Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Rekompensata za brak nagród w Jarmarku

Doby wieczór. Czy te "ochłapy" które raczyliście dać nazywacie rekompensatą?

nie róbcie sobie "jaj" z graczy...

 
«134

Komentarz

  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    jeszcze jedno otrzymałem tą ową rekompensatę z przedziału 6-64.... a mam poziom 521... pozdrawiam
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    ja również nie otrzymałam nagrody przewidzianej dla mojego poziomu ...

  • akkarin (PL1)akkarin (PL1) PL1 Posty: 3
    normalnie "miszcze" błąd przy wypłacie pseudorekompensaty za błędy :D 
  • witam

    czy dostaniemy rekompensate za zla rekompensate?
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    otrzymasKarol19864 (PL1) powiedział(a):
    witam

    czy dostaniemy rekompensate za zla rekompensate?

    ta na pewno, otrzymasz zwrotnie, ze GGS nie napotkał takiego problemu... ;-)
  • Poziom 6-64:
    • 30 x Karma z wodorostów
    • 4 x Humus z wodorostów
    • 30 x Nawóz z wodorostów
    • 1 x Zielone pudełko tematyczne
    • 1 x Fioletowe pudełko tematyczne
    • 4 x Pomarańczowe pudełko tematyczne
    • 1 x Złote pudełko tematyczne
    • 1 x Nagroda do wyboru - Żeton Konstrukcyjny (11)
    • 5 x Żetony balonu
    takie nagrody za poziom 512  

    Bardzo smieszne:((
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    mam poziom 407  a dostałam  "rekompensate " z przedziału 6-64 , nawet  w ramach przeprosin nie potrafią niczego dobrze zrobić  i tu tez  nas ograbili :(
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    Rekompensata to wyrównanie poniesionych strat  o czym GGS chyba nie wie.
    Próbuje niby zrekompensować poniesione przez nas straty i nawet to im nie wychodzi.
    Nie dość, że ta rekompensata nie jest adekwatna do poniesionych strat, to i jej przydzielaniu jest błąd.
    Według ogłoszenia powinnam dostać "rekompensatę" z przedziału 150+ (mam poziom 425 ),
    a dostałam z przedziału 6 - 64.
    To jakaś szopka.
    I co ?!  Znowu  rekompensata rekompensaty ?

  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 13.11.2019
    To była zaliczka na poczet przyszłych błędów :))
  • kamilla72 (PL1)kamilla72 (PL1) PL1 Posty: 15
    Ostatnio to błąd na błędzie, mam lvl 410 a rekompensatę dostalam za lvl 6-64. Haha to teraz proszę o rekompensatę za błąd w rekompensacie błędu. 
  • To już nie jest nawet śmieszne,to wręcz żenujące!
    Zablokowaliście koleżankę, bo pisała prawdę!! Co widac po tych ochłapach jakie dostaliśmy..na dodatek znowu z błędem!!
    Mam 645 poziom... a rekompensata z przedziału 6-64???

    Czy szanowny Zespól odda nam naeżne nagrody??? I prawdziwą rekompensatę>>????

    Prosze o konkretną odpowiedz,czy mamy znowu do supportu pisac, i walczyć o swoje?



  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    No ręce opadają :(( Co to niby miało być ???? Rekompensata, jaka rekompensata ???? W jarmarku były do zdobycia fiolety, żetony, licencje na złoto i wiele innych nagród a to co dostaliśmy to zwykłe ochłapy. Podzielili niby te ochłapy w zależności od poziomów ale co z tego jak wszystkim dali na poziomie 6-64. Chyba żaden problem sprawdzić ile punktów zdobył każdy sojusz i dać im to co sobie wypracowali. No tak zdaję sobie sprawę z tego, że wymaga to trochę pracy a geniusze z ggs to mistrzowie olewactwa i partactwa ale może chociaż jeden jedyny raz wezmą się do roboty i oddadzą nam to co należy nam się za pracę którą wykonaliśmy. Bardzo jestem ciekawa czy gdyby nie dostali pensji bo księgowej coś się pomyliło ucieszyli by się gdyby ich ładnie przeprosiła i obiecała im rekompensatę w wysokości 100 euro a potem dała po 10 pln.
    ŻĄDAMY ZWROTU NASZYCH WYPRACOWANYCH NAGRÓD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    proponuje pisać do supportu bo tutaj nikt tego nie czyta oprócz nas... a szkoda..
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 13.11.2019
    Witajcie  :)
    Zostało to już zgłoszone,czekamy na odpowiedź.
    Diana
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    Pewnie nie przewidzieli, że większość sojuszy będzie uzyskiwać tak świetne wyniki w wydarzeniach i stąd te wieczne błędy....
    Może twórcy myśleli o przedszkolakach, ale zapomnieli, ze przedszkolaki złota nie kupują,,,,
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 13.11.2019
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    proponuje pisać do supportu bo tutaj nikt tego nie czyta oprócz nas... a szkoda..
    support działa podobnie, też ma to gdzieś
    Chyba wszyscy dostali to samo, jak zwykle  w GGS zapowiedzi przerosły działania, to jest po prostu dla nich za trudne. Jedyne co wychodzi to banowanie i kratkowanie. Po raz kolejny nie wyszło. Rekompensaty jak zwykle mają się nijak do strat. I jeszcze ta radość  o tym , że co my to nie dostaniemy. Wyleczmy się wszyscy, przyjaciele, z jakichkolwiek prawdziwości obietnic Zespołu. 
     TO JEST NIEREALNE.
     I NIE BĘDZIE REALNE NIGDY
    trzymajcie się i szkoda nerwów .
    Ja już się dawno z nich wyleczyłem, szkoda zdrowia
    Dogberry11
    Post edited by Diana on
  • dorotag (PL1)dorotag (PL1) PL1 Posty: 2
    witam ja tez  nie dostalam rekompensaty o ile wiem z mojego sojuszu dostala tylko 1 osoba
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    dorotag (PL1) powiedział(a):
    witam ja tez  nie dostalam rekompensaty o ile wiem z mojego sojuszu dostala tylko 1 osoba
    Dobry wieczór :)
    Zapoznaj się z Nowinkami.
    Diana
  • Jeśli to nazywacie rekompensatom ,to badziewie ha ha ,no i jakoś chyba nikt nie dostał balonów tematycznych śmieszne i żenujące robicie z graczy przemilczę  
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Asia 1208 (PL1) powiedział(a):
    No ręce opadają :(( Co to niby miało być ???? Rekompensata, jaka rekompensata ???? W jarmarku były do zdobycia fiolety, żetony, licencje na złoto i wiele innych nagród a to co dostaliśmy to zwykłe ochłapy. Podzielili niby te ochłapy w zależności od poziomów ale co z tego jak wszystkim dali na poziomie 6-64. Chyba żaden problem sprawdzić ile punktów zdobył każdy sojusz i dać im to co sobie wypracowali. No tak zdaję sobie sprawę z tego, że wymaga to trochę pracy a geniusze z ggs to mistrzowie olewactwa i partactwa ale może chociaż jeden jedyny raz wezmą się do roboty i oddadzą nam to co należy nam się za pracę którą wykonaliśmy. Bardzo jestem ciekawa czy gdyby nie dostali pensji bo księgowej coś się pomyliło ucieszyli by się gdyby ich ładnie przeprosiła i obiecała im rekompensatę w wysokości 100 euro a potem dała po 10 pln.
    ŻĄDAMY ZWROTU NASZYCH WYPRACOWANYCH NAGRÓD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    a ten ban to za co?

    za prawdę?

    oddajecie nam wypracowane nagrody !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    to jest naprawde przykre i smutne:((((
    kolejny raz błąd goni za błędem:(((
    powinnam dostać rekompensate z przedziału 150+(mój poziom 723) a dostałam z przedziału 6-64
    poprostu odechciewa sie grać:((
  • kamilla72 (PL1)kamilla72 (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 20.11.2019
    Jak jest błąd na błędzie i błąd błędem pogania to co to jest??????????? nie dość że rekompensaty nie potraficie nawet dać bez błędu to jeszcze bana dajecie koleżance???????? Każdy z nas rozumie że może zdarzyć się błąd, ale ostatnio wszystko jest z błędem.
    Post edited by kamilla72 (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No cóż , danie bana jest najłatwiejsze. I zastępuje dyskusję a niewygodny użytkownik znika. Po problemie.
    Z roku na rok jest coraz gorzej
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    cała prawda , ja sie z tym zgadzam . gram tu pol roku okolo ,ale takiej szopki nie widzialem na innych grach ...
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    a czemu został usnięty post Slavo75????????????????

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    a czemu został usnięty post Slavo75????????????????

    Zapoznaj się regulaminem forum.
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    to byla sugestia i krytyka . a to dzial sugestia krytyka i pochwaly . brakowalo czegos w poscie haha 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Jestem ciekaw, czy te rekompensaty rzeczywiscie  zostaną zrealizowane. Niby jest oficjalna informacja, ale... historia uczy, że różnie, z tym bywa. Pomijam fakt poziomu rekompensaty, bo jest lekko żałosny. 
     Te błędy.... Zabiły tę grę. A tyle razy pisałem, co trzeba zrobić. A kogo to interesuje?

    Marzy mi się dyskusja, bez banów, kratek i subiektywnego stosowania regulaminu
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Diana powiedział(a):
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    a czemu został usnięty post Slavo75????????????????

    Zapoznaj się regulaminem forum.
    ok zapoznam sie, jak GGS da mi chwile wytchnienia i nie będzie robiło żadnych eventów prze kilak dni, bo niestety w kołchozie który nam funduje nie mam czasu na to. pozdrawiam
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    mam pytanko do kiedy moja koleżanka ma bana na czat? czy to na kilka dni, czy juz na zawsze?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik