Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zmiany w wydarzeniu Kraina marzeń

Cześć Farmerzy :)
Pojawiło się nowe ogłoszenie.
Zapraszam wszystkich do zapoznania się z treścią ogłoszenia TUTAJ możecie wyrażać swoje opinie i komentarze w postach poniżej ,do czego serdecznie zachęcam.

«1

Komentarz

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Po 1. kraina marzeń wcale mi się nie podoba wbrew temu co piszesz, a raczej tłumaczysz za zespołem! 
    Po 2. skrócenie czasu do tygodnia miało być testowane czy nam się spodoba - informuję nie podoba mi się.
    Po 3. nowe "sprawiedliwe" zmiany również mi się nie podobają.
    Więcej nie mam zamiaru tam zaglądać. Proszę o przekazanie zespołowi, bo znowu żyje tylko w swojej krainie marzeń, w której wszystko nam się podoba!
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    edytowano 05.03.2020
    Kraina Marzeń mi się podoba, skrócenie czasu trwania - niezbyt, bo mniej diamentów się zdobywa w ciągu tygodnia. Bardzo popieram odebranie PD za budowę i ulepszanie. Widziałam te farmy z pierwszych miejsc tylko z domkami, teraz będzie trzeba pomyśleć i zaplanować strategię a nie tylko stawiać domki:)
    Post edited by Tella (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627

    Event ten stał się już kompletnym niewypałem. Fajny był tylko na początku, potem to już jest równia pochyła. Najpierw skrócenie do dwóch tygodni i skasowanie diamentów. Potem dołożenie farmy smakosza (budynki zbiory itp.).  

    Wnioskuję o dołożenie farmy kwiatowej, nie ma to jak urozmaicenie przynajmniej będzie ciekawiej.

    kolejny po oktoberfest do zapomnienia


  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Również kraina marzeń mi sie nie podoba , skrócenie czasu jej trwania , obniżenie diamentów , budowa ciągle od nowa , jak dla mnie jest to badziewie ,mydło i powidło ,-smakosz :(
    nie ma nawet o czym dyskutować:(
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Popieram, nudne to
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 06.03.2020
    kraina marzen to kompletny niewypal....
    nudaaaaaaaaaaaaa, nudaaaaaaaaaaa, nuda..............
    jeszcze z poczatku jak za zadania byly jakies sensowne ilosci diamentow do zdobycia mozna bylo sie z bolem przemeczyc, po obcieciu nagrod szkoda czasu tam nawet zagladac
    akurat obciecie PD za budowy hmm....nie czarujmy sie, zrobiono to pewnie na prosbe zachodnich graczy premium ktorych bardzo bolalo ze polacy sa bystrzejsi od nich i potrafia zlac ich wydajac naprawde niewielkie ilosci zlota wiec tak naprawde to zwykla kumoteria chamstwo i rasizm....
    niestety kraina niczym graczy nie przyciaga i jak nudna byla tak dalej jest.....
    Post edited by MrocznyŻniwiarz (PL1) on
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Ja też to odpuściłem. 
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Czy mi się wydaje że ulepszenie bloku mieszkalnego kosztowało 7900 diamentów a teraz kosztuje 9000?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    Czy mi się wydaje że ulepszenie bloku mieszkalnego kosztowało 7900 diamentów a teraz kosztuje 9000?
    Witaj
    Ulepszenie bloku mieszkalnego na drugi poziom kosztuje 7900 diamentów na 3 poziom 9000 diamentów
    tutaj masz wszystko dokładnie opisane https://bigfarm.fandom.com/de/wiki/Wohnblock
    Diana
  • CM_MystletainnCM_Mystletainn Community Manager Posty: 204
    edytowano 06.03.2020
    the land of dreams is a complete dud ....
    nudaaaaaaaaaaaaa, nudaaaaaaaaaaa, boredom ..............
    back to the beginning as for the tasks were there any meaningful amount of diamonds to win one could spend with pain, after cutting rewards it's a waste of time there to even look
    at the PD cut for construction hmm .... let's face it, it was probably at the request of western premium players who were very hurt that the Poles are smarter than them and can break them down and spend really small amounts of gold so really ordinary kumoteria rudeness and racism ....
    unfortunately, the land does not attract players and how boring it was so on .....
    Hey slavo75,

    just wanted to let you know that there is no racist intend or anything related to what is going into the decisions the developers are making, when testing variations of the gameplay modes and trying to fine tune the experience of all players alike. 

    Please keep the community guidelines in mind when you are composing your post, as baseless accusations of racism towards other players and the developers can result in a warning if not more.

    Hope you keep enjoying the game and rock on,

    CM_Mystletainn

  • if it goes on like this, I will quit the game myself, you don't have to banish me for words of truth .... all recent changes are bad for players
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 07.03.2020
    Diano droga jak możesz pisać, że zmiany w krainie marzeń zostały wprowadzone "aby zapewnić wszystkim uczciwą rozgrywkę"?!
    kraina marzeń okrada mnie z diamentów i PD od kilku miesięcy a Ty kręcisz o jakiejś sprawiedliwości... czuję się dotknięty i obrażony!!

    i na dodatek że nie ma tłumaczenia postów z Twittera to jeszcze teraz moderator będzie pisał do nas po angielsku?!
    żenada :/
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 07.03.2020
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
      
    Diano droga jak możesz pisać, że zmiany w krainie marzeń zostały wprowadzone "aby zapewnić wszystkim uczciwą rozgrywkę"?!
    kraina marzeń okrada mnie z diamentów i PD od kilku miesięcy a Ty kręcisz o jakiejś sprawiedliwości... czuję się dotknięty i obrażony!!

    i na dodatek że nie ma tłumaczenia postów z Twittera to jeszcze teraz moderator będzie pisał do nas po angielsku?!
    żenada :/


    no wlasnie, pomijajac wszystko, czy support zgadza sie z moimi wlasnymi wnioskami, gram przeciez na polskim serwerze, wydaje polskie pieniadze i zycze sobie uzywania tutaj mojego ojczystego jezyka, co jest  wyrazem szacunku dla klienta, ktorym przeciez jestem...

    juz drugi czy trzeci raz sie zdarza ze jak nie wiecie co odpisac czy jakich uzyc argumentow nasylacie na mnie kogos uzywajacego jezyka szekspira.... :D

    raz ze tym nie zamkniecie mi ust a dwa ze to kompletny brak szacunku dla polskich graczy

    mam propozycje, przejdzmy na forum na mandarynski.... :D:D:D
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 07.03.2020
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
      
    Diano droga jak możesz pisać, że zmiany w krainie marzeń zostały wprowadzone "aby zapewnić wszystkim uczciwą rozgrywkę"?!
    kraina marzeń okrada mnie z diamentów i PD od kilku miesięcy a Ty kręcisz o jakiejś sprawiedliwości... czuję się dotknięty i obrażony!!

    i na dodatek że nie ma tłumaczenia postów z Twittera to jeszcze teraz moderator będzie pisał do nas po angielsku?!
    żenada :/


    no wlasnie, pomijajac wszystko, czy support zgadza sie z moimi wlasnymi wnioskami, gram przeciez na polskim serwerze, wydaje polskie pieniadze i zycze sobie uzywania tutaj mojego ojczystego jezyka, co jest  wyrazem szacunku dla klienta, ktorym przeciez jestem...

    juz drugi czy trzeci raz sie zdarza ze jak nie wiecie co odpisac czy jakich uzyc argumentow nasylacie na mnie kogos uzywajacego jezyka szekspira.... :D

    raz ze tym nie zamkniecie mi ust a dwa ze to kompletny brak szacunku dla polskich graczy

    mam propozycje, przejdzmy na forum na mandarynski.... :D:D:D
    Popieram, faktycznie, skoro wypowiedź slavo75 ktoś był sobie w stanie przetłumaczyć to i odpowiedzieć nam po polsku uczciwie trzeba. Jak napiszę w suahili to też będzie odpowiedź po angielsku czy inaczej?

    Parę razy już mnie prostowano za podobne teorie - zawsze niestety pozostają argumenty siły. Tłumaczenie o uczciwej rywalizacji niestety próby czasu nie wytrzymuje, zmienili się tylko aktualnie przodujący.

    Nie mogę podkreślenia zlikwidować, jakiś wirus mi chyba włazi
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 07.03.2020
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
      
    Diano droga jak możesz pisać, że zmiany w krainie marzeń zostały wprowadzone "aby zapewnić wszystkim uczciwą rozgrywkę"?!
    kraina marzeń okrada mnie z diamentów i PD od kilku miesięcy a Ty kręcisz o jakiejś sprawiedliwości... czuję się dotknięty i obrażony!!

    i na dodatek że nie ma tłumaczenia postów z Twittera to jeszcze teraz moderator będzie pisał do nas po angielsku?!
    żenada :/


    no wlasnie, pomijajac wszystko, czy support zgadza sie z moimi wlasnymi wnioskami, gram przeciez na polskim serwerze, wydaje polskie pieniadze i zycze sobie uzywania tutaj mojego ojczystego jezyka, co jest  wyrazem szacunku dla klienta, ktorym przeciez jestem...

    juz drugi czy trzeci raz sie zdarza ze jak nie wiecie co odpisac czy jakich uzyc argumentow nasylacie na mnie kogos uzywajacego jezyka szekspira.... :D

    raz ze tym nie zamkniecie mi ust a dwa ze to kompletny brak szacunku dla polskich graczy

    mam propozycje, przejdzmy na forum na mandarynski.... :D:D:D
    Witam :)
    Język angielski jest językiem międzynarodowym,a znajomość tego języka nikomu jeszcze szkody nie wyrządziła. CMowie monitorują Forum.Odpowiedział Ci na wyssane z palca zarzuty i oskarżenia.Radzę następnym razem dobrze zastanowić się nad tym co i jak piszesz.Dalszą dyskusję na ten temat uważam za zbędną.
    Diana
  • Super pomysł na głównej farmie mamy zmieścić jeszcze farę smakosza i to wszystko w tydzień. Muszę sprawdzić może jest z gumy. 
    Diana powiedział(a)
    Witam :) 
    Język angielski jest językiem międzynarodowym,a znajomość tego języka nikomu jeszcze szkody nie wyrządziła. CMowie monitorują Forum.Odpowiedział Ci na wyssane z palca zarzuty i oskarżenia.Radzę następnym razem dobrze zastanowić się nad tym co i jak piszesz.Dalszą dyskusję na ten temat uważam za zbędną.
    Diana
    Szkoda, że jak jedziemy do Francji, Włoch i wielu krajów które można by wymieniać nie przejmują się międzynarodowym językiem i rozmawiają w swoim języku. To może jeszcze zatrudnić moderatora na polskim forum władającego językiem angielskim. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Super pomysł na głównej farmie mamy zmieścić jeszcze farę smakosza i to wszystko w tydzień. Muszę sprawdzić może jest z gumy. 
    Diana powiedział(a)
    Witam :) 
    Język angielski jest językiem międzynarodowym,a znajomość tego języka nikomu jeszcze szkody nie wyrządziła. CMowie monitorują Forum.Odpowiedział Ci na wyssane z palca zarzuty i oskarżenia.Radzę następnym razem dobrze zastanowić się nad tym co i jak piszesz.Dalszą dyskusję na ten temat uważam za zbędną.
    Diana
    Szkoda, że jak jedziemy do Francji, Włoch i wielu krajów które można by wymieniać nie przejmują się międzynarodowym językiem i rozmawiają w swoim języku. To może jeszcze zatrudnić moderatora na polskim forum władającego językiem angielskim. 
    Witam 
    Dyskusja na ten temat jest zbędną i proszę się do tego stosować.Obecna edycja Krainy marzeń jest bez farmy smakosza.
    Diana
  • Witam 
    Dyskusja na ten temat jest zbędną i proszę się do tego stosować.Obecna edycja Krainy marzeń jest bez farmy smakosza.
    Diana
    Obecna edycja Krainy Marzeń zgadzam się jest bez farmy smakosza, w poprzednich była.
    Pozwoliłem sobie wyrazić moje, a pewnie i innych graczy zdanie co do odpowiadania CM w języku angielskim na polskim forum i chyba tym nie zakłóciłem/zakłóciliśmy pracy moderatora (bo mamy już tylko jednego).
    Zastanawiam się czy forum jest potrzebne, a może je zamknąć, bo jak gracze zaczną się o coś upomnieć, coś zgłosić to dyskusja jest zbędna lub zamykana ?.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Właśnie, zamknijmy przecież znamy angielski, to i tam damy sobie radę, na pewno cytując nam to nie zaszkodzi, w sumie sugestia jest jasna
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 08.03.2020
    hmmm, owszem, zgadzam sie z Toba Diano, znajomosc angielskiego jest jak najbardziej wskazana w naszych czasach.
    i faktycznie grajac na zagranicznym serwerze w costam jakos od nikogo nie wymagam znajomosci mojej mowy ojczystej.
    niemniej jednak farma jest gra spolszczona,za zlotko placimy polska waluta, a to jest forum dla polsko a nie angielskojezycznych graczy
    i tym zamykam swoja dyskusje bo i tak jest bezcelowa skoro wszystko co sie napisze jest zle i jedyne co potraficie to tylko "zamykac dyskusje"...
    to po co je w ogole "otwieracie"? :D

    ps. tak przy okazji chociaz troche nie na temat wszystkim Farmerkom i Tobie Diano zycze wszystkiego najlepszego w dniu Waszego swieta.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    A ja się nie zgadzam!! Zyję już prawie 60 lat i angielski prawie do niczego mi się nie przydał... oże troszkę by wiedzeć , że play,load czy exit  co to znaczy, ale tomój wybor, że gralem w wersje angielskie, teraz preferuję polskie, i dlatego gram na serwerze polskim, i formu polskim. Spytajcie się niemców, czy im angielski potrzebny:) brońmy swoich racji!!!! Już niejaki REJ  coś tam pisał o gęsiech... i trzymajmy się tego !!!!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    A ja się nie zgadzam!! Zyję już prawie 60 lat i angielski prawie do niczego mi się nie przydał... oże troszkę by wiedzeć , że play,load czy exit  co to znaczy, ale tomój wybor, że gralem w wersje angielskie, teraz preferuję polskie, i dlatego gram na serwerze polskim, i formu polskim. Spytajcie się niemców, czy im angielski potrzebny:) brońmy swoich racji!!!! Już niejaki REJ  coś tam pisał o gęsiech... i trzymajmy się tego !!!!
    Dobre, przypomniał mi się niejaki Himilsbach i ten jego żart z nauką  angielskiego:)
    Idąc dalej tym tropem, to skoro firma jest w Niemczech (o ile pamiętam dobrze), to czemu nie porozmawimy w tym języku?

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    Dziękuję @slavo75 (PL1) za życzenia.
    @Dogberry11 (PL1) dyskusje na ten temat uważam za zbędna.Proszę Cię ,abyś się do tego stosował.Tu toczy się dyskusja na temat zmian w Krainie marzeń.Posty nie związane z tematem będą usuwane.
    Diana
  • Diana powiedział(a):
    Tu toczy się dyskusja na temat zmian w Krainie marzeń.Posty nie związane z tematem będą usuwane.
    Diana
    ja zapytałem właśnie w sprawie krainy marzeń czy nie da się jakoś urealnić rywalizacji skoro duża część graczy jest pozbawiona części diamentów i PD
    i nie doczekałem się jakoś odpowiedzi ale odnośnie obcojęzycznego moderatora reakcje są jakieś nadgorliwe, a to nie jest temat tej dyskusji, podobno...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Tu toczy się dyskusja na temat zmian w Krainie marzeń.Posty nie związane z tematem będą usuwane.
    Diana
    ja zapytałem właśnie w sprawie krainy marzeń czy nie da się jakoś urealnić rywalizacji skoro duża część graczy jest pozbawiona części diamentów i PD
    i nie doczekałem się jakoś odpowiedzi ale odnośnie obcojęzycznego moderatora reakcje są jakieś nadgorliwe, a to nie jest temat tej dyskusji, podobno...
    Witaj
    Przepraszam ,gdzieś mi uciekło Twoje pytanie.Jutro się zapytam Zespołu,ale podejrzewam że w tej edycji Krainy marzeń nic się nie zmieni.
    Diana
  • na to nie liczę że na szybko coś zadziałają ale czy w ogóle jakoś planują wyrównać szanse uprzywilejowanych i poszkodowanych...
    mam nadzieję ze coś wreszcie wymyślą
  • Danuta000 (PL1)Danuta000 (PL1) PL1 Posty: 17
    Kraina marzeń to porażka nie wiem na co komu to. .Proponuję skasować to wydarzenie.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    mi pasuje... poklikam troszkę i jakieś 2000 diamentow wleci raz natydzień... w końcu coś się uciula :)
  • W poprzedniej edycji Krainy Marzeń nie sprawdziłem dokładnie, ale ta edycja wymaga od nas cudów obiekty z dwóch farm w jednej:


    W tej edycji 2 w 1, a kolejna pewnie 3 w 1 ??.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik