Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

hambar

buna spunetimi si mie unde pot vedea hambaru care lam cumparat cu galbeni nu imi arata as vrea sal imbunatatesc si nu imi apara nici unde cum pot sal il vad ca sa il imbunatatesc.
va multumesc

Comentarii

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    vad ca ai doua hambare nivel 8  jocul nu iti da voie sa ai mai multe asa ca nu stiu ce hambar ai mai cumparat   sau doar crezi ca ai cumparat !!!!
  • spyrydus_07 (RO1)spyrydus_07 (RO1) RO1 Postări: 6
    da ai mare dreptate aicia am pe cele doua la nivelu 8.
    dar am mai cumparat cu galbeni un hambar care este la nivelu 1.
    in total pe mine ma lasa sa stochez pina la 4300 si eu cred ca daca imbunatatesc hambaru cu galbeni maresc hambaru mai mult.
    poti cumpara pina la doua hambare cu dolari si unu cu galbeni nu sau nu am inteles eu bine dar mi au luat galbeni pt hambaru dar nu mi la dat si nu inteleg care este problema aicia.
    multumesc mult si o seara placuta
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    din ce stiu si vad la mine jocul iti da voie doar la doua hambare cu dolari sau galbeni nu conteaza deci ai doua
    la mine la doua hambare nu imi mai da voie sa cumpar altul nici cu dolari nici cu galbeni  sunt blocate nu stiu ce hambar ti-a dat tie voie sa cumperi
    spui ca ai capacitate 4300 mai poti mari capacitatea cu inca 50 daca maresti resedinta la 10 atit este maxim 
  • spyrydus_07 (RO1)spyrydus_07 (RO1) RO1 Postări: 6
    uite aicia o imagine cu hambaru care lam cumparat cu galbeni.
    plus cele doua cumaparate cu dolari.
    spunemi acuma cam ce ar putea fi te nu te lasa sa le am pe toate trei.
    iti multumesc pt intelegere si timpul acordat
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    nu stiu dece te-a lasat sa cumperi pentru ca nu trebuia sa te lase nu au voie decit la doua hambare  indiferent de care sunt poti sa te uiti pe toate conturile  si nu ai sa vezi la nimeni mai mult de doua a fost ceva de la ei daca ti-a permis asa ceva si nu o  sa iti apara nicaieri pentru ca ala atunci cind il cumperi trebuie sa-l si construiesti nu se depoziteaza nicaieri se construieste pe loc ca toate pe care le cumperi de acolo iar tu avind deja doua bine inteles ca nu te-a lasat sa il pui pe ferma si in mod normal trebuia sa-ti dea si bani inapoi in cont atita timp cit nu poti beneficia de el  alceva nu mai am ce sa-ti spun asta este regula asa a fost decind s-a infiintat jocul si nu au schimbat-o pina acum din ce stiu eu
  • spyrydus_07 (RO1)spyrydus_07 (RO1) RO1 Postări: 6
    iti multumesc foarte mult pentru informatie si tot odata pt intelegere.
    acuma ar fi corect sa mi imi dea galbeni inapoi daca nu ma lasa sa benificiet de el si ar mai fi daca desfintet unu dintre hambar aduncia mi ar da acela cu galbeni cred eu.
    o zi placuta si iti multumesc foarte mult

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier