Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Beta Big Farm w HTML5 – opinie i zgłoszenia błędów

11318

Komentarz

  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Zrzuty któe zrobiłam przed chwilką w grze
    Na głównej

    Na smakoszu

    Na kwiatowej

  • Laluna2 (PL1)Laluna2 (PL1) PL1 Posty: 26
    U mnie to samo.
    To żółw, a nie gra!
    Grać się nie chce. Nagrody osobiste zabrane w Jarmarku i po co się wysilać!
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    edytowano 09.01.2020
    kolejne z innej farmy

    tu z datą i godziną



    Post edited by MonikaGien (PL1) on
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Jutro? Przecież ten problem jest Wam znany i występuje kolejny raz z chwilą kiedy pojawia się jarmark, to kpina z graczy.
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Gra twierdzi, że mnie nie ma >:)
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Kolejny błąd !!!..Nie działa na farmie zwinny siewnik ...trzeba klikać po kilka razy by załapał w ogóle .. :(:(
    jak załapie ..to kilka razy i znowu nie działa ..po co My kupujemy Subskrypcje ..skoro nie działają
    tak jak powinny ..? :(:(:(:( 

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 10.01.2020
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    ..Kolejny błąd !!!..Nie działa na farmie zwinny siewnik ...trzeba klikać po kilka razy by załapał w ogóle .. :(:(
    jak załapie ..to kilka razy i znowu nie działa ..po co My kupujemy Subskrypcje ..skoro nie działają
    tak jak powinny ..? :(:(:(:( 

    brutalnie odpowiem, nabijacie kabzę GGS, które graczy ma  w poważaniu, w przypadku Jarmarku permanentnie. Ja bym się tak za pieniądze nie dał traktować. To trochę tak jak z tym samochodem, Niemiec płakał jak sprzedawał, że śmiechu ;)
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Czy ktoś w zespole GGS zajmuje się problemem, o którym piszemy od dłuższego czasu? Nadszedł wieczór i znowu zaczęły się kłopoty z grą. Te same, które opisywaliśmy i wczoraj, i podczas poprzednich edycji jarmarku. W ciągu dnia gra działa poprawnie, po 18. można dostać białej gorączki. Chciałabym znać stanowisko GGS w tej sprawie. Jako gracz mam do tego prawo. Na razie czuję się lekceważona, bo nikt nie raczy odnieść się do naszych skarg.
  • Laluna2 (PL1)Laluna2 (PL1) PL1 Posty: 26
    Znowu gra chodzi jak żółw!!!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    mmajunia (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś w zespole GGS zajmuje się problemem, o którym piszemy od dłuższego czasu? Nadszedł wieczór i znowu zaczęły się kłopoty z grą. Te same, które opisywaliśmy i wczoraj, i podczas poprzednich edycji jarmarku. W ciągu dnia gra działa poprawnie, po 18. można dostać białej gorączki. Chciałabym znać stanowisko GGS w tej sprawie. Jako gracz mam do tego prawo. Na razie czuję się lekceważona, bo nikt nie raczy odnieść się do naszych skarg.
    Zaraz dowiemy się, że to wina graczy, których do serwera podłączyło się zbyt wielu, co zachwiało serwerem i jego balansem. Ma kilkanaście pól, jak sieję kukurydzę to zanim skończę, to pierwsza zasiana jest już do zbioru. A Zespół milczy,no ale jak się nie wie, to chociaż przeprosić by wartało. 
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    mmajunia (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś w zespole GGS zajmuje się problemem, o którym piszemy od dłuższego czasu? Nadszedł wieczór i znowu zaczęły się kłopoty z grą. Te same, które opisywaliśmy i wczoraj, i podczas poprzednich edycji jarmarku. W ciągu dnia gra działa poprawnie, po 18. można dostać białej gorączki. Chciałabym znać stanowisko GGS w tej sprawie. Jako gracz mam do tego prawo. Na razie czuję się lekceważona, bo nikt nie raczy odnieść się do naszych skarg.
    Zaraz dowiemy się, że to wina graczy, których do serwera podłączyło się zbyt wielu, co zachwiało serwerem i jego balansem. Ma kilkanaście pól, jak sieję kukurydzę to zanim skończę, to pierwsza zasiana jest już do zbioru. A Zespół milczy,no ale jak się nie wie, to chociaż przeprosić by wartało. 

    Ależ zapomniałeś o tym, że to również wina przeglądarki albo naszego przestarzałego sprzętu :P

  • to jest masakra nie da się grać ani zalogować ponownie ,pewnie o północy znowu zacznie gra działać
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    mmajunia (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    mmajunia (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś w zespole GGS zajmuje się problemem, o którym piszemy od dłuższego czasu? Nadszedł wieczór i znowu zaczęły się kłopoty z grą. Te same, które opisywaliśmy i wczoraj, i podczas poprzednich edycji jarmarku. W ciągu dnia gra działa poprawnie, po 18. można dostać białej gorączki. Chciałabym znać stanowisko GGS w tej sprawie. Jako gracz mam do tego prawo. Na razie czuję się lekceważona, bo nikt nie raczy odnieść się do naszych skarg.
    Zaraz dowiemy się, że to wina graczy, których do serwera podłączyło się zbyt wielu, co zachwiało serwerem i jego balansem. Ma kilkanaście pól, jak sieję kukurydzę to zanim skończę, to pierwsza zasiana jest już do zbioru. A Zespół milczy,no ale jak się nie wie, to chociaż przeprosić by wartało. 

    Ależ zapomniałeś o tym, że to również wina przeglądarki albo naszego przestarzałego sprzętu :P

    Masz rację:) o ciasteczkach i historii zapomniałem, i zespół juz ma weekend, a wydarzenie skończy się i piszcie sobie przyjaciele, jak macie potrzebę
  • oj dopiero nowy komp kupiłam 2 tyg ma
  • Izafarm (PL1)Izafarm (PL1) PL1 Posty: 19
    Gdzie  podziały się wzszystkie  farmy..? Mam puste zielone  pola  i jak w tę grę grać..?
  • Izafarm (PL1)Izafarm (PL1) PL1 Posty: 19
    Nie działa Namiot w ŚM, jak grać,skoro nie wiem czy dolicza punkty,ukazuje się error. O co tu znów chodzi...Połowa mojego sojuszu ma ten problem..
  • Nie można zakończyć eventu, nie zalicza kolejnych zbiorów paszy:(
  • Anita675 (PL1)Anita675 (PL1) PL1 Posty: 3
    Witam,
    ulepszyłam molo do poziomu 2 , nadal mam poziom 1 (przez chwilę był 2). W komnacie chwały mam poziom 2. O co chodzi? Zmiany w trakcie? Wartowałoby wprowadzić możliwość czasowego zawieszenia przekazywania materiałów ( wyjazdy wakacyjne, urlopowe) żeby nie tracić wkładu, kiedy nie ma możliwości zalogowania. Pozdrawiam Anita
  • gizmos3 (PL1)gizmos3 (PL1) PL1 Posty: 13
    Szanowni operatorzy gry 
    nic nie działa nic nie mogę zebrać tylko patrze :(

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    gizmos3 (PL1) powiedział(a):
    Szanowni operatorzy gry 
    nic nie działa nic nie mogę zebrać tylko patrze :(


    a ja uważam, że po tej aktualce wsio działa wyjątkowo dobrze, dawno się taka sytuacja nie zdarzyła...
  • Faktycznie działa od ponad 1h nie da rady wejść do gry. niebieskie tło się ładuje i efekty błyskowe jak w trakcie trwania burzy.Ale przynajmniej nikt się nie stresuje ze gra ktoś w tą grę.
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Masakra jakaś...... po aktualizacji wiele osób ma problemy z zalogowaniem się do gry.  Teraz kolejna aktualizacja, ile jeszcze razy dzisiaj będą przerwy w grze ???? Lejek, park, złota rybka, kraina marzeń..... nikt nie liczy się z tym, że czas przestoju powoduje, że wiele osób ponosi straty bo stanął lejek, poznikały kurniki w parku, włączonym maszyna leci czas ..... a straty rosną :((
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 18.02.2020
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    gizmos3 (PL1) powiedział(a):
    Szanowni operatorzy gry 
    nic nie działa nic nie mogę zebrać tylko patrze :(


    a ja uważam, że po tej aktualce wsio działa wyjątkowo dobrze, dawno się taka sytuacja nie zdarzyła...

    diabli nadali..po drugiej aktualizacji nie mozna się w zaden sposób zalogowac,,,chyba przechwaliłam...tfu
    ps, 25 minut kombinacji i zalogowane
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • ela2kos (PL1)ela2kos (PL1) PL1 Posty: 28
    U mnie natomiast po aktualizacji gra potwornie muli.
  • Izafarm (PL1)Izafarm (PL1) PL1 Posty: 19
    nie mam żadnej farmy ,gdzie się podziały...?
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 18.02.2020
    no i to czyli..no translation
    i akurat po wgraniu nowej opcji z rybami to..brak ilośći ryb

    ps. sorry, to co widac wyżej, to z Mozzili, a wiec znów szwankuje albo ma jakies  zawirowania, poszłam n a Chrom i jest wsio  OK

    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Anita675 (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    ulepszyłam molo do poziomu 2 , nadal mam poziom 1 (przez chwilę był 2). W komnacie chwały mam poziom 2. O co chodzi? Zmiany w trakcie? Wartowałoby wprowadzić możliwość czasowego zawieszenia przekazywania materiałów ( wyjazdy wakacyjne, urlopowe) żeby nie tracić wkładu, kiedy nie ma możliwości zalogowania. Pozdrawiam Anita
    Witaj,
    w momencie kiedy łódź nie jest na bieżąco naprawiana poziom molo obniża się.
    gizmos3 (PL1) powiedział(a):
    Szanowni operatorzy gry 
    nic nie działa nic nie mogę zebrać tylko patrze :(


    slawekx004 (PL1) powiedział(a):
    Faktycznie działa od ponad 1h nie da rady wejść do gry. niebieskie tło się ładuje i efekty błyskowe jak w trakcie trwania burzy.Ale przynajmniej nikt się nie stresuje ze gra ktoś w tą grę.

    Izafarm (PL1) powiedział(a):
    nie mam żadnej farmy ,gdzie się podziały...?

    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    no i to czyli..no translation
    i akurat po wgraniu nowej opcji z rybami to..brak ilośći ryb



    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    gizmos3 (PL1) powiedział(a):
    Szanowni operatorzy gry 
    nic nie działa nic nie mogę zebrać tylko patrze :(


    a ja uważam, że po tej aktualce wsio działa wyjątkowo dobrze, dawno się taka sytuacja nie zdarzyła...

    diabli nadali..po drugiej aktualizacji nie mozna się w zaden sposób zalogowac,,,chyba przechwaliłam...tfu
    ps, 25 minut kombinacji i zalogowane

    Problem po aktualizacji wystąpił nie tylko u nas, obecnie wszystkie funkcje powinny działać już poprawnie.
    Jeżeli są jakieś braki w wyświetlaniu bądź opisy w języku obcym powinno pomóc czyszczenie ciasteczek.
    Pozdrawiam
  • Witam mam problem przechodząc z farmy na farme wlancza mi sie pelny ekran  esc nie dziala /tylko w grze/musze wylanczac komputer odczekac 5 min i wlanczac  dlaczego tak sie dzieje
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    PlayaAlicja-mal (PL1) powiedział(a):
    Witam mam problem przechodząc z farmy na farme wlancza mi sie pelny ekran  esc nie dziala /tylko w grze/musze wylanczac komputer odczekac 5 min i wlanczac  dlaczego tak sie dzieje
    Witaj :)
    Spróbuj użyć F11 zamiast przycisku ESC.
    Diana
  • kamamela (PL1)kamamela (PL1) PL1 Posty: 17
    Gra strasznie się zacina podczas wykonywania JARMARKU. Makabra - nie da się grać juz któryś raz z kolei. Czy będzie to kiedyś naprawione ???

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik