Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

NAJWIĘKSZY BUBEL - AKTUALIZACJE

Jeszcze nie spotkałam się z aktualizacja, która nie przynosiła by błędów. Teraz mamy horendalne czasy produkcji w wiosce sojuszu i brak dostępu do społeczności krowiej. To podstawowe błedy wyłapane zaraz po zalogowaniu.
Mam propozycję aby dopóki informatycy GGS nie doszkolą się w swoim fachu niech nas nie denerwują i nie wprowadzają na siłę aktualizacji a raczej to nie aktualizacja tylko cofanie się. :s

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    elek 1 (PL1) powiedział(a):
    Jeszcze nie spotkałam się z aktualizacja, która nie przynosiła by błędów. Teraz mamy horendalne czasy produkcji w wiosce sojuszu i brak dostępu do społeczności krowiej. To podstawowe błedy wyłapane zaraz po zalogowaniu.
    Mam propozycję aby dopóki informatycy GGS nie doszkolą się w swoim fachu niech nas nie denerwują i nie wprowadzają na siłę aktualizacji a raczej to nie aktualizacja tylko cofanie się. :s
    Witam
    Został naprawiony błąd w wiosce ,który był od początku. Wcześniej  mogłeś wyprodukować tylko dwa razy więcej przedmiotów na wyższych poziomach budynków, teraz możesz wyprodukować więcej , dlatego czas produkcji wydłuża się przy użyciu przycisku na max.
    Diana

  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Dziękuję Diano, szkoda tylko że nie poinformowano o tym graczy.
    A co z Krowia społecznością ????????
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 07.07.2021
    elek 1 (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję Diano, szkoda tylko że nie poinformowano o tym graczy.
    A co z Krowia społecznością ????????
    Odśwież stronę, zostało to naprawiona już.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Nie wiem, czy miejsce dobre, ale pewnie coś z aktualkami na rzeczy, bo nie widzę teraz procentowego oznaczenia koniczynek i nie wiadomo teraz czy to ma 15% czy 25%, po samej nazwie nie rozpoznam tych specjalnych, małe czy duże wiadomo, ale złowieszcze?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem, czy miejsce dobre, ale pewnie coś z aktualkami na rzeczy, bo nie widzę teraz procentowego oznaczenia koniczynek i nie wiadomo teraz czy to ma 15% czy 25%, po samej nazwie nie rozpoznam tych specjalnych, małe czy duże wiadomo, ale złowieszcze?
    Dobry wieczór :)
    Tak już to zostało zgłoszone, czekamy na naprawę .Dobre miejsce ,bo to jest błąd.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik