Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate Jucătorii se prezintă

SĂRBĂTORI FERICITE dragi Români , oriunde v-ați afla !!!!!

ANUBIUS (RO1)ANUBIUS (RO1) RO1 Postări: 29
editat 24.12.2019 în Jucătorii se prezintă
Luna Decembrie , poate cea mai frumoasă lună a anului ,unde așteptăm cu drag sărbătorile iernii alături de cei dragi și când ar trebui sa încercăm sa devenim mai buni mai înțelegători și mai iubitori , cu aceasta ocazie vreau sa va urez din toată inima un călduros Crăciun Fericit si Un An Nou plin de bucurii de satisfacții și realizări , totodată pe această cale vreau sa îmi cer iertare tuturor jucătorilor pe care i-am deranjat , ofensat , jignit sau dezamăgit pe parcursul anului ce aproape se încheie și îmi doresc ca în noul an sa fim mai buni și mai înțelegători și sa tratăm acest joc ca atare .
Vă doresc în continuare un joc plăcut și plin de realizări !!

Cu deosebit respect  , Șerban :blush:

( Un HAIDUC  rebel ) 
Post edited by IRIS on

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier