Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

kraina marzen tessy

witam 
jeden z moich graczy w sojuszu nie ma na swojej farmie krainy marzen Tessy czy kto wie jak rozwiazac problem?
z gory dziekuje

Komentarz

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    gosia.xxl (PL1) powiedział(a):
    witam 
    jeden z moich graczy w sojuszu nie ma na swojej farmie krainy marzen Tessy czy kto wie jak rozwiazac problem?
    z gory dziekuje
    Bo pewnie gra przez Gry.pl, jeśli tak to nie będzie miał krainy marzeń 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4167132/#Comment_4167132
    Jeśli jednak gra na Naszych serwerach niech zobaczy ten post i niech poczyta cały ten wątek, dużo informacji i rad :)
  • JaninaP (PL1)JaninaP (PL1) PL1 Posty: 22
    Dlaczego na NK nie ma eventu "Kraina Marzeń". 
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    JaninaP (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego na NK nie ma eventu "Kraina Marzeń". 
    To wydarzenie jest obecnie niedostępne na serwerach partnerskich.
    Pozdrawiam

  • zula4 (PL1)zula4 (PL1) PL1 Posty: 10
    Nie mogę wejść do Krainy Marzeń , wyskakuje ponowne logowanie 
  • zula4 (PL1)zula4 (PL1) PL1 Posty: 10
    Dodam jeszcze że problem powstał dzisiaj około godz. 12 , do tej pory było wszystko w porządku
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    u mnie wszystko poprawnie działa, spróbuj wyczyścić przeglądarkę. 

    a tak na marginesie to gdzie jest balans gry..... pije oczywiście do tego ze serwery partnerskie nie mają szans na dodatkowe diamenty.... za jakiś czas to będzie diamentowa przepaść
  • JaninaP (PL1)JaninaP (PL1) PL1 Posty: 22
    edytowano 05.11.2019
    Otrzymam odpowiedź dlaczego nie ma  "Krainy marzeń" na NK.. Zwiastun był eventu nie ma.

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    zula4 (PL1) powiedział(a):
    Dodam jeszcze że problem powstał dzisiaj około godz. 12 , do tej pory było wszystko w porządku
    JaninaP (PL1) powiedział(a):
    Otrzymam odpowiedź dlaczego nie ma  "Krainy marzeń" na NK.. Zwiastun był eventu nie ma.

    Witajcie :)
    1. Wyczyść pamieć podręczną przeglądarki,zrestartuj komputer.
    2. Tom już odpowiedział ,wydarzenie Kraina Marzeń jest dostępna tylko na serwerach głównych.
    Diana
  • W sojuszu kilka osób nie mze wejśc do Krainy ( ja też) Każdy odnośnik przekierowuje na stonę logowania na serwer Onternacjonalny!!! Czyszczenie ciastek i inne procedury nie pomagają..jest tak już od paru godzin..Czy ktoś wyrówna nam straty>?? 
  • hanpyc (PL1)hanpyc (PL1) PL1 Posty: 3
    mamy to samo w sojuszu od wczoraj !
    nie ogarniaja wszystkich wydarzen :((
    gra zaczyna przypominac ser szwajcarski z dziurami.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    W sojuszu kilka osób nie mze wejśc do Krainy ( ja też) Każdy odnośnik przekierowuje na stonę logowania na serwer Onternacjonalny!!! Czyszczenie ciastek i inne procedury nie pomagają..jest tak już od paru godzin..Czy ktoś wyrówna nam straty>?? 
    Witaj :)
    Proszę o skontaktowanie się z supportem gry.
    Diana
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    W sojuszu kilka osób nie mze wejśc do Krainy ( ja też) Każdy odnośnik przekierowuje na stonę logowania na serwer Onternacjonalny!!! Czyszczenie ciastek i inne procedury nie pomagają..jest tak już od paru godzin..Czy ktoś wyrówna nam straty>?? 
    Cześć
    Spróbuj tylko kliknąć login, nie wpisując nazwy użytkownika i hasła.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik