Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

am uitat parola

dani77851dani77851 Postări: 2
sunt dani7785 si aveam ferma la nivel 32.am uitat parola si nu stiu cum am bagat dani77851 si mia dat jocul de la capat.va rog ajutati-ma sa imi recuperez ferma.sunt disperat. adresa mea este www.peugeotddn@yahoo.com.va multumesc
Post edited by dani77851 on

Comentarii

  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 08.06.2013
    pentru a regasi contul initial, citeste aici:
    http://ro.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?6333-probleme-frecvente-conturi-resetate

    pentru a recupera parola, da click pe "Ti-ai uitat parola?", in formularul de conectare.
  • dani77852dani77852 Postări: 7
    editat 08.06.2013
    am bagat noua parola dar imi da jocul de la capat.te rog din suflet ajuta-ma .imi vreau ferma inapoi.sunt disperat.ferma mea exista acolo.adresa mea este www.peugeotddn@yahoo.com.am avut de la inceput bagat in favorite si se deschidea automat si nu am mai stiut parola atunci cand am reformatat pc. TE ROG CAUTA TU SI AJUTA-MA PTR CA TU STII CEL MAI BINE
  • dani77851dani77851 Postări: 2
    editat 08.06.2013
    ferma mea exista si se numeste DALLAS
  • elena787 (RO1)elena787 (RO1) RO1 Postări: 1,222
    editat 08.06.2013
    Dani, cand te loghezi verifica pe ce server esti. Poate intri pe International1 si ferma ta veche e pe Romania1.
    Asta ar putea fi o cauza daca parola ti-ai inlocuit-o.
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 08.06.2013
    dani77851 a scris: »
    ferma mea exista si se numeste DALLAS

    da, ferma exista pe serverul Romania 1. selecteaza serverul inainte de a da numele si parola.
  • dani77852dani77852 Postări: 7
    editat 09.06.2013
    iti multumesc mult.am recuperate ferma
  • simi_elenasimi_elena Postări: 14
    editat 11.06.2013
    Buna, mariachi! Cum pot sa imi modific datele de contact (mail si parola)? Adresa de mail pe care am facut contul mi-a fost ,,sustrasa" si nu o mai pot folosi. Pot sa mai fac ceva in cazul asta?
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 11.06.2013
    simi_elena a scris: »
    Buna, mariachi! Cum pot sa imi modific datele de contact (mail si parola)? Adresa de mail pe care am facut contul mi-a fost ,,sustrasa" si nu o mai pot folosi. Pot sa mai fac ceva in cazul asta?

    adreseaza-te echipei de suport. doar ei pot schimba adresa de e-mail asociata contului tau de joc: http://support.goodgamestudios.com/
  • simi_elenasimi_elena Postări: 14
    editat 11.06.2013
    mariachi a scris: »
    adreseaza-te echipei de suport. doar ei pot schimba adresa de e-mail asociata contului tau de joc: http://support.goodgamestudios.com/

    Multumesc! O sa incerc!
  • angy4 (RO1)angy4 (RO1) Postări: 5
    nici eu numi merge boss.boss  va rog  am pirdut parola  emilulwasd"_wasdornd iajhoo.com  va rog ajutatima mia fost furate

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    daca ai mailul si poti sa il accesezi , cind te conectezi ai o optiune cu mi-am uitat parola dai pe ea si vei primi un mail cu un cod cu care te vei putea loga la ferma si vei putea sa iti pui alta parola dupa ce intri pe cont 
    Dar asta doar daca mailul fuctioneaza si il poti accesa adica sa ai si parola de la mail
  • lorenzo2018 (RO1)lorenzo2018 (RO1) RO1 Postări: 9
    nu am emil la cont  mia fost  furat  boss.boss si  fedorovich eu sunt iosif

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier