Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Cooperative Jucătorii caută cooperative

caut coperativa sa fiu sef

lorenzo2018 (RO1)lorenzo2018 (RO1) RO1 Postări: 9
caut colectivă sa fiu sef sunt activ 2 ore  fac 6.00.000 puncte pe campionat îmi place echipa și să fie activi și harnici câte mai multe infformati ms. pe lorenzo2018
Post edited by lorenzo2018 (RO1) on

Comentarii

  • probook650g1 (RO1)probook650g1 (RO1) RO1 Postări: 91
    editat 25.03.2018
    Vrei sa fi sef intr-o cooperativa ??? ... pai este simplu prietene !!.... fa-ti una ...te costa putini galbeni !!  :smiley::smiley::smiley:

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    poate vrea sa fie sef la cistigatoare nu la una mica ca are una , a fost si la mine in coop si cum a intrat a cerut sa-l fac sef :))
  • roxhanik89 (RO1)roxhanik89 (RO1) RO1 Postări: 84
    Hai ca asta-i tare :)
  • buna ziua,dragi colegi!mare atentie,am coop jolanda infiintata di 03-2013 am jucat ,am cheltuit bani reali,am pierdut nopti,o fam de7pers,prieteni,rude si alti fermieri,acum am ramas fara ea,din pozitia de sef chiar (fondator,detinator)am ajuns la lev149muncind din greu,am cheltuit multi bani reali cumparand galbeni ,apoi obiecte sa poti derula proiecte si cercetari,iar acum este un anume lacoste intrat de o luna in coop care refuza sa-mi inapoieze functia de lider ,mi sa spus ca poate la pus din oficiu daca am lipsit ceva timp,dar cum este posibil cineva din joc sa-mi ia pur si simplu5ani din viata ,bani,sanatate,pt ca jucam noapte de noapte,am fost3sapt in concediu medical,iar acum clar nu am chef de joc urmariti va rog acesasta coop jolanda,condusa de acest sef lacoste care nu vrea sami inapoieze coop ,are varza pusa de o luna,nu se fac proiecte,cercetari competitii,intra si iese intrun min de pe cont doar pt a-l detine,pt a distruge munca altora,e strigator la cer,conducerea nu vede mes noastre?ne pune intrebari despre joc?este clar ca sunt multumita de joc dar sa am si siguranta iar cand cineva ,,plange,,sa il ascultati sa cercetati si sa luati masuri,consider un abuz mare ,fie de acest lacoste,fie de cine la numit in coop mea sef,mia incalcat drepturi,mia furat munca de5ani,vederea de ce nu stand cu ochii in calculator,,,,,cu respect dragi colegi si conducere,faceti-va putin timp si pt acest caz si nu incurajati hotii,altfel lumea va fi dezamagita si nemultumita de acest joc!considerati dragii mei ca dupa5ani sa fondez o alta coop?sa cheltui mil de ei in ea so ridic apoi un intrus care (nici macar contul lacoste nu este al lui)sa vina sa se bucure de ea!pt dzeu sper sa faceti dreptate,asa ceva nu este posibil,,,,,,o zi faina va doresc tuturor!
  • roxhanik89 (RO1)roxhanik89 (RO1) RO1 Postări: 84
    Imi pare rau ca ai trecut prin acest necaz :( Poate se sesizeaza cineva si te ajuta.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier