Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Urodziny BigFarm

Mam pytanie, bo się pogubiłam... Ile w końcu lat ma BigFarm? Bo nie potrafię tego ogarnąć.

Jakiś czas temu otrzymałam z okazji 10 urodzin flagę:



Teraz w Nowinkach, ale również i w grze, mamy informację o 7 urodzinach (link).

W samym ogłoszeniu możemy natomiast przeczytać:

To już siedem lat odkąd Big Farm jest domem dla gospodarzy z całego świata. Big Farm kończy dziś siedem lat.

Każdego dnia widzimy, jak niezliczeni farmerzy zajmują się swoimi gospodarstwami wraz ze swymi rodzinami i współpracownikami. Jesteśmy wdzięczni za naszą kwitnącą społeczność. Nasze początki trzy lata temu były skromne, lecz dziś wręcz nie możemy doczekać się tego, co przyniesie nam przyszłość!

I znów mi się nie zgadza: flaga za 10 lat, w ogłoszeniu 7 lat, ale same początki trzy lata temu...? Jak początki 3 lata temu, to powinny być 3 urodziny...

To jak to z tym wiekiem Big Farm w końcu jest? 

Komentarz

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    flaga 10 lat była dana z okazji 10 urodzin GGS poszukaj w inwentarzu z flagami to znajdziesz też nową flagę z okazji 7 urodzin BF
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dziękuję - jedna zagadka wyjaśniona :)

    A wiesz może jeszcze, o jakie/czego początki "trzy lata temu" chodzi? 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    pytanie, a reszta narodu, np ten który gra 4 lata 9 miesiecy to juz nie jest godzien dekorka? a ten co gra 3 lata tez nie? tco to za segregacja? wartościowi, mało wartościowi gracze..nieslychane, i tak GGs traktuje graczy...z buta >:)

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję - jedna zagadka wyjaśniona :)

    A wiesz może jeszcze, o jakie/czego początki "trzy lata temu" chodzi? 
    Witaj  :)
    Wkradł się błąd ,nie trzy lata tylko siedem lat.Dziękuję za zwrócenie uwagi.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    To teraz już wszystko jest jasne :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik