Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Greta

Załadowałam telefonicznie na Grecie złoto, nie wiem czemu sie nie wyłaczyło po wyłaczeniu telefonu, mało tego nie wskoczyło mi złoto nawet za te 10euro które ładowałam zapłacę na rachunku, proszę o pomoc w tym temacie

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    robins71 (PL1) powiedział(a):
    Załadowałam telefonicznie na Grecie złoto, nie wiem czemu sie nie wyłaczyło po wyłaczeniu telefonu, mało tego nie wskoczyło mi złoto nawet za te 10euro które ładowałam zapłacę na rachunku, proszę o pomoc w tym temacie
    Witam
    Skontaktuj się z Supportem gry jak najszybciej.
    Diana
  • ala56987 (PL1)ala56987 (PL1) PL1 Posty: 16
    pytanie: jestem w sojuszu. mam 31 poziom, a nie mam grety. dlaczego?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ala56987 (PL1) powiedział(a):
    pytanie: jestem w sojuszu. mam 31 poziom, a nie mam grety. dlaczego?
    Witam  :smile:
    A kiedy dołączyłaś do sojuszu już w trakcie trwania Grety ?
    Diana
  • ala56987 (PL1)ala56987 (PL1) PL1 Posty: 16
    nie. najpierw ja na niższym poziomie, a potem greta. miałam 30 poziom, gdy rozpoczęła się greta. wczoraj skoczyłam oczko wyżej i dalej nic
  • ala56987 (PL1)ala56987 (PL1) PL1 Posty: 16
    właściwie to chodzi o konto 123ala  :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ala56987 (PL1) powiedział(a):
    nie. najpierw ja na niższym poziomie, a potem greta. miałam 30 poziom, gdy rozpoczęła się greta. wczoraj skoczyłam oczko wyżej i dalej nic
    Będziesz mogła wejść do Krainy marzeń Grety następnym razem. Przed rozpoczęciem Grety trzeba mieć 30 poziom w grze.
    Diana
  • ala56987 (PL1)ala56987 (PL1) PL1 Posty: 16
    nieprawda. znajomy miał 29 poziom, gdy rozpoczęła się greta. jak zrobił 30 od razu wskoczyła mu greta
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ala56987 (PL1) powiedział(a):
    nieprawda. znajomy miał 29 poziom, gdy rozpoczęła się greta. jak zrobił 30 od razu wskoczyła mu greta
    Skoro uważasz ze jest to nieprawda to napisz do Supportu w tej sprawie. Ja mam informację że jest dostępna od 30 poziomu w grze  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/209165/zapraszamy-na-farme-marzen-grety#latest
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik