Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

Intrebare

Buna seara. in primavara lui 2019 am creat eu o cooperativa si azi dimineata am fost data afar toti membri si cooperativa a disparut.
Din ce cauza sa intamplat asta este a doua oara cand mi se ia cooperativa. cooperativa mea se numea Ferma Traznita.
mai are rost sa joc acest joc sau toate cooperrativele trebuie sa dispara?
inclusiv am fost bagata in alta cooperativa fara acordul meu in alta cooperativa eu si mai un membru al echipei mele e posibil asa ceva???

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Ai pierdut cooperativa pentru ca nu ai mai intrat pe cont. Ca sa se desfasoare optim activitatea fiecarei cooperative, este obligatoriu ca seful acesteia sa fie activ (poate sa lipseasca maxim 29 zile calendaristice). Regulamentul jocului prevede ca sefia echipei este acordata automat jucatorului cu nivelul cel mai mare si care este cel mai prezent pe joc.
    Personal cred ca doar s-a schimbat numele cooperativei.
  • Brigitte08 (RO1)Brigitte08 (RO1) RO1 Postări: 8
    IRIS a zis:
    Buna ziua!
    Ai pierdut cooperativa pentru ca nu ai mai intrat pe cont. Ca sa se desfasoare optim activitatea fiecarei cooperative, este obligatoriu ca seful acesteia sa fie activ (poate sa lipseasca maxim 29 zile calendaristice). Regulamentul jocului prevede ca sefia echipei este acordata automat jucatorului cu nivelul cel mai mare si care este cel mai prezent pe joc.
    Personal cred ca doar s-a schimbat numele cooperativei.
    toata ziua zi de zi am fost pe joc inclusiv toti membrii cooperativei si fiecare a participat la campionatul cooperativelor.
    cum e posibil sa ziceti asa ceva mi se pare deja hotie 

  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    Scuze ca ma bag dar cred ca IRIS nu a citit cealalta postare a ta de ti-a dat raspunsul de mai sus.
  • Brigitte08 (RO1)Brigitte08 (RO1) RO1 Postări: 8
    Scuze ca ma bag dar cred ca IRIS nu a citit cealalta postare a ta de ti-a dat raspunsul de mai sus.

    pai atunci sa isi faca treaba cum trebuie nu arunca acolo 2,3 vorbe si gata sa rezolvat problema  trebuia sa citeasca toate postariile doar de aceea e moderator sau ce ii ea
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Ce ar fi sa nu ma mai pui la punct? Daca tot le stii pe toate, de ce creezi spam pe forum postand aceeasi problema de mai multe ori, lucru care este interzis prin regulament? La fel ca si discutiile despre furturi. In mod normal ar trebui sa te penalizez, dar inteleg ca esti tare suparata. 
    Da, Bogdan a avut dreptate. Am intrat si am citit aceasta postare si am dat rapunsul la ceea ce ai scris aici.
    Un moderator nu poate sa rezolve problemele la care te referi, asa ca tot ce poti sa faci este sa faci un tichet la suport.
    Mult succes!  
  • Brigitte08 (RO1)Brigitte08 (RO1) RO1 Postări: 8
    mai aim colegi care au dat meil la suport si inca nu au primit raspuns. credeti ca fac tam tam degeaba am aproape 3 saptamani de cand nu e rezolvata aceasta probleelma. 

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier