Strona główna Panda Aktywność

Panda

Nazwa użytkownika
Panda
Wizyt
5,491
Role
Moderator, Announcement_Rights_CS
Dołączył(a)
Ostatnia aktywność
Punktów
413
Odznaki
17
Posty
1,608

Aktywność

 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, chtěl bych se jenom zeptat, když kliknu na stan (soutěž pro spolky farmářů), skočí mi to na přehled soutěží a když kliknu na bronzovou ligu a pak kliknu na pořadí (ligový žebříček) objeví se my 4 divize a když napíšu do řádku pod pořadí svůj spolek tak se my objeví ve všech divizí, ale když to procházím po pořadí, tak je pouze v jedné divizi a to v divizi II. 
  29.01.2023
  • Panda
   Panda
   Ahoj On je jenom v jedné divizi. Teď jsem se dívala. Když to dáš do vyhledávání pod žebříčkem ligy zobrazí se ve tvé divizi ale nepřehodí se nadpis z divize l na divize ll Předám to.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj, chtěl bych se tě zeptat co bude od příštího týdne za akce, jestli to víš. Děkuji.
  28.01.2023
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj, můžeš my říct co je s Grétinou, když jsem se do ní chtěl 2x dostat, tak jsem byl odhlášen ze hry, nyní okénko tam není.
  26.01.2023
  • Panda
   Panda
   Ahoj Pracují na tom, je tam nějaký problém. Bude se restartovat ale nevím kdy.
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Před chvíli jsem ji spustil a jsou tam opět chyby v Netrpělivý pěstitel i v Turbo sklizeči. Turbo sklizeče - tam jsem měl mít že mám hotovo 90 ks kukuřice a není tam zobrazeno nic a u Netrpělivého pěstitele jsem měl mít 120 ks kukuřice a mám tam pouze 30 ks kukuřice a pak tam dělám 40 ks jídla pro slepice a zobrazuje se mi tam pouze 20 ks (1) a já tam mám dva mlýny na kterých se my dělá jídlo pro slepice a pak se nezobrazují vajíčka. Když to mám vše hotové tak v turbo sklizeči je pouze 20 ks jídla pro slepice a 30 ks kukuřice. Ale já na farmě mám hotové věci: 210 ks kukuřice, 40 ks jídla pro slepice, 31 vajíček a 10 ks hnoje. Jestli budeš potřebovat fotku s turbo sklizečem tak tě ji pošlu. Když opět přejdu z Grétiny na hlavní farmu a zpět, tak je vše pořádku. Posílám ti fotky do tvojí pošty.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, u této snové opět nefunguje netrpělivý pěstitel, když jsem tam vysadil na pole ječmen na 4 pole bez hnojiva, tak se my zobrazil k urychlení pouze 1 pole a na tom poli 79 ks ječmene a já jsem tam měl přes 200 ks ječmene. Když jsem použil hnojivo, tak už se tam nezobrazuje žádný ječmen a mám tam vyseto 278 ks ječmene a nyní jsem tam dal opakovaný aby jsem nemusel za 3 hodiny, pro splnění denního úkolu. Pak se chci zeptat, jestli v nastavení budu každou Snovou zaškrtávat zlaťáky, aby se mě to zeptalo, jestli to chci provést nebo je to pouze na Grétině a Tessině na poprvé a pak to tam zůstane. Fotky nedělám, protože je to stejné jako minule na Grétině.

  Prosím předej vzkaz. 
  20.01.2023
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Doplnění, vždy když přímo ze Snový přejdu na hlavní a pak zpět, tak se my zobrazí správný počet.
  • Panda
   Panda
   Ahoj. Předáno Na každé snové farmě si musíš pokaždé znovu nastavit limit na zlato: aby se tě to při utrácení zlata zeptalo jesli to chceš udělat. Ano nejdříve musíš nasbírat obsidián, udělat výzkum, a pak vylepšit hlavní budovu na lvl 11. A obsidiánu nasbírej více, je potřeba i na další výzkumy na obsidiánové farmě. Obsidián získáš jen ve Farmářské lize.
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Děkuji tě za odpověď. Nevím jestli jsi my poslal odpověď na obsidiánku, když budu dělat výzkum na pole a podobné věci v řádce 2 ve výzkumu (Stavba na pevnině) musím mít všechny věci na 9 úrovni nebo je můžu vyzkoumat i když budu mít kurník na úrovni 6. Úroveň neřeším, protože než nasbírám obsidián budu na úrovni 125. Můžeš my říct jak mám postupovat, když mám spolek farmářů a budu chtít přejít do jiného spolku farmářů, aby se my můj spolek nevymazal.
  • Panda
   Panda
   Ahoj. Nemusíš mít pole a stáje na lvl 9. Výzkum pole, kuřat, prasat a krav na lvl 10 vyžaduje mít vyzkoumanou velkolepou hlavní budovu lvl 11 a postavenou velkolepou hlavní budovu lvl 11. No a pak stavby těch budov lvl 10 vyžaduje určité úrovně hráče. Ale vyzkoumané už je mít můžeš. Pokud chceš odejít ze spolku tak buď po tvém odchodu zanikne (pokud jsi v něm sám) nebo zůstane (pokud tam jsou jiní hráči).
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Děkuji za odpověď. Tak budu hrát ve svém spolku sám a postupně si ho budu vylepšovat. Nyní hraju s jiným hráčem, ale ten chce asi do 1 měsíce přejít jinam, tak bych nechtěl být bez mojí vesnice. U výzkumu hlavní budovy 11 úrovně, pak můžu po nasbírání obsidiánu můžu provést výzkum čehokoliv i když nebudu mít tu poslední úroveň. Nyní jsem to pochopil. Když já udělám čehokoliv výzkum, tak se my otevře úroveň 10, ale předpokládám že ta bude za diamanty. Můžu udělat jakékoliv pole, budovy a sady nebo pouze obyčejné pole, budovy a sady. Může být použít kurník na výzkum i sladký kurník.
  • Panda
   Panda
   Ahoj Ohledně tvého problému na snové, zatím se to pořád zkoumá. Až se dozvím něco nového dám ti vědět.
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Děkuji, když se to opět objeví i v Grétině mám dát vědět, jestli ji budu hrát, chci se věnovat farmářské lize aby jsem získal obsián na vylepšení hlavní farmy a otevření obsidiánské farmy. Chtěl jsem se zeptat na tuto větu: Poskytneme také předběžný plán vývoje v roce 2023, takže zůstaňte naladěni a dozvíte se více! Chci se zeptat jestli to bude zveřejněné do jara.
  • Panda
   Panda
   Dobře. Ohledně tvého dotazu zatím nemám informace, ještě to nevíme, musíme si počkat. Takže prosím o trochu trpělivosti.
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Ahoj, já nejsem netrpěliví, ale ptám se pouze na Grétinu snovou, jestli se tam opět vyskytne chyba (když ji budu hrát) mám tě dát vědět. A na ten předběžný plán se jenom ptám, protože pak by to již nemělo podle mě smysl, spíš bych to dal jako překvapení co bude ve hře dál.
  • Panda
   Panda
   Ano dej mi vědět. Ohledně předběžného plánu ještě nemám informace, kdy přesně to bude, snad ne dlouho ale nevím, musíme počkat.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj, mám dotaz k farmářské lize, jestli by vývojáři nemohli přidat kolik bodů zbývá do dalšího titulu. Například jak je to nyní v soutěži pro spolky farmářů. Když kliknu na soutěž pro spolky farmářů objeví se odměny za tvrdou práci. Kolik jsem již nasbíral a kolik mám nasbírat na další odměnu. U farmářské ligy by mohlo být: kolik jsem bodů nasbíral za medaile a kolik zbývá mám nasbírat do dalšího titulu a jaké odměny dostanu.
  23.01.2023
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, chtěl jsem se zeptat jak je to s obsidiánkou. Já jsem myslel že si vylepším hlavní budovu na úroveň 11 a pak provedu výzkum na obsidiánku. Ale já musím nasbírat obsidián a provést výzkum a pak můžu teprve vylepšit hlavní budovu na 11 úroveň. Pak jsem se chtěl zeptat, jestli se dá získat i jinak než z Farmářské ligy.
  19.01.2023
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, mohl bych se zeptat na tuhle hru, která se má přesunout i do mobilu. Jestli se nemůže diskutovat i na tomto foru a ne jen na Discord, protože nemám vytvořený účet a vytvářet ho nechci. Pak jsem se chtěl zeptat na chybu v Grétě, kdy se neobjevovali věci co byly zasazené nebo v sadech, popřípadě jiné množství. Děkuji.
  18.01.2023
  • Panda
   Panda
   Ahoj Ano bude se dát diskutovat i zde, jako vždy. Na Grétin Snový svět jsem se ptala, zatím nic nového nevím. Dám Ti vědět. Co se týká odměn ve Farmářské lize na konci jednotlivých událostí. Ty se dostávají v závislosti na titulu a tvé aktivitě v události. Pokud událost aspoň trochu hraješ měl by jsi nějaké odměny na jejím konci dostat.
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Mám ještě dotaz, když vystoupím ze spolku a nebudu si chtít vytvořit spolek, spolkové hry se mě týkat nebudou. Nemohl by někdo vývojářům navrhnou aby spolek farmářů nezanikl. Dám příklad: vytvořím si spolek farmářů "Spolek farmářů", pak se my hrát samotnému nebude chtít, tak přejdu do jiného spolku, ale tam zjistím že jsou moc rychlý a budu se chtít vrátit do svého spolku. Nechci zakládat nový spolek.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj, dnes se my opět objevil u netrpělivého pěstitele méně věcí než jsem měl vysazeno. Nyní se mi tam měl vysazeno 6 okének a objevily se my tam pouze 3 okénka. Vím že to byly jablka, vajíčka a to 3 nevím co to bylo, ale nejspíš hnůj, to již bylo i minulou Grétu. Tuto Grétu jsem hrál pouze na jednom okně, když jsem byl na hlavní farmě, tak jsem klikl na Grétu. Aby jsem zjistil kolik mám jablek musel jsem opět přejít na hlavní farmu a z hlavní farmy na Grétu. Pak se my to opět ukázalo. Můžeš to nahlásit jako chybu, pravděpodobně nejsem jediný komu se to objevuje, ale ty nejezdí na toto pole, protože když na toto pole kliknu odebere my to zlaťáky. Kdyby jsi chtěl poslat obrázek, tak zde nevím kam ho mám zadat.
  13.01.2023
  • Panda
   Panda
   Ahoj Předáno, obrázky mi pošli v soukromé zprávě nejlíp.
  • Panda
   Panda
   A pokud myslíš, že jsi přišel o zlato musíš o tom napsat podpoře aby prověřili, jestli to je chyba.
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Děkuji za předání. Ten obrázek jsem ti poslal již v 9:20 a ty jsi my napsal, odpověď: Ale použití netrpělivého pěstitele je za zlato. Já jsem tě nad obrázek napsal kolik jsem toho měl skutečně na Grétině a kolik se my zobrazovalo na Grétině - to je na tom obrázku. Minulou Grétinu jsem tam neměl neměl 3x jablka a nyní před tímhle obrázkem sem tam neměl opět jablka a možná i něco jiného. Když jsem klikl na přechod z Grétiny na hlavní farmu a zpět na Grétinu, tak se my to již zobrazuje správně. Lepší obrázek neudělám, když to fotím mobilem a displej notebooku se leskne. Pak my odepiš jak to dopadlo.
  • Panda
   Panda
   Dobře, uvidím co mi odpoví. Nejdříve ale v pondělí. O zlatě jsem psala, protože jsi psal, že ti to vzalo zlato, A použití netrpělivého pěstitele stojí zlato.
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Jo to jsem psal, že my to vzalo zlato, ale u hlavní farmy někde v mém profilu je možnost v nastavením když chci utrácet zlaťáky, že my to upozorní na koupení něčeho za zlaťáky. Nevím jestli to Grétina umožňuje taky. Například: když urychlím sběr za zlaťáky na poli za 5 zlaťáků, na hlavní farmě mám nastaven 1 zlaťák, tak mě vyskakuje okno jestli to chci provést nebo ne. Pak se chci zeptat na Farmářskou ligu, když jednu 3 denní hru budu hrát a další nebudu hrát nebo si ji zahraji pouze jednou dostanu za tu hru taky na konci 3 nebo 4 denní hry taky odměny. Popřípadě jestli existuje někde jak se dávají odměny za hry. To nevadí že to bude nejdříve v pondělí.
  • Panda
   Panda
   Upozornění o utrácení zlata jde nastavit i na snové farmě, v nastavení. Odm+ny ve Farmářské lize získáváš za postup v titulu a na konci jednotlivých událostí.
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Děkuji ti na to upozornění, já jsem to hledal na snové, ale klikal jsem na správa účtu a pak jsem to hledal v nastavení na hlavní farmě (toto musím nastavit opět na Tessině). Zůstane to automaticky zadané nebo při další Grétině nebo Tessině budu muset opět zadávat potvrzení, aby se mě to tázalo jestli chci použít zlaťáky. K odměnám ve Farmářské lize to my je jasné, dám příklad: v jedné hře, například rybí baličce budu 4x na 1. místě, tak získám titul a na konci ještě ty 3 odměny za získaný titul, ale pak u další hry získám pár bodů a zůstanu na tom samém titulu, jestli získám ty stejné 3 odměny nebo nedostanu žádné o tohle my jde.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, chtěl bych se zeptat na Obsidiánku. Ve výzkumu když kliknu na hlavní budovu úroveň 10, jsou kolonky pod stavbou na pevnině. Hlavní budova - 11. úroveň (to chápu), pod tím je pole (10) a ostatní věci - vše úroveň 10. Ale mě zajímá jestli tam může být úrodné pole na úrovni 10 nebo pouze obyčejné pole a to je u kurníku i ostatních dalších věcí, například jestli to platí i pro kravín co je ve zlatých jablek.
  12.01.2023
 • Lenka24 (CZ1)
  Ahoj Pando, chtěla jsem se zeptat, zda je možné již rozeběhnutou farmu s vyšším levelem přehodit na jinou emailovou adresu. Chtěla bych si ji oddělit na nějakou zvláštní, jen pro ni .... Nemohu se nikde dočíst, jakým způsobem by to šlo a bojím se experimentovat, abych o ni náhodou nepřišla. Děkuji za info.
  12.01.2023
 • Farmář Radek (CZ1)
  Děkuji tě za odpověď. Nevím jestli jsi my poslal odpověď na kameny. Proč kameny z měsíčních ostrovů (her) nemůžou zůstat ve hře, ale musím je vyměnit v obchodě za něco do 5 dnů po skončení hry. Rád bych si za mince (kameny) koupil: Součást sady #18 - Vánoce buď Vánoční sáně nebo Vánoční zahradní domek, ale nemůžu protože získám tak 9 milionů mincí nebo kamenů. To bych potřeboval na to tak 4 hry aby jsem uhrál 30 milionů. Kdyby se cena dekorace snížila na 5 milionů, popřípadě navrhuji aby se mince přesunuli do inventáře a další hra začínala od nula mincí, jak je to u zlatých rybiček.

  P.S.: Předem se omlouvám jestli jsi my to poslal.
  09.01.2023
  • Panda
   Panda
   Ahoj Byla změna ve hře a nové mince z dočasných farem nelze už šetřit. Tak to nově nastavil provozovatel hry. Bohužel. Tvůj dotaz předám.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, chtěl bych se zeptat na profilový obrázek. Nyní když jsi udělám nový účet, tak se my zobrazí: Tessa Townsend a Benny Buddler, můžu si vybrat i s těmito postavami. Nevím proč si je nemohu i já na mém účtu nastavit nebo i ostatní postavy her pouze ty vyhrané na koňských hrách, můžeš mi odpovědět jestli by tam šel můj obrázek z fóra - maskot Berni. Já jsem si udělal druhý účet proto že jsem se rozmýšlel asi týden, jestli si mám nechat tento a nebo ten druhý a tento smazat. Po týdnu jsem se rozhodl že si nechám původní a ten co jsem si tento týden zruším. Tak odpovídám že mám pouze jeden účet, ale vytvořil jsem si vlastní vesnici od čisté plochy.
  08.01.2023
  • Panda
   Panda
   Ahoj Ve hře se nedají použít profilové obrázky z fora. Jen ty avatary které máš a nebo které získáš v koňských sezónách.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj, chtěl jsem se zeptat na balónové kolo, jestli není pořadí nějak podle úrovní. Já točím denně 1x, jednou se my stalo omylem že jsem točil 2x, když ho hraji tak jsem skončil do 40 místa a dnes my vyskočilo pořadí 842 místo. Jak je to možné. Ve čtvrtek nebo pátek jsem dosáhl úrovně 115.
  07.01.2023
  • Panda
   Panda
   Ahoj To záleží na tom, kolik hráčů hraje a kolik použijí žetonů. Není to rozdělené podle úrovní.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, chtěl bych se zeptat, kdo zadává denní úkoly na Grétinu Snovu. Mě chodí nové denní úkoly i 22:30 hodin a mám je splnit do půlnoci, například prodat třešně, tento úkol je nesplnitelný. Jak ho mám splnit když třešňový sad nemám a kdyby jsem ho měl, jak třešně stihnu udělat a prodat za 1:30 hodiny. Pak čas dělání třešní je strašný 12:00 hodin jak na Grétině, tak na normální farmě, když porovnám třešně na 7 úrovně a jablka 6 úroveň tak jablka my dají o 229 více jablek. Mělo by to být asi naopak a to minimálně 3x nebo 4x pro třešně. Já udělám za 12 hodin 4x jablka. Mohli by se na tom vývojáři zamyslet.
  31.12.2022
  • Panda
   Panda
   Ahoj Myslím píšeš o Tessině Snovém světě, na Gretě nejsou denní úkoly ne? Tam se plní projekty, hraje se za spolek. Ale na normální Tessině snové jsou denní úkoly. Obnovují se o půlnoci ale je výjimka: Získáváte NOVÉ denní úkoly na určitých úrovních, např. lvl 11, lvl 21, lvl 41, ... Řekněme tedy: jste na úrovni 10, máte splněné denní úkoly pro daný den, osvěží se o půlnoci. Ve 23:35 hod. dosáhnete úrovně 11. Pokud vám nezbývají žádné denní úkoly, obdržíte denní úkoly pro úroveň 11 okamžitě (3 úkoly) a zbývá vám asi 25 minut na jejich splnění, než se obnoví. Pokud vám zbývají 2 denní úkoly, protože jste je nedokončili, získáte pouze 1 denní úkol navíc. Hra dá až 3 nesplněné denní úkoly (podle toho kolik jich máš ještě nesplněných z minulé úrovně). A ty se pak jako obvykle restartují o půlnoci. Čím máš vyšší úroveň a jsi ve vyšší skupině pro denní úkoly vyžadují každodenní úkoly vyšší množství. Kdykoli dosáhneš takové hranice, denní úkoly se okamžitě obnoví, když máš nedokončené méně než 3 denní úkoly. Nepamatuješ si, jestli jsi před obdržením nových denních úkolů před půlnocí nepostoupil o úroveň výše?
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Díky za odpověď, ale mám namysli Grétinu farmu, tam jsem měl nasbírat určitý počet polníčku a začít dělat určitý počet krmiva s polníčku nebo prodat určitý množství třešní apod.. Přesně si to nevybavuji, ale myslím že jsem nepostoupil o úroveň víš. To jsem sázel slunečnici než jsem šel spát a tohle chodilo dříve.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, mohli by se vývojáři podívat na kola štěstí. Včera a dnes my nějak blbnou. Včera jsem točil všemi koly na hlavní farmě až Gurmánskou farmu, když jsem dal maximální počet to je 8 pokusů, to se točí normálně, ale bonusový (zdarma) zatočení ze začátku to jde normálně, ale na konci se to zadrhnulo a než to přejelo jedno políčko trvalo to asi 5 až 8 sekund, než se to kolo zastavilo trvalo to asi půl minuty. Dnes jsem točil zatím s vánočním kolem a to je stejný případ s bonusovým kolem. Mohli by se na to podívat, popřípadě opravit. Dříve to šlo normálně. Děkuji předem.
  30.12.2022
 • Lenka24 (CZ1)
  Ahoj Panda, dnes jsem zjistila, že mi z farmy zmizel zimní kravín :-/ ... samozřejmě jsem ho nezbourala ... ale prostě tam není, jen po něm díra. I když jsem přes den několikrát resetovala hru, i PC ... pořád chybí ....   Měla jsem zimní dva, ten v prvním levelu mi zůstal, ten druhý už byl tuším ve 4. či 5. je fuč :-/ ... dá se s tím něco dělat ???? Děkuji za info.
  27.12.2022
  • Panda
   Panda
   Ahoj Pokud nepomohl restart, vymazání historie prohlížeče, anonymní okno nebo jiný prohlížeč a kravín nemáš, piš na podporu.
  • Lenka24 (CZ1)
   Lenka24 (CZ1)
   Nemám, nikde není. děkuji, zkusím napsat na podporu.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, chtěl bych se zeptat, jestli existuje na fóru na profilový obrázek, mám namysli jaký všechny obrázky již byly. Dočetl jsem se že se profilový obrázky dají získat pouze přes koňský turnaj. Ale u mobilní hry (Big Farm: Mobile Harvest) jsem dostal dostal asi 2 nebo 3 obrázky při vyzvednutí 90 denní odměn. Nyní už tuto hru nehraji, protože jsem zjistil, že na PC je lépe udělaná.
  27.12.2022
  • Panda
   Panda
   Ahoj Myslím, že na foru je nemáme
  • Panda
   Panda
   Něco je na wiki
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, když kliknu na soutěž pro spolky farmářů, otevřu jí náš spolek: Klídeček a názvem je Tvoje liga: Bronzová (Divize III) a pod ním je současné umístnění v rámci ligy a vedle toho kliknu na takový věnec a objeví se my žebříček bronzové ligy: Divize III, ale dnes jsem to otevřel několikrát, aby jsem zjistil kolik ztrácíme bodů a objevil se mi žebříček bronzové ligy: Divize I a byl tam náš spolek. Tak bych chtěl vědět kde je chyba. Pak bych se chtěl zeptat, na továrnu mistrů - jak funguje, náš spolek ji má na úrovni 1, kde se dají nasbírat XP továrny mistrů. Jestli se to vztahuje i na tyto hry. Děkuji za odpověď. 

  P.S.: Šťastné a veselé vánoční svátky.
  23.12.2022
  • Panda
   Panda
   Továrna mistrů je pro spolky, které hrají soutěž pro spolky farmářů v Lize mistrů. Na Soutěž spolků se ještě podívám, nejsem momentálně ve hře.
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Děkuji za odpověď. Mohli by vývojáři měnit dekorace v kole štěstí za jiné dekorace, za kola štěstí již mám 12x Altánek, 20x ohrádek pro želvy a další stejné, ty normálně už mažu. Nemohli by to měnit jednou měsíčně za jiné. Kdyby jsem to chtěl vložit na farmy, tak by musel mít 5x větší farmy.
  • TIBOR2 (CZ1)
   TIBOR2 (CZ1)
   DEKORACE NEMAZ, ALE ROZEBIREJ NA SOUCASTKY KTERE POUZIJES NA VYLEPSENI TECH KTERE SI CHCES NECHAT
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli existují vzhledy na Zemské panství a na Velkolepý obytný dům, jestli ano kde si ho mohu zakoupit nebo dostat, jestli ne mohli by tyto vzhledy zařadit do hry. Já mám asi 4 vzhledy na obyčejný dům, ale tyto domy postupně ruším a nahrazuji je Zemským panstvím a na hlavní farmě i Velkolepý obytný dům, aby jsem ušetřil místo na farmě, takhle to dělám i s polem, ale na úrodním poli vím že vzhled je.
  26.12.2022
  • Panda
   Panda
   Ahoj Ne, na tyhle domy vzhledy bohužel nejsou.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, chtěl jsem se ještě doptat na plnění úkolů na ostrovních když splním 5 úkolů v 1 jedné knížce, například nyní u vánočního ostrova mám splněnou 1 knížku u 2 knížky jsem na 5 úkolů, když ho splním během 7 dnů, tak přejdu na 3 knihu. Ale já jsem tyto úkoly v knihách neplnil nebo jsem se knížce 1 nedostal. Tak se chci zeptat, to budu plnit tyto i příští vánoce tyto 3 knihy od znova nebo rovnou skočím na knihu 3. 
  20.12.2022
  • Panda
   Panda
   Ahoj Budeš je plnit znovu. Je to dočasná farma přibližně na měsíc. Pak skončí a až se znovu objeví každý plní úkoly od začátku.
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Tak děkuji za odpověď. Ale kameny my zůstávají. Dá se někde zjistit z jaké hře můžu získat Jarní, Letní, Podzimní a Zimní mince. Pak se chci zeptat kde můžu získat žertovní předměty. Jestli existuje odkaz na tyhle vybavení kde je získat.
  • Panda
   Panda
   Ne kameny - měna z vánoční farmy, zmizí až odjede obchodník, tak je utrať po skončení farmy. Jarní - zimní mince se daly získat v začátcích ligy mistrů, vylepšovaly se za ně monumenty. Teď už ve hře nejsou. Žerty od dvojčat už nikde nezískáš, byly zrušeny.
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Teď jsem to asi špatně pochopil tu první větu. Mince zlaté rybky i kameny z vánoční farmy mám utratit. Ty si nemůžu nechat do další sezony. Ale u kamenu z vánoční farmy bych chtěl vědět jak mám koupit něco na co nemám dostatek kamenů respektive 30 nebo 39 milionů, když dodělám 2 knížku tak budu mít 4 miliony kamenů. Kdyby tam bylo možné koupit truhly nebo krabice tak si je koupím. Ostatní nemám kam dát. Do skleníku mám osiva, dům nepotřebuji a ta dekorace se my nikam nevejde.
  • Panda
   Panda
   Mince z události Záchrana zlaté rybky ti zůstanou, ty můžeš šetřit. Kameny z vánoční farmy musíš utratit, protože po ukončení farmy za pár dní budou resetovány, zmizí. Nedají se šetřit, bohužel. Je to tak u každé dočasné farmy.
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Děkuji za odpověď, když jste my odepsal poprvé, tak jsem tomu rozuměl že i mince zlaté rybky zmizí, tak si je příště schovám a koupím si zlaté rybky. Nyní jsem si zato koupil spoustu truhel a z vánoční farmy žetony. Můžeš my napsat, jestli je ještě nějaká hra (událost) kde si mužů mince nebo podobné věci nechat, zjistil jsem z parku radosti poukazy, ale nic jiného v inventáři nevidím.
  • Panda
   Panda
   Zůstávají taky stříbrné mince z Celosvětového mistrovství, šťastné mince (ty s dírou) z události japonský zlatý týden, měna z Parku radosti a zlatá a stříbrná jablka. Doufám jsem na nic nezapomněla.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj, už se my opět objevilo na Grétině že u netrpělivého pěstitele se mi objevilo že pěstuji pouze 45 ks jablek a pěstuji jich 1880 kusů, pak mám 1550 kusů již hotové. Ale již jsem na to přišel co to dělá, zavřel jsem okno Grétiny a přešel jsem na hlavní farmu a kliknul jsem opět na Grétinu tak je vše v pořádku. Chyba se vyskytla pouze při otevření obou oken na liště. To vývojáři asi nezjišťovali.
  21.12.2022
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj, mám dotaz na vývojáře jestli by do Obchodní centra nechtěly něco přidat za odměny. Nebo u těchto farem (30 denních) nepřidat rámečky na změnu na stříbrná nebo zlatá jablka, pak je tam obchodník s runovými kameny, aby se mohly tyto kameny mohli přesunout sem. Já jsem si myslel že si zlaté rybičky koupím za mince zlaté rybičky a to tím pádem nemůžu, tak by to mohli přidat rámečky že je můžou vyměnit za zlatá nebo stříbrná jablka nebo obchodníku s runovými kameny na tyto kameny. Tak se ptám jak může někdo dosáhnou 39 milionů vánočních kamenů za 30 dní. Já jsem nasbíral pouze 9 milionů za 24 dní.
  21.12.2022
 • Farmář Radek (CZ1)
  Děkuji ti za odpovědi. Nyní měním normální pole za úrodná pole pouze na úroveň 1, je možné že z úrodných polí vyskakují i žetony do kola štěstí, již jsem se toho všimnul předevčírem, včera i dnes. Kvůli tomu že časem si chci koupit nějaký velký kravín za zlatá jablka. Jenom nyní nejsem si jistý jaký z nich z těch tří. Ale na to mám spousta času, než nasbírám buď 80 tisíc zlatých anebo 180 tisíc jablek a zároveň i kachní výběh. To bude dlouho trvat chci si dát na farmy místo normálních domů ty dvojdomky nebo trojdomky.
  21.12.2022
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj, mám dotaz na Grétinu Snovou, jestli to nemůžeš předat vývojářům, jestli se nebude moci do budoucna měnit měďáky za dolary. Já mám 213 tisíc měďáku a žádný dolary, nyní měďáky jsou my k ničemu, potřebuji dolary aby jsem jsi mohl koupit 3 poslední políčka. Pak jsem chtěl vědět jestli se dají koupit i pole za měďáky, vím že nyní ne, ale v budoucnu jestli to bude možné. Děkuji za přidání.
  19.12.2022
  • Panda
   Panda
   Předám to ale pochybuji. Ta farma je tak nastavená, musíš přizpůsobit hru. Ale předám to a uvidíme. Podívej se do dopisů, potřebuji odpovědi k té chybě co jsi hlásil
  • Farmář Radek (CZ1)
   Farmář Radek (CZ1)
   Už jsem ti to poslal, ale dnes nevím protože jablka nedělám.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, nevěděl jsem jak to poslat na soukromí tvůj účet. Když to smaž a napiš jak tě to mám poslat.
  19.12.2022
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, chtěl bych nahlásit chybu ve hře Grétina Snová, když najedu na: Netrpělivý pěstitel dnes už po několika najetí my počtem nesouhlasí co dělám na Grétině. Nyní pěstuji jablka a můžu je sklidit za určitý počet zlaťáku, ale do konce sklízení jablek my chybí 10 minut, ale ukazuje to pouze 699 ks jablek, ale když jsem je přepočítal tak jich ke sklízení je 1980 ks. Jednou se to dnes s jablky již stalo nemohl by se na to někdo podívat co je s hrou. To jsem ji vypnul i zapnul. Děkuji za přidání. Ve věstníků jsem to nenašel že byla nahlášena.
  18.12.2022
 • Lenka24 (CZ1)
  Ahoj "Panda" mám prosím dotaz k  Soutěži spolků --- někdo ze zástupců spolku opakovaně pouští vysoký bonus pro souěž, tabulka na pravé straně .... domluvíme se že se pustí třeba 20 % a on pustí velmi drahých např. 50 % ze spolkových peněz, občas přihodí i zlatky .... Nemůžeme se dopátrat kdo to dělá, samozřejmě se nikdo nepřizná .... Nechci to řešit tím, že nebudu mít žádné zástupce :-/ což by bylo nefér vůči těm poctivým ... Můj dotaz zní --- DÁ SE NĚJAK PŘIJÍT NA TO, KTERÝ ZE ZÁSTUPCŮ TO DĚLÁ  ????  Nebo jen "pokus" "omyl" vyhazovat postupně zástupce ..... až to přestane ???? Někdo fakt vyloženě škodí :-/ .... děkuji za odpověd.
  16.12.2022
  • Panda
   Panda
   Ahoj No musíte pátrat ve spolku a sledovat kdo vám škodí. Taky můžeš zkusit dotaz na podporu ale nevím, jestli vám v tomhle případě podpora pomůže. Panda
  • Lenka24 (CZ1)
   Lenka24 (CZ1)
   Děkuju, zkusím to ... no pátráme, ale většinou jich zeleně svítí několik ... Tak snad se časem dobereme škodiče ...
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, chtěl bych se zeptat proč se Snový nezapočítávají i do ostatních farem. Mám na mysli XP body a ostatní co lze získat, ostrovní farmy se tam započítávají. Mě vadí na tom že buď musím mít spuštěná 2 okna na prohlížeči, uvítal bych kdyby byly přidány na mapu a na lištu pod loď, jestli to jde. Když hraju Grétinu projekty úplně zapomínám že mám spuštěnou misi, tak se my několikrát stalo že jsem u mise nahrál 0 a měl připraveno několik tisíc rostlin.
  17.12.2022
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj, díky za odpověď. Já plním úkoly již 2 knihy 4 úkol, ve hře mám udělat 12 věnců a 5400 tuleňů, ale na fóru je návod na tuto farmu a v 2 knize 4 úkol mám úděl 3 věnce a 7500 tuleňů. Mohl by tam někdo doplnit pro jakou úroveň to patří, prohledával jsem několik fóru, jestli nikde nepíšou co bude za akci a nic. V kalendáři již pátek není.
  15.12.2022
 • Farmář Radek (CZ1)
  Děkuji za odpověď k dekoracím, ještě se chci doptat k dekoracím, když ji postavím na jakékoliv farmě tak se objeví ve taky ve sbírce dekorací (když tam je), když nebude mít spokojenost vesnice nebo ji budu mít několikrát tak smažu, zůstane mi ve sbírce dekorací. Včera jsem se ptal kde si mohu koupit zbytek Sady dekorací: #19 - Vánoce, mám dva kusy zakoupené a na třetí my chybí ani ne 300000 vánočních kamenů. Když kliknu na tu dekoraci zobrazí se 2/5. Obchodník má pouze tři díly. Pak tam má dva díly jiné sady: #18 - Vánoce. Pak před chvílí se my objevila doba kdy bude další hra, nevím jaká ale bude se jednat o spolkovou. Já jsem to musel odkliknout, protože jsem hrál misi.
  15.12.2022