Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Poczuj atmosferę na świątecznej Farmie!!!

Witam :)
Zapraszam  wszystkich do zapoznania się z treścią nowego ogłoszenia TUTAJ, możecie wyrażać swoje opinie i komentarze w postach poniżej ,do czego serdecznie zachęcam.
Diana

Komentarz

  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    hmm a jest co komentowac ?nawet dekory z piwnic znikaja,zabawa w logowanie to jest gra?....
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    proponuje zawiesic gre do wielkanocy:))
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    atmosfera swiateczna suuuper- wlasnie zakrecila swiatecznym kolem fortuny-  badziewne skrzynie z przewaga karmy dla kur, no...... a nagroda glowna- NASIONA SLONECZNIKA
    swieto pracy- same czesci dekoracji, ciezarowki, miski do mieszania, szufelki i to w duzych ilosciach, wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd, tak wygladaja u Was Swieta. Pamietam slowa mojej babci- KIJ MA 2 KONCE
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    A co jest przyczyną znikania dekoracji z piwnicy? Koło południa wszystko znikneło a za godz. się odnalazło. Teraz znowu piwnica pusta - 154 dekoracje wyparowały ??? Proszę o interwencję u zespołu.
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    jak zwykle jeden wielki bajzel
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Warsztatu mikołaja nie ma...
    ranking w stadninie nadal nie naprawiony... a zaraz Nowy Rok ... 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Warsztatu mikołaja nie ma...
    ranking w stadninie nadal nie naprawiony... a zaraz Nowy Rok ... 
    Witaj :)
    Warsztat Św .Mikołaja będzie, a co do rankingu to nadal czekamy na naprawę.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No cóż, ja już nie bardzo wierzę w zapewnienia przekazywane przez górę, coś będzie nie będzie, do rymu będzie, ja wody przybędzie:)

    Będzie jedno, Ggs na świętach i brak reakcji na buble które powstaną
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Warsztatu mikołaja nie ma...
    ranking w stadninie nadal nie naprawiony... a zaraz Nowy Rok ... 
    Witaj :)
    Warsztat Św .Mikołaja będzie, a co do rankingu to nadal czekamy na naprawę.
    Diana
    Witaj :)
    dzięki za inf
    to jak będą naprawiać ten ranking, niech od razu zrobią tak, aby w 2020 było wszystko ok.
    Wesołych Świąt :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Warsztatu mikołaja nie ma...
    ranking w stadninie nadal nie naprawiony... a zaraz Nowy Rok ... 
    Witaj :)
    Warsztat Św .Mikołaja będzie, a co do rankingu to nadal czekamy na naprawę.
    Diana
    Witaj :)
    dzięki za inf
    to jak będą naprawiać ten ranking, niech od razu zrobią tak, aby w 2020 było wszystko ok.
    Wesołych Świąt :)
    Podoba mi się to życzenie na 2020:)
    Niestety takich cudów nie ma, i nie będzie. Ggs coś naprawi, marzenie
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    jak oni już świętują :))  a nam szykują niespodzianki... wiadomo jakie.
  • Warsztat Mikołaja. dlaczego od kilku dni nie można dodawać do warsztatu produktów tylko 3 raz z rzędu mogę zakręcić kołem z 9 poziomu ?
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305


    Pytanie do moderatora dostałam e-mail o odbiorze darmowego prezentu, w inwentarzu go nie ma.
    Doszły mnie słuchy że pojawia się przy ofertach i można ją odebrać w jakimś czasie. Ma 80 zadowolenia.
    Loguję się dość często i wiem że do 7 stycznia jeszcze czas. Ale pytanie czy nie przegapię momentu kiedy pojawi się do odbioru?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Veronika25 (PL1) powiedział(a):
    Warsztat Mikołaja. dlaczego od kilku dni nie można dodawać do warsztatu produktów tylko 3 raz z rzędu mogę zakręcić kołem z 9 poziomu ?
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):


    Pytanie do moderatora dostałam e-mail o odbiorze darmowego prezentu, w inwentarzu go nie ma.
    Doszły mnie słuchy że pojawia się przy ofertach i można ją odebrać w jakimś czasie. Ma 80 zadowolenia.
    Loguję się dość często i wiem że do 7 stycznia jeszcze czas. Ale pytanie czy nie przegapię momentu kiedy pojawi się do odbioru?
    Witajcie :)
    1.Poproszę o zrzut ekranu.
    2.Nie powinnaś przegapić momentu, kiedy się pojawi prezent.Masz 24:00 godziny na odebranie jego.
      
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 26.12.2019
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    jak oni już świętują :))  a nam szykują niespodzianki... wiadomo jakie.
      proszę niespodzianka:)
    Mistrzostwa Światowych nie ma, a koło fortuny jest- z kolei żetonów nie mozna użyć, bo sprzedawca z Centrum Handlowego zniknął ( świętuje czy co?)
    Uprzedzając fascynujące tłumaczenie, że przecież żetony wpadają mi do magazynu i potem mogę je wykorzystać informuję, że chodzi o zasady. Po co dawać coś, czego aktualnie nie można wykorzystać?
    to chyba nieprzemyślane... Zrozumieć GGS, to wyzwanie
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Diana powiedział(a):
    Nie powinnaś przegapić momentu, kiedy się pojawi prezent.Masz 24:00 godziny na odebranie jego.
      
    Diana
    Dość ciekawe a jak moja niespodzianka widniała i zegar tykał a ja nie zauważyłam ;/ Czemu po prostu przy logowaniu każdy Gracz nie dostał od razu do inwentarzu jak zawsze?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Nie powinnaś przegapić momentu, kiedy się pojawi prezent.Masz 24:00 godziny na odebranie jego.
      
    Diana
    Dość ciekawe a jak moja niespodzianka widniała i zegar tykał a ja nie zauważyłam ;/ Czemu po prostu przy logowaniu każdy Gracz nie dostał od razu do inwentarzu jak zawsze?
    W tym roku prezent został przyznany w takiej formie,każdy gracz sam decyduje ,czy przyjmie prezent czy nie.
    Diana
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 26.12.2019
    Veronika25 (PL1) powiedział(a):
    Warsztat Mikołaja. dlaczego od kilku dni nie można dodawać do warsztatu produktów tylko 3 raz z rzędu mogę zakręcić kołem z 9 poziomu ?
    Mam tak samo... Za pierwszym razem dodałam produkty na 9 poziom wylosowałam filiżanki, a wczoraj i dziś mam jedynie opcję obrót koła, mimo że upłynął czas... Wczoraj obróciłam bez dodawania produktów i znowu wylosowałam filiżanki... Niby fajnie mieć gratis ozdobę, ale to chyba coś źle działa...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Veronika25 (PL1) powiedział(a):
    Warsztat Mikołaja. dlaczego od kilku dni nie można dodawać do warsztatu produktów tylko 3 raz z rzędu mogę zakręcić kołem z 9 poziomu ?
    Mam tak samo... Za pierwszym razem dodałam produkty na 9 poziom wylosowałam filiżanki, a wczoraj i dziś mam jedynie opcję obrót koła, mimo że upłynął czas... Wczoraj obróciłam bez dodawania produktów i znowu wylosowałam filiżanki... Niby fajnie mieć gratis ozdobę, ale to chyba coś źle działa...
    Witajcie:))
    Przekaże informację do Zespołu gry.
    Diana
  • Witam, czy są już jakieś informacje co do warsztatu Mikołaja? Wiadomo kiedy zostanie naprawiony ? czas ucieka a cały czas te same nagrody z poziomu 9. Cały rok czeka się na ten event, a tu taki falstart

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Veronika25 (PL1) powiedział(a):
    Witam, czy są już jakieś informacje co do warsztatu Mikołaja? Wiadomo kiedy zostanie naprawiony ? czas ucieka a cały czas te same nagrody z poziomu 9. Cały rok czeka się na ten event, a tu taki falstart

    Witaj :)
    Nie mamy żadnych informacji i nie będziemy ich mieć do 2 stycznia.Zespół gry do 2 stycznia nie pracuje.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ja mam tylko jeden wniosek, żeby nie było tak jak wcześniej, ze gracze byli karani za wykorzystanie błędu w grze, którego nie spowodowali. Chyba nikt nie liczy, że skoro mam możliwość skorzystania z wykręcenia nagrody na 9 poziomie, to z tego nie skorzystam. Mógłbym ewentualnie odrzucić tę propozycję, ale...:

    bodaj dwa lata temu był taki błąd/celowe działanie kogoś z zespołu, kiedy to za sprzedaż  kremu miodowego były horrendalne przychody. Chociaż nie skorzystałem z tego, bo nie wiedziałem, to po pierwsze wlepiono mi karę blokady  konta - miałem dużo dolarów i ktoś widocznie stwierdził, że za dużo (chyba na początku trzy dni, co potem skrócono). Po drugie kto się obłowił, mógł wykupić brakujące pola z farm , co mi zajęło  1,5 roku. Po trzecie Zespół zaakceptował ten błąd i zignorował graczy koncertowo=kto skorzystał - zyskał. Po czwarte, rekompensaty  za to chyba nie było (niech ktoś ew. sprostuje), a jak była to z litości nie wspominajmy.

    W związku z powyższym wnoszę jak napisałem; kołem kręcę, bo nie mogę pozbyć się niektórych rzeczy, chociaż bardzo chcę. A jak Zespół wróci z urlopu, to się okaże


  • Mam nadzieję, że Zespół nie wpadnie na świetny pomysł zabrania mi nagród z Warsztatu. Też zbieram nagrody, które mogę. Dla jasności, jak Zespół chce to może mi zabrać te tony liści i obornika, które leżą cały rok, a które oddawałam za nagrody z Warsztatu. Co roku tego badziewia wystarczało mi na kręcenie, jak tylko Mikołaj się sam budził, na najwyższym poziomie dekorek. Teraz robię dokładnie tak samo, tylko bez oddawania badziewia, dlatego na zabór dekoracji się nie zgadzam.
  • Witam, Czy zespół  sprawdził i zamierza zrekompensować jakoś felerny Warsztat Mikołaja? już 11 stycznia a nadal zero odpowiedzi. To jest jeden z najlepszych eventów. Jest tylko raz w roku, a nawet to nawaliło.
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Wczoraj napisałam o tym samym w innym wątku, bo nie mogłam znaleźć tego. Przyłączam się do pytania.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Veronika25 (PL1) powiedział(a):
    Witam, Czy zespół  sprawdził i zamierza zrekompensować jakoś felerny Warsztat Mikołaja? już 11 stycznia a nadal zero odpowiedzi. To jest jeden z najlepszych eventów. Jest tylko raz w roku, a nawet to nawaliło.
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Wczoraj napisałam o tym samym w innym wątku, bo nie mogłam znaleźć tego. Przyłączam się do pytania.
    Witam :)
    Nie otrzymaliśmy jeszcze żadnej informacji w sprawie warsztatu Mikołaja.
    Diana 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik