Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Centrum nagród

2

Komentarz

  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 21.03.2022
    karadok (PL1) powiedział(a):
    A tak przy okazji: czy w związku ze zmianami w nagrodach (pojawienie się jabłek zamiast nagród), nie zostały zmienione pułapy punktów za poszczególne nagrody? Jestem sobie w brązowej lidze i mam do zdobycia 60 nagród (czyli łącznie, by zdobyć wszystkie nagrody, potrzebuję ok. 8 milionów punktów). Wydaje mi się, że wcześniej potrzebowałam mniej... Czy rzeczywiście coś się zmieniło z tymi punktami, czy może to mnie już dopadła skleroza? ;)
    Zmieniły się, w srebrnej lidze na max nagrody (przed aktualizacją) potrzebowano 9 mln PR . Natomiast teraz  ok 26 mln PR to 69/70 nagród .. 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    @TheAsia (PL1) dziękuję :) No właśnie tak mi się wydawało, że coś dużo tych punktów potrzebuję na kota, ale nie byłam pewna...

    Podsumowując: czyli nie dość, że zabrali mi nagrody, to jeszcze więcej muszę się napracować, by je zdobyć :( 

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    karadok (PL1) powiedział(a):
    @TheAsia (PL1) dziękuję :) No właśnie tak mi się wydawało, że coś dużo tych punktów potrzebuję na kota, ale nie byłam pewna...

    Podsumowując: czyli nie dość, że zabrali mi nagrody, to jeszcze więcej muszę się napracować, by je zdobyć :( 

    Czyli znowu dobrali nam się do mniej szlachetnej części pleców;  ja to już nawet nie sprawdzam, zakładam w ciemno że ciągle robi się nam kuku...Dobrze, że się Wam chce to porównywać :)
    Pozdrawiam
    Dogberry11
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    A tak przy okazji: czy w związku ze zmianami w nagrodach (pojawienie się jabłek zamiast nagród), nie zostały zmienione pułapy punktów za poszczególne nagrody? Jestem sobie w brązowej lidze i mam do zdobycia 60 nagród (czyli łącznie, by zdobyć wszystkie nagrody, potrzebuję ok. 8 milionów punktów). Wydaje mi się, że wcześniej potrzebowałam mniej... Czy rzeczywiście coś się zmieniło z tymi punktami, czy może to mnie już dopadła skleroza? ;)
    Nie wiem tego tu możesz znaleźć informację o brązowej lidze nagrody są stare https://bigfarm.fandom.com/de/wiki/Bündnismeisterschaft#Bronze-Liga
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dziękuję Diano :) 
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Najlepsze jest to, że pozabierali nam co wartościowsze nagrody ale W Święcie Ciężkiej pracy pozostawili bezwartościowe skrzynki warzyw i owoców i bukszpanowe rzęźby ...... śmiechu warte  :s
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    elek 1 (PL1) powiedział(a):
    Najlepsze jest to, że pozabierali nam co wartościowsze nagrody ale W Święcie Ciężkiej pracy pozostawili bezwartościowe skrzynki warzyw i owoców i bukszpanowe rzęźby ...... śmiechu warte  :s
    Dokładnie.W życiu bym tej gry teraz nie zaczynał, zniecheca na każdym kroku. Ciekawe co będzie dalej
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    No właśnie, po co te skrzynki i rzeżby? Co z nimi robić? Mało pkt zadowolenia dają a po zdemontowaniu jeszcze mniej części dekoracji z nich, więc ulepszyć coś innego też za bardzo nie ma jak...
  • Nowy Wał....
  • WinnerKuba44 (PL1)WinnerKuba44 (PL1) PL1 Posty: 91
    edytowano 23.03.2022
    A ja proponuje Szanownemu GGS, zeby wogole zabrali nagrody, ten 1 % tego co mielismy to tez, bo obecny system nagradzania to jak pluniecie Nam w twarz. 

    A trzeba dodac jeszcze jedno, bo to że laboratorim bedzie stało to jedno, ale tez uwazajcie na właczanie garażu, bo niestety narzedzia też nierealne do kupienia, a były w zabranych nagródodach, jedno narzedzie za 1200 srebrnych jabłek, wieć ogolnie rzecz ujmując została gra dla samego klikania- wejśc raz na dzien zebrac i znaleśc sobie inna rozrywke, tak zeby tylko nasze krówki z głodu nie padły
    Post edited by WinnerKuba44 (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie :)
    Wszystkie Wasze uwagi przekazałam teraz czekamy na odpowiedz od Zespołu.
    Diana
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    Ja już w ostatnich ms włączałam wózek na pół godz. tylko. Właśnie dlatego, żeby skrzynki z narzędziami oszczędzać. 5 razy trzeba każde jabłko oglądać, zanim się je wyda, bo przeliczniki z kosmosu... Jablek powinno być zdecydowanie więcej!
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    felix49 (PL1) powiedział(a):
    niestety, zmiana na gorsze ... kolejna mająca chyba na celu zniechęcenie graczy...

    przypomina mi się zmiana nagród w parku radości - ta wprowadzająca bilety z jednoczesną likwidacją nagród rzeczowych ....Przed zmianą wśród nagród była wiejska posiadłość - dostępna dla graczy zajmujących miejsca 1 - 5 .  Po zmianie takiej ilości biletów jakiej potrzeba do jej zakupu nie zgromadzi nawet ten gracz z 1 miejsca ...
    Nie, posiadłość nie była za miejsca 1-5.
    Byla ostatnią nagrodą za aktywność.
    Fakt, teraz nie ma szans, aby w jednej edycji parku nazbierać na wiejską posiadłość.
    Ale wiele osób, które wcześniej nigdy do posiadłości nie dochodziło, ma szansę nazbierać na dom.
    A nagrody za miejsca 1-5 niestety się nie zmieniły... Dołożyli tam tylko bilety... A super by było, gdybyśmy zamiast cytrusów mogli dostać coś innego...Mam kilkanaście małych cytrusów w magazynie... I aktualnie nie mam tam motywacji do walki o miejsca 1-5...

    Zmiana nagród w ms i silosach ma swoje plusy. Do tej pory niektóre nagrody były "zarezerwowane" tylko dla niektórych. Teraz każdy może uzbierać sobie na jakąś nagrodę. Taką, na którą wcześniej nie miał szans.
    Tylko ilosć i cena katalizatorów powinna być trochę inna. Albo w przypadku tych fioletowych jakaś ilość katalizatorów za np 60 tys. Abyśmy mieli dodatkową motywację do walki o złote i srebrne jabłka. I aby nie było nam szkoda laboratorium, które stoi puste... A ulepszenie laboratorium sporo kosztowało.
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Dodam jeszcze jedno po tej wspaniałej zmianie nagród. W siną dal poszły sobie żetony konstrukcyjne do dodatkowego pola konstrukcyjnego. Za 500 srebrnych jabłek jest jeden żeton. Świetna oferta ;) W ogóle odnoszę  wrażenie, że Zespół nienawidzi graczy i ta cała gra a szczególnie gracze to jest jakiś dopust Boży dla właścicieli. Mozę zamknijcie po prostu tę grę i nie męczcie się  :) Po raz kolejny okazało się, że mam rację. Każda zmiana/nowość / aktualizacja jest per saldo niekorzystna dla graczy. No niech mi ktoś pokaże zmianę która była korzystna dla graczy, nie myślę tu o dodatkowych polach konstrukcyjnych czy też polach w farmach tymczasowych
    No dokładnie, o żetonach konstrukcyjnych już można zapomnieć... zawsze wszystko na niekorzyść :(
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Kurczę, cały czas gdzieś mi z tyłu głowy kołacze się groźba, że ktoś w Zespole stwierdzi-, że z tymi ofertami na budynki specjalne to była nieprzemyślana decyzja i zrobią jakąś rewolucję. Zważywszy, że w zasadzie każda nowość jest rozszarpywana na drobne i stawiana na głowie- czekam na zmiany, nie ukrywam że na jeszcze gorsze niż wprowadzone
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Oczywiście, że zrobią rewolucję - rozległy dom za 150 tyś jabłek to przecież okazja zdobycia nagrody dostępnej do tej pory tylko za 1 miejsce w Światowych lub 1 miejsce w Oktoberfest (sojusz). A nic innego za złote jabłka wg. mnie nie przyciąga uwagi (oprócz licencji/złotniczków/fioletów i legendarnych katalizatorów). Jak zwykle ten, kto działa szybko zdobędzie sobie nagrodę (albo nagrody), a ten co działa wolno, obejdzie się smakiem, bo naprawdę nie wierzę, że zostawią ten dom na zawsze... 

    W ogóle, im dłużej się nad tymi jabłkami zastanawiam, tym bardziej mi się ta zmiana nie podoba. I o ile rozumiem, że do tej pory mogliśmy totalnie bez inwestowania realnych złotówek zdobyć z nagród za wysiłek pokaźny zapas chyba wszystkiego (i pewnie jabłka mają to ukrócić), to jednak znów się okazuję, że zmiana nie jest do końca przemyślana, bo taki system nagród jest bardzo krzywdzący dla tych, co jeszcze rozwinięci na maksa nie są. Gdybym teraz zaczynała grę, to chyba przeraziłby mnie dysonans pomiędzy moją farmą, a farmami długoletnich graczy - różnice są nie do nadrobienia.

    A wystarczyło zmienić na jabłka (bez różnicowania na złote i srebrne, bo to wg. mnie dodatkowe i niepotrzebne zamieszanie) budynki i ewentualnie fiolety/licencje w nagrodach za wysiłek. Wtedy ktoś, kto ma już budynki, wybierałby sobie właśnie np. katalizatory czy fiolety, czy tam coś innego, a ktoś, kto ich nie ma, zbierałby na budynki. Teraz mamy sytuację, że za jabłka nawet 1/100 tego, co do tej pory zyskiwałam z nagród, nie kupię, a niektórych rzeczy nawet w ofercie nie ma...
  • jeśli nie zmienicie nagród  w grze  to nikt nie będzie już grał 
    w ogóle  czas juz na nowe eventy ,nowe projekty , wszystko już zrobiło się nudne :'(
    a złote jabłka mogę odać .   
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    Wystarczy przeczytać opis sojuszu Fenix-to jest odpowiedż na zmianę nagród.Teraz gra doprowadza graczy do bankructwa.
  • Witam. Przecież to nie jest wina gry że gracze bankrutują. To jest świadomy wybór gracza że pompując pieniądze w grę dostaje obornik w papierku:) - tylko nie wiem co jest tego powodem że ludzie tego nie widzą.
    Od lat to już trwa - plują nam w twarz , zabierają wszystko co wartościowsze ( prosimy tłumaczymy objaśniamy - jak groch o ścianę) a kasa i tak płynie. I dokąd będzie płynąć to dalej będzie deszcz nam w buzie padał.
    Kuba fajnie napisał że niedługo gra będzie typem gry wejdź - zbierz-wyjdź.
    Pozdrawiam

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Michal865 (PL1) powiedział(a):
    Witam. Przecież to nie jest wina gry że gracze bankrutują. To jest świadomy wybór gracza że pompując pieniądze w grę dostaje obornik w papierku:) - tylko nie wiem co jest tego powodem że ludzie tego nie widzą.
    Od lat to już trwa - plują nam w twarz , zabierają wszystko co wartościowsze ( prosimy tłumaczymy objaśniamy - jak groch o ścianę) a kasa i tak płynie. I dokąd będzie płynąć to dalej będzie deszcz nam w buzie padał.
    Kuba fajnie napisał że niedługo gra będzie typem gry wejdź - zbierz-wyjdź.
    Pozdrawiam

    Myślę, że już niebawem nagrody za jabłka złote zostaną zmienione i/lub staną się o wiele droższe... Niestety masz rację z tym pluciem w twarz. Nagrody w silosie rybnym to jakaś kpina, było kiepsko, jest jeszcze gorzej.
    Pamiętam dyskusje i jedyne co działa to brak kasy, ale ta póki co płynie strumieniem szerokim.
    Dla mnie ta gra to już często szybki wskok i do widzenia.
    Prawda jest taka, że sami trochę gracze są przyczyną takich a nie innych działań. Na szczęście jest jeszcze życie poza GGS 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    I jeszcze jedno - tak, bo wciąż nowe rzeczy wychodzą...

    Nagrody w silosie rybnym. OK, zmieniono je na jabłka, ale dlaczego nie wszystkie? Zostawiono w nim oprócz dekoracji:

    nr 47: James (wyposażenie norfolk)
    nr 39. Zamrażarka (dla jachtu) 
    nr 35. kuter p1
    nr 28. Nancy (wyposażenie jacht)
    nr 22. zamrażarka (dla jachtu)
    nr 16. jacht p1
    nr 12. James
    nr 3. skrzynka termiczna (dla norfolka)

    Celem w rybołówstwie jest posiadanie 14 kutrów na 6 poziomie. To najbardziej opłacalna opcja, z której większość z graczy korzysta. Dlaczego więc zamieniono na jabłka wyposażenie dla kutrów, a zostawiono wyposażenie dla gorszych statków? To nielogiczne i znów krzywdzące dla graczy. Skoro na jabłka zmieniono wyposażenie dla kutrów (a z tego przecież większość z nas korzystała), to również wyposażenie dla jachtów i norfolków oraz dodatkowe statki na jabłka powinny zostać zmienione.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 30.03.2022
    karadok (PL1) powiedział(a):
    I jeszcze jedno - tak, bo wciąż nowe rzeczy wychodzą...

    Nagrody w silosie rybnym. OK, zmieniono je na jabłka, ale dlaczego nie wszystkie? Zostawiono w nim oprócz dekoracji:

    nr 47: James (wyposażenie norfolk)
    nr 39. Zamrażarka (dla jachtu) 
    nr 35. kuter p1
    nr 28. Nancy (wyposażenie jacht)
    nr 22. zamrażarka (dla jachtu)
    nr 16. jacht p1
    nr 12. James
    nr 3. skrzynka termiczna (dla norfolka)

    Celem w rybołówstwie jest posiadanie 14 kutrów na 6 poziomie. To najbardziej opłacalna opcja, z której większość z graczy korzysta. Dlaczego więc zamieniono na jabłka wyposażenie dla kutrów, a zostawiono wyposażenie dla gorszych statków? To nielogiczne i znów krzywdzące dla graczy. Skoro na jabłka zmieniono wyposażenie dla kutrów (a z tego przecież większość z nas korzystała), to również wyposażenie dla jachtów i norfolków oraz dodatkowe statki na jabłka powinny zostać zmienione.
    Witam :)
    Przekazałam ,jak dostane odpowiedz to ją zamieszczę.
     Dostałam taką odpowiedz: nie każdy gra w "optymalny" sposób i jest wielu graczy, którzy po prostu używają statków, które najbardziej im się podobają, dlatego są różne nagrody. Opinia Twoja została przekazana do Zespołu.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Dlaczego wiosennej obory, którą można kupić za złote jabłka, nie można wstawić do krowiej społeczności???
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 01.04.2022
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego wiosennej obory, którą można kupić za złote jabłka, nie można wstawić do krowiej społeczności???
     niezły cyrk:) jeszcze nie dorobiłem się tylu jabłek, ale to faktycznie masakra. I to ma być korzystne dla graczy. Niezła kombinacja, a jeśli to prawda to dlaczego o tym nie poinformowano, znowu tajemnice aktualizacji 
    Może jabłka na wędkę zacznijmy łowić zamiast ryb
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Diana powiedział(a):

    Witam :)
    Przekazałam ,jak dostane odpowiedz to ją zamieszczę.
     Dostałam taką odpowiedz: nie każdy gra w "optymalny" sposób i jest wielu graczy, którzy po prostu używają statków, które najbardziej im się podobają, dlatego są różne nagrody. Opinia Twoja została przekazana do Zespołu.
    Diana
    Dziękuję za przekazanie stanowiska Zespołu, Diano :) 

    Przyznam, że bardzo się na tej odpowiedzi zawiodłam. Pozostawienie nagród dla wybranej grupy i zabranie innej jest ok...?  Bo jak niby to inaczej rozumieć? Z mojej perspektywy zabrano wyposażenie kutrów, które posiadam, a zostawiono wyposażenie dla innych statków, bo... tu tłumaczenie Zespołu: ktoś może z takiego wyposażenia korzystać... A co z tymi, którzy właśnie z wyposażenia dla kutrów korzystają? Czy te osoby nie zasługują na podobną opcję (zdobycia wyposażenia z nagród za wysiłek)? 

    Moim zdaniem to nie fair i Zespół powinien się zdecydować - albo zmieniamy wszystkie nagrody na jabłka, albo pozostawiamy "starą wersję". Fakt, jest jeszcze jedno rozwiązanie, które już gracze wyżej poniekąd (w takiej bądź innej wersji) proponowali, by wszystkie nagrody zostawić "po staremu", ale dodać opcję wyboru: albo stara nagroda, albo jabłka. Moim zdaniem to najsprawiedliwsze rozwiązanie, które mogłoby się sprawdzić. Gracze wybieraliby to, co rzeczywiście chcą wygrać i sami by decydowali, które nagrody są dla nich ważne. 

    Osobiście uważam, że Zespół wybrał najgorsze rozwiązanie ze wszystkich. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):

    Witam :)
    Przekazałam ,jak dostane odpowiedz to ją zamieszczę.
     Dostałam taką odpowiedz: nie każdy gra w "optymalny" sposób i jest wielu graczy, którzy po prostu używają statków, które najbardziej im się podobają, dlatego są różne nagrody. Opinia Twoja została przekazana do Zespołu.
    Diana
    Dziękuję za przekazanie stanowiska Zespołu, Diano :) 

    Przyznam, że bardzo się na tej odpowiedzi zawiodłam. Pozostawienie nagród dla wybranej grupy i zabranie innej jest ok...?  Bo jak niby to inaczej rozumieć? Z mojej perspektywy zabrano wyposażenie kutrów, które posiadam, a zostawiono wyposażenie dla innych statków, bo... tu tłumaczenie Zespołu: ktoś może z takiego wyposażenia korzystać... A co z tymi, którzy właśnie z wyposażenia dla kutrów korzystają? Czy te osoby nie zasługują na podobną opcję (zdobycia wyposażenia z nagród za wysiłek)? 

    Moim zdaniem to nie fair i Zespół powinien się zdecydować - albo zmieniamy wszystkie nagrody na jabłka, albo pozostawiamy "starą wersję". Fakt, jest jeszcze jedno rozwiązanie, które już gracze wyżej poniekąd (w takiej bądź innej wersji) proponowali, by wszystkie nagrody zostawić "po staremu", ale dodać opcję wyboru: albo stara nagroda, albo jabłka. Moim zdaniem to najsprawiedliwsze rozwiązanie, które mogłoby się sprawdzić. Gracze wybieraliby to, co rzeczywiście chcą wygrać i sami by decydowali, które nagrody są dla nich ważne. 

    Osobiście uważam, że Zespół wybrał najgorsze rozwiązanie ze wszystkich. 
    Po prostu uznano, że grający kutrami są tak bogaci, że wyposażenia nie potrzebują. Możemy używać statków, które podobają się zespołowi, gdyż inaczej zostawilby elementy dla motorówek albo nie wiem może dla łodzi pychowych, promów, kajaków, tratew. W zasadzie to nie idzie ogarnąć myślenia twórców pomysły powstają chyba z ich braku....
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego wiosennej obory, którą można kupić za złote jabłka, nie można wstawić do krowiej społeczności???
    Jest to błąd ,który niedługo zostanie naprawiony.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego wiosennej obory, którą można kupić za złote jabłka, nie można wstawić do krowiej społeczności???
    Jest to błąd ,który niedługo zostanie naprawiony.
    Diana
    Diano, dziękuję za dobrą wiadomość. :smile:
    Mam nadzieję, że szybko naprawią ten błąd.
  • Moim zdaniem co do zasady, odejscie z opcji" najlepszy zgarnia wszystko" jest dobrym posunienciem.
    Gracze  moga wypracowac najlepsze budynki do tej pory dostepne tylko dla zalogi 3 sojuszow na polskim serwarze.Czy tych jablek jest duzo czy malo?Jakie to ma znaczenie.Wszyscy mamy jednakowo a najlepszy ma ich cos wiecej.Ustanowienie jakis kosmicznych limitow w najlepszych sojuszach spowodowalo ze nagle trzeba pompowac prawdziwe pieniadze by takie wyniki osiagac.Bo niewystarcza jablek by kupic skrzynki humusy,katalizatory i inne wspomagacze by takie limity wyrabiac.Czy zawsze w kazdym wydarzeniu musi ta trojka wygrywac?
    Spokoniejszego podejscia do gry bo to jest tylko gra:)Zabrali to czy tamto,to zrewidowac wyniki i je obnizyc a nie windowac w gore by siedziec przed kompem od rana do wieczora.A jesli chodzi o wypasione farmy?Tutaj to wlasnie jest polozone.Wystarczy postawic 50 pol poz 1-wszego i jest sie de best.Balans miedzy polami a budynkami hodowlanymi jest calkowicie zniszczony.Gracze burzyli obory by stawiac pola poz 1.Farma z niewiadomo jakim lvlem nie poradzi sobie z nowa farma co ma tylko pola na rozkladzie.Mam nadzieje ze kiedys ktos sie zreflektuje i to naprawi.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Bobik (PL1) powiedział(a):
    Moim zdaniem co do zasady, odejscie z opcji" najlepszy zgarnia wszystko" jest dobrym posunienciem.
    Gracze  moga wypracowac najlepsze budynki do tej pory dostepne tylko dla zalogi 3 sojuszow na polskim serwarze.Czy tych jablek jest duzo czy malo?Jakie to ma znaczenie.Wszyscy mamy jednakowo a najlepszy ma ich cos wiecej.Ustanowienie jakis kosmicznych limitow w najlepszych sojuszach spowodowalo ze nagle trzeba pompowac prawdziwe pieniadze by takie wyniki osiagac.Bo niewystarcza jablek by kupic skrzynki humusy,katalizatory i inne wspomagacze by takie limity wyrabiac.Czy zawsze w kazdym wydarzeniu musi ta trojka wygrywac?
    Spokoniejszego podejscia do gry bo to jest tylko gra:)Zabrali to czy tamto,to zrewidowac wyniki i je obnizyc a nie windowac w gore by siedziec przed kompem od rana do wieczora.A jesli chodzi o wypasione farmy?Tutaj to wlasnie jest polozone.Wystarczy postawic 50 pol poz 1-wszego i jest sie de best.Balans miedzy polami a budynkami hodowlanymi jest calkowicie zniszczony.Gracze burzyli obory by stawiac pola poz 1.Farma z niewiadomo jakim lvlem nie poradzi sobie z nowa farma co ma tylko pola na rozkladzie.Mam nadzieje ze kiedys ktos sie zreflektuje i to naprawi.
    Faktycznie wypasione farny to masakra. Jak kiedyś zobaczyłem farmę główną z oborami tematycznymi, a bylo ich z 50 a może i więcej, to od razu odpuściłem rywalizację. Żeby była szansa wałki w miarę równorzędnej trzeba by wprowadzić limity co do pól, budynków itp. Ale kto się odważy? Z latawcami dało się ale też nie odrazu. W ogóle musiałaby nastąpić rewolucja obejmująca nie tylko limity budowanych elementów farm ale i eventy/wydarzenia itd. Składniki wymagane w nich musiałyby wypadać ze wszystkiego na farmach. A tak to mamy specjalizacje, szczególnie na głównej farmie gdzie jest od groma pól lub obór tematycznych. W sadach raczej takich farm nie spostrzegłem, ale może nie miałem szczęścia...
    Po takiej rewolucji mogłoby być nieco łatwiej rywalizować, ale tylko nieco łatwiej.
    Zdroworozsądkowe podejście popieram, w końcu na farmie życie nie kończy się 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik