Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate Jucătorii se prezintă

Prezentare moderator nou

IRISIRIS Guest Postări: 1,305
editat 04.08.2018 în Jucătorii se prezintă
Buna ziua, dragi fermieri
Incepand de azi voi fi moderator pe forum alaturi de Beofarmer, care impreuna cu Arwyn m-a sustinut pe toata durata parcurgerii pasilor necesari pentru a ajunge aici. Asadar, va multumesc foarte mult Andreea si Raul ca ati fost si sunteti alaturi de mine si sunt convinsa ca forumul nostru va avea in continuare o ECHIPA de moderatori ca si pana acum. Cum in prezent moderatorii au alt id decat cel de jucator, eu am devenit IRIS si prefer sa fiu cunoscuta astfel. Dar pot sa va spun ca joc BF de 5 ani, ca in joc am fost si jucator si adjunct si sef de coperativa si ca imi place foarte mult BF. Sunt un om de echipa si imi place ca in jurul meu sa fie o atmosfera cat mai placuta, astfel incat din partea noastra, a moderatorilor, veti avea parte de acest lucru. Impreuna cu Raul doresc sa facem forumul romanesc cat mai atractiv pentru jucatori si sa ajutam pe toata lumea sa gaseasca un raspuns adecvat la solicitari. Sper din tot sufletul ca veti fi intelegatori cu mine in perioada mea de formare ca moderator si pentru ca sunt competitiva, promit ca aceasta nu va dura prea mult :)
Si la final va anunt ca nu va voi spune numele meu real, pentru ca nu vreau sa ma bateti in competitii de sa-mi zboare fulgii :)
Post edited by BeoFarmer on

Comentarii

• BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Salut draga @IRIS

Ma bucura nespus de mult faptul ca incepand de astazi o sa te am ca colega de moderare. Ne cunoastem de aproximativ doua luni, timp in care am reusit sa te cunosc catdecat si sa am convingerea ca vei face fata acestei responsabilitati cu brio!

Iti urez mult succes si sper sa formam o echipa minunata impreuna! <3    

• CM_HunterCM_Hunter Postări: 448
    In numele comunitatii si echipei CM, sunem foarte fericiti sa te avem alaturi de noi. Experienta ta de joc si firea ta prietenoasa va fi un mare avantaj, multumim ca faci parte din echipa noastra! Iti dorim toate cele bune si fi sigura ca comunitatea va aprecia prezenta si ajutorul tau ca moderator :smile:
    Bine ai venit in echipa noastra @IRIS!
  • sandra105 (RO1)sandra105 (RO1) RO1 Postări: 75
    Felicitari , Iris !
    Iti doresc bafta in noua functie , multa rabdare si intelegere  pentru participantii la joc si sper din tot sufletul  sa  fii alaturi de noi si sa ne ajuti in rezolvarea problemelor pe care le intampinam ,de regula ,in acest joc.
    Fiind si tu jucatoare cu vechime ,  sunt convinsa ca stii la ce ma refer.
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    Felicitari Iris !
    succes in noua functie :)
    informatia te face stapana pe situatie :)
    calm si spor :)
  • Arwyn (RO1)Arwyn (RO1) RO1 Postări: 403
    Buna draga mea Iris! o:)

Ma bucur nespus de mult ca in sfarsit ti-a fost predata stafeta de catre echipa si am mare incredere ca te vei descurca de minune, comunitatea este pe maini bune. Raul iti va fi aproape pe parcursul procesului de formare ca moderator, la fel si eu atat cat voi putea. Mult succes si putere pentru a face fata responsabilitatilor. 

Te pup si te imbratisez cu drag!  :*<3
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Va multumesc Sandra si Isabela pentru incurajari, aprecieri si sustinere si va asigur ca atat cat depinde de moderatori, jucatorii vor avea la dispozitie tot ajutorul si informatiile necesare desfasurarii jocului in conditiile cele mai bune.
    Multumesc Daniel ( CM Hunter) pentru modul profesionist in care am parcurs etapele admiterii ca moderator si pentru primirea atat de calda din partea colegilor moderatori ale jocurilor GGS.
    Si nu in cele din urma, va multumesc Andreea si Raul pentru ca imi faceti atat de usoara si placuta adaptarea la rolul de moderator.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier