Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa aktualizacja - Styczniowa magia!

124»

Komentarz

  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Popieram powrót do poprzedniego wyglądu zasobów magazynu, ale śmiem wątpić, że uwagi graczy zostaną wzięte pod uwagę.
  • karadok (PL1) powiedział(a):
    Dołączam się do prośby o przywrócenie starego układu produktów w magazynie. Był czytelny, poukładany produktami, a nie farmami, więc wszystko łatwo można było znaleźć. Teraz na pierwszej stronie pojawiają mi się obok produktów codziennych produkty eventowe, o których totalnie na co dzień nie potrzebuję niczego wiedzieć. Wcześniej były w swojej zakładce i było to bardzo dobre rozwiązanie. Dodatkowo przeszkadza mi usunięcie możliwości przewracania stron i zastąpienie tej opcji suwakiem (w moim przekonaniu trudniej się nim operuje, szczególnie w sytuacji, gdy gra chodzi wolno, "skacze"). 

    Nowa zakładka z powiadomieniami o nagrodach... Podoba mi się możliwość odebrania w późniejszym terminie nagród głównych za eventy, ale powiadomienia o nagrodach za aktywność to trochę przerost formy nad treścią. Z tego, co zrozumiałam, to i tak powinny być dopisywane automatycznie, chociaż mam wrażenie, że by otrzymać nagrodę z powiadomienia, trzeba jednak to powiadomienie jednak przeczytać - dobre wrażenie? Jeżeli tak jest, to niestety będę bardzo stratna, gdyż czasem podczas eventów sojuszowych, gdy estem offline, sojusz zdobywa wiele nagród, a w powiadomieniach jest miejsce tylko na 100... 

    Nie podobają mi się również znaki przy polach z informacją, jakiego i czy w ogóle humusu używam. Tak jak wcześniej ktoś już napisał, ja pamiętam, czego użyłam, a inni wiedzieć nie muszą. Tym posunięciem GGS zdradza moją taktykę/styl gry innym graczom, którym niekoniecznie chcę się dzielić. Podczas MS na polnej misji wystarczy zajrzeć na moją farmę i bez większego problemu odgadnąć, czy zbiorę dużo, czy mało (a jeszcze jak udostępnią informację o poziomie posiadanych książek, będzie można dokładnie zbieraną przeze mnie ilość sobie obliczyć...). Czy następnym krokiem będzie ujawnienie, jakich karm na zwierzakach używam...? Czy włączam maszyny w garażu? No proszę...

    Budynki społecznościowe: ogólnie jestem ich przeciwnikiem. Dużą zaletą BF było wartościowanie budynków i oszczędne gospodarowanie miejscem na farmie. Stawiamy coś, kosztem czegoś. Już złe dopasowanie ilości zbiorów z pól na poziom zaburzyły rozgrywkę, a teraz jeszcze budynki społecznościowe, do których możemy nawsadzać budynków bez patrzenia na ich wielkość i jakość. Trochę to według mnie nie przemyślane. Dla graczy, szczególnie tych bogatych w budynki specjalne, bardzo pomocne, ale ogólnie nie przemyślane. Wolałabym mieć możliwość sprzedania nadmiernej ilości specjalnych budynków, wymienienie ich np. na monety mistrzostw światowych, a nie udostępnianie sztucznego miejsca na ich postawienie, szczególnie, że jest to rozwiązanie chwilowe. Kilka, kilkanaście edycji, a znów "wielcy" będą mieli zapchane magazyny nadmiarowymi budynkami specjalnymi, z którymi nie będą mieli, co zrobić. I co wtedy?

    Na koniec: głównymi problemami BF są liczne istniejące i zgłaszane przez graczy, a nienaprawiane przez Zespół błędy w grze oraz sama płynność gry. To są elementy, które w pierwsze kolejności powinny zająć czas Zespołu. Póki wciąż gra potrafi chodzić jak żółw, a błędy występować w prawie każdym serwowanym graczom evencie, żadna zmiana grafiki cieszyć nie będzie. 


    nic dodac nic ujac, moze tylko z tym podejsciem do tabliczek przy polach sie nie zgodze bo to jednak uzyteczne przy mojej ilosci pol i nieraz juz ginalem co mam z humusem a co nie...
    cala reszta tej aktualki to kompletne nieporozumienie zaprojektowane przez osobe-osoby ktore nie maja zielonego pojecia o realiach gry i oczekiwaniach graczy.
    gdzies mam nowy wyglad roszponki jak w kazdym evencie jest blad na bledzie...
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Niech mi ktos wytlumaczy do czego sluzy suwak po prawej stronie, wyjezdzam nim pod strone farmy. Teraz szukam seruszek, wiec podkrecam kolko w myszce, zeby powiekszyc obraz, tez lata mi cala strona, ale powrot myszka do mniejszego obrazu, to porazka, za kazdym razem jestem pod farma. Oczekuje odpowiedzi na zadane pytanie- do czego sluzy ten suwak????
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    dodam jeszcze, ze wczoraj czyscilam ciasteczka
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola red (PL1) powiedział(a):
    dodam jeszcze, ze wczoraj czyscilam ciasteczka
    Witaj :)
    Czy możesz zamieścic screena?
    Diana
  • serce (PL1)serce (PL1) PL1 Posty: 4
    Strasznie muli, nic nie pomaga, ani ciasteczka, ani odśwież, nawet zmiana kompa na mocniejszy męza nic nie daje. dajcie znać na emaila jak wróci stary magazyn i gra zacznie działać,tymczasem żegnam, mam nadzieje że na krótko

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    A ja mam pytanie, jak działa to okienko nagród i jakie ma być jego zastosowanie. Bo niektóre nagrody się tam pojawiają do odebrania a niektóre nie - Czy to tak powinno działać? Jeśli tak to co ma się tam pojawiać po prawej stronie?
    pozdrawiam Hania
    Witaj :smile:
    Wszystkie nagrody powinny sie tam pojawiać.  Po lewej stronie masz powiadomienia o nagrodach, a po prawej są nagrody do obebrania.
    Diana

                       


    witaj Diano, Dzięki za odpowiedz:)
    Problem jest taki, ze ze światowych się tam nie pojawiają, z chińskiego nowego roku się pojawiły, i z normalnych Mistrzostw też wskakują ... może jeszcze jest jakiś błąd ? Poobserwuję jeszcze ;p

    Witaj  :)
     Po lewej stronie są tylko powiadomienia. Nagrody zostaną dodane, gdy otrzymasz powiadomienie.
    Zdobyte nagrody za aktywnośc w Mistrzostwach Światowych na obecną chwilę odbieranę są na parkingu i to się nie zmieniło.Zgłosiłam do Zespołu fakt,że zdobyte skrzynki nie zapisują się w piwnicy.Obecnie po ponownym zalogowaniu do gry pojawiaja się w piwnicy.
    Diana
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Dzieki Diano, ze sie odezwalas. Scrina nie wysle nie potrafie, za stara juz jestem. kiedys po prawej str nie bylo paska do przewijania strony, w gore albo w dol. Po ostatniej aktualizacji pojawil sie, wiec moge zjechac pod farme. Tam sa opisy naszej gry. Jak krece koleczkiem myszki, zeby zobaczyc zasoby danej farmy, albo chce powiekszyc obraz, to zjezdzam z famy, gdzie sa opisy- o grze big farm, rolniczy potentat, przedsiebiorstwo rolne, pracownicy potrzebni od zaraz, itd.Ok kolaka w myszce moge nie uzywac do gry, ale jak mam bez kolka powiekszyc farme i zmniejszyc przy szukaniu serduszek. Tylko rusze kolko i juz jestem pod farma. Moge powiekszac obraz przez dostosowanie, powiekszac i pomniejszac obraz, ale szybsze i wygodniejsze jest kolko w myszce. Napiszcie czy i u was jest pasek po prawej stronie do przewijania strony. Dziekuje. W przyszlym tyg bede u corki, moze ona mi wysle
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Diano, przepraszam, ale zwrocilam uwage, ze gralam w big farm game planet i tam tak jest, przeszlam na goodgamme studio i tu jest ok, nie ma paska i juz wszystko gra. To wszystko przez czyszczenie ciasteczek. Zalogowalam sie tam gdzie pierwsze sie pojawilo i kiepsko trafilam. Pozdrawiam. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 06.02.2020
    jola red (PL1) powiedział(a):
    Diano, przepraszam, ale zwrocilam uwage, ze gralam w big farm game planet i tam tak jest, przeszlam na goodgamme studio i tu jest ok, nie ma paska i juz wszystko gra. To wszystko przez czyszczenie ciasteczek. Zalogowalam sie tam gdzie pierwsze sie pojawilo i kiepsko trafilam. Pozdrawiam. 
    Nic sie nie stało.Dobrze, że sie wyjaśniło.
    Pozdrawiam,
    Diana
  • ela2kos (PL1)ela2kos (PL1) PL1 Posty: 28
    Przed chwilą otrzymałam nagrodę - 25 skrzynek w Światowych Mistrzostwach. Zaczęłam je otwierać i zdążyłam otworzyć dwie, a reszta po prostu zniknęła. Były skrzynki i nie ma, a tak na nie czekałam.
    Poza tym po ostatniej aktualizacji gra okropnie muli.
  • ela2kos (PL1)ela2kos (PL1) PL1 Posty: 28
    Wpis powyższy już nieaktualny. Przelogowałam grę i skrzynki powróciły.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ela2kos (PL1) powiedział(a):
    Przed chwilą otrzymałam nagrodę - 25 skrzynek w Światowych Mistrzostwach. Zaczęłam je otwierać i zdążyłam otworzyć dwie, a reszta po prostu zniknęła. Były skrzynki i nie ma, a tak na nie czekałam.
    Poza tym po ostatniej aktualizacji gra okropnie muli.
    Zgłosiłam już problemy z płynnością gry.
    Diana
  • DanaM (PL1)DanaM (PL1) PL1 Posty: 1
    To jest skandal!!!!! Gram w grę od kilku lat i do tej pory nie było problemu, po aktualizacji zniknęły mi karmy dla zwierząt, nawozy. Pytam się co to ma znaczyć. A do administratora gry: oddajcie mi co zabraliście!!!!!!!!
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    DanaM (PL1) powiedział(a):
    To jest skandal!!!!! Gram w grę od kilku lat i do tej pory nie było problemu, po aktualizacji zniknęły mi karmy dla zwierząt, nawozy. Pytam się co to ma znaczyć. A do administratora gry: oddajcie mi co zabraliście!!!!!!!!
    Witaj  :smile:
    Wystarczy odświeżyć stronę i wszystko wraca na miejsce.
    Diana
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    skrzynki znikają
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    popieram, komu przeszkadzała zakladka dla nawozow?
  • ania2134 (PL1)ania2134 (PL1) PL1 Posty: 14
    do błędów którym GGS się przygląda i twierdzi, że to tylko wrażenie optyczne jest wygląd mojej czytelni.    fajne no nie.
    Nie wiadomo co to jest.
    Moje pytanie kiedy to naprawicie, bo to już ponad miesiąc, a nie wspominając o innych błędach.
  • ania2134 (PL1)ania2134 (PL1) PL1 Posty: 14
    Ile trzeba zebrać serduszek na kwiatowej

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ania2134 (PL1) powiedział(a):
    Ile trzeba zebrać serduszek na kwiatowej

    Witaj :)
    Na kwiatowej trzeba zebrać 7 serduszek.Odśwież stronę i powinno być 7.
    Diana
  • ania2134 (PL1)ania2134 (PL1) PL1 Posty: 14
    a może tyle co zawsze to po ponownym  logowaniu.


  • ania2134 (PL1)ania2134 (PL1) PL1 Posty: 14
    Diano ja wiem ile trzeba zebrać serduszek na kwiatowej, te dwa zrzuty ekranu  pokazują z czym gracz musi walczyć, czyli kilkukrotne logowanie, itp i itd, żeby jako tako dało się grać, a chyba nie o to chodzi. Gra to relaks, odpoczynek od codzienności nie walka z wiatrakami. 
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    ania2134 (PL1) powiedział(a):
    do błędów którym GGS się przygląda i twierdzi, że to tylko wrażenie optyczne jest wygląd mojej czytelni.    fajne no nie.
    Nie wiadomo co to jest.
    Moje pytanie kiedy to naprawicie, bo to już ponad miesiąc, a nie wspominając o innych błędach.
    a co jest nie tak z tą czytelnią? Przecież wygląd czytelni zmienia się, zależy to od tego, ile masz podręczników.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ponieważ rzadko korzystam z magazynu, więc dotychczas siedziałem sobie cicho, ale mnie naszło obejrzenie tego udoskonalenia. Patrzę no i klops:)
    Starałem się dociec, pracowicie dopasowując posiadane elementy układanki, jakim kluczem posługiwał się autor tworząc magazyn w nowej odsłonie.Wyszło mi na no, że to jakaś chaotyczna działalność w ogóle nikomu niepotrzebna. Dokonane zmiany sprawiają wrażenie autorstwa osoby, która nigdy w tę grę nie grała, ale wszystko wie najlepiej.
    po  kolei:
    ustawienie informacji o posiadanych produktach jest kompletnie nieracjonalne-po co mi informacja ile mam festynowych pomidorów, buraków cukrowych,wody źródlanej i trawy stadionowej? Cóż takiego tkwi w tych produktach że widnieją na farmie głównej smakoszu i kwiatowej-  jeszcze za nimi są informację o różach trąbach, opuncjach itp. nasionach specjalnych.
    Z uwagi na specjalne nasiona, które nie są poza sprzedażą do niczego potrzebne, nadrzędność informacji ich dotycząca jest zbędna.

    Komu to jest potrzebne-chyba  jakimś szalonym statystykom, mnie niekonieczne i z tego co czytam takich graczy jest więcej. Ktoś nie myślał
    Ryby za to w miarę dobrze ułożone, więc nie czepiam się.
    Wioska sojuszu tak rzadko korzystam, ze nie mam zdania.
    Podobnie ze szklarnią.
    Wyposażenie tez jakoś chaotycznie wygląda. - kompletnie nieprzyjazne

    Wprowadzenie suwaka to dno- przewijanie stron było o niebo lepsze. jak się ma komputer, to jeszcze idzie przewijać, ale ja np. używam też telefonu do szybkich wskoków na farmę i ... myszki tam nie mam, a wcelowanie palcem w suwak? Polecam spróbować kto chce- zabawa jest  przednia, tylko jak się nie ma czasu to ze śmiechem słabo.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik