Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Globalne wydarzenie punktowe

Pojawiła się już zapowiedź nowego eventy
W związku z tym mam pytania:
Jaki będzie czas trwania eventu?
Czy budynki , o ile w ogóle uda się zdobyć, będą do rozbudowy za dolary czy złoto?
W każdym z budynków można dokładać będzie różne rzeczy z farm, im bardziej zaawansowany budynek, tym droższe/trudniej dostępne produkty/wzmocnienia/ziarna itp.
Czy to już są stale elementy do dokładania dla każdego z budynków, czy będą zamieniane na inne?
W ogóle patrząc na ten event to nie wiem czy nawet się w to bawić, skórka raczej niewarta wyprawki, ale to moje zdanie.
Najlepsze jest, że najpierw zrobiono kuku z laboratorium i część graczy wykorzystała katalizatory, s tu ciach i mamy je znowu wymagane.
Teraz tylko czekać na oferty zakupu za złoto
Generalnie event dla posiadaczy dużej ilości złota, więc raczej podziękuję, szkoda czasu

Komentarz

  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Szkoda , że z tulipanów nie lecą żadne wypadajki:(
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 21.08.2021
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Pojawiła się już zapowiedź nowego eventy
    W związku z tym mam pytania:
    Jaki będzie czas trwania eventu?
    Czy budynki , o ile w ogóle uda się zdobyć, będą do rozbudowy za dolary czy złoto?
    W każdym z budynków można dokładać będzie różne rzeczy z farm, im bardziej zaawansowany budynek, tym droższe/trudniej dostępne produkty/wzmocnienia/ziarna itp.
    Czy to już są stale elementy do dokładania dla każdego z budynków, czy będą zamieniane na inne?
    W ogóle patrząc na ten event to nie wiem czy nawet się w to bawić, skórka raczej niewarta wyprawki, ale to moje zdanie.
    Najlepsze jest, że najpierw zrobiono kuku z laboratorium i część graczy wykorzystała katalizatory, s tu ciach i mamy je znowu wymagane.
    Teraz tylko czekać na oferty zakupu za złoto
    Generalnie event dla posiadaczy dużej ilości złota, więc raczej podziękuję, szkoda czasu
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Szkoda , że z tulipanów nie lecą żadne wypadajki:(
    Witajcie :)
    Postaram odpowiedzieć na Wasze pytania:
    1. Nowe wydarzenie będzie trwało 2 tygodnie.
    2.Pole będzie rozbudowywane za złoto i dolary, pozostałe dwa budynki za dolary.
    3.Im wyższy poziom budynku, tym więcej możesz wyprodukować za jednym razem. Elementy do dokładania  będą ulegać rotacji.
    4.Z tulipanów nie wypadają żadne wypadajki i limit magazynowy tulipanów to 10 tysięcy.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Dzięki za odpowiedź Diano:)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    2 tygodnie eventu to masakra
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Diana powiedział(a):

    2.Pole będzie rozbudowywane za złoto, pozostałe dwa budynki za dolary.

    Natomiast na angielskim forum moderatorzy przekazali informację, że wszystkie budynki (w tym i pole) będzie można rozbudować za dolary (do wyboru albo dolary, albo złoto) i dopiero ostatni poziom za diamenty. Czy mogłabyś Diano potwierdzić, która wersja jest prawdziwa, gdyż podajecie sprzeczne informacje, a nie oszukujmy się, budynek, który można rozbudować tylko za złoto, nie dla wszystkich jest wartościowy, więc jest jeszcze czas, by zrezygnować z tej nagrody i wybrać inną.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):

    2.Pole będzie rozbudowywane za złoto, pozostałe dwa budynki za dolary.

    Natomiast na angielskim forum moderatorzy przekazali informację, że wszystkie budynki (w tym i pole) będzie można rozbudować za dolary (do wyboru albo dolary, albo złoto) i dopiero ostatni poziom za diamenty. Czy mogłabyś Diano potwierdzić, która wersja jest prawdziwa, gdyż podajecie sprzeczne informacje, a nie oszukujmy się, budynek, który można rozbudować tylko za złoto, nie dla wszystkich jest wartościowy, więc jest jeszcze czas, by zrezygnować z tej nagrody i wybrać inną.
    Witam
    W obecnej chwili tez możesz ulepszyć budynki na 10 poziom za diamenty, jak masz przeprowadzone badania z farmy obsydianowej. Nie przekazujemy sprzecznych informacji.
    Diana 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Diano, pytanie jest o fakt ulepszania budynków dostępnych jako nagrody w evencie Globalne wydarzenie punktowe za dolary. Napisałaś, że pole można ulepszyć za złoto, a pozostałe dwa budynki za dolary, natomiast na angielskim forum podano informację, że wszystkie budynki dostępne jako nagrody (czyli zarówno pole, jak i dwa pozostałe) można ulepszyć albo za dolary, albo za złoto. Więc jak jest?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No to niezła jazda, to jak to w końcu z tymi budynkami? Że też nigdy nic nie wiadomo konkretnie
  • El2a (PL1)El2a (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 20.08.2021
    Możecie dodawać tulipany?

    Niby nie mogłam, punków nie dodawało, ale z magazynu zniknęły ;/

    Edit 

    Po jakimś czasie naprawili chyba, ale ponad 9 tys poszło latać. Cały tydzień sadzenia i..... już mi się odechciało to robić dalej ;/
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Bo to taki event, nagrody do zdobycia bez szału, a pole czy budynki nie do zdobycia,. Choćby nie wiem ile mieć zasobów, złoto zwycięża
  • Synexc (PL1)Synexc (PL1) PL1 Posty: 7
    Czy ten event będzie się rotował z Światowymi mistrzostwami? 
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Witam, użyłam na tulipanach super humusu, pokazało do zbioru 720 sztuk, do magazynu wpadło 480. To o co tu chodzi? Pamiętam, że taki sam błąd występował podczas siania trawy boiskowej.


  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Mam problem z Plażowym Ogrodem i tulipanami. Nie działa na nie humus. Po użyciu wyświetla się ilość wzmocniona, ale przy zbiorach okazuje się, że to ilość bez wzmocnienia (taka też trafia do magazynu).




  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 20.08.2021
    Witam
    Tak faktycznie budynki z Globalnego eventu będzie można ulepszać za złoto lub dolary a ostatni poziom za diamenty .Ale zawsze tak było, że masz do wyboru opcje za złoto lub dolary Żadnej nowości nie wyczytałaś na angielskim Forum i Moderatorzy nie wprowadzają w błąd jak to sugerowałaś. Błąd z plażowym ogrodem zgłosiłam.


    Diana
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Jak zwykle każde nowe wydarzenie zmusza ludzi do całodobowego siedzenia na farmie .W życiu są inne ważniejsze sprawy niż gra ,i oczywiście jak najwiecej kupować złota .Ja napewno nie kupie złota mam inne wydatki nie jakieś punkty zdobywać które do niczego mi się nie przydadzą .Odeszłam na chwile może pół godz od gry i zaraz spadłam na zerowe miejsce  i w sumie nic mi się nie nalezy za to co przekazałam ,dlatego stwierdzam że to wydarzenie nie jest dla mnie .
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    W rankingu dotychczas funkcjonujących wydarzeń, póki co ostatnie miejsce. Musiałbym zwariować, żeby pozbyć się wszystkiego co mam za jedno pole czy budynek! I za jakieś średniej wartości nagrody. Dla mnie to tandeta, jakkolwiek chylę czoła za fantastyczne wypromowanie tego badziewia, o czym świadczą rankingi
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    miki1948 (PL1) powiedział(a):
    Jak zwykle każde nowe wydarzenie zmusza ludzi do całodobowego siedzenia na farmie .W życiu są inne ważniejsze sprawy niż gra ,i oczywiście jak najwiecej kupować złota .Ja napewno nie kupie złota mam inne wydatki nie jakieś punkty zdobywać które do niczego mi się nie przydadzą .Odeszłam na chwile może pół godz od gry i zaraz spadłam na zerowe miejsce  i w sumie nic mi się nie nalezy za to co przekazałam ,dlatego stwierdzam że to wydarzenie nie jest dla mnie .
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    W rankingu dotychczas funkcjonujących wydarzeń, póki co ostatnie miejsce. Musiałbym zwariować, żeby pozbyć się wszystkiego co mam za jedno pole czy budynek! I za jakieś średniej wartości nagrody. Dla mnie to tandeta, jakkolwiek chylę czoła za fantastyczne wypromowanie tego badziewia, o czym świadczą rankingi
    Dziękuję za Wasze opinie, zostaną one przekazane.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Mam problem z Plażowym Ogrodem i tulipanami. Nie działa na nie humus. Po użyciu wyświetla się ilość wzmocniona, ale przy zbiorach okazuje się, że to ilość bez wzmocnienia (taka też trafia do magazynu).




    jest tak samo jak w przypadku trawy...
    humus nie działa na tulipany posiane na plażowych ogrodach...
    ja napisałam o tym samym w innym miejscu - w dyskusji o tym nowym wydarzeniu
    CZY ZESPÓŁ ZDĄZY NAPRAWIĆ TO PRZED KOŃCEM WYDARZENIA?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 22.08.2021
    nawet nie zauwazylem, że na plażowych ogrodach nie dopisuje wzmocnień :( po prostu sięję i zbieram i to gdzieś sie w calości rozplywa. Za tak szczegolowe  sprawdzanie powinniście dostać wyplatę od Bigfarmy. I to ze zdjęciami w odpowiednich momentach, toż to szok... jakbym miał tak co chwilkę fotki strzelać, bo coś moze wyjśc nie tak...szacun!!!!!!  
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    uważam , że trwa to za długo. Gdyby trwal 3-4 dni jak silos, albo mistrzostwa to szłoby przeżyć....
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    uważam , że trwa to za długo. Gdyby trwal 3-4 dni jak silos, albo mistrzostwa to szłoby przeżyć....
    Ja już podarowałem sobie to coś, szkoda zachodu, jak zobaczyłem że po pół dnia są tacy co mają 40 mln punktów dałem sobie spokój
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    uważam, że z tulipanów, powinny też wypadać eventowe  wypadajki, nie idzie robić jednego i drugiego... chociażby świnki, ale i cotygodniowych eventów...

    Coś mi się wydaje , ze ten global zostanie dla kilku bogatych,by byli jeszcze bogatsi, jak w życiu.
  • zaszalałem bo lubię wyzwania,
    dodaję co mogę i może uda mi się zdobyć to pole na 2 poziomie i dobiję jakoś do 2 licencji na złoto! o główną dekorację raczej nie dam rady zawalczyć, a miałem ogromny zapas obornika i liści, przy tym dziesiątki tysięcy katalizatorów wszelakiej maści i całkiem pokaźny zapas szklarniowego humusu + specjalne nasiona...

    a dodatkowy bonus taki, że laboratorium stojące bezużytecznie od przebudowy pozostanie takie przez kolejne miesiące
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ...Ja mam pytanie ..dostałam nagrodę w globalnym wydarzeniu ..przez moment 
    miałam je w magazynie ..po czym znikło i do tej pory nie mam go w magazynie ..? 
    Czy może mi ktoś to wyjaśnić ..gdzie się podziało ? :( 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    ...Ja mam pytanie ..dostałam nagrodę w globalnym wydarzeniu ..przez moment 
    miałam je w magazynie ..po czym znikło i do tej pory nie mam go w magazynie ..? 
    Czy może mi ktoś to wyjaśnić ..gdzie się podziało ? :( 
    Witaj  :)
     Wyczyść ciasteczka, odśwież grę a jeśli to nie pomoże i nagrody nadal nie będzie to zgłoś to do Supportu gry.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik