Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

eroare la nava aventurierului

De doua ori am imbunatatit nava aventurierului in coop. Romalo si tot la nivelul 1 ne-o da. Acum incerc a treia oara si tare mi-as dori sa treaca la nivelul 2 cum e normal!

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna seara!
     Nava aventurierului trebuie reparata integral zilnic, sau macar cala + cabina si partial carena. In caz contrar ii scade nivelul si nu mai aveti ce cadouri sa luati. Este foarte greu sa completati de 2 ori pe zi când sunteti foarte putini jucatori activi in echipe. Cred ca de aici vine problema, de fapt.
    Mai multe informatii despre sat si nava aventurierului gasiti aici:


    https://crazybigfarm.net/farm/village/jetty.htm

    Traducere de pe crazybigfarm:

    *De fiecare dată când barca se va întoarce va avea nu mai puțin de 25% daune pe toate cele 3 părți, încercați să o trimiteți cu 0% pentru a păstra daunele la minimum. Dacă barca dvs. este 100% deteriorata la ieșirea din port, va scădea cu un nivel.

    Cateva sfaturi:
    Nu faceți upgrade la nava dvs. decât dacă aveți suficienți membri dispuși să planteze borduri pentru a o repara.
    Dacă nava ta este deteriorata 100% la ieșirea din port, va scadea de fiecare dată cu un nivel.
    Nivelul 4 este realizabil, dar nivelul 5 va necesita mulți membri pentru a  repara nava.*

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier