Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

brak ozdób w piwnicy

nie wiem jak do tego doszło, ale nie mam ozdób w piwnicy, prze logowanie nic nie daje, czyszczenie ciasteczek nic nie daje.. pokazuje ze mam 149 a ich nie mam... ponadto świeci się cały czas wykrzyknik... mam tak od momentu kiedy zakończyłem zbieranie pisanek...  magia ;-)


Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    nie wiem jak do tego doszło, ale nie mam ozdób w piwnicy, prze logowanie nic nie daje, czyszczenie ciasteczek nic nie daje.. pokazuje ze mam 149 a ich nie mam... ponadto świeci się cały czas wykrzyknik... mam tak od momentu kiedy zakończyłem zbieranie pisanek...  magia ;-)


    Odśwież stronę,powinny ozdoby wrócić do piwnicy.
    Diana
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Diana powiedział(a):
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    nie wiem jak do tego doszło, ale nie mam ozdób w piwnicy, prze logowanie nic nie daje, czyszczenie ciasteczek nic nie daje.. pokazuje ze mam 149 a ich nie mam... ponadto świeci się cały czas wykrzyknik... mam tak od momentu kiedy zakończyłem zbieranie pisanek...  magia ;-)


    Odśwież stronę,powinny ozdoby wrócić do piwnicy.
    Diana
    prozę przeczytać ze zrozumieniem... odświeżyłem wyczyściłem, zrobiłem to wielokrotnie i dalej nie ma
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    nie wiem jak do tego doszło, ale nie mam ozdób w piwnicy, prze logowanie nic nie daje, czyszczenie ciasteczek nic nie daje.. pokazuje ze mam 149 a ich nie mam... ponadto świeci się cały czas wykrzyknik... mam tak od momentu kiedy zakończyłem zbieranie pisanek...  magia ;-)


    Odśwież stronę,powinny ozdoby wrócić do piwnicy.
    Diana
    prozę przeczytać ze zrozumieniem... odświeżyłem wyczyściłem, zrobiłem to wielokrotnie i dalej nie ma
    Czytaj ze zrozumieniem to co piszesz 
    nie wiem jak do tego doszło, ale nie mam ozdób w piwnicy, prze logowanie nic nie daje, czyszczenie ciasteczek nic nie daje.. pokazuje ze mam 149 a ich nie mam... ponadto świeci się cały czas wykrzyknik... mam tak od momentu kiedy zakończyłem zbieranie pisanek...  magia ;-)
    Czyszczenie ciasteczek to jedno, a odświeżenie strony to drugie 
    Diana
  • Ruda9 (PL1)Ruda9 (PL1) PL1 Posty: 6
    edytowano 15.04.2020
    tez nie mam nic w piwnicy, przeloowywanie nic nie daje, co tu sie dzieje?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 15.04.2020
    Ruda9 (PL1) powiedział(a):
    tez nie mam nic w piwnicy, przeloowywanie nic nie daje, co tu sie dzieje?
    Odśwież stronę, jeśli to nie pomoże to wyczyść historię przeglądania.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Ruda9 (PL1)Ruda9 (PL1) PL1 Posty: 6
    odswiezylam kilka krotnie i nic, to sie stalo po zebraniu dekorka za pisanki, nie ma nic
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Potwierdzam odświeżanie czyszczenie nic nie pomaga!!!!!!!!
    1. Znak wykrzyknika sugeruje nową zawartość skrzyni.
    2. Po wejściu do skrzyni mamy nagród-kę zajączka niby jest ale go niema próba wstawienia go na farmę 
           wywołuje błąd


    .



    3. Po tej próbie do skrzyni z zajączkiem automatycznie przenosi nagrodę z pierwszej skrzyni

     

    4. Na pozostałych farmach pustka w skrzyniach!!!!!!!!!!!


    A wykrzyknik krzyczy masz prezencik!!!!!!!!!!!!!!!!!! W postaci jakiegoś błędu radość absolutna!!!
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    petra (PL1) powiedział(a):
    Potwierdzam odświeżanie czyszczenie nic nie pomaga!!!!!!!!
    1. Znak wykrzyknika sugeruje nową zawartość skrzyni.
    2. Po wejściu do skrzyni mamy nagród-kę zajączka niby jest ale go niema próba wstawienia go na farmę 
           wywołuje błąd


    .



    3. Po tej próbie do skrzyni z zajączkiem automatycznie przenosi nagrodę z pierwszej skrzyni

     

    4. Na pozostałych farmach pustka w skrzyniach!!!!!!!!!!!


    A wykrzyknik krzyczy masz prezencik!!!!!!!!!!!!!!!!!! W postaci jakiegoś błędu radość absolutna!!!
    Sprawdziłam u siebie: wyczyściłam historię przeglądania i odświeżyłam stronę, dekorację wróciły do piwnicy.
    Diana
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    wyzbierałem wszystkie pisanki, jeszcze raz wyczyściłem przeglądarkę i zalogowałem się od nowa... i już jest o,k..

    Tak prowadziła mi koleżanka z sojuszu i zadziałało... proponuje zrobić to samo...

    miłego dnia


  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Wyczyściłem ponownie pomogło!!!!!!!
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    petra (PL1) powiedział(a):
    Wyczyściłem ponownie pomogło!!!!!!!
    To super :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik