Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa aktualizacja - Farmerzy również łowią ryby!

TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
Witajcie w dyskusji dotyczącej nowej aktualizacji!
TUTAJ,
możecie zapoznać się z treścią ogłoszenia
Post edited by Diana on
«1

Komentarz

  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Nowości na łowiskach super ale problemy z logowaniem po aktualizacji. Czy zawsze musi być jakieś ale...................??????
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Bardzo podoba mi się schemat zapisu wyposażenia, pochwalam. Oby więcej takich udogodnień. 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    wreszcie posłuchali graczy, którzy o te zestawy wolali. Narazie dwa wolne sloty mi wystarczą.jedne dla krótkiego 195 i jeden dla dlugiego 307 rybek, potem się zobaczy :)  Długo trwalo, ale trzeba ich pochwalić.
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    W końcu można za coś ich pochwalić. I szczerze - chciałabym móc częściej :wink:
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Czy ktoś może wytłumaczyć dokładnie jak to się wpisuje i co dokładnię w ten zestaw?
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś może wytłumaczyć dokładnie jak to się wpisuje i co dokładnię w ten zestaw?
    Masz filmik w informacji po zalogowaniu z dokładną instrukcją
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Dzięki
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Dziękujemy za pozytywne opinie, dobrze widzieć Was chociaż czasami zadowolonych ;)
  • Danuta000 (PL1)Danuta000 (PL1) PL1 Posty: 17
    Jak zwykle po aktualizacji musi się coś popsuć. Bardzo trudno  wyposażyć łodzie  bo po pierwszym  statku zaczyna tak mulic, że szkoda mówić , na farmie głównej też połowy zasiewów nie widać. Może następna poprawka zadziała i wszystko będzie chodzić jak trzeba.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Zestaw jest nawet całkiem przydatny. Oby został na stałe.
    Tylko to mulenie gry


  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    Danuta000 (PL1) powiedział(a):
    Jak zwykle po aktualizacji musi się coś popsuć. Bardzo trudno  wyposażyć łodzie  bo po pierwszym  statku zaczyna tak mulic, że szkoda mówić , na farmie głównej też połowy zasiewów nie widać. Może następna poprawka zadziała i wszystko będzie chodzić jak trzeba.

    Masakra z tym wyposażeniem łodzi a ręczne przeciaganie to dopiero koszmar .
  • Zastanawiam się jak wypełnić kontrakt np. 1000 mieczników skoro nie ma łowisk z tymi rybkami. A jeśli są to takie ilości niewielkie. Czyżby tylko za złoto?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Jack Olson (PL1) powiedział(a):
    Zastanawiam się jak wypełnić kontrakt np. 1000 mieczników skoro nie ma łowisk z tymi rybkami. A jeśli są to takie ilości niewielkie. Czyżby tylko za złoto?
    Witaj :smile:
    Wypełnisz go bez złota,tylko zajmie to trochę czasu.Zawsze możesz poprosić sojuszników o wędki na mieczniki będzie ich trochę więcej.
    Diana
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Nowa funkcja jest bardzo przydatna, w końcu można szybciej kutry załadować, brawo:) oby więcej takich zmian na lepsze
  • Katia (PL1)Katia (PL1) PL1 Posty: 2
    czemu kontrakty rybne nie zmieniają poziomu, wciąż mam 0 choć wysłałam sporo?

  • W zasadzie to zbyteczny był mój wpis, bo takiej odpowiedzi spodziewałem się z Waszej strony. Byłbym mocno zaskoczony, gdyby pojawiły się nowe łowiska z miecznikami czy innymi stworzeniami będącymi w mniejszości. Nie wiem tylko po co ta nowa funkcja szybkiego ładowania łódek skoro i tak trzeba długo czekać na łowiska. Dzisiaj nie miałem żadnego łowiska z miecznikiem to i nawet super wędka od super sojusznika nie pomoże :)
  • Nie ma co ukrywać, jak trzeba to chwalę zapis schematu załadowania łodzi na piątkę. Czekam na kolejne udogodnienia aby można było pochwalić.
  • Diana powiedział(a):
    Jack Olson (PL1) powiedział(a):
    Zastanawiam się jak wypełnić kontrakt np. 1000 mieczników skoro nie ma łowisk z tymi rybkami. A jeśli są to takie ilości niewielkie. Czyżby tylko za złoto?
    Witaj :smile:
    Wypełnisz go bez złota,tylko zajmie to trochę czasu.Zawsze możesz poprosić sojuszników o wędki na mieczniki będzie ich trochę więcej.
    Diana

    wszystko pięknie ale drugi dzień nie mam łowiska z miecznikami. Jakiej wędki użyć, żeby pojawiły się? :))
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Jack Olson (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Jack Olson (PL1) powiedział(a):
    Zastanawiam się jak wypełnić kontrakt np. 1000 mieczników skoro nie ma łowisk z tymi rybkami. A jeśli są to takie ilości niewielkie. Czyżby tylko za złoto?
    Witaj :smile:
    Wypełnisz go bez złota,tylko zajmie to trochę czasu.Zawsze możesz poprosić sojuszników o wędki na mieczniki będzie ich trochę więcej.
    Diana

    wszystko pięknie ale drugi dzień nie mam łowiska z miecznikami. Jakiej wędki użyć, żeby pojawiły się? :))

    Witaj,
    pojawianie się łowisk jest losowe. Zastosowanie wędkę ma wpływ jedynie na to jaki rodzaj ryb z danego łowiska będzie łowiony na daną łódkę.
    Im częściej będziesz wyławiał inne łowiska tym większa szansa że trafią się mieczniki. Widzę że w chwili obecnej masz dostępne takie łowisko więc udało się doczekać :)
    Powodzenia.
    Tom
    Katia (PL1) powiedział(a):
    czemu kontrakty rybne nie zmieniają poziomu, wciąż mam 0 choć wysłałam sporo?

    Witam,
    jakość kontraktów wzrasta stopniowo i w zależności od tego ile różnego rodzaju ryb i potraw jest w danym kontrakcie. Odrzucanie kontraktów powoduje obniżanie ich jakości.
    Pozdrawiam
    Tom
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    edytowano 21.02.2020
    Chciałabym zapytać, czy po zadaniu Olega (ze złowieniem określonej ilości homarów, śledzi i mieczników) przewidziane są kolejne zadania? Udało mi się zrealizować zamówienie, dostałam przewidzianą nagrodę i ...nic. Mam 180 poziom wędkarski. Który więc powinnam osiągnąć, by wskoczyło kolejne zadanie? (Zakładając oczywiście, że zależność między levlem a pojawianiem się zadań istnieje, bo nie za bardzo zrozumiałam ten akurat fragment ogłoszenia - w którym zresztą nie podano żadnych przedziałów, czy pułapów poziomowych).

    ps. Przeczytałam jeszcze raz OO :...'a jeśli osiągniecie określony poziom farmy, będziecie mogli odblokować miejsce połowów wykonując tylko kilka zadań.'
    Mój poziom farmy to 396. Jaki jest ten 'określony'???

  • TOM powiedział(a):
    Jack Olson (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Jack Olson (PL1) powiedział(a):
    Zastanawiam się jak wypełnić kontrakt np. 1000 mieczników skoro nie ma łowisk z tymi rybkami. A jeśli są to takie ilości niewielkie. Czyżby tylko za złoto?
    Witaj :smile:
    Wypełnisz go bez złota,tylko zajmie to trochę czasu.Zawsze możesz poprosić sojuszników o wędki na mieczniki będzie ich trochę więcej.
    Diana

    wszystko pięknie ale drugi dzień nie mam łowiska z miecznikami. Jakiej wędki użyć, żeby pojawiły się? :))

    Witaj,
    pojawianie się łowisk jest losowe. Zastosowanie wędkę ma wpływ jedynie na to jaki rodzaj ryb z danego łowiska będzie łowiony na daną łódkę.
    Im częściej będziesz wyławiał inne łowiska tym większa szansa że trafią się mieczniki. Widzę że w chwili obecnej masz dostępne takie łowisko więc udało się doczekać :)
    Powodzenia.
    Tom
    Katia (PL1) powiedział(a):
    czemu kontrakty rybne nie zmieniają poziomu, wciąż mam 0 choć wysłałam sporo?

    Witam,
    jakość kontraktów wzrasta stopniowo i w zależności od tego ile różnego rodzaju ryb i potraw jest w danym kontrakcie. Odrzucanie kontraktów powoduje obniżanie ich jakości.
    Pozdrawiam
    Tom

    tzn, że los mi daje tylko łowiska z homarami?
  • ehh, wreszcie pierwszy raz cos pozytecznego w natloku bezsensownych zmian tylko psujacych zabawe

    ulatwienie puszczania kutrow bardzo fajna sprawa, zeby tak jeszcze pojawily sie kontrakty z homarami to juz w ogole bedzie super
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 10.05.2020
    .
    Post edited by Rollo (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 23.02.2020
    mmajunia (PL1) powiedział(a):
    Chciałabym zapytać, czy po zadaniu Olega (ze złowieniem określonej ilości homarów, śledzi i mieczników) przewidziane są kolejne zadania? Udało mi się zrealizować zamówienie, dostałam przewidzianą nagrodę i ...nic. Mam 180 poziom wędkarski. Który więc powinnam osiągnąć, by wskoczyło kolejne zadanie? (Zakładając oczywiście, że zależność między levlem a pojawianiem się zadań istnieje, bo nie za bardzo zrozumiałam ten akurat fragment ogłoszenia - w którym zresztą nie podano żadnych przedziałów, czy pułapów poziomowych).

    ps. Przeczytałam jeszcze raz OO :...'a jeśli osiągniecie określony poziom farmy, będziecie mogli odblokować miejsce połowów wykonując tylko kilka zadań.'
    Mój poziom farmy to 396. Jaki jest ten 'określony'???

    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Wow aktualka suuuper świetnie podoba mi się ....
    Ano nie podoba mi się że nie są podawane pełne zmiany  po wprowadzaniu aktualizacji na naszych farmach a zderzamy się z niby po cichu wprowadzanymi zmianami  :) 
    1. Park radości
    - zmieniono nagrody za aktywność ale nie na lepsze a na gorsze do tego wprowadzono limit na zakup wiejskiej posiadłości 

    -nie naprawiono błędnego naliczania punktów na parku :))

    - może na sekundę wartość jest niewielka  ale wystarczy pomnożyć na godziny i dni a wyrasta spora strata :)))
    2. Budynki społecznościowe mają limit zakupu a nigdzie nikt o tym nie napisał że coś takiego będzie a juz po aktualizacji jest :)
    3. To że na polach widzę gdzie posypałem a gdzie nie jest super ale że widzą to inni u mnie to wielka przesada ...
    Przy krowiej społeczności jakoś dość  szybko naprawiono podobny błąd i jest ok .
    O reszcie na razie sobie daruje Moderatorów proszę o w miarę szybkie odpowiedzi :)))

    Witajcie :)
    @ mmajunia W poniedziałek dopytam się Zespołu, czy będą pojawiać się kolejne zadania.Masz już odblokowane miejsce połowów,zmieniono zadania dla początkujących farmerów.
    @ Rollo 
    Błąd z naliczaniem punktów w wydarzeniu Park Radość zgłoszę w poniedziałek.Co do pól to inni widzą tylko,że użyłeś humusa,ale już nie widzą jakie ilości zostaną zebrane. Wraz z nową odsłoną Parku Radości zostały nieco zmienione nagrody.Wcześniej też można było zdobyć jedną wiejską posiadłość.Tylko dwa budynki społecznościowe można zakupić ,tak było od początku.Tu masz rację nie zostało to podane w OO.
    Diana

    Post edited by Diana on
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 10.05.2020
    .
    Post edited by Rollo (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    :) Świetnie co do humusu wiem że reszta nie widzi ile zbiorę ale chodzi o sam fakt że widzą który mam użyty a to daje pogląd ile zbieram i w którym momencie używam . Co do wiejskiej posiadłości wcześniej za każdy park radości można było zdobyć jeden , teraz potrzeba do tego zrobić dwa parki radości plus parę punktów z rankingu ale nie chodziło mi o ilość zdobywanego  na event  tylko brak możliwości kupienia za bilety więcej niż dwóch :)) Co do budynków społecznościowych jako jeden z pierwszych miałem dwie obory społecznościowe i miałem możliwość zakupu trzeciej więc nie zgodzę się że tak było od początku ..   
    Co do budynków społecznościowych, to pytałam się o kaczą społeczność ile można zakupić Zespołu i dostałam odpowiedź, że tylko  dwa. Przy krowiej społeczności nie zwróciłam na to uwagi,ale w poniedziałek postaram się dowiedzieć ,czemu zostało to zmienione.Już przekazałam w raporcie informację odnośnie wiejskiej posiadłości.Spytam się również Zespołu, czy istnieje możliwość ukrycia jakiego rodzaju humusa się używa,żeby inni nie widzieli.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    @Rollo (PL1), a czy ten limit zakupu domu za bilety w PR jest na edycję (jak w przypadku licencji), czy w ogóle? Wiesz może? Teoretycznie dziwne byłoby zastosowanie limitu w ogóle, ale z doświadczenia wiemy, że takie limity w grze już istnieją (np. latawiec czy wspomniane budynki społecznościowe).
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Park po aktualizacji to totalna porażka. wcześniej za zdobycie 304 miliardów punktów można było zdobyć domek a po drodze wpadał jeszcze nagrody: licencje, skrzynki, fiolety, żetony konstrukcyjne i wiele innych. Teraz aby zdobyć domek trzeba zrobić trzy parki, nie wspomnę o innych utraconych nagrodach za wysiłek. W tej chwili pomimo, ze pierwsza osoba ma ponad 708 miliardów punktów to nawet za dwa parki nie może kupić domku :(((

  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 10.05.2020
    .
    Post edited by Rollo (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    Bardzo proszę o trzymanie się tematu dyskusji.To nie jest miejsce do dyskusji o Parku Radości i akrobatycznych latawcach.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik