Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Październikowa aktualizacja już jest!!!

2

Komentarz

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Z zapowiedzi na ten miesiąc można wnioskować, że przed nami jeszcze event polegający na budowaniu dekoracji na 10lecie, czyli dostaniemy dekorację, której zadowolenie będziemy podnosić we własnym zakresie (pewnie zbiorami).

    Ta dekoracja, którą otrzymali gracze z 10letnim stażem teraz, sama w sobie jest już czymś ekstra - dodatkową niespodzianką. Dostaliście coś, czego inni gracze nie dostaną, więc zostaliście w szczególny sposób docenieni. 
    to jak nic nie znaczący  medal dla żołnierza.  dekorkę 2x2 za 25 to spokojnie robię z maszyny na kulki. pisełem już wcześniej o tym. Jeśli będzie coś dla wszystkich, toto bedą mogli wszyscy mieć, jedynie z innym poziomem. A taka wyjątkowa rzecz, bylaby super :) a wyszlo jak wyszlo.

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 17.10.2022
    Ja tam cieszę się z każdej otrzymanej za darmo nagrody, nawet jeżeli jest to dekoracja, którą przerobię na części u Grety. 

    Otrzymaliście miłą (moim zdaniem) niespodziankę - mogliście przecież nie otrzymać nic.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Oczywiście. Tak mówią, ze darowanemu się nie zagląda... ale jakiś niedosyt jest, bo nie ma tego jak wyeksponować. Na razie wstawiam lepsze dekoracje, u mnie wygląd ich jest sprawą drugorzędną.
  • sk0rpion (PL1)sk0rpion (PL1) PL1 Posty: 35
    Dzisiejsze Święto Pracy - Sojuszowe wprawiło mnie w zdumienie :)))))
    Otóż zestaw nagród , mniej więcej zawsze najbardziej z nędznych jakie sobie można wyobrazić nie jest nowością - przynajmniej dla mnie :)))
    Szokiem okazało się obejrzenie nagród jakie oferuje Silos :)))
    Jednak można zaskoczyć o ile zespół się bardzo postara :))
    Ostatnią - 50 nagrodą jest !!!!!!!!
                                                                STOS    SKRZYNEK 
    Wartość tej demonicznej dekoracji osiąga 26 punktów zadowolenia !!!!!!!!!!!!!!!!
    Nic tylko walczyć o tę jakże cenną nagrodę :))
    Dziwię się tym graczom którzy z zapałem i zacięciem osiągają szczyty aby ją zdobyć :)
    Dno i muł coraz większe:)
    Tak dalej działajcie a zdobędziecie uznanie wśród GRACZY  oraz co jest oczywistym - zyskacie mnóstwo kolejnych czego WAM  życzę przy takim stanie umysłu :)
    Z wyrazami Szacunku:)
    Pozdrawia Skorpion 
  • nie działa Globalne wydarzenie... ale sobie nagród nazbieram! i pomogę sadzić drzewa :/
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ANIAWIECEK2004 (PL1) powiedział(a):
    nie działa Globalne wydarzenie... ale sobie nagród nazbieram! i pomogę sadzić drzewa :/
    Pierwszy etap to rejestracja trwa ona 1dzień dopiero potem rozpoczyna się wydarzenie.
    Diana 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    sk0rpion (PL1) powiedział(a):
    Dzisiejsze Święto Pracy - Sojuszowe wprawiło mnie w zdumienie :)))))
    Otóż zestaw nagród , mniej więcej zawsze najbardziej z nędznych jakie sobie można wyobrazić nie jest nowością - przynajmniej dla mnie :)))
    Szokiem okazało się obejrzenie nagród jakie oferuje Silos :)))
    Jednak można zaskoczyć o ile zespół się bardzo postara :))
    Ostatnią - 50 nagrodą jest !!!!!!!!
                                                                STOS    SKRZYNEK 
    Wartość tej demonicznej dekoracji osiąga 26 punktów zadowolenia !!!!!!!!!!!!!!!!
    Nic tylko walczyć o tę jakże cenną nagrodę :))
    Dziwię się tym graczom którzy z zapałem i zacięciem osiągają szczyty aby ją zdobyć :)
    Dno i muł coraz większe:)
    Tak dalej działajcie a zdobędziecie uznanie wśród GRACZY  oraz co jest oczywistym - zyskacie mnóstwo kolejnych czego WAM  życzę przy takim stanie umysłu :)
    Z wyrazami Szacunku:)
    Pozdrawia Skorpion 
    Ja biorę w takich jak silos, czy MS udział dla obsydianów, na te nagrody już chyba nikt z wysokolewelowych nie zwraca uwagi?
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    ANIAWIECEK2004 (PL1) powiedział(a):
    nie działa Globalne wydarzenie... ale sobie nagród nazbieram! i pomogę sadzić drzewa :/
    Pierwszy etap to rejestracja trwa ona 1dzień dopiero potem rozpoczyna się wydarzenie.
    Diana 
    Diano, właśnie ta rejestracja nie działa u wszystkich. ANIAWIECEK2004 grał na gry.pl. Osoby, które tam grały, nie mogą się zarejestrować :smile:
    Koleżanka z mojego sojuszu, która grała na gry.pl po kliknięciu na namiot wydarzenia ma tylko takie coś

    wejść się nie da :( zatem zarejestrować się też nie da :smile:
    więkrzy zrzut wysłałam Ci na priv
  • Diana powiedział(a):
    ANIAWIECEK2004 (PL1) powiedział(a):
    nie działa Globalne wydarzenie... ale sobie nagród nazbieram! i pomogę sadzić drzewa :/
    Pierwszy etap to rejestracja trwa ona 1dzień dopiero potem rozpoczyna się wydarzenie.
    Diana 
    gram od 10ciu lat i tyle ogarniam ale właśnie się nie da zarejestrować i wybrać o co chcę walczyć czy o pole czy o chlew, poprzednio przy Globalnym wydarzeniu i kombinacjach z graczami na Gry.pl było podobnie
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ANIAWIECEK2004 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    ANIAWIECEK2004 (PL1) powiedział(a):
    nie działa Globalne wydarzenie... ale sobie nagród nazbieram! i pomogę sadzić drzewa :/
    Pierwszy etap to rejestracja trwa ona 1dzień dopiero potem rozpoczyna się wydarzenie.
    Diana 
    gram od 10ciu lat i tyle ogarniam ale właśnie się nie da zarejestrować i wybrać o co chcę walczyć czy o pole czy o chlew, poprzednio przy Globalnym wydarzeniu i kombinacjach z graczami na Gry.pl było podobnie
    Zgłoszę to jutro.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 20.10.2022
    sk0rpion (PL1) powiedział(a):
    Dzisiejsze Święto Pracy - Sojuszowe wprawiło mnie w zdumienie :)))))
    Otóż zestaw nagród , mniej więcej zawsze najbardziej z nędznych jakie sobie można wyobrazić nie jest nowością - przynajmniej dla mnie :)))
    Szokiem okazało się obejrzenie nagród jakie oferuje Silos :)))
    Jednak można zaskoczyć o ile zespół się bardzo postara :))
    Ostatnią - 50 nagrodą jest !!!!!!!!
                                                                STOS    SKRZYNEK 
    Wartość tej demonicznej dekoracji osiąga 26 punktów zadowolenia !!!!!!!!!!!!!!!!
    Nic tylko walczyć o tę jakże cenną nagrodę :))
    Dziwię się tym graczom którzy z zapałem i zacięciem osiągają szczyty aby ją zdobyć :)
    Dno i muł coraz większe:)
    Tak dalej działajcie a zdobędziecie uznanie wśród GRACZY  oraz co jest oczywistym - zyskacie mnóstwo kolejnych czego WAM  życzę przy takim stanie umysłu :)
    Z wyrazami Szacunku:)
    Pozdrawia Skorpion 

    Przeczytałam i prawdę mówiąc nie do końca mogę się z Tobą zgodzić. Fakt, stos skrzynek to nagroda, która nie jest warta 9 milionów pkt w silosie (również w mojej opinii), ale przecież masz tam też od groma złotych i srebrnych jabłek i to już nie są marne/nędzne nagrody. Wręcz odwrotnie, gracze słabsi bardzo mocno na nich zyskują, gdyż mogą sobie za nie kupić specjalne budynki, do tej pory zarezerwowane dla nielicznych. A gdy już uzbroją się w budynki, to przerzucić się mogą na katalizatory (do produkcji złota - szczególnie istotne, gdy w nagrodach coraz mniej jest licencji). W nagrodach rankingowych natomiast za 3 pierwsze miejsca masz złotniczki i tajemnicze skrzynie (w zależności od rankingu: złote i srebrne). Punkty za event liczą się w Lidze Farmerskiej, która przedkłada się na diamenty i obsydiany. Ogólnie więc sens robienia eventu jak najbardziej widzę. 

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Zgodzę się z przedmówcami i nie zgodzę się.
    Fakt, nagroda w Sojuszowym święcie pracy, czyli skrzynki za 9 mln to jakaś porażka. Nagrody po drodze- złote i srebrne jabłka są ok. Można je sobie zbierać powoli i do woli. Może i można po po uzbrojeniu się w budynki przerzucić się na katalizatory, tylko jest pewien kłopot:  O ile dobrze widzę, to licencję na złoto i złoto produkuje się odpowiednio na 99 i 100 poziomie laboratorium, czyli na maksymalnym poziomie rozwoju tego budynku (póki co ;) ) Życzę szczęścia w dorabianiu się graczy i upgrade'u laboratorium do takich wartości -ile trzeba miliardów dolarów to proszę siadać. Raczej rozwija się farmy, a nie bez sensu laboratorium, skórka niewarta wyprawki. Chyba, że ktoś ma za dużo kasy - droga wolna.
    Punkty   faktycznie przydają się do Ligi farmerskiej co daje diamenty i obsydiany. Niestety nie ma tu szału w ich ilości- wszyscy wygrać nie wiadomo ile tego towaru nie mogą. Pomijamy grę złotem :)
    Trzeba po prostu wyważyć co i jak szybko i jakimi środkami chcemy osiągnąć :):):)
    Robię eventy bez spinania się, szkoda po prostu czasu marnować, są ciekawsze rzeczy w życiu niż gra.
    Życzę cierpliwości wszystkim :):):)
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
          Porażka !!!...... Wydarzenie Halloween - raz na rok ! i szanowne GGS nie potrafi 
    wymyśleć nagrody :(:( ! ...tylko co roku wrzuca nam tą samą nagrodę za szukanie dyń ....a feee :( ! , czy naprawdę nie stać Was na wymyślenie nowej ciekawej nagrody ..?? 
    i raz na rok -NOWEJ ! ...??, aż odechciewa się robić to wydarzenie .. :(:( 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
          Porażka !!!...... Wydarzenie Halloween - raz na rok ! i szanowne GGS nie potrafi 
    wymyśleć nagrody :(:( ! ...tylko co roku wrzuca nam tą samą nagrodę za szukanie dyń ....a feee :( ! , czy naprawdę nie stać Was na wymyślenie nowej ciekawej nagrody ..?? 
    i raz na rok -NOWEJ ! ...??, aż odechciewa się robić to wydarzenie .. :(:( 
    No faktycznie paździerz straszliwy, kolejny event do zapomnienia 
  • Diana powiedział(a):
    ANIAWIECEK2004 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    ANIAWIECEK2004 (PL1) powiedział(a):
    nie działa Globalne wydarzenie... ale sobie nagród nazbieram! i pomogę sadzić drzewa :/
    Pierwszy etap to rejestracja trwa ona 1dzień dopiero potem rozpoczyna się wydarzenie.
    Diana 
    gram od 10ciu lat i tyle ogarniam ale właśnie się nie da zarejestrować i wybrać o co chcę walczyć czy o pole czy o chlew, poprzednio przy Globalnym wydarzeniu i kombinacjach z graczami na Gry.pl było podobnie
    Zgłoszę to jutro.
    Diana
    nic sie nie zmieniło nadal nie działa :/
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ANIAWIECEK2004 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    ANIAWIECEK2004 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    ANIAWIECEK2004 (PL1) powiedział(a):
    nie działa Globalne wydarzenie... ale sobie nagród nazbieram! i pomogę sadzić drzewa :/
    Pierwszy etap to rejestracja trwa ona 1dzień dopiero potem rozpoczyna się wydarzenie.
    Diana 
    gram od 10ciu lat i tyle ogarniam ale właśnie się nie da zarejestrować i wybrać o co chcę walczyć czy o pole czy o chlew, poprzednio przy Globalnym wydarzeniu i kombinacjach z graczami na Gry.pl było podobnie
    Zgłoszę to jutro.
    Diana
    nic sie nie zmieniło nadal nie działa :/
    To dotyczy nie tylko graczy z gry.pl, ale nie mam informacji kiedy zostanie naprawione.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie  :) 
    Pierwszy raport z wydarzenia "Zasadź drzewo" 


    Diana
  • misiaa654misiaa654 PL1 Posty: 2
    w trakcie rejestracji też nie mogłam wejść do globalnego wydarzenia :(((
  • misiaa654misiaa654 PL1 Posty: 2
    Diano dziękuję bardzo za to że mogę już grać na globalnym wydarzeniu. Pozdrawiam :))))))) 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    misiaa654 powiedział(a):
    Diano dziękuję bardzo za to że mogę już grać na globalnym wydarzeniu. Pozdrawiam :))))))) 
    Super że już możesz brać udział w Globalnym wydarzeniu punktowym.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Zgodzę się z przedmówcami i nie zgodzę się.
    Fakt, nagroda w Sojuszowym święcie pracy, czyli skrzynki za 9 mln to jakaś porażka. Nagrody po drodze- złote i srebrne jabłka są ok. Można je sobie zbierać powoli i do woli. Może i można po po uzbrojeniu się w budynki przerzucić się na katalizatory, tylko jest pewien kłopot:  O ile dobrze widzę, to licencję na złoto i złoto produkuje się odpowiednio na 99 i 100 poziomie laboratorium, czyli na maksymalnym poziomie rozwoju tego budynku (póki co ;) ) Życzę szczęścia w dorabianiu się graczy i upgrade'u laboratorium do takich wartości -ile trzeba miliardów dolarów to proszę siadać. Raczej rozwija się farmy, a nie bez sensu laboratorium, skórka niewarta wyprawki. Chyba, że ktoś ma za dużo kasy - droga wolna.
    Punkty   faktycznie przydają się do Ligi farmerskiej co daje diamenty i obsydiany. Niestety nie ma tu szału w ich ilości- wszyscy wygrać nie wiadomo ile tego towaru nie mogą. Pomijamy grę złotem :)
    Trzeba po prostu wyważyć co i jak szybko i jakimi środkami chcemy osiągnąć :):):)
    Robię eventy bez spinania się, szkoda po prostu czasu marnować, są ciekawsze rzeczy w życiu niż gra.
    Życzę cierpliwości wszystkim :):):)
    Laboratorium od 31 poziomu ulepszane jest za diamenty  https://bigfarm.fandom.com/de/wiki/Farmlabor#Level_31_-_40
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    dziękuję za informację 
  • Danka2 (PL1)Danka2 (PL1) PL1 Posty: 12
    Po ulepszeniu dekoracji - eleganckiej altanki zablokowało uśmieszki i 500 domów. Dlaczego?
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Witajcie 
    Raport z wydarzenia "Zasadź drzewo" 

    Obrzek
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Właśnie rozpoczął się event rocznicowy, w którym można zdobyć dekorację z okazji 10tych urodzin BF. Chciałabym zapytać, gdyż nie mogę znaleźć potrzebnych mi informacji w menu eventu:

    1. jakiego poziomu będzie owa dekoracja? 
    2. czy na każdym poziomie gracza ma ona takie same bonusy? I czy w związku z tym każdy (bez względu na poziom) musi zebrać tyle samo wypadających gadżetów?
    3. czy w przypadku nie zebrania/odblokowania wszystkich podstawowych bonusów, doliczą się dodatkowe bonusy w miejscach, gdzie udało nam się osiągnąć 100 lub więcej %? Ja już teraz wiem, że wszystkich nie zbiorę, więc się zastanawiam, czy jest sens się starać w tych miejscach, gdzie powinnam dać radę.
    4. czy dekorację będzie można postawić w Dolinie Dekoracji?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Właśnie rozpoczął się event rocznicowy, w którym można zdobyć dekorację z okazji 10tych urodzin BF. Chciałabym zapytać, gdyż nie mogę znaleźć potrzebnych mi informacji w menu eventu:

    1. jakiego poziomu będzie owa dekoracja? 
    2. czy na każdym poziomie gracza ma ona takie same bonusy? I czy w związku z tym każdy (bez względu na poziom) musi zebrać tyle samo wypadających gadżetów?
    3. czy w przypadku nie zebrania/odblokowania wszystkich podstawowych bonusów, doliczą się dodatkowe bonusy w miejscach, gdzie udało nam się osiągnąć 100 lub więcej %? Ja już teraz wiem, że wszystkich nie zbiorę, więc się zastanawiam, czy jest sens się starać w tych miejscach, gdzie powinnam dać radę.
    4. czy dekorację będzie można postawić w Dolinie Dekoracji?
    Witam  :)
    Odpowiedz dostane dopiero w środę.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Czyli dowiemy się niemal po fakcie jakie są zasady. Czy zespół choć raz mógłby coś przygotować porządnie? 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Żeby zdobyć 250 magazynu, trzeba by codziennie 10% zrobić tych z sadów, nawet ze zlotem, nie idzie tego zrobić, chociaż sadów mam sporo :(( chyba, że na koniec, będzie można coś za złoto dokupić? W chińskim było ciężko, ale dłużej, więc się dało, do tego fajerwerki, tu  lipa, na nic dekorka 7x7 bez magazynu :((
  • nawet dekorację na 10ciolecie spartolili i stała się dostępna dla nielicznych :/ łatwiej było dekorki w Chińskim roku zdobyć niż tą, która powinna być przyznawana za sam staż w grze :/
    GGS OBUDŹCIE SIĘ BO ZOSTANIECIE Z RĘKĄ W NOCNIKU
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Żeby zdobyć 250 magazynu, trzeba by codziennie 10% zrobić tych z sadów, nawet ze zlotem, nie idzie tego zrobić, chociaż sadów mam sporo :(( chyba, że na koniec, będzie można coś za złoto dokupić? W chińskim było ciężko, ale dłużej, więc się dało, do tego fajerwerki, tu  lipa, na nic dekorka 7x7 bez magazynu :((

    I to tylko, by zdobyć bonus podstawowy. By zdobyć dodatkowy, potrzebujemy przecież zdobyć 200% żetonów...

    Ponadto w evencie rocznicowym drażniące jest to, że żetony z budynków nie zawsze wypadają. A przecież zbieranie i tak ciężko idzie.

    Przyznam, że dla mnie w tym momencie priorytetem stało się zmniejszenie rozmiarów dekoracji do 5x5 (pal licho przestrzeń magazynową). Wtedy nawet jak nie będzie bonusu z magazynu, to samo zadowolenie (zwykłe i wioskowe) sprawi, że dekoracja na tle innych 5x5 będzie w miarę mocna.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik