Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Ogrodzenie na farmie

Nie wiem dlaczego wyświetla mi się źle ogrodzenie na głownej farmie. Przecina w połowie domy i wszystko, co stoi tuż przy ogrodzeniu.  Wizualnie jest to irytujące. Tylko tak mam na głownej. Na innych farmach jest ok. Jaka może być tego przyczyna?

Odpowiedzi

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    gladia (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem dlaczego wyświetla mi się źle ogrodzenie na głownej farmie. Przecina w połowie domy i wszystko, co stoi tuż przy ogrodzeniu.  Wizualnie jest to irytujące. Tylko tak mam na głownej. Na innych farmach jest ok. Jaka może być tego przyczyna?
    To błąd wizualny, wystarczy odświeżyć stronę i powinno być ok.
    Diana
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    Odświeżanie nic nie daje. Muszę kliknąć w jakiś obiekt i postawic go ponownie w to samo miejsce. Wtedy ogrodzenie wraca na swoje miejsce. Jednak po zmianie farmy i powrocie na glowną znowu ten sam błąd. I za każdym razem musze tak klikać w coś i stawiać ponownie. 
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    gladia (PL1) powiedział(a):
    Odświeżanie nic nie daje. Muszę kliknąć w jakiś obiekt i postawic go ponownie w to samo miejsce. Wtedy ogrodzenie wraca na swoje miejsce. Jednak po zmianie farmy i powrocie na glowną znowu ten sam błąd. I za każdym razem musze tak klikać w coś i stawiać ponownie. 
    Cześć.
    Wyloguj się z gry, wyczyść historię przeglądania i pliki cookie, a następnie zaloguj się ponownie. Zprobuj to. I napisz.
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    Zrobiłam i nic to nie dało. Zmieniałam przeglądarki i komputery. Wszędzie jest tak samo. Co więcej, robi mi się tak już na prawie każdej farmie. Nawet na Tessie.
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    Dodam w nowym poście, bo nie wiem, jak się edytuje, że tylko na tym jednym fragmencie ogrodzenia tak sie robi. Reszta, okalająca farmę jest ok. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    gladia (PL1) powiedział(a):
    Dodam w nowym poście, bo nie wiem, jak się edytuje, że tylko na tym jednym fragmencie ogrodzenia tak sie robi. Reszta, okalająca farmę jest ok. 
    Dobry wieczór  :)
    Już to przekazałam .Naciśnij zębatkę na górze i  kliknij edytuj 

    Diana
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    Dziękuję. Teraz będę wiedzieć.
    p.s  Ogrodzenie chyba ma wirusa ;-), bo skala błędu się powiększa. Teraz płot z lewej strony zaczął nakładać się na obiekty.


  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    edytowano 14.11.2021
    gladia (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem dlaczego wyświetla mi się źle ogrodzenie na głownej farmie. Przecina w połowie domy i wszystko, co stoi tuż przy ogrodzeniu.  Wizualnie jest to irytujące. Tylko tak mam na głownej. Na innych farmach jest ok. Jaka może być tego przyczyna?
    Myślę, że wielu graczy ma ten sam problem...

    Ale fajnie by było, gdyby go naprawiono...
    Post edited by malaga (PL1) on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dobry wieczór
    jasne, problem ogrodzenia jest nie od wczoraj, nawet nie od miesiąca, a od wielu miesięcy, ale że to jest jednak "żaden" problem, to nawet nikt nie zgłaszał, u mnie w tej chwili jest na dwóch farmach, ale czasem pojawia sie na wszystkich


  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    Jakby było mało, jeszcze inne obiekty nachodzą na siebie, np. obora przykrywa część chlewu, ktory wygląda jak obcięty. Obawiam się, że niedługo cała farma taka poszatkowana będzie.

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Gorzej, jak świnki przejdą do Obory a krowy do chlewni:)
    Pozostaje nam gra na wesoło, innych rozwiązań brak:)))
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 17.11.2021
    Dobry wieczór :)
    Ten błąd jest znany jednak Zespół nie może go odtworzyć. Na chwilę obecną pomaga tylko odświeżenie gry lub ponowne zalogowanie.
    Diana  

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik