Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Yee-haw dla sezonu jeździeckiego!

2»

Komentarz

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 08.08.2022
    Kolejna skrzynia, kolejny cukierkowy kurnik...

    Zespole, BARDZO DZIĘUJĘ...
    zabierz sobie ten kurnik... nawet wszystkie 40 z magazynu...
    i zrób w końcu coś, aby wszyscy gracze byli zadowoleni...
    Post edited by Nuka (PL1) on
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    edytowano 16.08.2022
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Pula nagród odmieniona, nowe ładne, drogie pudełeczka... hmm 50 tyś. jabłuszek za piękną  :) nakładkę na młyn...(no oczywiście żebyśmy nie mieli za dużo z limitem zakupu - 2 nakładeczki na tydzien :D )
    To ja mam pytanie czy my mozemy Szanownemu Zespołowi odsprzedać te i inne nakładeczki, przez kilka lat aktywnej gry nazbierało sie tego do koloru do wyboru, co by tylko Szanowny Zespól sobie życzył. Wszystko co prawda ni z gruszki ni z pietruszki, tu zimowa, tam letnia, tu jeszcze wiejska itp itd. Zastrzegam tylko nam wystarczy jedna waluta - złoto, nie bedziemy utrudniac diamentami, obsydianami, wymyslac wszelkiego rodzaju humusów, katalizatorow, obiecujemy, że jak ggs wykupi od nas wszystkie, będziemy cieszyć się jak dzieci  :)  :);)
    Pula zakupów za złote jabłuszka  została odmieniona na droższe i gorsze - zabrakło w niej licencji oraz złotniczków  i przypuszczam że na stałe. Co za tym idzie? żaden ewent nie ma jej w ofercie do zdobycia 
    a tylko ona i wyłącznie ona przedstawiała dla mnie jeszcze jakaś wartość bo można było ją przeznaczyć z pożytkiem dla farmy -reszta to  zbędny chłam 
    Drodzy (dosłownie  drodzy) GGs-owcy w ten sposób nie zmusicie mnie do zmasowanego używania  karty płatniczej -już dawno temu  z tego wyrosłam
  • witam.
    Bardzo  proszę, może ktoś podpowie mi w  jaki  sposób podnieść lvl  konia,  który osiągnął poziom 200.
    Na łąkę    go  wysłac  nie  można,  a i w  kole  nie  da  się  go  już  trenować
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    babcianelka (PL1) powiedział(a):
    witam.
    Bardzo  proszę, może ktoś podpowie mi w  jaki  sposób podnieść lvl  konia,  który osiągnął poziom 200.
    Na łąkę    go  wysłac  nie  można,  a i w  kole  nie  da  się  go  już  trenować
    Wydaje mi się ze level 200 to maksymalny level konia.
    Diana
  • poziom  200  nie  jest maxymalny, ponieważ  są gracze,  którzy posiadają  konie  na  poziomie  208
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    babcianelka (PL1) powiedział(a):
    poziom  200  nie  jest maxymalny, ponieważ  są gracze,  którzy posiadają  konie  na  poziomie  208
    Nie maksymalny level konia to 200 
    Może wzrosnąć poziom konia ponad 200 ,ale tylko w jednym atrybucie

    Koń jest ogólnie poniżej 200 poziomu przez jakiś czas, a potem jeśli nadal trenujesz konia, to jego poziom wzrośnie do ponad 200


    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    @Diana czy mogłabyś to jakoś wytłumaczyć? Bo ja nic nie rozumiem :( Widzę screeny, ale to totalnie nie odzwierciedla rzeczywistości. 

    Maksymalny poziom konia to 200, ale może wzrosnąć wyżej...? Jak?

    No i się nie zgodzę, że można tylko jeden atrybut podnieść powyżej 200 punktów. Dziś miałam okazję spotkać takiego konika (poważnie, on istnieje :)) : 



    Jak widać tutaj mamy dwa atrybuty powyżej 200 punktów. I teraz pytanie: jak to zrobić? Na jakich zasadach to dokładnie działa? Od czego zależy, że jeden atrybut możemy wytrenować do ponad 220, a drugi tylko do 200?




  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    @Diana czy mogłabyś to jakoś wytłumaczyć? Bo ja nic nie rozumiem :( Widzę screeny, ale to totalnie nie odzwierciedla rzeczywistości. 

    Maksymalny poziom konia to 200, ale może wzrosnąć wyżej...? Jak?

    No i się nie zgodzę, że można tylko jeden atrybut podnieść powyżej 200 punktów. Dziś miałam okazję spotkać takiego konika (poważnie, on istnieje :)) : 



    Jak widać tutaj mamy dwa atrybuty powyżej 200 punktów. I teraz pytanie: jak to zrobić? Na jakich zasadach to dokładnie działa? Od czego zależy, że jeden atrybut możemy wytrenować do ponad 220, a drugi tylko do 200?




    Witam :)
    Przyznam się że tez koni za bardzo nie rozumiem, ale zapytałam się QA i taką odpowiedz dostałam:
    Tak długo, jak poziom konia jest poniżej 200, możesz wysłać go na łąkę. Ten gracz musiał znacznie zwiększyć siłę i wytrzymałość, gdy poziom konia był wciąż niski
    Zwinność to wciąż tylko 178,ale wcześniej musiała być niższa. Zaczynasz na niskim poziomie, możesz zwiększyć poziom o ponad 200 tak długo jak całkowity poziom konia jest poniżej 200.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 22.08.2022
    @Diana, podsumowując (aby się upewnić, że dobrze myślę):

    1. Konia na łące mogę trenować do maks. 200 poziomu bez ograniczenia wysokości trenowej umiejętności? 

    2. Natomiast w stadninie mogę trenować umiejętności maksymalnie do wartości 200 bez względu na poziom wysyłanego tam konia (chodzi o okrągły wybieg, tor z przeszkodami i tor jeździecki)? 

    Czy dałabyś radę uzyskać odpowiedzi na te pytania - to drugie jest szczególnie istotne, gdyż do tej pory byłam święcie przekonana, że to poziom konia jest wyznacznikiem treningu bez względu na to, gdzie go trenujemy, ale ze screena, którego zamieściłaś wyżej wynika, że jednak w stadninie to poziom atrybutu/umiejętności jest istotny, a nie poziom konia.

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    @karadok (PL1)
    Dobrze zrozumiałaś na łąkę sojusznicza można wysyłać konia dopóki nie osiągnie 200 poziomu natomiast trenować konia tez możesz do 200 poziomu tak jak to widać na screenie 

    Obraz
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dziękuję - teraz wszystko jest jasne :)

    Dobrze, że mam jeszcze czas, by zmienić strategię treningu dla swojego konia :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 23.08.2022
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję - teraz wszystko jest jasne :)

    Dobrze, że mam jeszcze czas, by zmienić strategię treningu dla swojego konia :)
    Nie ma za co . :) 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    a ja nic nie zrozumiałem :)) dlatego mój ma 85lvl i go nie trenuję. jakoś się do platyny doczłapuje na razie i starczy.
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Witam was a ja mam pytanie o same koniki. Ile jest stopni jakości konika i czy jakość konika ma wpływ na rozgrywkę na lidze czy nie ma znaczenia .
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 25.08.2022
    Niestety dane, jakie posiadam, są stare - z przed update'u, więc w gruncie rzeczy nijak mogą się mieć do aktualnej rzeczywistości, ale podobno jakość konia miała odpowiadać za wylosowanie/otrzymanie lepszego dodatkowego efektu hodowli podczas krzyżowania w stadninie. W samym turnieju jakość (znów: podobno) nie ma znaczenia. 

    Ile jest poziomów? W teorii 6:
    zwykła
    niezwykła
    rzadka
    wyjątkowa
    niesamowita
    legendarna

    W praktyce u siebie mam: rzadki, niepospolity i niesamowity i tylko takie mogę potwierdzić (a niepospolitego nawet w tej rozpisce, którą znalazłam, nie ma ;))
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Witam was a ja mam pytanie o same koniki. Ile jest stopni jakości konika i czy jakość konika ma wpływ na rozgrywkę na lidze czy nie ma znaczenia .
    Witam :)
    Maksymalna jakość to 6

    Zadałam Twoje pytanie komuś z Zespołu i taką dostałam odpowiedz: potrzebujesz tylko wyższej jakości dla zwiększenia treningu
    kiedy trenujesz konie, albo utkniesz w pewnym momencie,
     dla zawodów to nie ma znaczenia.
    Diana

  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 27.08.2022
    Dziękuję Diano teraz rozumie po co ta jakość konika .
    Co do poziomów dostałem coś takiego :
    Koń bez jakości
    pierwszy poziom -zwyczajny
    drugi poziom  niepospolity
    trzeci poziom rzadki
    czwarty poziom wyjątkowy
    piąty poziom niesamowity
    szósty poziom legendarny
    Jestem na etapie początkowym więc nie za bardzo mogę to potwierdzić :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik