Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Magiczny Marzec

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
Witajcie Farmerzy :)
Zapraszam Was do dyskusji na temat najnowszej aktualizacji.
Szczegóły znajdziecie TU.
Diana
Post edited by Diana on

Komentarz

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Droga Diano !! :)
    Mam pytanie czy ta aktualizacja ..już weszła ? , czy dopiero wejdzie ..?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    ..Droga Diano !! :)
    Mam pytanie czy ta aktualizacja ..już weszła ? , czy dopiero wejdzie ..?
    Aktualizacja będzie jutro.
    Diana
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    Fajnie, że dżemy zostały połączone w misji. Mała rzecz a cieszy :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Szału nie ma z tymi zmianami, taki lifting. Bez emocji 
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Szału nie ma od dłuższego czasu ... :( GGS same liftingi nam wrzuca ..., a to co mogli by zrobić ..to czeka latami ..na zmiany ?, myślę o projektach nowych ? , lub nowe wypieki do piekarni ..? , kawiarni ..coś nowego ! . Moje pytanie wciąż powtarzam ..dlaczego tu GGS nic nie zrobi ??? :(:(:( i nie wiem czy kiedykolwiek się czegoś nowego doczekam ?. Znudzona i zawiedziona jestem  coraz bardziej ... :(:(:(:( 
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Jarmark w magicznym marcu kończy się w sobotę o 5.30 :((((((((((
    Chyba ktoś z "twórców" nie przemyślał tematu.

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    i zniknęły normalne cotygodniowe eventy.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    to akurat dla mnie strata niezbyt wielka ;) paździerzowe nagrody niewiele wnoszące do zasobów. Może kiedyś wrócą...
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Błędy !!! ..Nie wiem gdzie napisać o błędzie jaki wyszedł z Dnia świętego Patryka 
    ..strzałka która prowadziła do psikusa ...nie działa mi ..mam ją szarą !!! :(  :(:( 
    Nie mogę nic zrobić !! :(:( 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Nie działa w  ogóle? z tego co wiem to chyba uaktywnia się co około 5 godzin od znalezienia tego zielonego przyjemniaczka. Jeżeli nie zmienia się - to tylko support pozostaje
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    U mnie niestety strzałka (i karzeł) znikają, gdy nieopatrznie zbiorę "zapsikusowany" budynek. Nie widzę tych oparów, co to mają dawać znać, że karzeł grasuje na farmie, więc zdarza mi się to często.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    Błędy !!! ..Nie wiem gdzie napisać o błędzie jaki wyszedł z Dnia świętego Patryka 
    ..strzałka która prowadziła do psikusa ...nie działa mi ..mam ją szarą !!! :(  :(:( 
    Nie mogę nic zrobić !! :(:( 
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    Błędy !!! ..Nie wiem gdzie napisać o błędzie jaki wyszedł z Dnia świętego Patryka 
    ..strzałka która prowadziła do psikusa ...nie działa mi ..mam ją szarą !!! :(  :(:( 
    Nie mogę nic zrobić !! :(:( 
    Witam
    Przed zebraniem zbiorów należy poszukać Leprechauna ,najwygodniej sprawdzić to tu 

    Jak zbierzesz zbiory przed znalezieniem skrzata to strzałka jest szara.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    zastanawiam się czym będziemy podnosić poziomy tych nowych obór i sadow w globalnym wydarzeniu?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    Błędy !!! ..Nie wiem gdzie napisać o błędzie jaki wyszedł z Dnia świętego Patryka 
    ..strzałka która prowadziła do psikusa ...nie działa mi ..mam ją szarą !!! :(  :(:( 
    Nie mogę nic zrobić !! :(:( 
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    Błędy !!! ..Nie wiem gdzie napisać o błędzie jaki wyszedł z Dnia świętego Patryka 
    ..strzałka która prowadziła do psikusa ...nie działa mi ..mam ją szarą !!! :(  :(:( 
    Nie mogę nic zrobić !! :(:( 
    Witam
    Przed zebraniem zbiorów należy poszukać Leprechauna ,najwygodniej sprawdzić to tu 

    Jak zbierzesz zbiory przed znalezieniem skrzata to strzałka jest szara.
    Diana
    Wydaje mi się, że dokładniej powinno być: jeżeli zbierzesz zbiory z budynku, gdzie leprechuan zrobił psikusa., to wtedy strzałka jest szara. U mnie czasem tak jest, zbiorę z głównej a pskius na kwiatowej, strzałka zielona
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 11.03.2023
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    zastanawiam się czym będziemy podnosić poziomy tych nowych obór i sadow w globalnym wydarzeniu?
    Będą ulepszane za dolary


    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    Błędy !!! ..Nie wiem gdzie napisać o błędzie jaki wyszedł z Dnia świętego Patryka 
    ..strzałka która prowadziła do psikusa ...nie działa mi ..mam ją szarą !!! :(  :(:( 
    Nie mogę nic zrobić !! :(:( 
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    Błędy !!! ..Nie wiem gdzie napisać o błędzie jaki wyszedł z Dnia świętego Patryka 
    ..strzałka która prowadziła do psikusa ...nie działa mi ..mam ją szarą !!! :(  :(:( 
    Nie mogę nic zrobić !! :(:( 
    Witam
    Przed zebraniem zbiorów należy poszukać Leprechauna ,najwygodniej sprawdzić to tu 

    Jak zbierzesz zbiory przed znalezieniem skrzata to strzałka jest szara.
    Diana
    Wydaje mi się, że dokładniej powinno być: jeżeli zbierzesz zbiory z budynku, gdzie leprechuan zrobił psikusa., to wtedy strzałka jest szara. U mnie czasem tak jest, zbiorę z głównej a pskius na kwiatowej, strzałka zielona
    Ale ta strzałka prowadzi Cię na farmę na której masz psikusa bądź można znaleźć skrzata.


    Mała podpowiedz gdzie szukać skrzata 
    1. główna farma https://docs.google.com/drawings/d/15FzVZ-h7RAWFlJh5xrc_Ja4KhcUfbErG0gkw3Yqy_gw/edit
    2. smakosz  https://docs.google.com/drawings/d/119ra43wCFs_IscrVYolKTN7QSrCc1MPxCNUfWF1CmM8/edit
    3. kwiatowa  https://docs.google.com/drawings/d/1hzLnoyblmilqBljK995K5tBYCRQY-5TJX8dn2aPe2e4/edit

    Diana
    Post edited by Diana on
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    jest globalne wydarzenie, ale myslę, ze tych muszelek, to mogli już nie dawać. Wątpię by ktoś jeszcze mial, już dawno ich się nie zdobywa.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Niektórzy posiadają jeszcze spore zapasy dawnych walut (muszelek, kuponów, run) - zatrzymali właśnie z myślą o globalnym wydarzeniu :) 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik