Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Pojemność magazynu

Cześć.
Mam pytanie dotyczące pojemności magazynu. Nie mogę tego rozgryźć :( 
Mam magazyn o pojemności 2900 i chciałbym go powiększyć. Mój kolega jest tylko kilkanaście poziomów wyżej ode mnie a jego magazyn ma pojemność 4350!!! Niestety sam nie wie jak to zrobił. 
Proszę podpowiedzcie co mam rozbudować aby tak mi się powiększyła pojemność magazynu.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odpowiedzi

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 23.02.2020
    Witam,
    Kolega posiada dwa magazyny i to jest limit.
    PS. Dopatrzyłam się że masz dwa magazyny na najwyższym poziomie. Weź podnieść jeszcze Wielkie Gospodarstwo. 
    Post edited by XxasieczekxX (PL1) on
  • bobek2 (PL1)bobek2 (PL1) PL1 Posty: 4
    edytowano 24.02.2020
    magazyny na maximum                                       2x1100
    gospodarstwo na głównej na maximum                   650
    i ciężarówka w garażu na maximum                       1500

                            RAZEM                                            4350
  • zbuduj drugi magazyn...
    ewentualnie wymien magazyny na "niebieskie", rozbudowa tylko za zloto ale maja o wiele wieksza pojemnosc niz "czerwone"
  • Endrju43 (PL1)Endrju43 (PL1) PL1 Posty: 3
    Bobek2 -dzięki . Mam tylko jeden problem -jak rozbudować ciężarówkę???
  • Endrju43 (PL1)Endrju43 (PL1) PL1 Posty: 3
    Ok już chyba znalazłem tą ciężarówkę :) 
    Dzięki wszystkim ,którzy pomagali :) 
    Pozdrowionka
  • ULICA13ULICA13 PL1 Posty: 1
    Kiedy zostanie zwiększona pojemność magazynów. Daliście nam możliwość podniesienia poziomów zbiorów a tym samym zwiększenie ilości zbieranych produktów ale o magazynach zapomnieliście.Moje mają pojemność tylko 4350 a np. mleka obecnie zbieram 1127 z jednej obory. Masakra.Zróbcie coś z tym. Proszę.
    Pozdrawiam Ulica
  • SystemSystem Posty: 106,969
    Ta dyskusja została utworzona z komentarzy wydzielonych z: TOM wraca po urlopie :).
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    ULICA13 powiedział(a):
    Kiedy zostanie zwiększona pojemność magazynów. Daliście nam możliwość podniesienia poziomów zbiorów a tym samym zwiększenie ilości zbieranych produktów ale o magazynach zapomnieliście.Moje mają pojemność tylko 4350 a np. mleka obecnie zbieram 1127 z jednej obory. Masakra.Zróbcie coś z tym. Proszę.
    Pozdrawiam Ulica

    Witam,
    sprawdź w garażu czy masz ulepszoną maksymalnie ciężarówkę. Podnosi ona pojemność magazynów. Innym rozwiązaniem może być zbudowanie magazynów za złoto....

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik