Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Kraina marzeń Tessy

Dzień dobry. Mimo że w wydarzeniu została jeszcze ponad godzina czasu nie mogę wejść na krainę marzeń. Ciągle wyskakuje błąd połączenia mimo że normalna farma działa bez problemu

Komentarz

  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Witam. Czy dziś rozpocznie się Kraina Marzeń Tessy?
  • hutnik84 (PL1)hutnik84 (PL1) PL1 Posty: 6
    co  się dzieje   z  Krainą  Marzeń     ? dlaczego  nie  mozna  wejść  ?
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    hutnik84 (PL1) powiedział(a):
    co  się dzieje   z  Krainą  Marzeń     ? dlaczego  nie  mozna  wejść  ?
    Pozdrawjam
    Nadal klopot trwa?

  • hutnik84 (PL1)hutnik84 (PL1) PL1 Posty: 6
    z  róbcie  coś   z  tą  krainą  marzeń  na   byłym  serwerze  nk , teraz  international   2  krainy   marzeń  i  od  wczoraj  nie  można  wejść. Dyskryminacja  serwisów  partnerskich  .
  • hutnik84 (PL1)hutnik84 (PL1) PL1 Posty: 6
    tak  kłopot  nadal  jest  z  wejściem  ,  nie  mozna  wejść  .  Myślę   ze  twórcy  gry   powinni   przyznać  nam 
    rekompensatę za  te  utrudnienia.
  • hutnik84 (PL1)hutnik84 (PL1) PL1 Posty: 6
    nikt  serweru  nk  nie  moze   wejśc   na  krainę  marzeń
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    To jest zgłaszane
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Czesc.

    Aby uzyskać dostęp do DW, zaloguj się na bigfarm.goodgamestudios.com, prosze.
    I daj mi znać, jeśli to działa, proszę.

    Panda

  • hutnik84 (PL1)hutnik84 (PL1) PL1 Posty: 6
    podziekowania   od  całego  serweru  nk . działa   kraina  marzeń.  pozdrawiam
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Więc jest dobrze. Dziękuję za Twoją wiadomość
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Dziś wyskoczyło takie cudo, podwójne koło :) Jest taki sam, działa prawidłowo, tylko podwojny.  :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Dziś wyskoczyło takie cudo, podwójne koło :) Jest taki sam, działa prawidłowo, tylko podwojny.  :)
    Przekazałam.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    A  wczoraj wskoczył pasek reklam na górze, na tessie i zasłania wszytkie statystyki i przyciski np. powrotu. muszę zmniejszyc do 70% by szlo z tego wyjśc i wtedy pozostaje na głownej do momentu odświeżenia strony :(( na rożnych przeglądarkach, czy chrom czy edge... Odechciewa sie grać...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Dokładnie, znowu coś wykombinowali, gram na telefonie to tak mi się pasek pojawia z reklamami, pomimo blokady reklam!, że tylko restart pomaga. Jak ktoś myśli, że reklamy na mnie działają to życzę szczęścia 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Dokładnie, znowu coś wykombinowali, gram na telefonie to tak mi się pasek pojawia z reklamami, pomimo blokady reklam!, że tylko restart pomaga. Jak ktoś myśli, że reklamy na mnie działają to życzę szczęścia 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    I wynika , że na Grecie to samo, Ja nie wchodzę, nie będę sobie życia paskudził.
  • robins71 (PL1)robins71 (PL1) PL1 Posty: 3
    nie da sie wejśc na Tessę...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    robins71 (PL1) powiedział(a):
    nie da sie wejśc na Tessę...
    Witam
    Jest ponownie uruchamiana. Poczekaj chwile i będziesz mógł się zalogować.
    Diana
  • robins71 (PL1)robins71 (PL1) PL1 Posty: 3
    dziękuje pięknie za odpowiedz >)

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    robins71 (PL1) powiedział(a):
    dziękuje pięknie za odpowiedz >)

    Bardzo proszę  :)
  • nora2224 (PL1)nora2224 (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 24.11.2022
    Diano możesz zapytać  o której godzinie skończy się obecna edycja Tessy ? I czy następna Greta też będzie z opóźnieniem..
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    nora2224 (PL1) powiedział(a):
    Diano możesz zapytać  o której godzinie skończy się obecna edycja Tessy ? I czy następna Greta też będzie z opóźnieniem..
    Tak jutro się spytam o której zakończy się Tessa. Greta powinna pojawić się bez opóźnień.
    Diana
  • Witam, piszę w imieniu gracza który jest na 259 poziomie i nie ma budynku "Kraina Marzeń Tessy". Nie pojawił się w grze,w związku z tym co może zrobić ? gdzie szukać ?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    La_Sandra (PL1) powiedział(a):
    Witam, piszę w imieniu gracza który jest na 259 poziomie i nie ma budynku "Kraina Marzeń Tessy". Nie pojawił się w grze,w związku z tym co może zrobić ? gdzie szukać ?
    Witam :)
    Niech się skontaktuje z Supportem gry, ale przed kontaktem niech wyczyści historie przeglądania i pliki cookies oraz niech sprawdzi na innej przeglądarce czy Kraina Marzeń Tessy nie pojawiła się.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik