Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Z-z-z-zmiany na lepsze

Zapraszamy do dyskusji odnośnie nowej aktualizacji,
z jej treścią możecie zapoznać się Tutaj
Diana
«13

Komentarz

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Po aktualizacji będziemy dyskutować. Wtedy zobaczymy te wszystkie zmiany i nowości.

    A tymczasem ... czemu znów nie ma Centrum Nagród??
    Zabraliście nagrody z wydarzeń, daliście za nie jabłka.
    Tylko teraz nie ma na co ich wymienić...
    Będziemy czekać na sklep tak jak kiedyś na architekta?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Po aktualizacji będziemy dyskutować. Wtedy zobaczymy te wszystkie zmiany i nowości.

    A tymczasem ... czemu znów nie ma Centrum Nagród??
    Zabraliście nagrody z wydarzeń, daliście za nie jabłka.
    Tylko teraz nie ma na co ich wymienić...
    Będziemy czekać na sklep tak jak kiedyś na architekta?
    Wczoraj jak pojawiło się centrum nagród był podany czas 19 godzin do końca,nie został zabrany czas sie skończył.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Po aktualizacji będziemy dyskutować. Wtedy zobaczymy te wszystkie zmiany i nowości.

    A tymczasem ... czemu znów nie ma Centrum Nagród??
    Zabraliście nagrody z wydarzeń, daliście za nie jabłka.
    Tylko teraz nie ma na co ich wymienić...
    Będziemy czekać na sklep tak jak kiedyś na architekta?
    Wczoraj jak pojawiło się centrum nagród był podany czas 19 godzin do końca,nie został zabrany czas sie skończył.
    Diana
    Diano, wiem, że wczorajszy czas się skończył.
    Ale do tej pory, sklep znikał i zaraz pojawiał się nowy. A teraz nic nie ma.
    Pozdrawiam :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Po aktualizacji będziemy dyskutować. Wtedy zobaczymy te wszystkie zmiany i nowości.

    A tymczasem ... czemu znów nie ma Centrum Nagród??
    Zabraliście nagrody z wydarzeń, daliście za nie jabłka.
    Tylko teraz nie ma na co ich wymienić...
    Będziemy czekać na sklep tak jak kiedyś na architekta?
    Wczoraj jak pojawiło się centrum nagród był podany czas 19 godzin do końca,nie został zabrany czas sie skończył.
    Diana
    Diano, wiem, że wczorajszy czas się skończył.
    Ale do tej pory, sklep znikał i zaraz pojawiał się nowy. A teraz nic nie ma.
    Pozdrawiam :)
    Bo aktualizacje niedługo będzie pewnie pojawi się po aktualizacji. 
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 01.06.2022
    No nic, poczekamy
    Tylko kiedy ta aktualizacja się zacznie? Bo silos jest i czekanie trochę wszystko komplikuje.
    I jeszcze jedno
    W ogłoszeniu jeden z błędów, które mają być poprawione jest po angielsku.

    • [Easter Gift & Offers] Fixed an issue where the Booster Skin disappears before runtime is up when you move it from building storage

    i po aktualizacji...
    a sklepu z jabłkami nadal nie ma :(
    Post edited by Nuka (PL1) on
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 01.06.2022
    no faktycznie, mając całe tabuny specjalistycznych zagród dla zwierząt, koniecznie do szczęścia potrzebowaliśmy zagród premium za złoto, koniecznie... Ktoś to w ogóle będzie kupował? Zbędny dodatek, jak dla mnie. Wolałabym zobaczyć nową roślinkę, jakieś nowe wersje wyglądu (marzy mi się możliwość zmiany wyglądu zimowych pól użyźnionych, tak dla przykładu) czy nowe poziomy Krowiej Społeczności, Świńskiego Pałacu, etc. Słaby ten pomysł z tymi nowymi zagrodami.... Szkoda Waszej pracy i naszego oczekiwania. Co do reszty - zobaczymy w praniu :wink:

    Zapomniałabym - urocza zmiana altanki, dzięki :smiley:
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 01.06.2022
    Gdzie są moje (i nie tylko) błyskawiczne, mocne i złożone humusy???
    Czemu zabraliście to, co mieliśmy w magazynach?
    Miałam sporo tych humusów, teraz nie mam nic!!!!
    Kręciłam dziś kołem balonowym, też trochę humusów było w nagrodach...
    Czemu zabieracie nam nagrody? Nagrody, za które płaciliśmy złotem... bo żetonów do koła balonowego nie można zdobyć w inny sposób!!!
    I niech nikt nie tłumaczy, że humusy mogliśmy zużyć, że będą te lepsze itd.
    Bo tak jak karmę premium mogę sobie zbierać i użyć wtedy, gdy będę chciała, te humusy też moglam zbierać...
    I produkować w laboratorium, jak uzbieram katalizatory...
    A tak to nie ma i katalizatorów i humusów!!!!

    W OO przeczytałam dziś m.in.

    Dobry, lepszy, nowy hummus z wodorostów

           
                                                                      May 2022 Update
    .
    Wkrótce wprowadzimy jeszcze lepszy humus z wodorostów! Zapewnimy im większy wzrost produkcji i możliwość pomijania produkcji. Oczywiście zwykłe wodorosty pozostaną, ale kto się oprze ulepszeniom?
    Nowy humus z wodorostów będzie dostępny w rozmiarach L, XL i XXL. Wybierzcie mądrze.


    Po pierwsze - tam jest napisane WKRÓTCE
    po drugie - że będzie wprowadzony
    NIE MA INF, ŻE TO, CO JESZCZE DZIŚ RANO MIELIŚMY, ZABIERZECIE!!!!!

    Diano, proszę, przekaż Zespołowi, aby oddał nam to, co zabrał
    Trwa silos sojuszniczy, te humusy były naprawdę pomocne...
    A tak to nie mamy złota wydanego na żetony do balonu...
    i ne mamy katalizatorów zużytych do ich produkcji...

    Niedługo tak samo zrobicie z błyskawiczną karmą, nawozem i innymi naszymi zapasami???????????

    Powoli będziecie zabierać z laboratorium inne możliwości?
    Teraz nie ma już tam produkcji humusów, co za jakiś czas zniknie?


    A teraz dajecie "prezent"


    zabierzcie sobie ten prezent
    ODDAJCIE TO, CO NAM ZABRALIŚCIE!
    ALBO ODDAJCIE ZŁOTO, KTÓRE WYDALIŚMY NA ŻETONY
    I KATALIZATORY, KTÓRE ZUŻYLIŚMY!!!
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    amik23 napisała to co mi sie ciśnie  na usta  po tej aktualizacji .Zabraliście coś na co pracowaliśmy, na co wydaliśmy kasę.  ci co zbierali specjalne humusy z zamiarem użycia w odpowiednim dla siebie momencie dziś zostali okradzeni .
    ODDAJCIE TO, CO NAM ZABRALIŚCIE!
    ALBO ODDAJCIE ZŁOTO, KTÓRE WYDALIŚMY NA ŻETONY

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 01.06.2022
    Akurat GGS odda, znowu kolejny paździerz
    Niestety .
    Po raz kolejny wszystko dla kasy. To już nawet nie jest nudne,  to jest niesmaczne i żałosne. To już jest chyba wpisane w sposób działania specyficzny dla GGS.
  • Proszę wytłumaczyć, Wprowadzacie zmiany w skróconym czasie i co teraz?Skrócony czas będzie działał u tych graczy, którzy będą mieli na swoich farmach Altanę na czarny piątek, a u innych nie? Pytanie Gdzie zdobyć altanę na czarny piątek?
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    sylciafi (PL1) powiedział(a):
    amik23 napisała to co mi sie ciśnie  na usta  po tej aktualizacji .Zabraliście coś na co pracowaliśmy, na co wydaliśmy kasę.  ci co zbierali specjalne humusy z zamiarem użycia w odpowiednim dla siebie momencie dziś zostali okradzeni .
    ODDAJCIE TO, CO NAM ZABRALIŚCIE!
    ALBO ODDAJCIE ZŁOTO, KTÓRE WYDALIŚMY NA ŻETONY

    Ja się bardzo hamowałam pisząc to wszystko...
    bo trochę inne słowa się cisną na usta...

    Teraz pojawiły się kolejne oferty...
    M.in taka

    Jak widać, Zespół liczy na nasze złoto...
    Żetony z tej oferty wcześniej były w innych ofertach...
    Potrzebne były w kole balonowym... I m.in. tam wygrywaliśmy błyskawiczne, złożone i mocne humusy... które dziś nam Zespół zabrał...
    Jak chce naszego złota, niech traktuje nas tak, jak powinien...
    Bo kto daje i zabiera...
    Drogi Zespole, to, że te humusy zniknęły też z laboratorium nie sprawi, że tego nie zauważymy...
    że nie mamy tego, co jeszcze dziś rano było...
  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 51
    Mam pytanie .. czemu zabrano te czarne humusy itd .. a dano nam za nie fioletowe ? 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Jak zwykle jedno przeczytaliśmy w zapowiedzi zmian, a inne się stało... 

    To chyba mój największy problem z aktualizacjami w ostatnim czasie. Rzucane jest nam hasło i sami mamy się domyślić, o co chodzi, co będzie zmienione. Ja zrozumiałam, że po prostu zostaną wprowadzone nowe humusy, a nie że te, które były dostępne do tej pory zostaną nimi zastąpione. I ok, w moim przypadku nie do końca błyskawiczne humusy zniknęły, bo w zamian otrzymałam zwykłe fiolety (jest to poniekąd jakaś tam forma rekompensaty), ale fakt pozostaje faktem: w magazynie miałam zasoby i bez żadnego uprzedzenia zostały mi one zmienione na coś innego.  W grze strategicznej taki zabieg to duży cios dla gracza. Już nie jeden raz podkreślałam, że zmiana zasad w grze powinna być dużo wcześniej zapowiedziana i dokładnie opisana. Gracze powinni mieć czas, by się do niej przygotować. Tak, jak zostało to zrobione przy obniżkach cen za bezpośrednią sprzedaż ryb. Zostaliśmy uprzedzeni o tym wcześniej, że tego i tego dnia nastąpi zmiana i każdy mógł wcześniej zaplanować swoje działania. 

    Mam problem również z nowymi budynkami. Nie jestem w stanie uzyskać rzetelnej wiedzy z gry, ile one tak naprawdę produkują w porównaniu z budynkami, które już posiadam. Te, stojące na farmie, doliczone mają wszystkie moje bonusy (książki, odznaki, dekoracje). Czy te, których jeszcze nie zbudowałam również pokazują mi ilości z bonusami, czy są to ilości bazowe? Bez tej informacji, nie jestem w stanie określić, czy te nowe budynki mi się opłacają? A jest to szczególnie istotne, gdy na budynek mam wydać złoto albo by postawić ten nowy muszę zburzyć stary. Zespół powinien jasno określić zasady wyświetlania produkowanych ilości w budynkach.

    Na teraz to chyba wszystko. Z niecierpliwością czekam na to sortowanie dekoracji (aczkolwiek nie wiem, po co miałabym je sortować, skoro problemem dla mnie jest zbyt mała przestrzeń przeznaczona na nie, przez co na bieżąco muszę przerabiać je na części, a nie fakt, że nie wiem, gdzie co jest ;))


  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Najciekawsze jest to, że pozabierali nam zgromadzone nawozy błyskawiczny, złożony i mocny a w ofertach do kupienia za złoto nadal są. Czysta kradzież w białych rękawiczkach.
    Każda aktualizacja okrada graczy a może tak choć raz okradniecie siebie.
    Nawet na forum już szkoda pisać bo to tylko szarga nasze nerwy a oni i tak nas olewają.
  • a może po aktualce wreszcie pojawią się homary w kontraktach na targu rybnym? 
  • u graczy z Gry.pl nie działa globalne wydarzenie, u niektórych silos zniknął, ciekawe czy dopisanie mejla i Gretę zdążą nam uruchomić jutro jak obiecali (bo na razie zmiana adresu też nie działa na gry.pl - oczywiście loguję się już po nowemu przez hasło)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 01.06.2022
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Jak zwykle jedno przeczytaliśmy w zapowiedzi zmian, a inne się stało... 

    To chyba mój największy problem z aktualizacjami w ostatnim czasie. Rzucane jest nam hasło i sami mamy się domyślić, o co chodzi, co będzie zmienione. Ja zrozumiałam, że po prostu zostaną wprowadzone nowe humusy, a nie że te, które były dostępne do tej pory zostaną nimi zastąpione. I ok, w moim przypadku nie do końca błyskawiczne humusy zniknęły, bo w zamian otrzymałam zwykłe fiolety (jest to poniekąd jakaś tam forma rekompensaty), ale fakt pozostaje faktem: w magazynie miałam zasoby i bez żadnego uprzedzenia zostały mi one zmienione na coś innego.  W grze strategicznej taki zabieg to duży cios dla gracza. Już nie jeden raz podkreślałam, że zmiana zasad w grze powinna być dużo wcześniej zapowiedziana i dokładnie opisana. Gracze powinni mieć czas, by się do niej przygotować. Tak, jak zostało to zrobione przy obniżkach cen za bezpośrednią sprzedaż ryb. Zostaliśmy uprzedzeni o tym wcześniej, że tego i tego dnia nastąpi zmiana i każdy mógł wcześniej zaplanować swoje działania. 

    Mam problem również z nowymi budynkami. Nie jestem w stanie uzyskać rzetelnej wiedzy z gry, ile one tak naprawdę produkują w porównaniu z budynkami, które już posiadam. Te, stojące na farmie, doliczone mają wszystkie moje bonusy (książki, odznaki, dekoracje). Czy te, których jeszcze nie zbudowałam również pokazują mi ilości z bonusami, czy są to ilości bazowe? Bez tej informacji, nie jestem w stanie określić, czy te nowe budynki mi się opłacają? A jest to szczególnie istotne, gdy na budynek mam wydać złoto albo by postawić ten nowy muszę zburzyć stary. Zespół powinien jasno określić zasady wyświetlania produkowanych ilości w budynkach.

    Na teraz to chyba wszystko. Z niecierpliwością czekam na to sortowanie dekoracji (aczkolwiek nie wiem, po co miałabym je sortować, skoro problemem dla mnie jest zbyt mała przestrzeń przeznaczona na nie, przez co na bieżąco muszę przerabiać je na części, a nie fakt, że nie wiem, gdzie co jest ;))


    Najlepiej przed każdą aktualizacją byłoby wyzbyć się wszystkiego, wtedy pewne byłoby, ze niczego Nam- Graczom nie ukradną. Marnym pocieszeniem są zamiany jednego towaru na inny, no jednak duży fait jeździ wolniej niż ferrari. I tak po każdej aktualizacji dolna część pleców coraz bardziej boli. Już tyle razy o tym pisałem, że aż się nie chce. Może w ogóle zamknijcie tę grę i załóżcie fundację - mniej roboty będzie. Tylko gdzie takich frajerów znajdziecie jak w tej grze?
    Mam pytanie do "szanownego" GGS- za co wy tak nienawidzicie graczy? 
    Z-z-z-zmiany na lepsze, ażeby was za takie zagrania  d-d-d-diabli ... ;)
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 01.06.2022
    elek 1 (PL1) powiedział(a):
    Najciekawsze jest to, że pozabierali nam zgromadzone nawozy błyskawiczny, złożony i mocny a w ofertach do kupienia za złoto nadal są. Czysta kradzież w białych rękawiczkach.
    Każda aktualizacja okrada graczy a może tak choć raz okradniecie siebie.
    Nawet na forum już szkoda pisać bo to tylko szarga nasze nerwy a oni i tak nas olewają.
    Proponuję zrobić zrzut z tą ofertą z humusami. U mnie nie było.

    Mam zrzut z ofertą

    i z datą...


    Specjalnie kliknęłam na pierwszy humus, aby nazwę było widać.

    No cóż, jak kupię za złoto, będę miała...
    A jak wcześniej kupiłam za złoto żetony do balonu i humusy były z nagród, trzeba było je zabrać...

    Kupiłam jeden, szkoda, że z momentu kopowania nie mam zrzutu...
    Bo okazało się, że złoto wydane, błyskawicznego humusu nie ma...


    Gdyby był, widać by było obok fioletowego...
    Zespole, dziękuję ..............
    Super sposób na "zarabianie", tylko to nie my zarabiamy...
    Post edited by Nuka (PL1) on
  • W tej grze to juz rutyna, jedna waluta zastepuje drugą, humus inny humus itp itd itp,... za chwile zamienia karme, nawóz, nikt nie dba o zadowolenie graczy, bo i po co gracze widac robią sie zbędni... Każda aktualka jak z kosmosu, brakuje jakiejkolwiek kontynuacji. 1000 rzeczy zaczetych żadna niedokonczona, mało tego kazda aktualka niedopracowana, bo twórcy sami nie ogarniaja tego co tworza...byle kasa sie zgadzała.. tylko czy my chcemy płacic za taki samóchód bez dwóch kół
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 02.06.2022
    Draiwer64 (PL1) powiedział(a):
    Proszę wytłumaczyć, Wprowadzacie zmiany w skróconym czasie i co teraz?Skrócony czas będzie działał u tych graczy, którzy będą mieli na swoich farmach Altanę na czarny piątek, a u innych nie? Pytanie Gdzie zdobyć altanę na czarny piątek?
    Altana można było kupić za złoto podczas Czarnego Piątku.
    Jutro przekażę Wasze uwagi i pytanie.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    @Diana czy altana z koła balonowego i altana skracająca czas to nie są oby dwie różne altany? Tę, którą można było kupić podczas Czarnego Piątku to „Luksusowa altana ogrodowa" (miała skracać czas produkcji na polach, łąkach i w ogrodach o 1%), natomiast altana z Koła Balonowego to "Elegancka altana ogrodowa" i żadnych bonusów sama w sobie nie ma (jest częścią zestawu dekoracyjnego Czarny Piątek, który oprócz dodatkowego zadowolenia, powiększa tylko przestrzeń magazynową). Przynajmniej u mnie wyświetlają się o niej takie informacje:




    A tu info z OO o Luksusowej, którą można było kupić:



    Ostatnie info z OO chyba połączyło te dwie latany w jedną ;)


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    @Diana czy altana z koła balonowego i altana skracająca czas to nie są oby dwie różne altany? Tę, którą można było kupić podczas Czarnego Piątku to „Luksusowa altana ogrodowa" (miała skracać czas produkcji na polach, łąkach i w ogrodach o 1%), natomiast altana z Koła Balonowego to "Elegancka altana ogrodowa" i żadnych bonusów sama w sobie nie ma (jest częścią zestawu dekoracyjnego Czarny Piątek, który oprócz dodatkowego zadowolenia, powiększa tylko przestrzeń magazynową). Przynajmniej u mnie wyświetlają się o niej takie informacje:




    A tu info z OO o Luksusowej, którą można było kupić:



    Ostatnie info z OO chyba połączyło te dwie latany w jedną ;)


    Tak faktycznie masz rację ,przepraszam mój błąd.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Ci, co grają na gry.pl nadal nie mogą wejść na gretę.

    Ja też miałam problem, ze 2 razy musiałam aktualizować stronę. Dopiero wtedy udało się wejść.
    A koleżanka z gry.pl nawet tego nie ma. Cały czas orze pola itd a nie gretę nie może wejść.

    Poprawcie to, oni i tak są stratni, nigdy nie mieli grety ani tessy. Teraz marzyli, że zbiorą trochę diamentów. I lipa...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Ci, co grają na gry.pl nadal nie mogą wejść na gretę.

    Ja też miałam problem, ze 2 razy musiałam aktualizować stronę. Dopiero wtedy udało się wejść.
    A koleżanka z gry.pl nawet tego nie ma. Cały czas orze pola itd a nie gretę nie może wejść.

    Poprawcie to, oni i tak są stratni, nigdy nie mieli grety ani tessy. Teraz marzyli, że zbiorą trochę diamentów. I lipa...
    Przekazałam.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Jack Olson (PL1) powiedział(a):
    a może po aktualce wreszcie pojawią się homary w kontraktach na targu rybnym? 
    prawie 10 lat gram w BF i mi wcale brak homarow w kontraktach nie przeszkadza, uparliście się jak nie wiem co? Nie ma, to nie ma, niełów, a jak chcesz to sprzedaj...
    mi się tam czasami w kontrakcie trafiły, ale czy to akurat dobrze, czy nie... Przez wasze gadanie to ich teraz za duzo na lowiskach, a brakuje innych :) bo oni chyba nie rozumieją, o co wolacie :)
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 02.06.2022
    Greta i globalne wydarzenie nadal niedostępna dla graczy z Gry.pl.
    nie ma także możliwości dopisania/zmiany mejla

    chociaż się właśnie dowiedziałem, że u niektórych już działa, może nie wszyscy od razu będą mieć dobrze
    Post edited by Karolineczka7 (PL1) on
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    elek 1 (PL1) powiedział(a):
    Najciekawsze jest to, że pozabierali nam zgromadzone nawozy błyskawiczny, złożony i mocny a w ofertach do kupienia za złoto nadal są. Czysta kradzież w białych rękawiczkach.
    Każda aktualizacja okrada graczy a może tak choć raz okradniecie siebie.
    Nawet na forum już szkoda pisać bo to tylko szarga nasze nerwy a oni i tak nas olewają.
    Proponuję zrobić zrzut z tą ofertą z humusami. U mnie nie było.

    Mam zrzut z ofertą

    i z datą...


    Specjalnie kliknęłam na pierwszy humus, aby nazwę było widać.

    No cóż, jak kupię za złoto, będę miała...
    A jak wcześniej kupiłam za złoto żetony do balonu i humusy były z nagród, trzeba było je zabrać...

    Kupiłam jeden, szkoda, że z momentu kopowania nie mam zrzutu...
    Bo okazało się, że złoto wydane, błyskawicznego humusu nie ma...


    Gdyby był, widać by było obok fioletowego...
    Zespole, dziękuję ..............
    Super sposób na "zarabianie", tylko to nie my zarabiamy...
    Dobry wieczór
    napisz do wsparcia technicznego gry. Wyślij im zdjęcia i zażądaj zwrotu złota.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    No nic, poczekamy
    Tylko kiedy ta aktualizacja się zacznie? Bo silos jest i czekanie trochę wszystko komplikuje.
    I jeszcze jedno
    W ogłoszeniu jeden z błędów, które mają być poprawione jest po angielsku.

    • [Easter Gift & Offers] Fixed an issue where the Booster Skin disappears before runtime is up when you move it from building storage

    i po aktualizacji...
    a sklepu z jabłkami nadal nie ma :(
    Już poprawiłam ,dziękuję. Humus nie zostanie oddany, każdy gracz dostał rekompensatę w postacji fioletowego humusu.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 02.06.2022
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    Greta i globalne wydarzenie nadal niedostępna dla graczy z Gry.pl.
    nie ma także możliwości dopisania/zmiany mejla

    chociaż się właśnie dowiedziałem, że u niektórych już działa, może nie wszyscy od razu będą mieć dobrze
    Zgłosiła to, jutro jeszcze raz się spytam o Gretę i Globalne wydarzenie punktowe .A do tej pory Globalne wydarzenie punktowe było dostępne na serwerze gry.pl czy nie ?
    A czy masz te stronę do logowania i wersję gry ?
    Diana
  • tak Diano mam tą stronę do logowania i loguję się już w ten sposób jak tylko dali taką możliwość, a nie przez Gry.pl
    ale nie mam funkcji zmiany mejla w zarządzaniu kontem (nazwę gracza można zmienić a pod spodem mejla już się nie da są tylko same kropki i nie ma pisaka)
    do tej pory globalne było dostępne na Gry.pl nawet 3 wypasione pola udało mi się zdobyć :)

    jakbyś czasami zgłaszała to chodzi o konto ANIAWIECEK2004 bo tu piszę tylko dzięki uprzejmości szwagra :)

    znajoma w sojuszu wczoraj się dostała na Gretę i też miała konto na Gry.pl więc może to jakoś sukcesywnie zmieniają?
    i jeszcze tylko dodam że się przed chwilą przelogowywałem żeby nie było :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik