Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Wioskowy Jarmark !!! :(

..Jarmark wszedł ..i co z tego skoro wszedł z błędem .. :( ...czy to już się staje Waszą normą ..?
Cały sojusz nie dostaje nagród za wysiłek osobisty i sojuszowe wsparcie OOOOO - nagród :(:(:( :P
Czy tak ma to wyglądać ??? :(:(:(
«1345

Komentarz

  • tak wygląda Jarmark,ani nagród,ani nie ma listy wyzwań:
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Jak widać to już jest norma że bez błędu nie może nic być wgrane 

  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 09.11.2019
    BF wyznacza nowe standardy - jeb... graczy ile wlezie .... w najgorszym razie damy im po 20 fioletów i udamy że przepraszamy ....
    Post edited by Diana on
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Mnie ta gra coraz bardziej irytuje, błąd błędem pogania, GGS ogarnijcie się, bo zamiast zysku utoniecie
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 09.11.2019
    A może by tak zespół skorzystał z tej porady ,skoro nam ma pomóc to może zespołowi też:

    "W pierwszej kolejności sprawdź proszę, czy na innej przeglądarce problem też występuje. Przeglądarki z czasem się zaśmiecają, co może powodować różne nieprawidłowości w wyświetlaniu stron czy w działaniu gry. Warto od czasu do czasu wyczyścić historię przeglądania oraz usunąć ciasteczka.Czasem pomaga też restart komputera bądź modemu."
    Diana
    Post edited by Diana on
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Gra coraz bardziej zaczyna mulić, na 500 mleka wykazało 5 bezsensowne siedzenie może jutro będzie lepiej!!!!
  • _Dafne_ (PL1)_Dafne_ (PL1) PL1 Posty: 56
    Nie ma sensu robic za nic,a jak dadza jakas rekompensate to nie zrekompensuja nam tego co bysmy zdobyli.
  • NikiKnight (PL1)NikiKnight (PL1) PL1 Posty: 62
    edytowano 10.11.2019
    Prosze o wycofanie jarmarku !!!!!!! bo nic na farmie nie da sie zrobic,muli tak ze ma sie ochote zrezygnowac z farmy  !!!!! Nie robcie nam na zlosc !!!!
    Post edited by Diana on
  • ela2kos (PL1)ela2kos (PL1) PL1 Posty: 28
    Nie dosyć że muli to jeszcze nie da się zbierać. Chcę zebrać jaja oraz inne plony i klikam, a one jak są tak są. Porażka.
  • Była poprawka....uprzejmie zapytam : na czym polegała?? Na naprawieniu wyświetlania nagród,byśmy zobaczyli,co straciliśmy???
    Bo  owszem,teraz nagrody wyświetlają się i to jako zdobyte!!! A my zupełnie nic nie dostaliśmy!

    Więc prosze o odpowiedz na pytanie,kiedy dostaniemy nagrody za wysiłek sojuszu  i indywidualny?????
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Była poprawka....uprzejmie zapytam : na czym polegała?? Na naprawieniu wyświetlania nagród,byśmy zobaczyli,co straciliśmy???
    Bo  owszem,teraz nagrody wyświetlają się i to jako zdobyte!!! A my zupełnie nic nie dostaliśmy!

    Więc prosze o odpowiedz na pytanie,kiedy dostaniemy nagrody za wysiłek sojuszu  i indywidualny?????
    Nagroda indywidualna jest przyznawana na zakończenie wydarzenia,natomiast co do zdobytych nagród sojuszniczych, jak dostanę informację to je przekaże.
    Diana
  • Dziękuję Diano za odpowiedz,z niecierpliwością czekam teraz na odpowiedz w sprawie nagród...bo wygląda na to,ze gramy Jarmark  sobie a muzom...

    Jak dla mnie nagrody moga się dalej nie wyświetlać,byle gracze je dostali! A jest odwrotnie:(
  • nie jest takie skomplikowane wszystkie nagrody przyznać  które już zdobyliśmy ponieważ one sie nie zmieniły, a jarmark trwa i mnie nie satysfakcjonuje rekompensata w postaci jakiś tam drobiazgów rzuconych nam na odczepnego jak to ostatnio bywa 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 11.11.2019
    marta1226 (PL1) powiedział(a):
    nie jest takie skomplikowane wszystkie nagrody przyznać  które już zdobyliśmy ponieważ one sie nie zmieniły, a jarmark trwa i mnie nie satysfakcjonuje rekompensata w postaci jakiś tam drobiazgów rzuconych nam na odczepnego jak to ostatnio bywa 
    Witaj :)
    Jeszcze nie wiadomo jaka będzie rekompensata,wiec może poczekaj, aż ją dostaniesz.
    Diana 
  • jack6226 (PL1)jack6226 (PL1) PL1 Posty: 12
    BŁĄD
    Nie ma klasyfikacji członków
    Da się to naprawić do rana
    bo nie wiadomo kogo z sojuszu wyrzucić
  • Dziwne naliczanie punktacji: 26 godzin gry na jarmarku i mam 178.000 punktów w rankingu w dywizji, pozostali gracze w tej dywizji mają wynik liczony w milionach. Porady typu wyczyścić przeglądarkę, sprawdzić na innej przeglądarce to porady o kand\t d... rozbić. Winna jest gra i BF a takie porady to tylko nieudolna próba usprawiedliwienia błędów.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 12.11.2019
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Dziwne naliczanie punktacji: 26 godzin gry na jarmarku i mam 178.000 punktów w rankingu w dywizji, pozostali gracze w tej dywizji mają wynik liczony w milionach. Porady typu wyczyścić przeglądarkę, sprawdzić na innej przeglądarce to porady o kand\t d... rozbić. Winna jest gra i BF a takie porady to tylko nieudolna próba usprawiedliwienia błędów.

    jack6226 (PL1) powiedział(a):
    BŁĄD
    Nie ma klasyfikacji członków
    Da się to naprawić do rana
    bo nie wiadomo kogo z sojuszu wyrzucić
    Witajcie :)
    Skontaktuj się z supportem gry.
    Powyżej 2 miliardów punktów wyzwań ginie klasyfikacja członów.Błąd jest znany i Zespół pracuje nad jego naprawą.Kiedy zostanie naprawiony nie wiem.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Jestem pod wrażeniem odpowiedzi zespołu, chyba dam na mszę.
  • tak dostaniemy po 10 szt czegoś tam i mamy być zadowoleni z rekompensaty tak jak zawsze nie dość, że gra muli ,to gramy nie wiadomo za co i sobie jeszcze czekaj aż coś łaskawie spłynie dla graczy ,to tak samo jakby wziąść wypłate tylko na papierze a nie realnie do reki ją dostać także czujemy sie oszukani
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    GRATULUJE !! super naprawde . blokowanie graczy rozwiarze wasze wszystkie problemy !! 
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 13.11.2019
      może mi pani Diana wyjasnic za co kolezanka zostala zablokowana ?? jakies naruszenie regulaminu ? czy zalepiamy usta ? 
  • Kraty mają sens , grajmy i nie dyskutujmy  , bo w łeb Według GGS tak
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 13.11.2019
    Drogi moderatorze . PRosze uprzejmie  o kontakt z przełożonym na pw poprosze .
    Post edited by Diana on
  • Aisuru (PL1)Aisuru (PL1) PL1 Posty: 2
    zamykanie ust tym co prawdę mówią... no super tylko pogratulować...
  • Aisuru (PL1)Aisuru (PL1) PL1 Posty: 2
    dostaniemy ozdobę na pocieszenie  a w nagrodę wskoczy kolejna oferta żeby kupić złoto bo to jakoś bezbłędnie co chwile na gre wskakuje...a graczy ma sie gdzieś....
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Aisuru (PL1) powiedział(a):
    zamykanie ust tym co prawdę mówią... no super tylko pogratulować...


    Skąd to znam :(
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Diana powiedział(a):
    marta1226 (PL1) powiedział(a):
    nie jest takie skomplikowane wszystkie nagrody przyznać  które już zdobyliśmy ponieważ one sie nie zmieniły, a jarmark trwa i mnie nie satysfakcjonuje rekompensata w postaci jakiś tam drobiazgów rzuconych nam na odczepnego jak to ostatnio bywa 
    Witaj :)
    Jeszcze nie wiadomo jaka będzie rekompensata,wiec może poczekaj, aż ją dostaniesz.
    Diana 
    Czy już wiadomo, jaka będzie rekompensata i czy w ogóle będzie, czy w ramach rekompensaty teraz będą kraty i kłódki?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Pytanie: czy w sprawie niedopisanych, a zdobytych przez sojusz nagród za wysiłek należy kontaktować się indywidualnie z supportem, czy też jednak przyznane zostaną automatycznie? 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Witajcie ponownie 
    Po poprawce nagrody za wysiłek sojuszniczy będą już przyznawane od następnej zdobytej nagrody.  Nagrody, które dotychczas zostały zdobyte a nie zostały przyznane zostaną zrekompensowane pakietem odszkodowań. Szczegóły rekompensaty zostaną podane w późniejszym czasie.
    Diana


    Ja nie widzę, by było wyraźnie napisane, że trzeba bądź nie  kontaktować się z supportem w tej sprawie, tylko, że nie dostaniemy tych 140 nagród, które zdobyliśmy, a jedynie jakieś bliżej nieokreślone odszkodowanie... 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik