Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

conturi resetate/pierdute

124»

Comentarii

  • Nu imi amintesc parola celuilalt cont de-al meu si nu o pot recupera deoarece e-mailul este al fostului meu prieten si nu mai am parola... ce pot sa fac? contul e loredana2589
    a avea doua conturi pe un acelasi server este interzis prin regulamentul de joc. prin urmare, ai intrat in legalitate. bucura-te :)
    este contul pe care joaca verisoara mea. ar trebui sa ii interzic sa joace? are 8 ani si de aceea am scris eu aici, nu ea.
  • Nu imi amintesc parola celuilalt cont de-al meu si nu o pot recupera deoarece e-mailul este al fostului meu prieten si nu mai am parola... ce pot sa fac? contul e loredana2589
    a avea doua conturi pe un acelasi server este interzis prin regulamentul de joc. prin urmare, ai intrat in legalitate. bucura-te :)
    este contul pe care joaca verisoara mea. ar trebui sa ii interzic sa joace? are 8 ani si de aceea am scris eu aici, nu ea.
    contul este facut de mine pentru ea si nu mai stiu parola de la el dar am rezolvat. 
  • am pierdut contul pumba74 pentru ca am intrat cu numele si parola pe facebook sima dat de la inceput.
  • ArwynArwyn Guest Postări: 800
    am pierdut contul pumba74 pentru ca am intrat cu numele si parola pe facebook sima dat de la inceput.
    Esti sigur ca ai selectat serverul corect? 

    In orice caz iti recomand sa trimiti un mesaj la Suport si sa le explici situatia. (Mesajul trebuie scris in engleza)
  • znnd123 (RO1)znnd123 (RO1) Postări: 30
    editat 27.12.2016
    Eu nu am avut contul pe international ci pe RO (Edit: RO 1)
    Atunci a fost si o comuna problema cu limba care se schimba automat, scria in engleza (in joc, si ma trimitea automat pe forumu englez) dar era tot serveul romanesc. Apoi dupa un an cand am vrut sa ma loghez pe vechea. micuta mea ferma scria ca este "invalid" . Nu ma loga nici in joc nici pe forum. Testand daca merge sa fac un cont nou (acelasi cont) m-am reinregistrat in casuta mare din joc, cu acelasi nume de utilizator si email. Pe forum a aparut acelasi cont vechi (cont cu care nu ma puteam loga, zicea ca nu exista). In joc mi-a creeat o ferma noua.
    Si NU este inregistrat pe international !
    Este enervant, la fel face si YAHOO cu email-urile si cartelele de telefon, cineva care crede ca reia legatura cu tine vorbeste cu o noua persoana si cum poate stii ca este un cont inregistrat de altcineva ? Si tu pierzi legatura cu toti...
    Mi s-a furat numarul de telefon si email-ul... LOGIC ! Nu le-am folosit ani, am crezut ca acelasi lucru se intampla si aici. 
  • Dj_deea90Player (RO1)Dj_deea90Player (RO1) RO1 Postări: 899
    Daca nu ai folosit galbeni, contul se sterge dupa cateva luni de inactivitate (6, din ce am citit pe undeva pe la englezi). Nu cred ca il mai poti recupera cumva, dar succes!
  • lorenzo2018 (RO1)lorenzo2018 (RO1) RO1 Postări: 9
    BUNA VA ROG AJTATIMA NUMAI MERGE  CONTURILE FEDORVICH  SI BOSS.BOSS  CANTACTATIM  PE  ANGY4  DACA VRETIO SA MA AJUTATI  NUMAI MERGE  PAROLA  MIA FOST FURTAT

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier