Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Kraina Marzen

Dlaczego na gry.pl nie ma Krainy Marzen.
«13

Komentarz

  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    jak długo będzie trwać kraina marzeń? pytam ponieważ tym, razem na parkingu stoją tylko 2 tygodnie?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    jak długo będzie trwać kraina marzeń? pytam ponieważ tym, razem na parkingu stoją tylko 2 tygodnie?
    Będzie 2 tygodnie, bo za duzo diamentów było do zdobycia. Nikt się nie przyzna do błędu, więc ograniczyli do dwóch tygodni. Pewnie znowu by czymś zachwiało:)
    Zawsze coś dobrego dla graczy, chociaż wielu na te krainę psioczyło, kończy się  jakimś dziwnym działaniem bez ostrzeżenia/informacji
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    jak długo będzie trwać kraina marzeń? pytam ponieważ tym, razem na parkingu stoją tylko 2 tygodnie?
    Witaj,
    w prawym górnym rogu znajduje się licznik odmierzający czas do końca wydarzenia.

  • bashinka (PL1)bashinka (PL1) PL1 Posty: 12
    jak zdobyć żetony marzeń ?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    bashinka (PL1) powiedział(a):
    jak zdobyć żetony marzeń ?
    Dobry wieczór :)
    Możesz je zdobyć wykonując zadania boczne.

    Diana
  • bashinka (PL1)bashinka (PL1) PL1 Posty: 12
    Bardzo dziękuję za odpowiedź  :D:D:D
  • bashinka (PL1)bashinka (PL1) PL1 Posty: 12
    Witam, co to jest żniwiarka marzeń , nie mogę wykonac zadanie. Pozdrawiam
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    bashinka (PL1) powiedział(a):
    Witam, co to jest żniwiarka marzeń , nie mogę wykonac zadanie. Pozdrawiam


    A nie chodzi czasem o żniwiarkę powtarzalną :P
  • bashinka (PL1)bashinka (PL1) PL1 Posty: 12
    Tak bardzo dziękuję za podpowiedź  :D:D:D
  • no kurde mol!!  a gdzie są moje diamenty z krainy marzeń? skonczyło sie wydarzenie, ale nic mi się nie przeniosło na farme głowna, wiec jak? znowu jakis niespodziewany błąd? a tak liczyłem ze podnise o poziom wyżej wiezowiec, a tu zonk
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    konicziła (PL1) powiedział(a):
    no kurde mol!!  a gdzie są moje diamenty z krainy marzeń? skonczyło sie wydarzenie, ale nic mi się nie przeniosło na farme głowna, wiec jak? znowu jakis niespodziewany błąd? a tak liczyłem ze podnise o poziom wyżej wiezowiec, a tu zonk
    Witaj :smile:
    Zostały już dopisane do kont. Sprawdź w wyposażeniu.
    Diana
  • konicziła (PL1)konicziła (PL1) PL1 Posty: 12
    edytowano 18.11.2019
    no niestety, sprawdzam, nic mi nie wpłynelo, nawet komunikatu nie było, o tym, że skonczyło sie i ze nagrody zostana przeniesione, brakowało mi 200 diamentów do  nastepnego poziomu i tak mam w chwili obecnej, nawet 19 szt zlota jakie zostało nie przeniesiono...nie mam screnów, bo to juz się robi smieszne, na wszystko trzeba miec dowód, to nic innego jak prowadzenie pamietnika  z gry... a tu nie o to chodzi, chodzi o to żeby sobie pograc, i korzystac  z tego co proponuje ta gra, ale  GGs pracuje nieuczciwie, chcą żeby kupowac ich zloto, a  nie żeby pojedynczy czlowiek mial zadowolenie z tej   gry, to juz sie robi kryminal nawet, oszustwo, zlodziejstwo i mamienie ludzi...i tak faktycznie, jak sie poczyta aktualne wątki  albo archiwalne, wciaż wiadac i mozna przeczytac, ze  ta gra od poczatku jest pełna błędów, wciąż ludzie maja pretensje, wciąz cos komu ginie, wciąż sa niedoróbki, wciąż się kara gracza, no ludzie !! gdzue i w co gramy?? co to jest? jakis zamordyzm, jakie sustawki...to paranoja nie gra, z czym walczymy?  z wiatrakami?  tak sie nie rozrywkowac..nie jesteśmy fundacja charytatywna dla GGS, za co mamy płacić? za bubel? no idź pan do ch.....y...tosz to głupota , a nie gra, GGs prowadzi taktyke :przyjdzie głupi to kupi,długogrających olewa, a nowi nic nie wiedzac o tym co się tu dzieje graja  i się spieniaja, poprostu GGs nie dba o żadnego gracza, 7 lat.a tu wciąż tak samo, błąd na błędzie błędem pogania,gdyby nie gracze to juz by dawno padła, bo to gracze widza te błedy i pokazuja paluchami, a na górze sielanka, dobrze by było, żeby każdy zrozumiał że tu nic nie jest jego(no chyba że to złotoobrazkowe) ale nawet i to nie jest juz jego...bo jak widać 1 ruch  i wszystko leci  w kosmos, co wieć trzyma graczy?  chyba tylko uzależnienie od gry., w każdym razie ja opuszczam te zapuszczoną paterake.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    konicziła (PL1) powiedział(a):
    no niestety, sprawdzam, nic mi nie wpłynelo, nawet komunikatu nie było, o tym, że skonczyło sie i ze nagrody zostana przeniesione, brakowało mi 200 diamentów do  nastepnego poziomu i tak mam w chwili obecnej, nawet 19 szt zlota jakie zostało nie przeniesiono...nie mam screnów, bo to juz się robi smieszne, na wszystko trzeba miec dowód, to nic innego jak prowadzenie pamietnika  z gry... a tu nie o to chodzi, chodzi o to żeby sobie pograc, i korzystac  z tego co proponuje ta gra, ale  GGs pracuje nieuczciwie, chcą żeby kupowac ich zloto, a  nie żeby pojedynczy czlowiek mial zadowolenie z tej   gry, to juz sie robi kryminal nawet, oszustwo, zlodziejstwo i mamienie ludzi...
    Wyczyść historię przeglądania oraz usuń ciasteczka. Czasami pomaga zwykle odświeżenie strony, bądź ponowne zalogowanie się do gry.
    Diana
  • Diana powiedział(a):
    konicziła (PL1) powiedział(a):
    no kurde mol!!  a gdzie są moje diamenty z krainy marzeń? skonczyło sie wydarzenie, ale nic mi się nie przeniosło na farme głowna, wiec jak? znowu jakis niespodziewany błąd? a tak liczyłem ze podnise o poziom wyżej wiezowiec, a tu zonk
    Witaj :smile:
    Zostały już dopisane do kont. Sprawdź w wyposażeniu.
    Diana 
    Witam , tzn gdzie są te diamenty . Przydały by sie trochę lepsze informację !!!

  • Zaczyna to być nudne , człowiek sie dobrze bawi a tu w połowie ktoś zabiera zabawki . Kto był w stanie rozbudować krainę marzeń na maxa w ciągu dwóch tygodni . Mogłem ten czas przeznaczyć na główną farmę . Robicie sobie z Nas jaja !!!
  • Bajka10 (PL1)Bajka10 (PL1) PL1 Posty: 6
    GDZIE MOJE DIAMENTY?????? Kraina Marzeń skończona a diamentów  nie ma.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Andrzej6901 (PL1) powiedział(a):
    Zaczyna to być nudne , człowiek sie dobrze bawi a tu w połowie ktoś zabiera zabawki . Kto był w stanie rozbudować krainę marzeń na maxa w ciągu dwóch tygodni . Mogłem ten czas przeznaczyć na główną farmę . Robicie sobie z Nas jaja !!!
    Bajka10 (PL1) powiedział(a):
    GDZIE MOJE DIAMENTY?????? Kraina Marzeń skończona a diamentów  nie ma.
    Witajcie  :smile:
    Kraina marzeń miała teraz trwać 2 tygodnie a wyposażenie jest tu w inwentarzu 

    Jeśli wyczyszczenie historii przeglądania, usuniecie ciasteczek bądź ponowne zalogowanie nie pomogło i diamentów nie masz w wyposażeniu to skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Andrzej6901 (PL1) powiedział(a):
    Zaczyna to być nudne , człowiek sie dobrze bawi a tu w połowie ktoś zabiera zabawki . Kto był w stanie rozbudować krainę marzeń na maxa w ciągu dwóch tygodni . Mogłem ten czas przeznaczyć na główną farmę . Robicie sobie z Nas jaja !!!
    a kto każe ci rozbudować ją do końca? poza tym mozna mieć otwartą głowną i krainę w 2 osobnych zakladkach :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Andrzej6901 (PL1) powiedział(a):
    Zaczyna to być nudne , człowiek sie dobrze bawi a tu w połowie ktoś zabiera zabawki . Kto był w stanie rozbudować krainę marzeń na maxa w ciągu dwóch tygodni . Mogłem ten czas przeznaczyć na główną farmę . Robicie sobie z Nas jaja !!!
    a kto każe ci rozbudować ją do końca? poza tym mozna mieć otwartą głowną i krainę w 2 osobnych zakladkach :)
    Popieram. W dwa tygodnie krainę marzeń rozbudować się nie da. To tylko marzenie, chyba że masz nieograniczone ilości złota. wtedy obostrzenia czasowe można sobie darować. No i można porywalizować ze złotymi graczami. W pozostałych przypadkach należy grać na luzie i bez spinania się, szkoda zdrowia. Zresztą na samym początku było widać, że to tylko dwa tygodnie. Za dużo diamentów by nam wpadło, i pewnie juz taka będzie ta kraina marzeń, niezrealizowanych
  • Bajka10 (PL1)Bajka10 (PL1) PL1 Posty: 6

    Bajka10 (PL1) powiedział(a):
    GDZIE MOJE DIAMENTY?????? Kraina Marzeń skończona a diamentów  nie ma.
    Witajcie  :smile:
    Kraina marzeń miała teraz trwać 2 tygodnie a wyposażenie jest tu w inwentarzu 

    Jeśli wyczyszczenie historii przeglądania, usuniecie ciasteczek bądź ponowne zalogowanie nie pomogło i diamentów nie masz w wyposażeniu to skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
    Niestety nie pomogło usunięcie ciasteczek , ponowne zalogowanie ani zgłoszenie do supportu. Nie miałam tego dużo, bo tylko 4790 plus 852 premii, ale to razem z tym co mam na głównej wystarczyłoby na następny poziom budynku.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Bajka10 (PL1) powiedział(a):

    Bajka10 (PL1) powiedział(a):
    GDZIE MOJE DIAMENTY?????? Kraina Marzeń skończona a diamentów  nie ma.
    Witajcie  :smile:
    Kraina marzeń miała teraz trwać 2 tygodnie a wyposażenie jest tu w inwentarzu 

    Jeśli wyczyszczenie historii przeglądania, usuniecie ciasteczek bądź ponowne zalogowanie nie pomogło i diamentów nie masz w wyposażeniu to skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
    Niestety nie pomogło usunięcie ciasteczek , ponowne zalogowanie ani zgłoszenie do supportu. Nie miałam tego dużo, bo tylko 4790 plus 852 premii, ale to razem z tym co mam na głównej wystarczyłoby na następny poziom budynku.
    Witaj :)
    Support odpisał?
    Diana
  • Bajka10 (PL1)Bajka10 (PL1) PL1 Posty: 6
    nie odpisał

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Bajka10 (PL1) powiedział(a):
    nie odpisał

    To poczekaj na odpowiedź z supportu.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Bajka10 (PL1) powiedział(a):

    Bajka10 (PL1) powiedział(a):
    GDZIE MOJE DIAMENTY?????? Kraina Marzeń skończona a diamentów  nie ma.
    Witajcie  :smile:
    Kraina marzeń miała teraz trwać 2 tygodnie a wyposażenie jest tu w inwentarzu 

    Jeśli wyczyszczenie historii przeglądania, usuniecie ciasteczek bądź ponowne zalogowanie nie pomogło i diamentów nie masz w wyposażeniu to skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
    Niestety nie pomogło usunięcie ciasteczek , ponowne zalogowanie ani zgłoszenie do supportu. Nie miałam tego dużo, bo tylko 4790 plus 852 premii, ale to razem z tym co mam na głównej wystarczyłoby na następny poziom budynku.
    5000 diamentow to wcale nie jest mało!!!
  • konicziła (PL1)konicziła (PL1) PL1 Posty: 12
    edytowano 21.11.2019
    ooo właśnie przed chwilka dostałam zaległe diamenty ze skończonej parę dni temu Krainy marzeń, wiec miałam racje  ze tedy mi nie przypisano
     dzięki Ci GGS-ie
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    konicziła (PL1) powiedział(a):
    ooo właśnie przed chwilka dostałam zaległe diamenty ze skończonej parę dni temu Krainy marzeń, wiec miałam racje  ze tedy mi nie przypisano
     dzięki Ci GGS-ie
    Witaj :)
    Ciesze się ze otrzymałaś diamenty.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Nowa kraina Marzeń. A niechże  to kaczuszki podepczą. Czy ten zespół tak naprawdę boi  się, ze się na tych diamentach dorobimy nie wiadomo czego? I jeszcze ta kraina za złoto. Źle wam wróżę, takie działania nie zachęcą do gry.
  • danabog (PL1)danabog (PL1) PL1 Posty: 30
    Nie mogę zaliczyć "żniwarki powtarzalnej", jak to zrobić?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    danabog (PL1) powiedział(a):
    Nie mogę zaliczyć "żniwarki powtarzalnej", jak to zrobić?
    Hej

    zasadzić uprawy, kliknij na pole i wybierz z menu kołowego
  • kierownik (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego na gry.pl nie ma Krainy Marzen.
    PODBIJAM STARTOWE PYTANIE WĄTKU NA KTÓRE NIE MA ŻADNEJ ODPOWIEDZI

    Dlaczego na gry.pl nie ma Krainy Marzeń? Kolejny raz jesteśmy olani? Przenieść na główny serwer też się nie możemy więc rozumiem, że serwerów partnerskich gra fair play nie obowiązuje? We wszelkich rankingach konkurencjach jesteśmy traktowani tak jak każdy inny gracz więc dlaczego też nie mamy wszystkich udogodnień?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik