Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Brak cukru z drzew owocowych

Cześć,

od kilku dni z drzew owocowych nie wypada cukier potrzebny do fabryki dżemów, ze szklarni wyleci, ale tylko raz na jakiś czas. Proszę o pomoc
Pozdrawiam

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Asiencja (PL1) powiedział(a):
    Cześć,

    od kilku dni z drzew owocowych nie wypada cukier potrzebny do fabryki dżemów, ze szklarni wyleci, ale tylko raz na jakiś czas. Proszę o pomoc
    Pozdrawiam
    Witam :)
    Podejrzewam, że masz zebraną już cała pojemność magazynu i dlatego nie wypada cukier z sadów owocowych.
    Diana
  • Asiencja (PL1)Asiencja (PL1) PL1 Posty: 24
    Hej,
    no właśnie magazyn jest pusty albo bardzo skąp[o zaopatrzony. Kiedyś z każdego drzewa leciał cukier.
    Pozdawiam
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Asiencja (PL1) powiedział(a):
    Hej,
    no właśnie magazyn jest pusty albo bardzo skąp[o zaopatrzony. Kiedyś z każdego drzewa leciał cukier.
    Pozdawiam
    Witam  :)
    W pierwszej kolejności sprawdź proszę, czy na innej przeglądarce problem też występuje. Przeglądarki z czasem się zaśmiecają, co może powodować różne nieprawidłowości w wyświetlaniu stron czy w działaniu gry. Warto od czasu do czasu wyczyścić historię przeglądania oraz usunąć ciasteczka. W ostateczności - gdy te sposoby zawiodą - zwróć się proszę do Supportu gry.
    Diana
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Dziś od rana cukier nie leci z niczego:(
    Chyba po zamknięciu EURO 2021
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 12.07.2021
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Dziś od rana cukier nie leci z niczego:(
    Chyba po zamknięciu EURO 2021
    Witam  :)
    Zgłoszę to.A nie masz już zebranego go tyle ile wynosi pojemność Twojego magazynu wtedy  przestaje lecieć?
    Diana
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Mam prawie pusty magazyn, nie mam już z czego produkować dżemów.
  • Asiencja (PL1)Asiencja (PL1) PL1 Posty: 24
    No ja mam to samo i nie pomaga czyszczenie historii i zmiana przeglądarki, nawet ze szklarni już nie leci cukier. Koleżanki z sojuszu też tak mają :((
  • DoniaZet (PL1)DoniaZet (PL1) PL1 Posty: 28
    Też mam podobny problem z cukrem i jak koleżanka wyżej wspomniała, nie pomaga czyszczenie zmiana przegladarki:)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 12.07.2021
    Już to zgłosiłam. Proszę ,aby gracze u których nie wypada cukier a nie mają pełnego magazynu cukru dali mi znać o tym fakcie.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Asiencja (PL1)Asiencja (PL1) PL1 Posty: 24
    Kochana to pewnie u wszystkich tak jest
  • nie wiem czy dobrze widzę ale cukru mam 43K a magazyn 5k z hakiem i faktycznie z sadów nic nie wyskakuje...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    nie wiem czy dobrze widzę ale cukru mam 43K a magazyn 5k z hakiem i faktycznie z sadów nic nie wyskakuje...
    Tak masz nadwyżkę i dlatego z sadów nie wylatuje cukier.
    Diana
  • Asiencja (PL1)Asiencja (PL1) PL1 Posty: 24
    No i są mistrzostwa a ja nie mogę produkować dżemów bo dalej nie mam cukru z drzew i szkalrni  :(
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Asiencja (PL1) powiedział(a):
    No i są mistrzostwa a ja nie mogę produkować dżemów bo dalej nie mam cukru z drzew i szkalrni  :(
    Witam :)
    Dostałam odpowiedz od Zespołu że to nie jest błąd ,tylko przekroczony limit magazynu. Czy możesz zrobić screen i wysłać mi w wiadomości prywatnej ,ile masz tego cukru ?
    Diana  
  • Asiencja (PL1)Asiencja (PL1) PL1 Posty: 24
    Hej,

    jasne, a znajdę gdzieś Twój adres prywatny (nie jestem za bardzo oblatana w forum)? 
    PS. mam w magazynie cukru 91 a magazyn może pomieścić 5100
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Asiencja (PL1) powiedział(a):
    Hej,

    jasne, a znajdę gdzieś Twój adres prywatny (nie jestem za bardzo oblatana w forum)? 
    PS. mam w magazynie cukru 91 a magazyn może pomieścić 5100
    Witam :)
    Nie zauważyłam Twojego postu,ale poradziłaś sobie doskonale :)
    Diana
  • Asiencja (PL1)Asiencja (PL1) PL1 Posty: 24
    :)
  • Synexc (PL1)Synexc (PL1) PL1 Posty: 7
    Przepraszam że odświeżam temat ale również pojawił się u mnie ten problem. 


    Powyżej widać ile cukru posiadam w magazynie. Historię przeglądania, oraz pliki cookie również wyczyściłem, lecz nie pomogło to w rozwiązaniu problemu.

    @Diana Prosiłbym o pomoc :) 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Synexc (PL1) powiedział(a):
    Przepraszam że odświeżam temat ale również pojawił się u mnie ten problem. 


    Powyżej widać ile cukru posiadam w magazynie. Historię przeglądania, oraz pliki cookie również wyczyściłem, lecz nie pomogło to w rozwiązaniu problemu.

    @Diana Prosiłbym o pomoc :) 
    Witam :)
    Cukier z sadów wypada losowo, poprosiłam już kogoś z Zespołu o sprawdzenie Twojego konta.
    Diana
  • Synexc (PL1)Synexc (PL1) PL1 Posty: 7
    Jak wyglądają szanse procentowo na wypadnięcie cukru z sadów?

    Przy zebraniu jabłek z 9 sadów nie dostałem cukru z żadnego drzewka.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Synexc (PL1) powiedział(a):
    Jak wyglądają szanse procentowo na wypadnięcie cukru z sadów?

    Przy zebraniu jabłek z 9 sadów nie dostałem cukru z żadnego drzewka.
    Procentowo nie wiem jak to wygląda, mnie zawsze wypada z wiśni ,brzoskwiń migdałów ,oliwek i cytrusów .Z jabłek różnie wypada.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik