Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Bonusy z dekoracji

 Witam wszystkich :)

     Od bardzo dawna mamy dekoracje na naszych farmach które dają nam różne wzmocnienia do upraw lub wydarzeń. Jest też problem z tymi bonusami :
- latawiec działa ale nie zawsze i nie na każdej misji ( ten błąd jest ale jest ciężki do udowodnienia)
- dekoracje które dają bonusy do wydarzeń też nie działają prawidłowo mimo ich posiadania na farmach ucinane są procenty na silosach ( problem znika po schowaniu do piwnicy i ponownym wybudowaniu )
     Wiadomo że nikomu nie będzie dana żadna rekompensata za straty spowodowane błędnym działaniem bonusów jakie mamy na farmach bo każą za każdym razem udowadniać powstały błąd . Pisanie do suportu to droga przez mękę nie wspominając o czasie po jakim dostaje się odpowiedz. A strata punktów w wydarzeniu po jego zakończeniu - przecież już się skończyło...............
     Mam pomysł  na ten koszmar skoro z każdej strony na każdej farmie mamy zakładki z byle mało nas interesującymi rzeczami niech stworzą zakładkę osobną dla każdej farmy z bonusami które są do takiej farmy aktywne wtedy sami będziemy wiedzieli kiedy czegoś nie mamy i coś nie działa. Zakładka powinna zawierać tylko bonusy z dekoracji a nie jakieś inne mało nas interesujące rzeczy.
 
Co społeczność o tym sądzi ? 

Komentarz

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Jestem zdania, że gra powinna być przejrzysta - dokładnie chodzi mi o zasady działania poszczególnych opcji, eventów, itd. W każdym momencie gry powinniśmy sami móc sprawdzić, czy coś działa prawidłowo, czy nie. Tak więc jak najbardziej Twój pomysł mi się podoba :) Przynajmniej jeżeli chodzi o ogół, bo w szczegółach nie potrafię sobie jednak tego do końca wyobrazić.

    Co dokładnie byłoby w tej zakładce? 
    "Zakładka powinna zawierać tylko bonusy z dekoracji a nie jakieś inne mało nas interesujące rzeczy" Czyli? Bonusy do pkt z eventów, czy bonusy w ogóle, np. zwiększające produkcję w budynkach, obniżające czas produkcji, zapewniające dodatkowe miejsce w magazynie
    ? Tutaj chyba każdy chciałby widzieć coś innego, bo np. dla mnie - osoby nie posiadającej żadnej dekoracji zwiększającej pkt w eventach oprócz latawca, bardziej istotne są bonusy zwiększające produkcję, bo w tych się gubię. A że jak już gdzieś pisałam, nie mam możliwości sprawdzenia, ile dokładnie wynosi bazowa produkcja w moich budynkach, to również nie jestem w stanie określić, czy bonusy działają.

    Gdzie miałaby ta zakładka się znajdować? 
    W menu na dole jak np. magazyn? Czy może jako dodatkowa ikona na ekranie? Ta druga opcja totalnie mi się nie podoba, bo dla mnie i tak na ekranie jest już zbyt dużo ikon, które utrudniają mi działanie. Może w menu kołowym przy dekoracjach... - coś jak zakładka z nakładkami na budynki przy każdym budynku, tak i przy dekoracjach mogłaby być ikona, przenosząca nas w taką kartę z bonusami...

    Najprościej byłoby jednak te stałe bonusy umieścić w już istniejącej zakładce "Twoje wzmocnienia" - moim zdaniem zajęłoby to najmniej pracy i chyba jest najbardziej intuicyjne (aczkolwiek ja osobiście nie lubię tej zakładki. Stary sposób wyświetlania dawał mi większą kontrolę nad aktualnie działającymi wzmocnieniami czasowymi. Rozwijanie tego giganta i sprawdzanie, ile czasu widłaka czy siłacza mi jeszcze zostało, jest dla mnie nielogiczne. Do stałych bonusów jednak wydaje się nadawać doskonale :)).  

    Jak miałoby to działać?
    Po prostu podsumowanie działających bonusów zbiorczo dla eventu, produkcji w konkretnym rodzaju budynku, czy wyszczególniającej każdą pojedynczą dekorację? 

    Czemu tak naprawdę miałoby to służyć?
    Oczywiście rozumiem, że łatwiej byłoby wyłapać jakąś niedziałającą dekorację, gdyż łatwiej zwrócić uwagę na różniące się liczby, gdy mamy je podsumowane w jednym miejscu, ale przecież samo wyświetlenie bonusu wcale nie świadczy jeszcze o jego działaniu. Podczas eventów w bocznym panelu mamy wyświetlone dodatkowe wzmocnienia sojusznicze i indywidualne (te czasowe, które wykupujemy za dolary lub złoto). Pomimo tego, dopiero jak rozliczę każdy raport, to będę w 100% pewna, że działają poprawnie. Podobnie jest z maszyną w garażu i latawcem - bonusy mi się wyświetlają cały czas (w garażu i w samym latawcu), ale znów bez zagłębiania się w każdy raport, nie jestem w stanie określić, czy działają, czy nie...  Nie jest więc to trochę nasza nadzieja, że skoro wyświetlone, to działa? 

    Podsumowanie: O ile dodatkowa ikona/zakładka nie zostanie wprowadzona na środku ekranu bądź gdzieś, gdzie będzie mi zasłaniała farmy czy miejsca "akcyjne", to jak najbardziej pomysł mi się podoba. Nikomu nie szkodzi. Nikogo nie faworyzuje. Porządkuje nam po prostu zdobyte bonusy :)




  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 23.06.2022
    Witaj :)
     Gotowa zakładka już istnieje i są w niej różne bonusy z farmy . Mnie chodzi tylko o to żeby aktywne bonusy z dekoracji które mamy na farmach zostały do niej dodane wtedy będzie wiadomo co każdy z nas ma na farmie aktywne i ile daje to procent . I zależy mi na wszystkich dekoracjach łącznie z latawcem i monumentami bo były już momenty gdzie te bonusy z monumentów znikały i po jakimś czasie je przywracali . Poniżej ta zakładka jest ona na każdej farmie z prawej strony nad menu przejścia na inne farmy : 


    Jest możliwość przewijania myszką więc nie będzie problemu z jej przeglądaniem do tego jest czytelna i jak do tej pory działa bez problemowo.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 23.06.2022
    W pierwszym poście, gdzie przedstawiałeś pomysł, pisałeś o stworzeniu zakładki, a nie o wykorzystaniu już  istniejącej "Twoje wzmocnienia": 

    Rollo (PL1) powiedział(a):
     
         (...)  skoro z każdej strony na każdej farmie mamy zakładki z byle mało nas interesującymi rzeczami niech stworzą zakładkę osobną dla każdej farmy z bonusami które są do takiej farmy aktywne wtedy sami będziemy wiedzieli kiedy czegoś nie mamy i coś nie działa. Zakładka powinna zawierać tylko bonusy z dekoracji a nie jakieś inne mało nas interesujące rzeczy.
     
    Co społeczność o tym sądzi ? 


    Tak dokładnie brzmiał Twój pomysł - żadnych szczegółów, stąd moje wszystkie pytania.

    Uważam, że jeżeli chcemy, by Zespół wprowadził jakiś pomysł, to powinniśmy jak najszczegółowiej go dopracować - pokazać gotowe rozwiązania, które widzielibyśmy w grze. Z rzucania samych haseł wychodzą różne rzeczy: np. złote i srebrne jabłka zamiast nagród za wysiłek w wydarzeniach (mi osobiście przeszkadzały tylko wciąż te same dekoracje..., które akurat z nami zostały) 

    I podkreślam - to, że bonus się znajdzie na liście (albo nie), wcale nie będzie oznaczało, że działa. Nie raz pisałam do supportu, bo coś mi zniknęło, ale znikało to tylko wizualnie, bonusy bowiem działały, a punkty dalej były przyznawane - niech przykładem będzie chociażby przywołany już przez Ciebie monument (dalej zwiększał produkcję, pomimo iż żaden bonus produkcyjny się w nim nie wyświetlał) albo coś z innej beczki: punkty rywalizacji w zawodach konnych czy dzienny limit wykupionego paliwa do zawodów. I na odwrót - nie raz coś było widoczne, a jednak nie działało, jak należy (np. bonusy do produkcji z ogrodów na kwiatowej). Chcesz wprowadzić podsumowanie posiadanych przez nas bonusów (to bardzo dobry pomysł :)), ale musimy pamiętać, że nie będzie to równoznaczne z kontrolą, czy owe bonusy rzeczywiście działają, więc nie rozwiąże to w żaden sposób przedstawianych przez Ciebie problemów z naliczaniem bonusów - dalej trzeba będzie robić screeny z raportów misji czy polować na odpowiednie momenty z punktami na sekundę w silosie.

  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Może drążę temat i przynudzam ale coś wam jeszcze pokażę :

    Te łączne efekty wzmocnień które u mnie działają to wzmocnienia z dekoracji które mam na trzech famach ale nie są zsumowane ze wzmocnieniami z latawca .
     Pytanie dlaczego tak jest skoro latawiec powinien być tak samo zsumowany ?
    Diano w takim razie latawiec dodaje procenty do misji czy jest traktowany jako dekoracja która poza zadowoleniem nie daje nic ?
    Pytanie istotne bo rozbudowa latawca kosztuje bardzo dużo srebrnych monet .

    Z góry dziękuję za odpowiedz.


  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 24.06.2022

    • karadok PL1karadok (PL1) Posty: 914
      18:00 edytowano 18:01
      W pierwszym poście, gdzie przedstawiałeś pomysł, pisałeś o stworzeniu zakładki, a nie o wykorzystaniu już  istniejącej "Twoje wzmocnienia": 


      Tak zgadzam się ale po zweryfikowaniu pomysłu doszedłem do wniosku że można zaadoptować coś co już istnieje więc stąd moja zmiana pomysłu. Co do tego co napisałaś masz rację będziemy widzieć tylko to co mamy niby aktywne a nie czy to działa ale patrząc na to co mi wychodzi przy latawcu i 15 dekoracjach na trzech farmach które zwiększają procenty z punktów  na misjach zaczynam mieć coraz więcej wątpliwości.  Grając godzinę musiałbym robić zdjęcie każdej misji i sprawdzać po kolei czy jest wałek czy go nie ma potem pisać do suportu i czekać czekać i czekać .....  A jeśli nawet bym coś dostał od nich skończyło by się na wymijającej odpowiedzi i tyle.  

        Dlatego zakładam że skoro jest jakiś problem z bonusami to należy to ruszyć teraz od razu a nie jak zostaniemy zasypani kolejnymi aktualizacjami  i sprawa zamieciona zostanie pod dywan . Lubię sobie pograć  zrelaksować się w swoim sojuszu ale jeśli coś zaczyna mnie irytować w mechanice gry chciałbym wiedzieć gdzie jest problem . Ta gra staje się naprawdę skomplikowana i bardzo trudna do wytłumaczenia . 

       Dlatego zachęcam większą liczbę zainteresowanych tematem do wypowiedzi może coś wszyscy wspólnie wymyślimy.
    Post edited by Rollo (PL1) on
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 24.06.2022
    Rollo (PL1) powiedział(a):
     Dlatego zachęcam większą liczbę zainteresowanych tematem do wypowiedzi może coś wszyscy wspólnie wymyślimy.

    Ja też zachęcam :) Im więcej opinii i punktów widzenia, tym lepiej :) Sama po sobie widzę, że często mi coś umyka, bo rozważam wszystko głównie z perspektywy swojej farmy i swoich doświadczeń. 

    Co do sumowania wzmocnień podczas MS:

    Z tego, co widzę (i pamiętam), to w zakładce MS sumowane były tylko czasowe, aktywne wzmocnienia - nie stałe. Dokładnie, co tam jest liczone, wyświetla Ci się, gdy klikniesz ikonę informacji. Tutaj też chyba wpada wzmocnienie 5%, wykręcone w KF Mistrzostw Światowych (przy okazji należałoby to sprawdzić, bo ja polegam tylko na swojej zawodnej pamięci ;)).





    Latawiec natomiast jest uwzględniony w samym raporcie w aktywnych premiach:


    I żeby nie być gołosłowną, obliczenia wychodzą ok. Łączna premia z aktywnych wzmocnień w tej misji powinna być 87%. Z obliczeń wychodzi: (4837x100)/5560=86,9964 i dalsze miejsca po przecinku, więc w zaokrągleniu 87% ;) Niestety punkty z tych procentów są zaokrąglane w dół, a nie w górę, ale o 1pkt nie ma co kruszyć kopii.

    Tutaj też wpada bonus 10% za rozpoczęcie misji w 5 minut po zakończeniu starej (gdy akurat nas dotyczy - sprawdziłam u siebie i działa ok) i domyślam się, że również bonus z dekoracji innych niż latawiec (tych nie posiadam, więc nie mogę sprawdzić, czy tak jest w rzeczywistości).

    I teraz jeszcze uwaga: ja nie posiadam wiele stałych bonusów, więc jest mi o wiele łatwiej te premie ogarnąć. Domyślam się jednak, że w sytuacji posiadania dodatkowych dekoracji (szczególnie gdyby przyszło mi do głowy chować i wyjmować je w zależności od właśnie trwającego eventu) zsumowanie tego wszystkiego w jednym miejscu, byłoby bardzo pomocne w ogarnięciu całej sytuacji.


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Może drążę temat i przynudzam ale coś wam jeszcze pokażę :

    Te łączne efekty wzmocnień które u mnie działają to wzmocnienia z dekoracji które mam na trzech famach ale nie są zsumowane ze wzmocnieniami z latawca .
     Pytanie dlaczego tak jest skoro latawiec powinien być tak samo zsumowany ?
    Diano w takim razie latawiec dodaje procenty do misji czy jest traktowany jako dekoracja która poza zadowoleniem nie daje nic ?
    Pytanie istotne bo rozbudowa latawca kosztuje bardzo dużo srebrnych monet .

    Z góry dziękuję za odpowiedz.


    Dzień dobry:)
    Przekazałam, jak uzyskam odpowiedz to ja opublikuję.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Przeczytałem i mam kilka wniosków.
    Co do zasady pomysł ciekawy, ale pytanie czy zostanie zrealizowany. Mamy spro różnych  premii:
    Latawiec, dekoracje premiowe, zestawy dekoracji premiujące zbiory z budynków, pól itp.,premia za  rozpoczęcie misji (10%) , monumenty, wzmocnienia w czasie jarmarku itd. itd. 
    Osobiście nie wierzę, że GGS byłby w stanie ogarnąć ten temat. Przy byłe jakiej aktualizacji jest nad błędów, a w tym przypadku byłoby ich n!. Dla mnie najlepszy byłby wskaźnik poziomu posiadanych wzmocnień, podobny do wskaźnika zadowolenia, który aktualizowałby się w trakcie włączania wzmocnień. 
    Niestety nie do wykonania w aktualnym stanie rzeczy. Chyba pozostanie Wam przeliczanie wszystkiego jak dotychczas. Mnie osobiście nie chce się tego robić, szkoda czasu, a gram dla przyjemności (tu lekkie nadużycie, raczej z przyzwyczajenia). 
    Zespół nie chce zrobić wyświetlania jakie Ryby są złowione, to takiego koszmaru nie ruszy. Poza tym ilu graczy tak liczy i przelicza? Nie warta skórka wyprawki, a Zespół z tego tytułu nie będzie miał żadnych korzyści.
    Miłej gry.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    A wiesz, że to bardzo ciekawy pomysł, z tym wskaźnikiem podobnym do paska zadowolenia. Przynajmniej jeżeli chodzi o eventy :) 

    Można by było również wykorzystać istniejącą już ikonę: łączne efekty wzmocnień w MS (a stworzyć dla wszystkich innych eventów) i tam wyszczególnić wszystkie premie dotyczące trwającego eventu (czasowe i stałe). Pole do popisu jest :)  

    I wiem, że wszystko wygląda pesymistycznie - ja wciąż (raz w tygodniu) wysyłam w grze prośbę o naprawienie wzmocnień indywidualnych i sojuszniczych w jarmarku, bo od wprowadzenia tego eventu nie działają one prawidłowo. Stwierdziłam, że kropla drąży skałę, no i w końcu po coś to "podziel się swoją opinią" w grze jest ;) Może kiedyś się uda :)

  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Bardzo podoba mi się pomysł z paskiem wzmocnień do wydarzeń :)
    Ja bym to widział w taki sposób żeby na stałe było tam wyświetlane kompletne wzmocnienie obecnie aktywnego wydarzenia . 

    Nie jestem grafikiem ale wizualnie bym to tak widział .Jasno czytelnie i bez klikania.
    Pytanie czy jest szansa na taki ukłon w stronę graczy ?
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Bardzo podoba mi się pomysł z paskiem wzmocnień do wydarzeń :)
    Ja bym to widział w taki sposób żeby na stałe było tam wyświetlane kompletne wzmocnienie obecnie aktywnego wydarzenia . 

    Nie jestem grafikiem ale wizualnie bym to tak widział .Jasno czytelnie i bez klikania.
    Pytanie czy jest szansa na taki ukłon w stronę graczy ?
    Taka inf o aktualnym wzmocnieniu w czasie ms na pewno by była przydatna. Bo to byłaby jedna liczba z jakimś obrazkiem, np takim jak przedstawiony wyżej.
    Ale już w jarmarku tego nie widzę. Bo tam mamy 4 wzmocnienia - pola, zwierzaki, sady, młyny ... 4 dodatkowe ikony? Aby zasłonić farmy?
    Zakładka "Twoje wzmocnienia" została kiedyś wprowadzona, aby nie zasłaniać farmy. Wtedy rozwijalny pasek, który był na górze został zlikwidowany... Teraz chcecie, aby znów farmy były jeszcze bardziej zasłonięte?

    Wg mnie inf o sumie stałych wzmocnień (latawiec i dekoracje) powinna być w zakładce "Twoje wzmocnienia"

    A może inf o stałych premiach powinna  być kolejnym punktem w podsumowaniu misji?
    Teraz mamy
    wynik
    maszyny rolnicze
    aktywne premie

    Może by aktywne premie jakoś rozdzielić?
    Dodać tam np stałe premie, w których by był latawiec i dekoracje?
    Albo połączyć to z maszynami rolniczymi? W inf o punktach reputacji jest wzmocnienie tylko z jednej maszyny rolniczej (multifarmer)
    Skoro multifarmer jest traktowany indywidualnie, może połączyć go z dekoracjami i latawcem?

    A bardziej ogólnie o dekoracjach pisząc to oprócz wzmocnień do misji czy silosu są też tam inne wzmocnienia. Całkiem niedawno (z zatopionych skrzyń) skompletował mi się zestaw "wyspiarskie życie" - na smakoszu daje mi 15 ludzików więcej i 5% więcej w fabrykach. Co z takimi dekoracjami i wzmocnieniami? Które działają lokalnie (tylko na farmie, na której są postawione)? Paski, wielbłądy, wygódki? I jeszcze wiele innych dekoracji?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Bardzo podoba mi się pomysł z paskiem wzmocnień do wydarzeń :)
    Ja bym to widział w taki sposób żeby na stałe było tam wyświetlane kompletne wzmocnienie obecnie aktywnego wydarzenia . 

    Nie jestem grafikiem ale wizualnie bym to tak widział .Jasno czytelnie i bez klikania.
    Pytanie czy jest szansa na taki ukłon w stronę graczy ?
    Taka inf o aktualnym wzmocnieniu w czasie ms na pewno by była przydatna. Bo to byłaby jedna liczba z jakimś obrazkiem, np takim jak przedstawiony wyżej.
    Ale już w jarmarku tego nie widzę. Bo tam mamy 4 wzmocnienia - pola, zwierzaki, sady, młyny ... 4 dodatkowe ikony? Aby zasłonić farmy?
    Zakładka "Twoje wzmocnienia" została kiedyś wprowadzona, aby nie zasłaniać farmy. Wtedy rozwijalny pasek, który był na górze został zlikwidowany... Teraz chcecie, aby znów farmy były jeszcze bardziej zasłonięte?

    Wg mnie inf o sumie stałych wzmocnień (latawiec i dekoracje) powinna być w zakładce "Twoje wzmocnienia"

    A może inf o stałych premiach powinna  być kolejnym punktem w podsumowaniu misji?
    Teraz mamy
    wynik
    maszyny rolnicze
    aktywne premie

    Może by aktywne premie jakoś rozdzielić?
    Dodać tam np stałe premie, w których by był latawiec i dekoracje?
    Albo połączyć to z maszynami rolniczymi? W inf o punktach reputacji jest wzmocnienie tylko z jednej maszyny rolniczej (multifarmer)
    Skoro multifarmer jest traktowany indywidualnie, może połączyć go z dekoracjami i latawcem?

    A bardziej ogólnie o dekoracjach pisząc to oprócz wzmocnień do misji czy silosu są też tam inne wzmocnienia. Całkiem niedawno (z zatopionych skrzyń) skompletował mi się zestaw "wyspiarskie życie" - na smakoszu daje mi 15 ludzików więcej i 5% więcej w fabrykach. Co z takimi dekoracjami i wzmocnieniami? Które działają lokalnie (tylko na farmie, na której są postawione)? Paski, wielbłądy, wygódki? I jeszcze wiele innych dekoracji?
    Jeżeli już pojawiłby się pasek =wskaźnik premii, to kolejne udogodnienia mogłyby się do niego dodawać, tak jak w przypadku zdejmowania i budowania dekoracji. Poza tym mogłyby to być dwa paski, jeden - stały -pod wskaźnikiem złota a drugi - tymczasowy uruchomiany w przypadku dodatkowych , eventowych wzmocnień-pod zadowoleniem. Teraz trzeba tylko znaleźć człowieka, który nie wie że nie da się tego zrobić
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    W aktualnie trwających ms we wzmocnieniach w namiocie ms dodane są wzmocnienia z dekoracji. Nie ma tylko latawca ale to możemy sobie dodać . I każdy może sprawdzić, czy ma tyle pkt, ile powinien mieć. U mnie jest ok, liczyłam.
    W silosach wzmocnienia z dekoracji już dawno były wyświetlane. Skoro tak jest też w ms, jakieś dodatkowe paski czy wskaźniki chyba już nie są potrzebne.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Poważnie? Czyli coś zostało zmienione :) Idziemy w dobrym kierunku :)


  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Witam wszystkich .

    Czerwcowa aktualizacja nr 2: Lód latem?!

    Następujące błędy zostaną naprawione w tej aktualizacji:

    Funkcjonalność

    Latawiec akrobatyczny Naprawiono błąd, który powodował błędne naliczanie punktów reputacji

    Naprawiono błąd, który powodował, że przyciski wyburzania i przechowywania przełączały się w sporadycznych przypadkach.  Teraz będą działać zgodnie z przeznaczeniem.

    Naprawiono błąd, który powodował wyświetlanie nieprawidłowej liczby przedmiotów po usunięciu dekoracji.

    Inwentarz]Naprawiono błąd, przez który nie można było otworzyć Tajemniczych Skrzyń


    A teraz mój komentarz:

     
    Miałem wylać swoje złości za to że nikt mi nie wierzył ale tego nie zrobię :) poczekam cierpliwie na naprawę reszty błędów :)

    Co do drugiego punktu aktualizacji :  

    Naprawiono błąd, który powodował, że przyciski wyburzania i przechowywania przełączały się w sporadycznych przypadkach.  Teraz będą działać zgodnie z przeznaczeniem.

    To że dekoracje które kupiłem za złoto a dawały bonusy poszły się ...........  :) bo dawałem je do magazynu a w rzeczywistości się burzyły .Super że teraz wiem że to jest błąd i co to dla mnie zmienia ? 
    Nic bo nikt mi ich nie odda.

    Ogólnie jeśli coś u kogoś nie działa to nie zakładajcie że tego nie ma bo u was działa wszystko idealnie .

    Miłych wakacji.


Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik