Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

hejt bezkarny ?

babcianelka (PL1)babcianelka (PL1) PL1 Posty: 68
edytowano 22.10.2022 w Sugestie, pochwały i krytyka
................................................................
Post edited by Diana on

Komentarz

  • babcianelka (PL1)babcianelka (PL1) PL1 Posty: 68
    edytowano 22.10.2022
    Jak  długo  zespól  będzie  tolerowal  podobne  wpisy na  tablicy  tego  sojuszu ?
    O  braku  reakcji  zespołu na  zachowanie  gracza  .......... nie  wspominam,  bo  doszłam  do  wniosku,że  jeżeli gracz kupuje  złoto  za  realną  walutę, nikt  nie  zareaguje na  jego zachowanie  niezgodne  z  regulaminem  gry
    Post edited by Diana on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 22.10.2022
    babcianelka (PL1) powiedział(a):
    Jak  długo  zespól  będzie  tolerowal  podobne  wpisy na  tablicy  tego  sojuszu ?
    O  braku  reakcji  zespołu na  zachowanie  gracza  ........ nie  wspominam,  bo  doszłam  do  wniosku,że  jeżeli gracz kupuje  złoto  za  realną  walutę, nikt  nie  zareaguje na  jego zachowanie  niezgodne  z  regulaminem  gry
    Dzieje się w tej grze ciekawie :) Że też ktoś dał taki wpis!? W ......... już zresztą prawie nikogo nie ma , cśs jest na rzeczy...
    Post edited by Diana on
  • Sprowadza  się  to  wg  mnie  do  jednego, kto  daje  zarobić BF,  ten  może  czuć sie  bezkarny Dzieje sie  tak  już  długo, support  ma  to  w  poważaniu i  nie  chodzi  tylko  o  zachowanie  krysia005  w  mrowisku,  bo  w  sojuszach ,  w  których  grała  wcześniej też  pokazywała co  potrafi.

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    I. Nie wolno publicznie omawiać działań i zachowań innych graczy / sojuszów na forum, w tym oskarżać innych graczy / sojuszów o nieuczciwe zachowania, takie jak oszukiwanie, hakowanie, kradzież sojuszu lub podobne rzeczy. Jeśli naprawdę napotkałeś przypadek oszustwa innego gracza, skontaktuj się z działem wsparcia technicznego lub naszym zespołem forum w tej sprawie, przedstawiając dowody.
    Proszę o przestrzeganie   Regulaminu Forum.
    Wykropkowałam Wasze posty.
    Diana
  • Dziękuję  za  odpowiedź  Diano
    No cóż  na  forum  nie  wolno,  a  w  opisach  sojuszy  można ? Czyli  wpis na tablicy   sojuszu to  nie  publiczne  zniewazanie  ?  Do  zespołu  pisałam,  ale  widać  ja  jestem  ten  gorszy  sort, bo  nie  doczekałam  sie  konkretnej  odpowiedzi
    Niestety, ale  czegos  tu  nie  rozumiem.
    Twoja  odpowiedź utwierdza  mnie  w  przekonaniu o  bezkarności  co  niektórych graczy
  • c.d.
    Nie  rozumiem dlaczego  zespół  nie  reaguje  na  takie  działania

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    babcianelka (PL1) powiedział(a):
    c.d.
    Nie  rozumiem dlaczego  zespół  nie  reaguje  na  takie  działania

    Zgłosiłaś to z dnia dzisiejszego do Supportu?
    Diana
  • Liczę  na  to,  że  ty  jako  moderator   zareagujesz  wreszcie  we  własciwy  sposób
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 24.10.2022
    babcianelka (PL1) powiedział(a):
    Liczę  na  to,  że  ty  jako  moderator   zareagujesz  wreszcie  we  własciwy  sposób
    Witam
    Moderatorem jestem tu na Forum nie w grze. Gracz na Forum nie pisze nic. Jak masz zastrzeżenie do gracza, obraża Cię to zrób screeny wiadomości prywatnych i wyślij je do Supportu .Zespół nie ingeruje w wewnętrzne spawy Sojuszy, nie czyta prywatnych wiadomości .Reaguje w momencie zgłoszenia od gracza .Zgłoszenie musi zawierać screeny -to jest traktowane jako dowód.
    Diana

    Post edited by Diana on
  • Diana powiedział(a):
    I. Nie wolno publicznie omawiać działań i zachowań innych graczy / sojuszów na forum, w tym oskarżać innych graczy / sojuszów o nieuczciwe zachowania, takie jak oszukiwanie, hakowanie, kradzież sojuszu lub podobne rzeczy. Jeśli naprawdę napotkałeś przypadek oszustwa innego gracza, skontaktuj się z działem wsparcia technicznego lub naszym zespołem forum w tej sprawie, przedstawiając dowody.
    Proszę o przestrzeganie   Regulaminu Forum.
    Wykropkowałam Wasze posty.
    Diana
  • Czyli  miałam  rację,  dowodem  na  to  jest  3  z  kolei  odpowiedź z  supportu , identyczna  jak  2  poprzednie.
    Akurat  aktualny  wpis  na  tablicy  Morskiego  Oka udziela  mi  tylko  dobrych  rad, ale  wczesniejszy niecenzuralny  dotyczący  innej  osoby  został  wykropkowany.
    W brokat  się   zaopatrzyłam,  więc  będe  nadal przebłyskiwac  na  forum,  dopóki support  nie  zrozumie,  ze  to  nie  ja  łamię  regulamin  gry

  • I  takie  wpisy  zepsuł  toleruje,  gdyż screena  dostali, i  zareagowali  cytowaną  powyżej  korespondencja  do  mnie
  • c. d  i co  support  na  to  ?



  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Nie wolno publikować korespondencji z Supportem. Wpis usunęłam. Jutro sama powyższy zrzut ekranu  przekaże do Supportu.
    Diana 
  • dziękuję  Diano

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik