbeni ca asa vor muschii celor de la ggs !!!
    nemultumiti probabil ca nu s-a mai cumparat atat de mult gold acum de sarbatori,au ingrosat obrazul ( soriciul mai bine zis ) si au inventat ei un bug, dar care normal e in favoarea lor.dubioasa tacerea si inertia lor in privinta asta, ei au exact reactia celui mic din iarba...tacere...tacere..( dar si tacerea e un raspuns, nu ???) 
  • lena97 (RO1)lena97 (RO1) RO1 Postări: 10
    buna acum doua zile aveam in cont 166645de galbeni ieri aveam 19640 de galbeni nu am cumparat nimic si totusi acesti galbeni mi-au disparut se poate verifica.va rog astept raspuns.multumesc

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Te rog sa faci un tichet la Support, pentru ca doar ei sunt in masura sa rezolve aceste probleme. Dar sa ai rabdare pentru ca in acest moment au de rezolvat foarte multe cereri.
  • buna ziua am o problema....m-am trezit din seful cooperativei adjunct ....cum se poate ca cineva sa-mi ia locul peste noapte?asta este cooperativa mea ,de sase ani ma chinui si o cresc iar acum ma trezesc pe post de adjunct fara drept de administrare?cel care era un simplu membru iar acum este seful cooperativei se numeste Laur2006
  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    buna ziua am o problema....m-am trezit din seful cooperativei adjunct ....cum se poate ca cineva sa-mi ia locul peste noapte?asta este cooperativa mea ,de sase ani ma chinui si o cresc iar acum ma trezesc pe post de adjunct fara drept de administrare?cel care era un simplu membru iar acum este seful cooperativei se numeste Laur2006
    Ti-am raspuns aici:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/ro/discussion/comment/4068693#Comment_4068693
  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    Am să închid această discuție deoarece se referă la dispariția galbenilor din cauza unei probleme vechi și discuția nu a mai rămas pe subiectul principal. 
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!