Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Październikowa aktualizacja już jest!!!

13»

Komentarz

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    karadok (PL1) powiedział(a):
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Żeby zdobyć 250 magazynu, trzeba by codziennie 10% zrobić tych z sadów, nawet ze zlotem, nie idzie tego zrobić, chociaż sadów mam sporo :(( chyba, że na koniec, będzie można coś za złoto dokupić? W chińskim było ciężko, ale dłużej, więc się dało, do tego fajerwerki, tu  lipa, na nic dekorka 7x7 bez magazynu :((

    I to tylko, by zdobyć bonus podstawowy. By zdobyć dodatkowy, potrzebujemy przecież zdobyć 200% żetonów...

    Ponadto w evencie rocznicowym drażniące jest to, że żetony z budynków nie zawsze wypadają. A przecież zbieranie i tak ciężko idzie.

    Przyznam, że dla mnie w tym momencie priorytetem stało się zmniejszenie rozmiarów dekoracji do 5x5 (pal licho przestrzeń magazynową). Wtedy nawet jak nie będzie bonusu z magazynu, to samo zadowolenie (zwykłe i wioskowe) sprawi, że dekoracja na tle innych 5x5 będzie w miarę mocna.
    Zadowolenie dekoracji podniesiesz później, za części, za dolary, za zloto.  A magazynu nie rozbudujesz...
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Zadowolenia wioskowego nie podniosę. Będzie, co wypracuję. 


  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    Jak dla mnie największa wartość tej dekorki to zwiększona poj. magazynowa, jednak idzie jak po grudzie osiągnięcie tego celu i obawiam się, że nie dam rady. Zadowolenie to rzecz drugorzędna. Z czasem i tak się wywala wszystkie dekoracje, bo miejsca coraz mniej, zostawiając tylko te, które dają konkretne bonusy dla farmy (większe zbiory, większa poj.) Swoją drogą, nawet po zmniejszeniu ta dekorka jest stanowczo za duża...
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    witam:)
    wtrące i ja swoje 3 grosze.....może by tak szanowne GGS zrobiło coś z tym faktem,iż staje się niemożliwe uzbieranie deserów lecących z sadów i to nie za każdym razem....UZBIERANIE TEJ CZĘŚCI DEKORU GRANICZY Z CUDEM-JEST POPROSTU NIEREALNE:(((
    Diano ,czy masz na to jakiś sposób???metode??może trzeba to zgłosić jako bląd....
    pozdrawiam Ewa
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Witam :)
    Mam pytanie Diano . Czy jeśli nie dokończę zbierania deserków i kwiatków to nie dostanę wartości zaznaczonych w ramce ?

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Witam :)
    Mam pytanie Diano . Czy jeśli nie dokończę zbierania deserków i kwiatków to nie dostanę wartości zaznaczonych w ramce ?

    Witam  :)
    Myślę, że już je masz, gdy najedziesz na dwa żetony, zobaczysz dodatkowe wartości, które otrzymasz.
    Diana
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Dziękuję Diano :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    @karadok (PL1) dostałam jak na razie tylko jedna odpowiedz dekorację urodzinowa będzie można zbudować tylko na głównej farmie. Jak dostane resztę odpowiedzi to je zamieszczę.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 02.11.2022
    Dziękuję Diano :)

    edit: I jeszcze przy okazji, jak byś mogła zapytać o dekorację dostępną za złoto w ofertach po lewej stronie (Imprezowa krowa - baloniki 2x2 z +1% do produkcji na polach). Czy jest jakiś limit ilości tych dekoracji, które możemy mieć na farmie (jak w przypadku Wygódek czy Pomnika Paska)? Czy też te baloniki możemy stawiać na każdej z farm w nieograniczonej ilości?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    @Rollo (PL1)
    dostałam jeszcze dodatkowe wyjaśnienie :Ogólnie: - najechanie na każdy żeton (dwa, które nie mają jeszcze znacznika wyboru) pokaże, jaki bonus zostanie odblokowany po ich ukończeniu - 100% zebrane odblokowuje pierwszy bonus, zebranie kolejnych 100% odblokowuje drugi bonus na Top
    @karadok (PL1)
    Sama dekoracja nie ma limitu ilości. Limit ma oferta ma się jeszcze pojawić w grze 5 razy.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 02.11.2022
    Witajcie  :)
    Raport z wydarzenia "Zasadź drzewo" 


    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    DLACZEGO DEKORACJĘ ROCZNICOWĄ DOSTALI CHYBA TYLKO ZALOGOWANI W CZASIE ZAKOŃCZENIA?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 07.11.2022
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    DLACZEGO DEKORACJĘ ROCZNICOWĄ DOSTALI CHYBA TYLKO ZALOGOWANI W CZASIE ZAKOŃCZENIA?
    Wszyscy powinni dostać ,sprawdź może w piwnicy ale na głównej farmie czy jej nie ma ?
    jest tu w okienku z nagrodami zrzut ekranu pochodzi od niezalogowanego gracza na zakończenie eventu rocznicowego
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    DLACZEGO DEKORACJĘ ROCZNICOWĄ DOSTALI CHYBA TYLKO ZALOGOWANI W CZASIE ZAKOŃCZENIA?
    Wszyscy powinni dostać ,sprawdź może w piwnicy ale na głównej farmie czy jej nie ma ?
    Diana
    Ja mam.
    ale już wiem, że 2 osoby z sojuszu nie mają. Weszli na farmę po zakończeniu. Za jakiś czas będzie wiadomo, co u innych osób, których teraz nie ma.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    DLACZEGO DEKORACJĘ ROCZNICOWĄ DOSTALI CHYBA TYLKO ZALOGOWANI W CZASIE ZAKOŃCZENIA?
    Wszyscy powinni dostać ,sprawdź może w piwnicy ale na głównej farmie czy jej nie ma ?
    Diana
    Ja mam.
    ale już wiem, że 2 osoby z sojuszu nie mają. Weszli na farmę po zakończeniu. Za jakiś czas będzie wiadomo, co u innych osób, których teraz nie ma.
    Czy możesz podać mi w wiadomości prywatnej nicki tych graczy?
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    DLACZEGO DEKORACJĘ ROCZNICOWĄ DOSTALI CHYBA TYLKO ZALOGOWANI W CZASIE ZAKOŃCZENIA?
    Wszyscy powinni dostać ,sprawdź może w piwnicy ale na głównej farmie czy jej nie ma ?
    Diana
    Ja mam.
    ale już wiem, że 2 osoby z sojuszu nie mają. Weszli na farmę po zakończeniu. Za jakiś czas będzie wiadomo, co u innych osób, których teraz nie ma.
    Czy możesz podać mi w wiadomości prywatnej nicki tych graczy?
    wysłałam :)
    jak jeszcze ktoś napisze, wyślę do Ciebie nick
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    DLACZEGO DEKORACJĘ ROCZNICOWĄ DOSTALI CHYBA TYLKO ZALOGOWANI W CZASIE ZAKOŃCZENIA?
    Wszyscy powinni dostać ,sprawdź może w piwnicy ale na głównej farmie czy jej nie ma ?
    Diana
    Ja mam.
    ale już wiem, że 2 osoby z sojuszu nie mają. Weszli na farmę po zakończeniu. Za jakiś czas będzie wiadomo, co u innych osób, których teraz nie ma.
    Czy możesz podać mi w wiadomości prywatnej nicki tych graczy?
    wysłałam :)
    jak jeszcze ktoś napisze, wyślę do Ciebie nick
    Dziękuję :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik