Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Greta

Po aktualizacji nie można wejść na gretę
«1

Komentarz

  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    Mam to samo
  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    U mnie to samo :/
  • to samo ,kręci a potem wrzuca na głowna ,albo zupełnie wylogowuje ,zacina przy zbiorach 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dzien dobry, potwierdzam, NIE MOŻNA  wejść do krainy... cofa  na farme główną :-((
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    Zgłosiłam ,niedługo będzie można wejść na Gretę.
    Diana
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    z głównej okropnie wywala i później ciężko jest się zalogować
  • Dorota11115Play (PL1)Dorota11115Play (PL1) PL1 Posty: 93
    edytowano 12.01.2022
    nie da sie wejść w wyprzedaż BF ,pokazuje błąd 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 12.01.2022
    Dorota11115Play (PL1) powiedział(a):
    nie da sie wejść w wyprzedaż BF ,pokazuje błąd 
    Dziękuje za informację ,już zgłosiłam .Już można sprawdziłam. 
    Diana
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Witam. Dalej nie można wejść na Gretę i wywala co chwilą z głównej farmy.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Zespół obecnie pracuje nad naprawą Grety, zgłoszę fakt że wylogowuje co chwila z głównej farmy -może restart komputera pomoże.
    Diana
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    greta nadal nie działa
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dalej nie dziala Kraina Grety..niedobrze..
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    i ciągle nie działa :)
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    chwilę przed tą "szybką poprawką" zaczęliśmy projekt na grecie... nie zdążyliśmy skończyć a teraz nawet wejść tam nie można...
    DLACZEGO ZESPÓŁ PSUJE NAM ZABAWĘ? 
    ta niby szybka poprawka zaczęła się przed 11...gdybyśmy wiedzieli, że Zespół znów coś zepsuje, nikt by nie włączył projektu...
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694

    ciągle niedostępna kraina, i taki komunikat
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    Ciekawa jestem czy inne światowe serwery też nie mają grety. My akurat walczymy o pierwszą 10 a tu lipa
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 12.01.2022
    michdo (PL1) powiedział(a):
    Ciekawa jestem czy inne światowe serwery też nie mają grety. My akurat walczymy o pierwszą 10 a tu lipa
    Nikt nie może wejść  na Gretę wszystkie serwery maja ten problem. Nie wiem ile potrwa jeszcze naprawa, mam nadzieje że szybko uda się Zespołowi z tym uporać.
    Diana
  • To jest już naprawde kpina z graczy!!!!   Na Grete po poprawce wejść nie można, z głównej farmy cały czas wywala.
     Jedna błaha poprawka generuje kolejne błędy, które nie są naprawiane albo dość opieszale wykonywane. Ja nadal od 17. 10.2020(tak, to nie pomyłka) nie mogę się  zalogować i zamieszczać komentarzy na forum. Pomimo moich   kilkukrotnych zgłoszeń i obietnic, że problem zostanie rozwiązany,  nadal  on występuje. Nie jestem odosobniona w tym przypadku, większość graczy z tym problemem  się boryka. 

    Ps. w tej chwili weszłam na forum przez podany w  17.10.2020 roku - ale litości nie można tak sie logowac prosząc o reset hasła 
     
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    niunia6111 (PL1) powiedział(a):
    To jest już naprawde kpina z graczy!!!!   Na Grete po poprawce wejść nie można, z głównej farmy cały czas wywala.
     Jedna błaha poprawka generuje kolejne błędy, które nie są naprawiane albo dość opieszale wykonywane. Ja nadal od 17. 10.2020(tak, to nie pomyłka) nie mogę się  zalogować i zamieszczać komentarzy na forum. Pomimo moich   kilkukrotnych zgłoszeń i obietnic, że problem zostanie rozwiązany,  nadal  on występuje. Nie jestem odosobniona w tym przypadku, większość graczy z tym problemem  się boryka. 

    Ps. w tej chwili weszłam na forum przez podany w  17.10.2020 roku - ale litości nie można tak sie logowac prosząc o reset hasła 
     
    Problem z zalogowaniem się na Forum jest od 2 lat ,nie wiem kiedy zostanie naprawiony. Greta jest w trakcie naprawy może to potrwać jeszcze trochę, ponieważ pojawiły się niespodziewane komplikację.
    Diana
  • niunia6111 (PL1)niunia6111 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 12.01.2022
    niunia6111 (PL1) powiedział(a):
    To jest już naprawde kpina z graczy!!!!   Na Grete po poprawce wejść nie można, z głównej farmy cały czas wywala.
     Jedna błaha poprawka generuje kolejne błędy, które nie są naprawiane albo dość opieszale wykonywane. Ja nadal od 17. 10.2020(tak, to nie pomyłka) nie mogę się  zalogować i zamieszczać komentarzy na forum. Pomimo moich   kilkukrotnych zgłoszeń i obietnic, że problem zostanie rozwiązany,  nadal  on występuje. Nie jestem odosobniona w tym przypadku, większość graczy z tym problemem  się boryka. 

    Ps. w tej chwili weszłam na forum przez podany w  17.10.2020 roku - ale litości nie można tak sie logowac prosząc o reset hasła 
     
    Problem z zalogowaniem się na Forum jest od 2 lat ,nie wiem kiedy zostanie naprawiony. Greta jest w trakcie naprawy może to potrwać jeszcze trochę, ponieważ pojawiły się niespodziewane komplikację.
    Diana

    Właśnie o tym Diano pisze, że jedna poprawka pociąga za sobą kolejne błędy. Naprawcie najpierw błędy jakie do tej pory wystąpiły dopiero zajmijcie się aktualizacjami i poprawkami ale nie w trakcie trwania wydarzeń.  Nie będzie wtedy komplikacji. Obawiam się, że komplikacja jaka wystąpiła poniesie za sobą kolejne komplikacje
    A brak naprawy  błędu logowania do forum przez dwa lata też o Was świadczy stawiając Was w bardzo negatywnym świetle 
    Post edited by niunia6111 (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    niunia6111 (PL1) powiedział(a):
    niunia6111 (PL1) powiedział(a):
    To jest już naprawde kpina z graczy!!!!   Na Grete po poprawce wejść nie można, z głównej farmy cały czas wywala.
     Jedna błaha poprawka generuje kolejne błędy, które nie są naprawiane albo dość opieszale wykonywane. Ja nadal od 17. 10.2020(tak, to nie pomyłka) nie mogę się  zalogować i zamieszczać komentarzy na forum. Pomimo moich   kilkukrotnych zgłoszeń i obietnic, że problem zostanie rozwiązany,  nadal  on występuje. Nie jestem odosobniona w tym przypadku, większość graczy z tym problemem  się boryka. 

    Ps. w tej chwili weszłam na forum przez podany w  17.10.2020 roku - ale litości nie można tak sie logowac prosząc o reset hasła 
     
    Problem z zalogowaniem się na Forum jest od 2 lat ,nie wiem kiedy zostanie naprawiony. Greta jest w trakcie naprawy może to potrwać jeszcze trochę, ponieważ pojawiły się niespodziewane komplikację.
    Diana

    Właśnie o tym Diano pisze, że jedna poprawka pociąga za sobą kolejne błędy. Naprawcie najpierw błędy jakie do tej pory wystąpiły dopiero zajmijcie się aktualizacjami i poprawkami ale nie w trakcie trwania wydarzeń.  Nie będzie wtedy komplikacji. Obawiam sie ze kompilacja jaka wystąpiła poniesie za sobą kolejne komplikacje
    A brak naprawy  błędu logowania do forum przez dwa lata też o Was świadczy stawiając Was w bardzo negatywnym świetle 
    Problem z zalogowaniem się na Forum nie ma nic wspólnego z grą. Jest on naprawiany ale naprawa nie tylko zależy od GGS .Faktycznie trwa już bardzo długo.
    Diana
  • niunia6111 (PL1)niunia6111 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 12.01.2022
    niunia6111 (PL1) powiedział(a):
    Problem z zalogowaniem się na Forum jest od 2 lat ,nie wiem kiedy zostanie naprawiony. Greta jest w trakcie naprawy może to potrwać jeszcze trochę, ponieważ pojawiły się niespodziewane komplikację.
    Diana

    Właśnie o tym Diano pisze, że jedna poprawka pociąga za sobą kolejne błędy. Naprawcie najpierw błędy jakie do tej pory wystąpiły dopiero zajmijcie się aktualizacjami i poprawkami ale nie w trakcie trwania wydarzeń.  Nie będzie wtedy komplikacji. Obawiam sie ze kompilacja jaka wystąpiła poniesie za sobą kolejne komplikacje
    A brak naprawy  błędu logowania do forum przez dwa lata też o Was świadczy stawiając Was w bardzo negatywnym świetle 
    Problem z zalogowaniem się na Forum nie ma nic wspólnego z grą. Jest on naprawiany ale naprawa nie tylko zależy od GGS .Faktycznie trwa już bardzo długo.
    Diana

    Jednak Diano  tu bym z Tobą się nie zgodziła.  Gdyby nie gra , nie byłoby forum, na którym gracze mogą wyrażać swoje opinie na temat gry, zgłaszać błędy na grze itp. To naczynia połączone Diano. Jeżeli jestem na grze zalogowana to z  jej poziomu powinnam swobodnie wejść na forum,jak do października 2020 było możliwe, bez żadnego logowania na forum.
     To tyle w tym temacie i życzę całemu zespołowi aby jak najszybciej uporał się z naprawą wszystkich powstałych  
    błędów.
    Pozdrawiam


    Post edited by niunia6111 (PL1) on
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    Czy greta jeszcze dzisiaj pojawi się?
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Jeszcze tak długo nie naprawiali niczego i żeby to popsuć co dobrze chodziło .Na Grete nie można wejść od godz 10  a jest już prawie 16 jak długo można prowadzić prace koserwacyjne. Może chodzi o to że za dużo diamentów zarobiliśmy to trzeba utrudnić .
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694

    teraz jest taki komunikat....czyli..ciągle nienaprawione...
  • to grubsze niespodziewane komplikacje ...
  • Dzis sie dowiedziałam ze 1 pole na głownej farmie kosztuje  430tys diamentow
    2 pole juz 2690 tys a gdzie jeszcze smakosz,
    itd....... masakra :(((
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 12.01.2022
    GamerEwaczubak6 (PL1) powiedział(a):
    Dzis sie dowiedziałam ze 1 pole na głownej farmie kosztuje  430tys diamentow
    2 pole juz 2690 tys a gdzie jeszcze smakosz,
    itd....... masakra :(((
    o to masakra..ja bym zrozumiała ze 430 szt..ale 430 tys szt?  no rok i to po 12 godz  w grze...o ile nie dłużej... żeby tyle uzbierac... czuje że życia nam nie starczy na tą gre...i to dosłownie, bo jak nie wirus to szczypawki nas zabiją...;-(((
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    jest Kraina...włączyła się
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Witam
    Tak kraina Grety jest naprawiona.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik