Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Beta Big Farm w HTML5 – opinie i zgłoszenia błędów

11218

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 11.11.2019
    Iwosia1 (PL1) powiedział(a):
    a jakie jest to powiązanie z młynem i piekarnią
    Zburzenie kociej kryjówki powoduje błąd,taki jak występuje u Ciebie na farmie ze zbiorami z piekarni i młyna wodnego.Rozwiązaniem tego jest zbudowanie kryjówki kociej.
    Diana

  • amelka58 (PL1)amelka58 (PL1) PL1 Posty: 48
    Witam.
    Co poprawiacie to zepsujecie :)
    Teraz nic nie mogę siać . Więcej czasu tracę na odświeżanie niż na grę.
    Pozdrawiam.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Iwosia1 (PL1) powiedział(a):
    a jakie jest to powiązanie z młynem i piekarnią
    Pewnie kot tam łapie myszy, żeby mąki nie zeżarły:)
    Logika zespołu jest tak pokrętna, że nie wiadomo co jest z czym powiązane.  Możesz napisać do supportu, ale i tak się nie dowiesz, gdyż zachwiałoby to balansem gry. I dałoby Ci przewagę nad innymi graczami
  • amelka58 (PL1)amelka58 (PL1) PL1 Posty: 48
    Diana powiedział(a):
    Iwosia1 (PL1) powiedział(a):
    a jakie jest to powiązanie z młynem i piekarnią
    Zburzenie kociej kryjówki powoduje błąd,taki jak występuje u Ciebie na farmie ze zbiorami z piekarni i młyna wodnego.Rozwiązaniem tego jest zbudowanie kryjówki kociej.
    Dianana
    Ja  zburzyłam na farmie smakosza kocią kryjówkę i nic się nie działo.
    Jeszcze zburzę na głównej bo szkoda miejsca a nic nie daje. nawet  się rozbudować nie da


  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    znowu badziewie nie działa. Jakub Wędrowycz miał na takich lekarstwo :)
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Po dzisiejszych pracach tech zniknela moja szklarnia. Dosc bledow w grze, ciagle cos nie tak. Na lowiskach zaczelam w koncu odczytywac ile ryb i czasu zostalo, teraz znow dzgam po 10 razy w lowisko zeby dokonac odczytu. Prosze reperowac stare bledy, oddac mi szklarnie, a najprosciej zmiuencie informatyka, bo on wciaz cos psuje i widac ze nie zna sie na grze
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    szklarnie znalazlam na glownej farmie
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Szklarnia znajduje się teraz na głównej farmie, statek też.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    jola red (PL1) powiedział(a):
    szklarnie znalazlam na glownej farmie
    hihi jola,poczytaj o nowej aktualce
     tym razem  to nie błąd

  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    dziekuje za link, poczytam, pozdrawiam
  • Diana powiedział(a):
    A zapoznałeś się z wpisem w Nowinkach , ja nie mam kłopotu ze wzrokiem i te sugestie weź do siebie.
    Jest problem to go zgłaszam i oczekuję na odpowiedź albo informację, a nie na aroganckie przemilczanie, albo w ramach odpowiedzi - nierozgarnięte pytania i uwagi.
    Tym bardziej, że zanim napisałem, przejrzałem forum i widziałem wpisy innych użytkowników dotyczące tego samego problemu.

    Z bardziej zorganizowanych for wiem, że:
    Jeśli pojawia się problem, a jest gdzieś omówiony, to się podaje linka do tego miejsca, a nie rzuca slogan by coś sobie gdzieś przeczytać.
    Jeśli jest błąd i jest znane jego rozwiązanie, to się pisze to rozwiązanie.

    Proste, nie?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    RolnikMarcel 1 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    A zapoznałeś się z wpisem w Nowinkach , ja nie mam kłopotu ze wzrokiem i te sugestie weź do siebie.
    Jest problem to go zgłaszam i oczekuję na odpowiedź albo informację, a nie na aroganckie przemilczanie, albo w ramach odpowiedzi - nierozgarnięte pytania i uwagi.
    Tym bardziej, że zanim napisałem, przejrzałem forum i widziałem wpisy innych użytkowników dotyczące tego samego problemu.

    Z bardziej zorganizowanych for wiem, że:
    Jeśli pojawia się problem, a jest gdzieś omówiony, to się podaje linka do tego miejsca, a nie rzuca slogan by coś sobie gdzieś przeczytać.
    Jeśli jest błąd i jest znane jego rozwiązanie, to się pisze to rozwiązanie.

    Proste, nie?
    Witaj  :)

    • Witajcie Farmerzy!!!
      Jak zapewne już zauważyliście zdobyte punkty w bieżącym wydarzeniu Sojusznicze Święto ciężkiej pracy nie zaliczają się do rankingu Ligii Farmerskiej, co jest zamierzonym działaniem w grze.Dziś żaden gracz nie otrzyma medalu.Każda edycja Ligii Farmerskiej ma określona liczbę dni(42- 43 dni w zależności od edycji),kiedy gracze otrzymują medale.W dniu 27 października z powodu zmiany czasu,gracze otrzymali podwójną liczbę medali.Tym samym pula medali w tej edycji Ligii Farmerskiej została już przyznana.
      Pamiętajcie,że w tej sprawie nie należny kontaktować się z supportem gry.
      Przepraszamy za te utrudnienie.
      Wasz Zespół Big Farm  
      To jest informacja odnośnie Ligii Farmerskiej,zamieszczona w Nowinkach,a jednocześnie odpowiedź na Twoje pytanie.To nie jest omówienie problemu tylko informacja,z którą powinieneś się zapoznać .To też chyba jest proste prawda?
      Diana
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 09.12.2019
    Dziś zauważyłam że występuje opóźnienie w zbiorach, jest to bardzo denerwujące, ponieważ proces trzeba powtarzać kilka razy lub czasami z opóźnieniem np. zasieje się pole.

    Myślę że nie jest to problem z połączeniem internetowym a nawet na 100 % ponieważ Gracze w sojuszu również się skarżą.
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    i jest znowu problem z zalogowanie opóźnienia w zbiorach też 
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    W moim sojuszu gracze też mają opisane powyżej problemy. Gra działa powoli, żeby coś zebrać, zasiać, wzmocnić humusem, trzeba klikać kilka razy. Załadowanie łodzi trwa i trwa, trzeba mieć nerwy ze stali. Z przekazywaniem produktów na statek podobnie - musiałam robić cztery podejścia, by łódź mogła odpłynąć.
  • Laluna2 (PL1)Laluna2 (PL1) PL1 Posty: 26
    U mnie to samo. Wszystko w zwolnionym tempie i kilkukrotne klikanie. Czy zawsze musi być problem w Wioskowym Jarmarku? Ostatnio nie było nagród, bo był błąd. A teraz co?
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Teraz już zupełnie nie da się grać. Nic nie mogę zebrać, ani zasiać.
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    ten sam problem klikam po parę razy żeby coś zebrać albo zasiać ,masakra
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    chmurka80 (PL1) powiedział(a):
    ten sam problem klikam po parę razy żeby coś zebrać albo zasiać ,masakra
    Witam :)
    Zostało to już zgłoszone.
    Diana
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Dzisiaj w dzień było w porządku. Teraz, wieczorem, znowu to samo, co wczoraj. Nie da się grać.
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Drugi dzień koszmaru trwa. Gra  stoi dęba.
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Kolejny wieczór, gdy gra traci płynność. Nie da się grać. Myślę, że naprawa tego problemu to sprawa ważniejsza niż poprawianie grafiki.
  • misiu444 (PL1)misiu444 (PL1) PL1 Posty: 2
    TOM powiedział(a):
    Witaj, dziękujemy za wiadomość, problem małych przesunięć oznaczeń o gotowości do zbioru występuje u wielu graczy, zostało to zgłoszone i mamy nadzieję że w kolejnej aktualizacji zostanie to poprawione.

    Pozdrawiam

  • misiu444 (PL1)misiu444 (PL1) PL1 Posty: 2
    Na  farmie smakosza nie mogę zebrać zbiorów z piekarni ,humusu i z młyna-pojawia się błąd

    misiu444 PL
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Powrót do korzeni, czyli pojawia się jarmark, znika płynność gry. Nawet logowanie to wyzwanie.
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Mi na głównej wyskoczył błąd ogólny gry i zeby zgłosić do zespołu ggs, więc zgłaszam. Nie da sie grać, siać, zbierać i zalogować.
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ....Brak słów !!!! na opisanie tego co się na język ciśnie o płynności gry .. :(:(:( ..CHODZI JAK CZOŁG !!
    czy ktoś to w ogule ogarnia ? :(  , czy My gracze jesteśmy królikami doświadczalnymi ..?
    nie idzie siać i zbierać na farmie !!! , dość że błedów jest tak dużo że SZOK !!! , to jeszcze
    dochodzi płynność gry i to jak na złość jak wchodzi Jarmark !!! :(:(:(  czy to jest jakaś złośliwość ..?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    1,5 godziny i sukces . Skończyłem zbierać i siać a farmie. Ten bubel/babol czy jak kto chce już na stałe jest przypięty do Jarmarku. U nas w sojuszu nikt jeszcze nie włączył tego eventu i mam nadzieję, że tego nie zrobi. Tak sie nie da grać. W tej chwili gra ta zajmuje  2 miejsce na największą jak ten mąż z dowcipu:)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie  :)
    Jutro zgłoszę problem z płynnością gry.
    Diana
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Jutro? a my gramy teraz ,klikanie po kilka razy w to samo miejsce ,koszmar :(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik