Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zapraszamy do Kraina marzeń Grety!!!

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
Cześć Farmerzy 
Pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące  aktualizacji .
Zapraszam  wszystkich do zapoznania się z treścią ogłoszenia TU, możecie wyrażać swoje opinie i komentarze w postach poniżej.
Diana
Post edited by Diana on
«1

Komentarz

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 03.11.2020
    jak będzie z marzeniami, okaże się, jak już się zaczną
    ja czekam na homary w moich kontraktach...

    w marzeniach żniwiarka i siewnik są za złoto... już mi się nie podoba...

    widzę, że nawet ludziom nie chce się komentować... to mówi samo za siebie... zepsuliście nam kolejną zabawę...

    o co chodzi w tej drabince wkładów w projektach? 

    próbowałam znaleźć siebie w klasyfikacji w marzeniach... nie znalazłam...
    próbowałam znaleźć swój sojusz... też nie znalazłam...
    DLACZEGO? ręcznie nie zamierzam tam niczego szukać...
          sojusz się znalazł po skończeniu pierwszego projektu
    chyba Zespół, ulepszając ten event, stworzył coś, co będę omijać... 
    do tej pory czasem kupowałam tam złoto... teraz nie widzę sensu...

    jeszcze jedno pytanie - jesień już się skończyła? już nie będzie jesiennego koła i innych wydarzeń?

    i kolejne pytanie -  w tych nowych marzeniach nie będzie nagród za kupno działek?? u mnie nie ma...
    Post edited by Nuka (PL1) on
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    połowa mojego sojuszu gra przez gry.pl....
    co z tymi graczami???????????????????????????????????????????????????????????
    ie bede juz mowic jak długo nie maja krainy marzeń. aż sie dziwie ze jeszcze graja.

    pozdrawiam
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    edytowano 03.11.2020
    Ja mam pytanie. Czy wróci stara kraina marzeń? Tessy? Ta to jakieś dno i kilometr mułu, porażka totalna. Musi być zaangażowany cały sojusz. Czas trwania projektów to chyba jakaś pomyłka? Zabrane zostały PD za rozbudowę farmy. Tej nowości mówię NIE.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Dlaczego nie zalicza mi pkt sojuszu mimo, że gram i  się dokładam?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dobry wieczór :)
    Na wszystkie pytania Wasze odpowiem jutro.
    Diana
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 03.11.2020
    Konie omijam szerokim łukiem, teraz kolej na krainę marzeń dzięki kolejnym usprawnieniom i poprawkom. 
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    dlaczego w marzeniach każdy może włączyć projekt????????
    po co w takim razie w tych sojuszach są kierownicy?????
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    edytowano 04.11.2020
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    jak będzie z marzeniami, okaże się, jak już się zaczną
    ja czekam na homary w moich kontraktach...

    w marzeniach żniwiarka i siewnik są za złoto... już mi się nie podoba...

    widzę, że nawet ludziom nie chce się komentować... to mówi samo za siebie... zepsuliście nam kolejną zabawę...

    o co chodzi w tej drabince wkładów w projektach? 

    próbowałam znaleźć siebie w klasyfikacji w marzeniach... nie znalazłam...
    próbowałam znaleźć swój sojusz... też nie znalazłam...
    DLACZEGO? ręcznie nie zamierzam tam niczego szukać...
          sojusz się znalazł po skończeniu pierwszego projektu
    chyba Zespół, ulepszając ten event, stworzył coś, co będę omijać... 
    do tej pory czasem kupowałam tam złoto... teraz nie widzę sensu...

    jeszcze jedno pytanie - jesień już się skończyła? już nie będzie jesiennego koła i innych wydarzeń?

    i kolejne pytanie -  w tych nowych marzeniach nie będzie nagród za kupno działek?? u mnie nie ma...
    Witaj,
    nagrody za kupno działek są przyznawane po zakończeniu odpowiednich zadań i osiągnięciu poziomu sojuszu powyżej 80.
    Drabinka pokazuje nam zaangażowanie graczy w projekty.

    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie zalicza mi pkt sojuszu mimo, że gram i  się dokładam?
    Abu uzyskać punkty sojuszu należy mieć odpowiedni wkład w realizowany projekt. Przyznawane są one po ukończeniu projektu.


    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    Ja mam pytanie. Czy wróci stara kraina marzeń? Tessy? Ta to jakieś dno i kilometr mułu, porażka totalna. Musi być zaangażowany cały sojusz. Czas trwania projektów to chyba jakaś pomyłka? Zabrane zostały PD za rozbudowę farmy. Tej nowości mówię NIE.

    Obecnie nie wiemy jakie są dokładne plany, być może będą one pojawiały się naprzemiennie.
    Jeśli uda się nam zdobyć konkretną informację powiadomimy Was.

    Pozdrawiam
  • El2a (PL1)El2a (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 04.11.2020
    Aha nie zapominajcie- gdy wydarzenie się rozpocznie i pierwszy członek Waszego Sojuszu wejdzie do wymarzonej farmy, status Waszego obecnego Sojuszu zostanie przeniesiony do snu. Oznacza to, że jeśli nowy członek dołączy do Sojuszu po rozpoczęciu wydarzenia nie zobaczy tej wymarzonej farmy i będzie mógł dołączyć do Was od następnego wydarzenia. To samo dotyczy członków, którzy nie osiągnęli jeszcze limitu poziomu. Jeśli macie poziom 30 na początku wydarzenia i osiągniecie poziom 50 podczas trwania Farmy Marzeń to będziecie mogli dołączyć do Sojuszu dopiero następnym razem. Tylko wtedy wszyscy zaczniecie śnić razem.

    Nie bardzo to rozumiem - tzn przy pierwszym wydarzeniu Grety mogą wejść tylko 2 osoby, w nastepnym 3 ? Czy dotyczy to tylko nowo przyjętych członków do sojuszu w trakcie bieżącego wydarzenia
    Mamy jednego członka który nie widzi wcale możliwości wejścia do krainy  :(
    Post edited by El2a (PL1) on
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    Nikt w sojuszu nie dostaje dodatkowych nagród sojuszu za osiągnięte punkty doświadczenia marzeń. Czy to jakiś błąd?
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    edytowano 04.11.2020
    witajcie
    o się dzieje z nagroda dodatkową sojuszu - za zdobyte pkt doświadczenia? U nas nikt tych nagród nie otrzymuje - a widnieje jako otrzymane. Może nie wiemy gdzie szukać ? Sprawdzaliśmy i na marzeniowej i na zwykłej farmie...
    z góry dziękuję za odpowiedz
    Hania
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie zalicza mi pkt sojuszu mimo, że gram i  się dokładam?
    Abu uzyskać punkty sojuszu należy mieć odpowiedni wkład w realizowany projekt. Przyznawane są one po ukończeniu projektu.
     Akurat ja na pewno mam spory wkład w projekty sojuszu na Grecie, bo  by się nie udało beze mnie, ale nie tylko mnie się to przydarza...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 05.11.2020
    Witam :)
    Sprawdźcie teraz czy dostajecie teraz  dodatkowe nagrody i punkty sojuszu. Poprawka jaka była niedawno powinna naprawić ten błąd.
    Diana
  • Mam pytanie, te dwie poprawki co były co miały KONKRETNIE NA CELU POPRAWIĆ ? 
  • eciek (PL1)eciek (PL1) PL1 Posty: 12
    no niestety u mnie wciąż nie dolicza pkt sojuszu

  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    Sprawdźcie teraz czy dostajecie teraz  dodatkowe nagrody i punkty sojuszu. Poprawka jaka była niedawno powinna naprawić ten błąd.
    Diana

    Diano ani zdobytych nie dodało, ani nowych nie ma :(((
  • big bamber (PL1)big bamber (PL1) PL1 Posty: 85
    edytowano 05.11.2020
    Głupie pytanie, czy dałoby rade dodać blok dla domów na krainie marzeń,? domy za dużo miejsca zajmują ... ale za dolce - może być drogo .. dolców jest ....... a te pola tak długo się burzą ... 
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    Sprawdźcie teraz czy dostajecie teraz  dodatkowe nagrody i punkty sojuszu. Poprawka jaka była niedawno powinna naprawić ten błąd.
    Diana

    Diano ani zdobytych nie dodało, ani nowych nie ma :(((

    Poprosimy o zrzut z zaznaczonym dokładnie miejscem o jakie nagrody chodzi.
    Część z nagród ma być przyznana dopiero po zakończeniu eventu.

    big bamber (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie, te dwie poprawki co były co miały KONKRETNIE NA CELU POPRAWIĆ ? 
    Poprawka dotyczyła błędnie wyświetlanych pozycji w rankingu w sytuacji jeżeli sojusze miały taką samą ilość punktów.
    big bamber (PL1) powiedział(a):
    Głupie pytanie, czy dałoby rade dodać blok dla domów na krainie marzeń,? domy za dużo miejsca zajmują ... ale za dolce - może być drogo .. dolców jest ....... a te pola tak długo się burzą ... 

    Zgłosimy Twoją propozycję, nie wiemy czy zespół rozważa wprowadzenie tego budynku do Krainy Marzeń.

    Tom
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    TOM powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    Sprawdźcie teraz czy dostajecie teraz  dodatkowe nagrody i punkty sojuszu. Poprawka jaka była niedawno powinna naprawić ten błąd.
    Diana

    Diano ani zdobytych nie dodało, ani nowych nie ma :(((

    Poprosimy o zrzut z zaznaczonym dokładnie miejscem o jakie nagrody chodzi.
    Część z nagród ma być przyznana dopiero po zakończeniu eventu.



    Tom
    Tom nie dostaliśmy ani jednej z tych nagród :

    Mam ponadto jeszcze jedną sprawę związaną z krainą ...
    Cały nasz sojusz gra na marzeniowej, bo nam się spodobała. A co ma zrobić 1 osoba z sojuszu, która nie ma marzeniowej (gra na gry.pl)? Dziś się o tym dowiedziałam i zrobiło mi się strasznie przykro. Przecież to bardzo niesprawiedliwe! Jeżeli nie jesteście w stanie zapewnić jej farmie krainy marzeń, to może chociaż pomyślicie o jakiejś rekompensacie diamentowej - jakaś średnia zdobytych diamentów  w edycji? W jaki sposób osoby bez marzeniowej mają się rozwijać ?
    pozdrawiam Hania
  • Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    TOM powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    Sprawdźcie teraz czy dostajecie teraz  dodatkowe nagrody i punkty sojuszu. Poprawka jaka była niedawno powinna naprawić ten błąd.
    Diana

    Diano ani zdobytych nie dodało, ani nowych nie ma :(((

    Poprosimy o zrzut z zaznaczonym dokładnie miejscem o jakie nagrody chodzi.
    Część z nagród ma być przyznana dopiero po zakończeniu eventu.



    Tom
    Tom nie dostaliśmy ani jednej z tych nagród :

    Mam ponadto jeszcze jedną sprawę związaną z krainą ...
    Cały nasz sojusz gra na marzeniowej, bo nam się spodobała. A co ma zrobić 1 osoba z sojuszu, która nie ma marzeniowej (gra na gry.pl)? Dziś się o tym dowiedziałam i zrobiło mi się strasznie przykro. Przecież to bardzo niesprawiedliwe! Jeżeli nie jesteście w stanie zapewnić jej farmie krainy marzeń, to może chociaż pomyślicie o jakiejś rekompensacie diamentowej - jakaś średnia zdobytych diamentów  w edycji? W jaki sposób osoby bez marzeniowej mają się rozwijać ?
    pozdrawiam Hania


    Osoby grające na gry.pl powinny dostać nagrody jak i otrzymać "wydarzeni kraina marzeń" tak samo jak gracze z NK.. Jednak nk jest serwerem "partnerskim"- grają na innej platformie. A osoby grające na gry.pl grają z nami ..  więc nie wiem o co chodzi ..
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166


    Osoby grające na gry.pl powinny dostać nagrody jak i otrzymać "wydarzeni kraina marzeń" tak samo jak gracze z NK.. Jednak nk jest serwerem "partnerskim"- grają na innej platformie. A osoby grające na gry.pl grają z nami ..  więc nie wiem o co chodzi ..

    Czyli te górne nagrody też dostaniemy na koniec i będą dopisane do normalnej farmy ??? coś mi nie pasuje , ale moze tak ma być ?
  • Hania22222 (PL1) powiedział(a):


    Osoby grające na gry.pl powinny dostać nagrody jak i otrzymać "wydarzeni kraina marzeń" tak samo jak gracze z NK.. Jednak nk jest serwerem "partnerskim"- grają na innej platformie. A osoby grające na gry.pl grają z nami ..  więc nie wiem o co chodzi ..

    Czyli te górne nagrody też dostaniemy na koniec i będą dopisane do normalnej farmy ??? coś mi nie pasuje , ale moze tak ma być ?
    Diamenty, te nagrody za punkty sojuszu, i KUPIONE złoto leci na główną farmę, szkoda,że dolce nie przelecą
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    Sprawdźcie teraz czy dostajecie teraz  dodatkowe nagrody i punkty sojuszu. Poprawka jaka była niedawno powinna naprawić ten błąd.
    Diana

    Diano ani zdobytych nie dodało, ani nowych nie ma :(((
    Witam :)
    Nagrody dodatkowe Sojuszu otrzymują tylko gracze z największym wkładem do danego projektu. Gracze z gry.pl niestety nie mają dostępu do Krainy marzeń. Jest ona dostępna tylko na serwerach głównych. Rekompensata dla tych graczy nie jest przewidziana.
    Diana
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119

    • Hania22222 (PL1) powiedział(a):

      Diano ani zdobytych nie dodało, ani nowych nie ma ((
      Witam 
      Nagrody dodatkowe Sojuszu otrzymują tylko gracze z największym wkładem do danego projektu. Gracze z gry.pl niestety nie mają dostępu do Krainy marzeń. Jest ona dostępna tylko na serwerach głównych. Rekompensata dla tych graczy nie jest przewidziana.
      Diana

      Witaj Diano !
      Sorry, ale jestem nie kumata czy to co napisałaś tzn. że jeżeli sojusz walczy o 32 nagrodę dodatkową to nagrodę dostanie ten co ma największy wkład w 32 projekt czy ten który zajmuje 1 miejsce w sojuszu ogólnie ze zdobytymi pkt. Coś tu jest nielogiczne bo na skoro są nagrody dodatkowe sojuszu to powinien je zdobywać cały sojusz a tylko nagrody osobiste pojedynczy gracze inaczej cały sojusz gra o pietruszkę i następnym razem jeśli będzie taka kraina to niech sobie gra tylko 1 osoba z sojuszu bo pozostali są olewani.

      Pozdrawiam i życzę kolejnych udanych kradzieży dla GGS
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Oczywiście życzenia nie dotyczą Modeatorów tylko tych , którzy tworzą dla waścicieli.
    Modeatorów pozdrawiam i przepraszam jeśli wyraziłam się nie jasno rozumiem, że dla Was to nie łatwy kawałek chleba chociaż nie darmowy.  :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    elek 1 (PL1) powiedział(a):

    • Hania22222 (PL1) powiedział(a):

      Diano ani zdobytych nie dodało, ani nowych nie ma ((
      Witam 
      Nagrody dodatkowe Sojuszu otrzymują tylko gracze z największym wkładem do danego projektu. Gracze z gry.pl niestety nie mają dostępu do Krainy marzeń. Jest ona dostępna tylko na serwerach głównych. Rekompensata dla tych graczy nie jest przewidziana.
      Diana

      Witaj Diano !
      Sorry, ale jestem nie kumata czy to co napisałaś tzn. że jeżeli sojusz walczy o 32 nagrodę dodatkową to nagrodę dostanie ten co ma największy wkład w 32 projekt czy ten który zajmuje 1 miejsce w sojuszu ogólnie ze zdobytymi pkt. Coś tu jest nielogiczne bo na skoro są nagrody dodatkowe sojuszu to powinien je zdobywać cały sojusz a tylko nagrody osobiste pojedynczy gracze inaczej cały sojusz gra o pietruszkę i następnym razem jeśli będzie taka kraina to niech sobie gra tylko 1 osoba z sojuszu bo pozostali są olewani.

      Pozdrawiam i życzę kolejnych udanych kradzieży dla GGS
    Niestety tak to sobie twórcy gry wymyślili. 
    Diana
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    z całym szacunkiem Diano ale najpierw dopytaj  a potem wyjasniaj bo  nie do końca tak jest
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 09.11.2020
    sylciafi (PL1) powiedział(a):
    z całym szacunkiem Diano ale najpierw dopytaj  a potem wyjasniaj bo  nie do końca tak jest
    Nigdy nie podaję nie sprawdzonych informacji. Akurat gram obecnie na farmie marzeń i mimo udziału i wkładu  w projekty nie dostane  żadnej dodatkowej nagrody Sojuszu.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • big bamber (PL1)big bamber (PL1) PL1 Posty: 85
    edytowano 09.11.2020
    Diana powiedział(a):
    sylciafi (PL1) powiedział(a):
    z całym szacunkiem Diano ale najpierw dopytaj  a potem wyjasniaj bo  nie do końca tak jest
    Nigdy nie podaję nie sprawdzonych informacji. Akurat gram obecnie na farmie marzeń i mimo udziału i wkładu  w projekty nie dostane żadnej dodatkowej nagrody Sojuszu.
    Diana
    Bo chyba te nagrody dostaniemy na KOŃCU KRAINY MARZEŃ ? tam jest tak nawet napisane 
    Post edited by Diana on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    big bamber (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    sylciafi (PL1) powiedział(a):
    z całym szacunkiem Diano ale najpierw dopytaj  a potem wyjasniaj bo  nie do końca tak jest
    Nigdy nie podaję nie sprawdzonych informacji. Akurat gram obecnie na farmie marzeń i mimo udziału i wkładu  w projekty nie dostanę żadnej dodatkowej nagrody Sojuszu.
    Diana
    Bo chyba te nagrody dostaniemy na KOŃCU KRAINY MARZEŃ ? tam jest tak nawet napisane 
    Tak są to dodatkowe nagrody dla Sojuszu. Nagrody te dostaną gracze z największym wkładem w projekty. Takie informację dostałam.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik