Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

DZIWNE CZERWONE SKRZYNIE...

Właśnie otworzyłam drugą z czerwonych skrzyń z mistrzostw... W pierwszej miałam irlandzki kurnik, który powędrował do magazynu... W drugiej skrzyni dostałam ... irlandzki kurnik ... jeden i drugi oczywiście na 1 poziomie. Zbudowałam dziś jeden tylko po to, aby zobaczyć, ile będzie za zburzenie. Za zburzenie dostanę ... 750 dolarów ...
kurnik nie jest mi potrzebny - to raz
dwa - szkoda czasu na budowanie i burzenie, bo marny z tego zarobek ...
trzy - ta losowość jest bardzo niesprawiedliwa ... ten, co ma duży wkład w mistrzostwa dostaje np kurnik poz 1, a ten, co zrobi dużo mniej - żyzny ogród poz 9... zniechęca to wszystkich...

może by Zespół jednak coś z tym zrobił?
Pisaliśmy już kiedyś o tych skrzyniach ale jakoś nic z tego nie wynikło...
W ostatnich ms w skrzyniach miałam chyba cukierkowe kurniki, w magazynie mam ich aktualnie 41...
I nie rozumiem, czym zasłużyły sobie kocie serduszka na to, że możemy je wymienić na dolary... albo żetony konstrukcyjne, które możemy wymienić na karmę...

W tym miesiącu BF świętuje 10 urodziny... Może z okazji tych urodzin zrobi coś z czerwonymi skrzyniami?
Każdy ma na to pewnie kilka pomysłów
1 - możliwość wymiany wylosowanego budynku na dolary, dekorację ... coś, co nam się przyda
2 - wylosowanie np 3 budynków, z których gracz musi wybrać jeden
3 - na pewno każdy ma jakiś inny pomysł

Komentarz

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Osobiście najbardziej by mi się podobała opcja: albo dziwna skrzynia, albo jabłka (wybór pomiędzy złotymi i srebrnymi to już w ogóle dla mnie opcja ekstra), albo dekoracja, albo dolary :)

    Możliwość wymienienia już posiadanych budynków specjalnych na cokolwiek (dolary, jakaś waluta (?)) - super pomysł. I tu ponawiam prośbę o wprowadzenie możliwości przeglądania informacji o budynkach specjalnych, które znajdują się już w naszym magazynie tak, by bez problemu można było ocenić, co się wylosowało i czy jest to budynek spełniające nasze oczekiwania bez konieczności budowania go. 



  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Osobiście najbardziej by mi się podobała opcja: albo dziwna skrzynia, albo jabłka (wybór pomiędzy złotymi i srebrnymi to już w ogóle dla mnie opcja ekstra), albo dekoracja, albo dolary :)

    Możliwość wymienienia już posiadanych budynków specjalnych na cokolwiek (dolary, jakaś waluta (?)) - super pomysł. I tu ponawiam prośbę o wprowadzenie możliwości przeglądania informacji o budynkach specjalnych, które znajdują się już w naszym magazynie tak, by bez problemu można było ocenić, co się wylosowało i czy jest to budynek spełniające nasze oczekiwania bez konieczności budowania go. 



    popieram, by takie budynki szło obejrzeć przed zbudowaniem, czym są, ile dają, tak jak  normalne przed kupnem.
    i z innej beczki, koniecznie wrócić te surowce, których akurat się nie ma, więc niech jest widoczne zero, ale wtedy widać ceny za jakie można je sprzedać.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik