Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Punkty Farmerskie

Mam takie pytanko. Czy punkty farmerskie które dostaje się przykładowo za silos są coś warte jeżeli nie ma mistrzostw?
Czy np. zaliczają się już do kolejnych mistrzostw czy od tak sobie przepadają?


Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Synexc (PL1) powiedział(a):
    Mam takie pytanko. Czy punkty farmerskie które dostaje się przykładowo za silos są coś warte jeżeli nie ma mistrzostw?
    Czy np. zaliczają się już do kolejnych mistrzostw czy od tak sobie przepadają?


    Mie te punkty liczą się tylko wtedy ,gdy trwają Mistrzostwa Światowe.
    Diana
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 01.10.2021
    5 miesięcy temu zgłosiliśmy farmy do usunięcia-5 osób- i nadal nie są zlikwidowane. Co trzeba jeszcze zrobić by je usunąć ???
    Rozumiem, że to takie przetrzymywanie nieaktywnych farm dla statystyki...w tej grze mnie to nie dziwi.
  • Synexc (PL1)Synexc (PL1) PL1 Posty: 7
    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    5 miesięcy temu zgłosiliśmy farmy do usunięcia-5 osób- i nadal nie są zlikwidowane. Co trzeba jeszcze zrobić by je usunąć ???
    Rozumiem, że to takie przetrzymywanie nieaktywnych farm dla statystyki...w tej grze mnie to nie dziwi.
    a co to ma do mojego pytania, bo nie rozumiem?

    Co z tego ze farmy są obecnie nieaktywne może wrócą do gry nie rozumiem sensu po co komuś usuwać farmy na które ludzie poświęcali czas ;P 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    5 miesięcy temu zgłosiliśmy farmy do usunięcia-5 osób- i nadal nie są zlikwidowane. Co trzeba jeszcze zrobić by je usunąć ???
    Rozumiem, że to takie przetrzymywanie nieaktywnych farm dla statystyki...w tej grze mnie to nie dziwi.
    Witam
    Wiele razy prosiłam ,aby posty umieszczać zgodnie z tematami a nie byle gdzie. Tę sprawę wyjaśnij z Supportem gry ,Forum nie usunie farm.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik