Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

centrum handlowe

Dziś rano zakończyła się tymczasowa wyspa wikingów. Wikingowie zniknęli i zniknęła razem z nią zakładka z walutą tymczasowej wyspy w centrum handlowym. Gdzie? jak? mogę wydać swoje kamienie runiczne? Czy to jakiś problem? błąd czy o czymś nie wiem?

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    nescafe131 (PL1) powiedział(a):
    Dziś rano zakończyła się tymczasowa wyspa wikingów. Wikingowie zniknęli i zniknęła razem z nią zakładka z walutą tymczasowej wyspy w centrum handlowym. Gdzie? jak? mogę wydać swoje kamienie runiczne? Czy to jakiś problem? błąd czy o czymś nie wiem?
    Witaj  :)
    Kupiec pojawi się niedługo.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Wraz z nową wyspą ;)
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    ja widze farme wikingów a nie Zorzy polarnej, więc jak to jest? a moze cos mi sie w oczach popsulo? może te 2 farmy tak samo wygladają??? eee  yyyy  :/
  • Hm...pojawił się... i wikingowie po raz drugi, to nie jest pomyłka?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 15.11.2019
    nescafe131 (PL1) powiedział(a):
    Hm...pojawił się... i wikingowie po raz drugi, to nie jest pomyłka?
    Nie ta farma to Zorza Polarna :) one są takie same. Różnią się tylko nagrodami jakie można zdobyć( polarna zagroda dla kaczek i polarna stajnia dla osłów) w poprzedniej edycji wyspy była wikińska zagroda dla kaczek.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Witam
    kolejna wyspa tymczasowa się skończyła i razem z nią handlarz kamieni runicznych... jak mam kupić nasiona do szklarni?
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    nescafe131 (PL1) powiedział(a):
    Witam
    kolejna wyspa tymczasowa się skończyła i razem z nią handlarz kamieni runicznych... jak mam kupić nasiona do szklarni?
    Jak w tytule wątku, w Centrum Handlowym.

  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    edytowano 18.12.2019
    nescafe131 (PL1) powiedział(a):
    Witam
    kolejna wyspa tymczasowa się skończyła i razem z nią handlarz kamieni runicznych... jak mam kupić nasiona do szklarni?
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    nescafe131 (PL1) powiedział(a):
    Witam
    kolejna wyspa tymczasowa się skończyła i razem z nią handlarz kamieni runicznych... jak mam kupić nasiona do szklarni?
    Jak w tytule wątku, w Centrum Handlowym.

    Nasiona można kupić na tymczasowej farmie, na statku :)
  • Dlaczego teraz handlarz znika razem z wyspą? Kiedyś stał trochę dłużej i był czas na zakup. To, że z kolejną edycją znowu powraca mnie nie satysfakcjonuje. Robię tą wyspę tylko dla małych kaczek, a teraz wrócił, ale inny i kaczek już nie ma. Mam na stanie ponad 23 mln kamieni, chciałabym je zamienić na kaczki i kiedy to będę mogła zrobić? Być może kolejny raz wyspa zimowa będzie za rok.
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Mam to samo pytanie.
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    edytowano 19.12.2019
    Katarzyna12344 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego teraz handlarz znika razem z wyspą? Kiedyś stał trochę dłużej i był czas na zakup. To, że z kolejną edycją znowu powraca mnie nie satysfakcjonuje. Robię tą wyspę tylko dla małych kaczek, a teraz wrócił, ale inny i kaczek już nie ma. Mam na stanie ponad 23 mln kamieni, chciałabym je zamienić na kaczki i kiedy to będę mogła zrobić? Być może kolejny raz wyspa zimowa będzie za rok.

    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    Mam to samo pytanie.
    Witajcie,
    w przypadku kiedy handlarz z kolejnej wyspy oferuje wymianę tej samej waluty znika on razem z wyspą. W przypadku kiedy kolejna farma ma do wymiany inną walutę wtedy są przez pewien czas dostępni obaj. Być może kaczki dostępne będą jeszcze w kolejnej edycji farmy wikingów lub zorzy polarnej.
    Pozdrawiam
    Tom
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    TOM powiedział(a):
    Katarzyna12344 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego teraz handlarz znika razem z wyspą? Kiedyś stał trochę dłużej i był czas na zakup. To, że z kolejną edycją znowu powraca mnie nie satysfakcjonuje. Robię tą wyspę tylko dla małych kaczek, a teraz wrócił, ale inny i kaczek już nie ma. Mam na stanie ponad 23 mln kamieni, chciałabym je zamienić na kaczki i kiedy to będę mogła zrobić? Być może kolejny raz wyspa zimowa będzie za rok.

    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    Mam to samo pytanie.
    Witajcie,
    w przypadku kiedy handlarz z kolejnej wyspy oferuje wymianę tej samej waluty znika on razem z wyspą. W przypadku kiedy kolejna farma ma do wymiany inną walutę wtedy są przez pewien czas dostępni obaj. Być może kaczki dostępne będą jeszcze w kolejnej edycji farmy wikingów lub zorzy polarnej.
    Pozdrawiam
    Tom
    Jestem ciekaw jak to będzie z tymi kaczkami i innymi specjalnymi obiektami  w kolejnych edycjach farm tymczasowych.Podejrzenia kieruja mnie do wyeliminowania możliwości ich zakupu 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik