Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Brak kontraktów z homarami

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
Witajcie 
Prosimy Was o pomoc w znalezieniu błędu jaki występuje na Targu Rybnym.Gracze ,którzy grają od 6 miesięcy albo i dłużej i nie mieli żadnego kontraktu z homarami ,proszeni są o poinformowanie nas o tym w postach poniżej.
 Dziękujemy za wsparcie!
 Z poważaniem,
Wasi Moderatorzy
«13

Komentarz

  • svarti (PL1)svarti (PL1) Posty: 20
    edytowano 31.08.2017
    Czy ktoś z Good Game był kiedyś na targu? Na czym targ polega?

    Otóż, jak wszystkim wiadomo jeśli mam stragan, to wystawiam na nim to co JA mam do sprzedania - to klienci przychodzą do mnie i kupują albo nie.

    U nas w grze targ działa na zasadzie klienta, który składa zamówienie jak firma - zaprzeczenie idei targowiska. Mało tego, jeśli klient nie dostanie WSZYSTKIEGO z listy to nic nie zamówi... Kto tak postępuje? Idziesz do sklepu z listą na zakupu i jak np. nie ma cukru to nic nie kupujesz? Idziesz do domu i czekasz, aż będzie cukier w sklepie?

    O grze mówimy, że jest dobra jeśli odwzorowuje w pewnym stopniu naszą rzeczywistość. Oczywiście, żeby dało się grać trzeba pewne rzeczy uprościć i przyspieszyć, ale w żadnym wypadku nie zmieniać logiki ich działania.
    Po rysunkach widać, że, napewno graficy, nie byli nigdy na wsi - np. ścieżki technologiczne na polach są w równej odległośći :D
    Świnie jedzące karmę z kapusty? Dostałyby takiego wzdęcia, że zdechły by po paru dniach.
    Jeśli w czytelni wykupię książkę na zwiększenie produkcji świń to rośnie ich ilość, a ilość obornika pozostaje bez zmian. Dlaczego? Czy te dodatkowe świnie uczęszczają do toalety? Czy co?
    Dlaczego jeśli wykupię w czytelni np. dodatek do produkcji kukurydzy to nie rośniej proporcjonalnie zbiór kukurydzy ze specjalnych nasion (tylko o tą samą wartość)?
    Jest o wiele więcej takich nie dopracowanych rzeczy w grze - nie chce mi się tego wymieniać. Mam pewne obawy czy ktoś z GoodGame tym się w ogóle przejmie.

    Ale wracając do tematu... Obawiam się, że team GoodGame nie ma bladego pojęcia o rolnictwie. Stąd takie oderwanie od rzeczywistości.

    Proponuję aby projektant gry udał się na co najmniej kilku dniową wycieczkę na wieś (farmę jeśli chodzi o USA) i zobaczył od środka jak wygląda rolnictwo. Może nowe, lepsze pomysły na grę by powstały?
    Post edited by svarti (PL1) on
  • W 100 % zgadzam się z przedmówcą.
    Od siebie dodam jeszcze jedno:
    Jakie są ceny ryb, które mamy sprzedawać na targu rybnym? Kto normalny sprzedaje towar i nawet nie wie czy mu się to opłaca? Czy zyskuje 10% zainwestowanych pieniędzy, czy nic nie zyskuje? A może traci?
    Ostatnia aktualizacja targu rybnego to jedna wielka porażka....niestety ale skutecznie zniechęca do gry!
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Gram niemal od początku tej gry i NIGDY nie miałam kontraktu z homarami na targu rybnym.
  • Nigdy nie było homarów na targu rybnym.

    PS. i brakuje łowisk z miecznikami a z homarami jest jest po pachy
  • Ruda9 (PL1)Ruda9 (PL1) PL1 Posty: 6
    Gram od bardzo dawna i nie było kontraków na homary 
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    ja też nie mam homarów w kontraktach.
  • akkarin (PL1)akkarin (PL1) PL1 Posty: 3
    homarów brak w kontraktach ....
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Jeszcze się nie zdarzyło bym homary w kontrakcie spotkał  :/
  • dorota787 (PL1)dorota787 (PL1) PL1 Posty: 12
    Również nie mam kontraktów z homarami , za to łowisk po kilka dziennie ... 


  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Brak homarów w kontraktach :((
  • ElkaB (PL1)ElkaB (PL1) PL1 Posty: 1
    Nie mam kontraktów z homarami. 
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
     Nie miałam kontraktów z homarami
  • jak gram jeszcze nigdy nie trafilem na chocby jeden kontrakt z homarami
  • ania739 (PL1)ania739 (PL1) PL1 Posty: 1
     jak długo tu gram to jeszcze ani raz nie zdarzyło mi się żebym miała kontrakt z homarami ...
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    fakt tych skorup jest od grom i ciut  a tylk ida na przemial w kontrakach ani 1 szt nie widzalam tez
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Posty: 43
    Nikdy  jsem    neviděla   kontrakt  s  humry  , zato   loviště na  humry  mám neustále  a  ostatní  loviště  na jiné  druhy  ryb  v malé míře  . 
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    brak kontraktow z homarami :)
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    u mnie też nie ma kontraktów z homarami i nigdy nie było
  • u mnie tez brak kontraktow  homarami
  • Taktéž  za 7 let ani jeden kontrakt pouze s humry....
  • kamilla72 (PL1)kamilla72 (PL1) PL1 Posty: 15
    Ja również nie mam kontraktów z homarami:)
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    gianna.bella (CZ1) powiedział(a):
    Taktéž  za 7 let ani jeden kontrakt pouze s humry....

    a to co? dlaczego czesi łażą po naszym forum? i dlaczego jej avatar mówi o  tym ze chce spokojnego forum? przypadek? czy zamierzona sprawa?
    ps, morze  z lowiskami sa od jakis  3 lat, kontraktów  z homarami  nie bylo u mnie nigdy, ale to mi nie przeszkadzało, bo moglam sprzedawac chociaz, dzieki czemu była kasa na rozwój,
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 22.02.2020
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    gianna.bella (CZ1) powiedział(a):
    Taktéž  za 7 let ani jeden kontrakt pouze s humry....

    a to co? dlaczego czesi łażą po naszym forum? i dlaczego jej avatar mówi o  tym ze chce spokojnego forum? przypadek? czy zamierzona sprawa?
    ps, morze  z lowiskami sa od jakis  3 lat, kontraktów  z homarami  nie bylo u mnie nigdy, ale to mi nie przeszkadzało, bo moglam sprzedawac chociaz, dzieki czemu była kasa na rozwój,
    Czesi nie mają moderatora,więc zamieszczają tu informację o braku kontraktów z homorami na moją prośbę.Co do avatara to spytaj się gracza w wiadomości prywatnej,ale opis nie dotyczy Forum PL.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    aha..OK
  • beret (PL1)beret (PL1) PL1 Posty: 35
    brak homarów w kontraktach  B)
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Posty: 677
    Gram niemal od początku tej gry i NIGDY nie miałam kontraktu z homarami na targu rybnym.
  • Adamcom (PL1)Adamcom (PL1) PL1 Posty: 29
    jak gram od niepamiętnych czasów , tez nie mam Homarów w kontraktach.
  • elwis14 (PL1)elwis14 (PL1) PL1 Posty: 8
    U mnie również brak homarów w kontraktach
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    witam... nigdy nie miałem kontraktów z homarami..
  • homary jak jest kontrakt zbiorczy są -  nie ma kontraktów jednogatunkowych z homarami

    u mnie tak )  pozdrawiam serdecznie

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik