Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Ogłoszenia - reklamy w grze

proponuję jeszcze o 80% zmniejszyć pole gry a równocześnie o 80% zwiększyć pole reklam !!!!!!!!! Brawo strzał w dziesiątkę!!!!!!

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    petra (PL1) powiedział(a):
    proponuję jeszcze o 80% zmniejszyć pole gry a równocześnie o 80% zwiększyć pole reklam !!!!!!!!! Brawo strzał w dziesiątkę!!!!!!
    Witam :)
    Dziękuję za Twoją uwagę .Już ją przekazałam.
    Diana
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    No... nie można grać z tymi ciągłymi reklamami :( Na razie proponuję wszystkim nakładkę z kartonu na prawą stronę ekranu zasłaniającą migające ciągle i rozpraszające reklamy...U mnie działa....reklam nie oglądam :)

    Pozdrawiam.


  • Synexc (PL1)Synexc (PL1) PL1 Posty: 7
    A kiedy zaczniecie robić coś dzięki czemu nam graczom będzie grało się lepiej?
    Bo póki co widzę robicie wszystko pod zarobek co można zrozumieć że gra musi na siebie zarabiać ale akurat tutaj za bardzo się pod to nastawiacie.
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Te reklamy to jakaś porażka. Mało było Wam przychodu z reklam, które już od dłuższego czasu wyskakują przy każdym przejściu na inną farmę to jeszcze cały bok miga reklamami. Gra przestała mnie bawić już jakiś czas temu, bo każda nowość tylko i wyłącznie za realne nie małe pieniądze, albo za ruskie "poczekaj". To jeszcze teraz zmniejszenie ekranu reklamą wywołuje u mnie wręcz reakcję alergiczną. Posiedziałam chwilę i zamknęłam grę, bo na to się patrzeć nie da. Wspomnę jeszcze o ciągle wyskakujących okienkach "zakup złoto"! Już mam na maxa poustawiane wszelkie możliwe blokady a te Wasze zachęty wyskakują jak obłąkane. Myślałam, że niżej już nie można upaść z wyciąganiem ręki po kasę ale widać potrzeba matką wynalazku. 
    Proponuję aby Wasz finansista, bo pewnie z korporacji jakiegoś macie, dokładnie przeanalizował jakie wydatki są na reklamy, jaki odpływ graczy i jaki realny zysk na zakupach złota. Prosta analiza minus-minus-plus i nie wierzę, że wychodzicie na plus.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 28.07.2021
    Aaaaa reklamy. to dlatego mam mniejszy ekran a nie wiedziałem skąd. U mnie reklama nie wyświetla się, tylko mam białe pole:) Na szczęście:))))))))))
    Ale ta pazerność, szkoda ze jeszcze nie napisano że to z nami skonsultowali i to na nasza prośbę.
    Skoro jest więcej reklam, znaczy się kasy coraz mniej, a kasy będzie jeszcze mniej im więcej reklam. Pozdrawiam Zespół :o
  • Ruda Farmerka (PL1)Ruda Farmerka (PL1) PL1 Posty: 5
    edytowano 28.07.2021
    Nie narzekałam do tej pory na reklamy, bo ciągle mam z nimi do czynienia w różnych grach, przyzwyczaiłam się, ale reklama, która zabiera pole gry i wyświetla się ciągle to już gruba przesada. Przeszkadza grać, rozprasza, ale wiadomo - chodzi o pieniądze. Nie sądzę żeby to był dobry pomysł na przyciągniecie graczy a tym samym na przypływ gotówki.
  • Elis (PL1)Elis (PL1) PL1 Posty: 1
    Jestem z Wami od początku i cierpliwie znoszę wszelkie "udogodnienia". Tym razem miarka się przebrała. Mam mały monitor i dla mnie granie staje się irytujące, a wręcz niemożliwe. Dziękuję za spędzone lata, uzależniłam się od big farm i tej społeczności ale pora powiedzieć dość. Nie chcę czekać na kolejne cudowne pomysły utrudniające miłe spędzanie czasu. Pokazaliście co jest dla was priorytetem. Przez pazerność tracicie graczy, ale skoro taka jest polityka firmy to gratuluję...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Na telefonie reklama znika po pewnym czasie
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Wszystko robicie dla niby dla dobra graczy  ale przetłumaczyć na język POLSKI całą kolumnę po prawej stronie w linku FORUM -  to kosmiczna nie możność dla waszych fachowców od reklam serwer jest dla polskich graczy - nie każdy gracz ma obowiązek znać  obce języki, jak to mówią niektórzy TU JEST POLSKA!!!!!!!! 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    Dziękuję Wam za te uwagi, przekażę je wszystkie w raporcie.
    Diana
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 29.07.2021
    Reklama jest nachalna i przeszkadza mi w grze. A propozycja w jaki sposób jej się pozbyć wygląda na wymuszenie. Po 10  latach grania nadejdzie czas rozstania, jeśli nic się nie zmieni.

    Na wszystkich zagranicznych forach gracze piszą o swoim niezadowoleniu z paska reklamowego, który irytuje.Co z tym zrobi  wynalazca tej formy utrudniania gry graczom?
    Post edited by makao (PL1) on
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Żeby jeszcze zniknęły te wyskakujące na caly ekran, może bym się jakoś przyzwyczaił, no bo co zpstaje? albo przywyknąć, albo zrezygnować 10 lat z  życiorysu * no dobrze tylko 9.
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Żeby jeszcze zniknęły te wyskakujące na caly ekran, może bym się jakoś przyzwyczaił, no bo co zpstaje? albo przywyknąć, albo zrezygnować 10 lat z  życiorysu * no dobrze tylko 9.
    Nie sądzę aby miało znaczenie, że uczestniczyliśmy przez lata w tej grze.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Przy okazji tych reklam weszła nowa jakość,skrzynki z narzędziami przestały wypadać z silosu, kompostownika, młynu
    Ciekawe komu to znowu przeszkadzało
    Balans skrzynek narzędziowych
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 31.07.2021
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Przy okazji tych reklam weszła nowa jakość,skrzynki z narzędziami przestały wypadać z silosu, kompostownika, młynu
    Ciekawe komu to znowu przeszkadzało
    Balans skrzynek narzędziowych
    Witam :smile:
    Losowo wypadają ,radze najpierw przyjrzeć się dobrze temu co wypada. Sprawdziłam i wypadła skrzynka z kompostownika 


    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ja się przyglądam bardzo dobrze, dotychczas było tak, że jak załadowałem na maksa pszenicą młyn, a silos i kompostownik też to zawsze była chociaż jedną skrzynka- nie wspominając, że kiedyś wypadało nawet dwie czy trzy. 
    A teraz wnievwypada nic. 
    Wbrew pozorom gram na tyle dużo, że jestem w stanie to zauważyć. 
    Mimo to bez skrzynek przeżyję, tak jak łodzi kapitana nie ładuje całej, bo dżemów nie robię wszystkich, tylko morelowy . I tak się to kręci, grunt to luz w grze.
    Potwierdza się tylko to co od lat pisze, każda zmiana jest na niekorzyść graczy i zawiera dodatkowe ukryte działania, o których nie informuje się graczy, nie wiadomo dlaczego
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Ja się przyglądam bardzo dobrze, dotychczas było tak, że jak załadowałem na maksa pszenicą młyn, a silos i kompostownik też to zawsze była chociaż jedną skrzynka- nie wspominając, że kiedyś wypadało nawet dwie czy trzy. 
    A teraz wnievwypada nic. 
    Wbrew pozorom gram na tyle dużo, że jestem w stanie to zauważyć. 
    Mimo to bez skrzynek przeżyję, tak jak łodzi kapitana nie ładuje całej, bo dżemów nie robię wszystkich, tylko morelowy . I tak się to kręci, grunt to luz w grze.
    Potwierdza się tylko to co od lat pisze, każda zmiana jest na niekorzyść graczy i zawiera dodatkowe ukryte działania, o których nie informuje się graczy, nie wiadomo dlaczego
    To napisz do Supportu ,ale pamiętaj o tym, że tego typu rzeczy wypadają losowo. Jak uzbierasz np całą pojemność magazynową cukru ,to wtedy on nie wypada.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Z cukrem akurat jest różnie raz wypada , raz nie.
    Temat skrzynek narzędziowych puściłem do zbadania w sojuszu, a i sam zacząłem liczyć dokładnie. Nikomu z sojuszu, a minął tydzień, ani mnie nie wypadła ani jedna skrzynka.  I tak to wygląda. 
    Z tą pojemnością magazynu to też różnie działa
    Support? Hm.... To już lepiej Na Berdyczów.
    Dopiero jak ludziom zabraknie skrzynek, to się obudzą.
    Tak to właśnie jest

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Z cukrem akurat jest różnie raz wypada , raz nie.
    Temat skrzynek narzędziowych puściłem do zbadania w sojuszu, a i sam zacząłem liczyć dokładnie. Nikomu z sojuszu, a minął tydzień, ani mnie nie wypadła ani jedna skrzynka.  I tak to wygląda. 
    Z tą pojemnością magazynu to też różnie działa
    Support? Hm.... To już lepiej Na Berdyczów.
    Dopiero jak ludziom zabraknie skrzynek, to się obudzą.
    Tak to właśnie jest

    Witam
    Zgłosiłam ten problem .
    Diana
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Z cukrem akurat jest różnie raz wypada , raz nie.
    Temat skrzynek narzędziowych puściłem do zbadania w sojuszu, a i sam zacząłem liczyć dokładnie. Nikomu z sojuszu, a minął tydzień, ani mnie nie wypadła ani jedna skrzynka.  I tak to wygląda. 
    Z tą pojemnością magazynu to też różnie działa
    Support? Hm.... To już lepiej Na Berdyczów.
    Dopiero jak ludziom zabraknie skrzynek, to się obudzą.
    Tak to właśnie jest

    Witam. Zauważyliśmy też w sojuszu, że zaczynają nam topnieć skrzynki w magazynie. Zaczęło wypadać ich znacznie mniej niż dotychczas. Czy jest to zamierzone bo w ofertach jest co jakiś czas kupno skrzynek za złoto  czy to błąd? 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Z cukrem akurat jest różnie raz wypada , raz nie.
    Temat skrzynek narzędziowych puściłem do zbadania w sojuszu, a i sam zacząłem liczyć dokładnie. Nikomu z sojuszu, a minął tydzień, ani mnie nie wypadła ani jedna skrzynka.  I tak to wygląda. 
    Z tą pojemnością magazynu to też różnie działa
    Support? Hm.... To już lepiej Na Berdyczów.
    Dopiero jak ludziom zabraknie skrzynek, to się obudzą.
    Tak to właśnie jest

    Witam. Zauważyliśmy też w sojuszu, że zaczynają nam topnieć skrzynki w magazynie. Zaczęło wypadać ich znacznie mniej niż dotychczas. Czy jest to zamierzone bo w ofertach jest co jakiś czas kupno skrzynek za złoto  czy to błąd? 
    Witam :)
    Zgłosiłam już to i dostałam odpowiedz że wypadają losowo.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    W ciągu trzech tygodni ani jednej skrzynki narzędziowej, ładne losowe wypadanie :) Chciałbym zobaczyć klucz zastosowany do tej "losowości" Wcześniej jakoś wypadały, a teraz nic. Mnie już to nie dziwi, kolejne anty - graczowe podejście
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    W ciągu trzech tygodni ani jednej skrzynki narzędziowej, ładne losowe wypadanie :) Chciałbym zobaczyć klucz zastosowany do tej "losowości" Wcześniej jakoś wypadały, a teraz nic. Mnie już to nie dziwi, kolejne anty - graczowe podejście
    Dokładnie, wypada ich mniej i to jest fakt. Każdy z nas wie, że wypadają losowo, ale wypadanie "losowe" zostało okrojone. Dlatego zapytałam czy to jest celowe czy to błąd który trzeba naprawić?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    W ciągu trzech tygodni ani jednej skrzynki narzędziowej, ładne losowe wypadanie :) Chciałbym zobaczyć klucz zastosowany do tej "losowości" Wcześniej jakoś wypadały, a teraz nic. Mnie już to nie dziwi, kolejne anty - graczowe podejście
    Dokładnie, wypada ich mniej i to jest fakt. Każdy z nas wie, że wypadają losowo, ale wypadanie "losowe" zostało okrojone. Dlatego zapytałam czy to jest celowe czy to błąd który trzeba naprawić?
    Zostało to sprawdzone przez QA ,który napisał że wszystko jest w porządku. Zgłoście ten problem do Supportu gry. Na moim koncie wypadają narzędzia tak ja  wcześniej, przez pare dni przyglądam się temu.
    Diana 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Sprawdźcie też, czy nie macie przypadkiem pełnego magazynu skrzynek. U mnie, jeżeli przekroczę pojemność magazynu (500), przestają wypadać z budynków i dopisują się już tylko te z nagród z eventów.
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Sprawdźcie też, czy nie macie przypadkiem pełnego magazynu skrzynek. U mnie, jeżeli przekroczę pojemność magazynu (500), przestają wypadać z budynków i dopisują się już tylko te z nagród z eventów.
    Mam poniżej 500 skrzynek.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik