Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Skrzynki w silosie

gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
edytowano 18.05.2022 w Problemy techniczne i błędy
Mam pytanie, bo nie wiem, czy to błąd czy normalne... Otóż w silosie nie mam mleka. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarza. Jest to już 14 z kolei skrzynka i mleka  ciągle brak a inne rzeczy się powtarzają.jak kukurydza, kapusta, roszponka... Brak mleka znacznie utrudnia robienie tego eventu bo mlekiem można na długo zapełnić silos nie siedząc ciągle przy komputerze  i punkty lecą. 
Proszę o wyjaśnienie, bo nie wiem, co o tym myśleć.

edit. Dzisiaj kolejne skrzynki się powtarzają a mleka dalej ani widu ani słychu. Rozumiem, że kolejność skrzynek w silosie jest losowa, ale powtarzalność powinna chyba być po tym, jak każdy rodzaj skrzynki przejdzie przez lejek? 
Post edited by gladia (PL1) on

Komentarz

  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    Dobra, temat nieaktualny. Co prawda juz zwątpiłam, gdy po raz trzeci w lejku pojawiła się kukurudza, ale w końcu, w 20-stej skrzynce doczekałam się mleka.  Lepiej poźno, niż wcale ale mimo wszystko tak chyba nie powinno być...
  • Lilly22 (PL1)Lilly22 (PL1) PL1 Posty: 3
    edytowano 27.04.2023
    Witam
    Po dzisiejszej konserwacji zniklo mi mleko z leja:(((
    Zostala 1 minuta do konca wiec ratowalam sytuacje zlotem:(
    Mleko od wczoraj zebrane lacznie z dzisiejszym rannym zbiorem w leju miala zebrane na 2 dni
    To jest .........
    Post edited by Diana on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Lilly22 (PL1) powiedział(a):
    Witam
    Po dzisiejszej konserwacji zniklo mi mleko z leja:(((
    Zostala 1 minuta do konca wiec ratowalam sytuacje zlotem:(
    Mleko od wczoraj zebrane lacznie z dzisiejszym rannym zbiorem w leju miala zebrane na 2 dni
    To jest .........
      Skontaktuj się z Supportem gry i bardzo proszę o nieużywanie wulgaryzmów na Forum.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik