Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

błędne naliczanie punktów w dywizji podczas silosa sojuszniczego

Silos działa prawidłowo, natomiast w dywizji zegar się zatrzymał, a teraz liczy czas do tyłu :-)
Pozdrawiam
Tata11

Komentarz

  • Tata11 (PL1)Tata11 (PL1) PL1 Posty: 11
    Sprostowanie, zegar w dywizji prawidłowo odlicza czas gry, tak jak w silosie. W dywizji jednak nie naliczono punktów. Różnica pomiędzy tym co mam w silosie, a w dywizji ponad 300 tys. Ponadto w dywizji pokazuje, ze nie będzie już medali, a silos kończy się jutro rano :-)
    Tata11
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    Skontaktuj się z Supportem gry ,tylko oni mogą to sprawdzić. 
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    U mnie występuje to samo - w silosie punkty lecą, w Lidze natomiast punkty się zatrzymały i nikomu z dywizji nowe punkty doliczane nie są. 
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    u mnie też ten błąd. I u wielu osob w sojuszu.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 03.11.2022
    karadok (PL1) powiedział(a):
    U mnie występuje to samo - w silosie punkty lecą, w Lidze natomiast punkty się zatrzymały i nikomu z dywizji nowe punkty doliczane nie są. 
    gladia (PL1) powiedział(a):
    u mnie też ten błąd. I u wielu osob w sojuszu.
    Przekazałam to już, obecnie Zespół sprawdza to. Wypłata medali w Lidze Farmerskiej  nastąpiła dwa razy w ciągu jednej nocy z powodu zmiany czasu, dlatego nie pokazuje punktów w lidze.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Diana powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    U mnie występuje to samo - w silosie punkty lecą, w Lidze natomiast punkty się zatrzymały i nikomu z dywizji nowe punkty doliczane nie są. 
    gladia (PL1) powiedział(a):
    u mnie też ten błąd. I u wielu osob w sojuszu.
    Przekazałam to już, obecnie Zespół sprawdza to. Wypłata medali w Lidze Farmerskiej  nastąpiła dwa razy w ciągu jednej nocy z powodu zmiany czasu, dlatego nie pokazuje punktów w lidze.
    Diana
    Diano a cóż to za karkołomne wytłumaczenie? Przecież zmiana czasu była w niedzielę , a silos zaczął się we wtorek :(  

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    U mnie występuje to samo - w silosie punkty lecą, w Lidze natomiast punkty się zatrzymały i nikomu z dywizji nowe punkty doliczane nie są. 
    gladia (PL1) powiedział(a):
    u mnie też ten błąd. I u wielu osob w sojuszu.
    Przekazałam to już, obecnie Zespół sprawdza to. Wypłata medali w Lidze Farmerskiej  nastąpiła dwa razy w ciągu jednej nocy z powodu zmiany czasu, dlatego nie pokazuje punktów w lidze.
    Diana
    Diano a cóż to za karkołomne wytłumaczenie? Przecież zmiana czasu była w niedzielę , a silos zaczął się we wtorek :(  

    Dobry wieczór :) 
    Lejek jest technicznie zakończony ,dlatego punkty nie są wliczane do Ligii. Przy zmianie czasu jednej nocy były wypłacone 2 razy medale .Prawdopodobnie dziś nie zostaną wypłacone medale. Taka dostałam informację.
    Diana
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    to nie fair. Dlatego, że jedni dostali medale 2 razy to inni nie dostaną w ogole...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    gladia (PL1) powiedział(a):
    to nie fair. Dlatego, że jedni dostali medale 2 razy to inni nie dostaną w ogole...
    Każdy dostał medale tylko nie koniecznie te najlepsze. Przykro mi, ale taka decyzje podjął Zespół.
    Diana
  • Tata11 (PL1)Tata11 (PL1) PL1 Posty: 11
    Nie potrafiliście przez dobę naprawić błędu. :-) Gratulacje dla Zespołu :-)
  • Tata11 (PL1)Tata11 (PL1) PL1 Posty: 11
    Znowu macie problem ze zmianą czasu :):):)
    Kolejny raz naliczycie medale według danych z dnia poprzedniego?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik