Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Wioskowy Jarmark !!! :(

135

Komentarz

  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Dalej nie można grać.  Czy to będzie naprawione? To jakiś koszmar :-(
  • iwa1972 (PL1)iwa1972 (PL1) PL1 Posty: 22
    Niestety Diano ale wydarzenie nie działa poprawnie. Ilość wyskakujących okienek z błędami jest przytłaczająca. Gra jest strasznie zamulona, nie da się niczego normalnie i szybko zebrać, zasianie to samo, po parę razy trzeba klikać. Problem dotyczy wszystkich graczy nie tylko mnie, bardzo dużo osób skarży się od kiedy ruszył jarmark. Nie da się tak grać :( 
  • code (PL1)code (PL1) PL1 Posty: 18
    Potwierdzam, grać nie można, muli okropnie. Logowanie szybciej przez email, przez nazwę użytkownika zapomnij. Zbieranie jeszcze w miarę, ale sianie masakra. Taka sytuacja po starcie jarmarku. Kraina marzeń śmiga bez problemu.
  • Gra muli, nie można nic zebrać, wyzwania do wyszukania to totalna porażka. To nie wina przeglądarki bo farma Matyldy działa prawidłowo :-(.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 09.12.2019
    noo,,i tak jest od godz. 12.00...zeby było smieszniej to co jakis czas pojawiają sie ramki np  jedna  z nich
    proszę bardzo, następna ramka
    to wygląda tak, jakby ktoś tam gdzieś próbował cos naprawiać, cos wlącza, coś wyłącza
    np pokzuje ze nie mam czym rozpocząć produkcji w szklarni
    a przeciez wiem ze mam


    następna ramka
    i jeszcze jedn a ramka
    a ten komunikat przebija wszystkie,,,zwróć sie do Działu wsparcia...hahahahhahah

    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    ale gra! jakbym na wstecznym jechał:( ciekawe, jakie to uzasadnienie dostaniemy na niedziałanie tego dziadostwa. Znowu nieprzygotowanie
  • nike 1000 (PL1)nike 1000 (PL1) PL1 Posty: 38
    Czy ja doczekam się jarmarku,takiego jak kiedyś był? Gram dla relaksu i jak tu się relaksować?:( Tak jak wyżej gracze pisali,można się zaklikać,żeby coś zebrać i posiać:(
    Pozdrawiam.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    nike 1000 (PL1) powiedział(a):
    Czy ja doczekam się jarmarku,takiego jak kiedyś był? Gram dla relaksu i jak tu się relaksować?:( Tak jak wyżej gracze pisali,można się zaklikać,żeby coś zebrać i posiać:(
    Pozdrawiam.
    he, he relaksować:) dobre:)
    Nie wiem, kto się  tą gra relaksuje, ale ja to już z 5 lat mam totalny gniew, żeby nie powiedzieć mocniej (cenzura). To już jest totalne dziadostwo. a GGS milczy, moze jeszcze po mikołaju odpoczywa, szewski poniedziałek mają. Olewanie graczy nadal trwa.
  • tak to prawda nie masz stron to sobie szukaj z tego co masz po co naprawiać ,komu by sie chciało w to bawić poprostu masakra a nie gra
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Drodzy Moderatorzy - potrzebna Wasza szybka interwencja !!!
  • Dorotka (PL1)Dorotka (PL1) PL1 Posty: 3
    Epoka kamienia łupanego, tak działa gra...
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    gra niestety nie dziala jak powinna.... wrecz nie da sie grac.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    nike 1000 (PL1) powiedział(a):
    Czy ja doczekam się jarmarku,takiego jak kiedyś był? Gram dla relaksu i jak tu się relaksować?:( Tak jak wyżej gracze pisali,można się zaklikać,żeby coś zebrać i posiać:(
    Pozdrawiam.
    he, he relaksować:) dobre:)
    Nie wiem, kto się  tą gra relaksuje, ale ja to już z 5 lat mam totalny gniew, żeby nie powiedzieć mocniej (cenzura). To już jest totalne dziadostwo. a GGS milczy, moze jeszcze po mikołaju odpoczywa, szewski poniedziałek mają. Olewanie graczy nadal trwa.

    dokładnie mam to samo, im dłużej gram, tym większy wq.....w...dziadostwo sie szerzy, , tak jak w tym powiedzeniu:im głębiej w las , tym więcej drzew
  • gizmos3 (PL1)gizmos3 (PL1) PL1 Posty: 13
    Witam
    będę się powtarzać jak inni gracze to masakra a nie gra , ale kto mi wynagrodzi że nie mogę zrobić zadania "Kulinarna kampania " bo nic się nie da zebrać mam nadzieje że usuniecie ten niewypał z tym jarmarkiem za każdym razem to samo mam nadzieje ze dostane sowitą rekompensatę

     drodzy  operatorzy gry nie dziś nie wczoraj mieliście uwagi o tym jarmarku i?to po co ten "jarmark"
    a może by tak cukiereczki do zbierania jakieś grzybki albo jakieś mikołajki a nie" jarmark zamulacz"

    z poważaniem gracz gizmos3
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    nike 1000 (PL1) powiedział(a):
    Czy ja doczekam się jarmarku,takiego jak kiedyś był? Gram dla relaksu i jak tu się relaksować?:( Tak jak wyżej gracze pisali,można się zaklikać,żeby coś zebrać i posiać:(
    Pozdrawiam.
    he, he relaksować:) dobre:)
    Nie wiem, kto się  tą gra relaksuje, ale ja to już z 5 lat mam totalny gniew, żeby nie powiedzieć mocniej (cenzura). To już jest totalne dziadostwo. a GGS milczy, moze jeszcze po mikołaju odpoczywa, szewski poniedziałek mają. Olewanie graczy nadal trwa.

    dokładnie mam to samo, im dłużej gram, tym większy wq.....w...dziadostwo sie szerzy, , tak jak w tym powiedzeniu:im głębiej w las , tym więcej drzew
    rukwa ćma, tak się nie da grać. To już jest przegięcie pały. No cóż, jak tak będzie dalej, to koniec gry, ja się męczył dłużej nie będę. Skończę wyspę, bo mi szkoda, i do widzenia.  A potem tylko wejście co 8 dni. I jak ktoś napisał, to nie nasze komputery są złe, to gra jest w cztery litery. Niestety. Opowieści przekazywane przez ZESPÓŁ o ciasteczkach, przeglądarkach, aktualizacjach  to brednie uzasadniające nieudacznictwo i nieporadność
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    edytowano 09.12.2019
    Jeżeli nie można wyeliminować błędów w jarmarku, powinien być zlikwidowany a na jego miejsce coś co nie wywołuje takich problemów z grą.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Niestety nie ma takich eventów, które nie generują błedów, a jak są to robi błedy towarzysząca aktualizacja
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    Tyle skarg, a GGS nadal milczy.
    Ani mee, ani bee, ani kukuryku, a godzinki lecą......
    Nie znam innej gry online, w której jest tyle błędów i to związanych z cyklicznymi wydarzeniami.
    Niby testują, słuchają uwag graczy i......tak nic sobie z tego nie robią.
    Jedno z czym nie ma nigdy problemów to wydarzenia, do których gracz musi kupić złoto.
    Przynajmniej u mnie nigdy z zakupem złota nie było problemów.
    Właśnie się wyleczyłam, nie kupie już złota, bo i co dostaję w zamian ?  Stres zamiast wyciszenia.

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    nic nie działa po super evencie no coż dzień jam co dzień
  • Zanim obsieje się ostatnie pole to z 1-go już można zbierać  B)
  • gizmos3 (PL1)gizmos3 (PL1) PL1 Posty: 13
    edytowano 09.12.2019
    Wyłącznie ten zamulony jarmark,grzecznie proszę
    Post edited by Diana on
  • Aneczka1988 (PL1)Aneczka1988 (PL1) PL1 Posty: 28
    edytowano 09.12.2019
    Czy nasi moderatorzy to są i czytają? Bo odnoszę wrażenie że jesteście, czytacie a nic nie robicie.
    Wiem, że może to nie Wasza wina, ale po to jesteście, żeby w naszym imieniu pisać do CM, do GGS i nas informować co na daną chwilę udało sie ustalic, dowiedzieć.
    Nie zrozumiałe jest to, że skutecznie jesteśmy zbywani i niesprawiedliwie traktowani.

    PS. Proszę Diano nie pisz że mamy wyczyścić ciasteczka bo to będzie zakrwawać o kpinę..
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 09.12.2019
    Aneczka1988 (PL1) powiedział(a):
    Czy nasi moderatorzy to są i czytają? Bo odnoszę wrażenie że jesteście, czytacie a nic nie robicie.
    Wiem, że może to nie Wasza wina, ale po to jesteście, żeby w naszym imieniu pisać do CM, do GGS i nas informować co na daną chwilę udało sie ustalic, dowiedzieć.
    Nie zrozumiałe jest to, że skutecznie jesteśmy zbywani i niesprawiedliwie traktowani.

    PS. Proszę Diano nie pisz że mamy wyczyścić ciasteczka bo to będzie zakrwawać o kpinę..
    Moderatorzy są i czytają. Czy zgłaszają? nie zgłaszają że zgłaszają. GGS jak zwykle nic nie wie i na pewno pracuje nad rozwiązaniem problemu, który sam wygenerował. Brakuje jeszcze info, ze to nasza wina, ale będzie


    Ja przepraszam
    Elementów do statków do łowienia nie da się dodawać.
    Post edited by Diana on
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Takiego badziewia, jak gram od wielu lat, to jeszcze nie było. Ch z G...

  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Pewnie  pojawi  się komunikat "zespól zna problem ,niestety na obecna chwilę nie jest wstanie tego naprawić i prosi o cierpliwość "
    Moja cierpliwość sie wyczerpała !!!
  • Egra (PL1)Egra (PL1) PL1 Posty: 26
    Czy jest choć jedna osoba u której działa poprawnie? Chyba się pożegnamy - to ma być zabawa a człowiek się denrwuje.
  • Obecny WJ to totalna porażka GGS. Nic nie da się obsiać, zebrać nie mówiąc już o uruchomieniu wyzwania. Wstyd Zespole , wstyd i hańba !!!
    Nic nie da się zrobić ???? A wstrzymać WJ. O to co powinniście zrobić, bo nikt na ten bubel jaki dzisiaj uruchomiliście  złamanego humusa nie użyje nie wspominając już  o złocie. Zyski Wasze i tak marne będą. 
    Jedynie co potraficie to dalej,zadufani w sobie, brnąć ślepo w następne wydarzenia, obarczone kolejnymi, jeszcze większymi błędami.
    Pora się przyznać do swej nieudolności i podjąć działania naprawcze (poprawa błędów) a nie wciskać nam kit , ze tak musi być. Nadmiar cierpliwość graczy już się wyczerpuje.  
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 09.12.2019
    Kurde mam dość tej gry na dzisiaj
    Takiego p........... świat nie widział
    Od dziś piszę dużymi literami,może komuś rzucą się w oczy
    Post edited by Diana on
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    A ja jestem pod wrażeniem profesjonalizmu programistów GGS. To naprawę wymaga wielkich umiejętności, wizjonerstwa, geniuszu, by z prostego ewentu sprawiającego radość zrobić takie bagno (piszę niezwykle delikatnie). Szacun Wy. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 12.12.2019
    Dobry wieczór :)
     Przekazałam informacje do Zespołu gry.
    Diana
    Post edited by Diana on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik