Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm Porady i Triki

Ktoś zna trik na zbieranie jabłek?

Witajcie,

Irytuje mnie w tej grze, że jest masa oszustów i z tym nikt nic nie robi.
Sprawa w MS i zbiór jabłek.
Ja się musze naklikać by zebrać 200k jabłek, a koleś mając 1 sad sojuszniczy w minutę zbiera  ponad 200k jabłek. Zarówno mój jak i jego ma 9 poziom sadu. Proszę o podpowiedzi albo zajmijcie się w końcu oszustami.

Pozdrawiam

Komentarz

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Jeżeli masz zwinny siewnik i turbożniwiarkę albo używasz menadżera produkcji synchronicznej to niezbyt wiele musisz klikać... Z resztą minuta to wcale nie tak mało czasu :)

    Na wielkość zbiorów wpływa rodzaj użytego nawozu, wykupione książki w czytelni, bonusy do zbiorów z Laboratorium, bonusy do zbiorów z zestawów dekoracyjnych, bonusy do zbiorów z unii farmerskiej, nakładki na budynki zwiększające zbiory, prezenty od innych graczy... Z perspektywy osoby postronnej ciężko jest ocenić, co na swojej farmie ma "przeciwnik" oraz czego i jak używa. Zawsze możesz do tego gracza napisać i zapytać, jak osiąga takie wyniki. Ewentualnie możesz napisać do supportu, tam przedstawić swoje wątpliwości i poprosić o sprawdzenie gracza.

  • od możliwości odświeżenia wyniku do następnego odświeżenia jest 15 sekund, w tym czasie jego zbiór około 60k. To jest niemożliwe !!!!!!
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 28.11.2022
    Klopsik87 (PL1) powiedział(a):
    od możliwości odświeżenia wyniku do następnego odświeżenia jest 15 sekund, w tym czasie jego zbiór około 60k. To jest niemożliwe !!!!!!
    To wszystko co wyżej wymieniła karadok jak się zsumuje może dać dużo więcej zbioru ,do tego wykupiona subskrypcja i dużo fioletu. 
    Diana 
    Post edited by Diana on
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 28.11.2022
    A, zapomniałam - jeszcze żetony wzmocnień! Te można wsadzić prawie wszędzie i zbierać jabłka dodatkowo nie tylko z sadów jabłoniowych. Przy odpowiedniej subskrypcji naprawia się je za dolary, więc w takich okolicznościach jest to fajny sposób na szybkie podniesienie wysokości zbioru jabłek.
  • oczywiście 60k jabłek w 15 sekund z  jednym sadem, w  życiu w to nie uwierzę i przestańcie wymyślać i chronić tego typu "dochodliwych" graczy. Już go zgłosiłem do supportu. Nagrajcie filmik jak zebrać jabłka j/w to może się pokusze wydać kolejną kasę
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Nie musisz w nic wierzyć. Poprosiłeś o opinię użytkowników forum. Otrzymałeś je. Co zrobisz ze zdobytą wiedzą, to Twoje. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik