Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Pomoc Techniczna

Stara BabkaStara Babka Posty: 7
edytowano 22.11.2013 w Problemy techniczne i błędy
Witam
mam pytanie odnośnie PT - ile trzeba czekać, aż raczą odpowiedzieć na zadane pytanie (które wysłałam tydzień temu) w sprawie błędu w grze.
Ktoś zna terminy jakimi operują ?
A może u kogoś również znikają po 1-2 sztuki nawozu lub karmy.
Dodam, że nie mam wieży ciśnień, a przecież młyn produkuje "całe" dziesiątki więc skąd ilość karmy np 38 szt ??
z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich farmerów :)
Post edited by Stara Babka on
«1

Komentarz

  • just.rich (PL1)just.rich (PL1) Posty: 327
    edytowano 15.11.2013
    Stara Babka napisał użytkownik: »
    Witam
    mam pytanie odnośnie PT - ile trzeba czekać, aż raczą odpowiedzieć na zadane pytanie (które wysłałam tydzień temu) w sprawie błędu w grze.
    Ktoś zna terminy jakimi operują ?
    A może u kogoś również znikają po 1-2 sztuki nawozu lub karmy.
    Dodam, że nie mam wieży ciśnień, a przecież młyn produkuje "całe" dziesiątki więc skąd ilość karmy np 38 szt ??
    z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich farmerów :)

    z tego co pamiętam, są jakieś zadania (te po lewej stronie), które dają taką śmieszną ilość karmy tzn. nie dziesiątkami tylko np. 18, 28, myślę że to zachęta właśnie do inwestycji w wieżę ciśnień :)

    A jeśli chodzi o czas odpowiedzi z supportu, za każdym razem dostawałam ją najpóźniej po jednym dniu roboczym. Jedyne wytłumaczenie jakie przychodzi mi na myśl to to, że wiadomość z jakiś przyczyn nie dotarła. Otrzymałaś kopię maila w informacji zwrotnej, zaraz po jego wysłaniu?

    Ja również serdecznie Cię pozdrawiam :)
  • Stara BabkaStara Babka Posty: 7
    edytowano 15.11.2013
    Tak, dostałam i nawet ponowiłam pytanie i dalej czekam :(
    Pewnie masz rację co do zadań, ale ostatnio zauważyłam, że jak przeszłam z farmy głównej na np kwiatową to z 10 szt nawozu zrobiło mi się nagle 9.

    pozdrawiam :)

    Ps. Będę po 20, czas do pracy
  • amelka_33amelka_33 Posty: 1
    edytowano 22.11.2013
    Niestety, do dzisiaj nie dostałam odpowiedzi od Pomocy tech. :((
    Ciekawe dlaczego ?
  • edytowano 22.11.2013
    amelka_33 napisał użytkownik: »
    Niestety, do dzisiaj nie dostałam odpowiedzi od Pomocy tech. :((
    Ciekawe dlaczego ?

    To może napisz wiadomość do CM Asi, może ona Ci pomoże :)
  • farmer petefarmer pete Posty: 155
    edytowano 22.11.2013
    mieszalnia pobiera 1 nawoz
  • agent6agent6 Posty: 334
    edytowano 22.11.2013
    Wsparcie Techniczne ma czasami dużo zgłoszeń i trzeba na odpowiedź chwilę poczekać.
  • witam mam problem gdyż mój sojuez został usunięty bo nie był aktywny z wiazku z tym stracilam dużo zlota za które zaplacilam gotowka wiec domagam się jego zwrotu gdyznponioslam straty w stracie zlota i gotówki tak się nie robi zloto powinno być zwrócone na glowne konto farmy a było tego ok 11tys i dodam ze za wszystko zaplacilam gotowka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    jasmine884 (PL1) powiedział(a):
    witam mam problem gdyż mój sojuez został usunięty bo nie był aktywny z wiazku z tym stracilam dużo zlota za które zaplacilam gotowka wiec domagam się jego zwrotu gdyznponioslam straty w stracie zlota i gotówki tak się nie robi zloto powinno być zwrócone na glowne konto farmy a było tego ok 11tys i dodam ze za wszystko zaplacilam gotowka
    Witaj

    Tak jak napisałam Ci w wiadomości prywatnej Twój sojusz nie miał żadnej aktywności ok 60 dni i został automatycznie rozwiązany. Wszelkie dobra, które wpłaciłaś na sojusz przepadły. Jeżeli natomiast potrzebujesz więcej wyjaśnień w tej sprawie proszę napisać do supportu gry. Link kontaktowy znajdziesz w mojej sygnaturze pod numerkiem 3.

    ~Yalenka
  •   Niech mi ktoś pomoże,bo nie wiem jak to zrobić!!!
      Nie mogę się zalogować na laptopie na moją farmę poziom 208,
      otwiera mi się farma poziom 0 z tytułem ,,Twoja pierwsza farma!"
      Bardzo proszę o zlikwidowanie tej ,,pierwszej farmy",bo nie będę
      w nią grała. Może wtedy będzie się otwierała farma poziom 208.
      Jeśli to nie pomoże to niestety,ale będziemy musieli się pożegnać,
      bo nie będę już używała komputera.
      Szkoda mi bardzo,bo lubię się z Wami bawić-dlatego jeszcze raz
      Was proszę ,,POMOCY"
                                                                        MagPerełka 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Mag-Perełka (PL1) powiedział(a):
      Niech mi ktoś pomoże,bo nie wiem jak to zrobić!!!
      Nie mogę się zalogować na laptopie na moją farmę poziom 208,
      otwiera mi się farma poziom 0 z tytułem ,,Twoja pierwsza farma!"
      Bardzo proszę o zlikwidowanie tej ,,pierwszej farmy",bo nie będę
      w nią grała. Może wtedy będzie się otwierała farma poziom 208.
      Jeśli to nie pomoże to niestety,ale będziemy musieli się pożegnać,
      bo nie będę już używała komputera.
      Szkoda mi bardzo,bo lubię się z Wami bawić-dlatego jeszcze raz
      Was proszę ,,POMOCY"
                                                                        MagPerełka 
    Witaj 
    Wyczyść pamięć podręczna i ciasteczka.Spróbuj zalogować się tez na innej przeglądarce.
    Diana
  • gizmos3 (PL1)gizmos3 (PL1) PL1 Posty: 13
    witam i prosze o pomoc nie mam na farmie śpiocha z festynu Oktoberfest
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    gizmos3 (PL1) powiedział(a):
    witam i prosze o pomoc nie mam na farmie śpiocha z festynu Oktoberfest
    Witaj 
    Wyczyść pamięć podręczna i ciasteczka.Spróbuj zalogować się tez na innej przeglądarce.Jeśli dalej nie będzie śpiocha to skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
  • gizmos3 (PL1)gizmos3 (PL1) PL1 Posty: 13
    dziekuje za odpowiedz
  • Mag-Perełka (PL1) powiedział(a):
      Niech mi ktoś pomoże,bo nie wiem jak to zrobić!!!
      Nie mogę się zalogować na laptopie na moją farmę poziom 208,
      otwiera mi się farma poziom 0 z tytułem ,,Twoja pierwsza farma!"
      Bardzo proszę o zlikwidowanie tej ,,pierwszej farmy",bo nie będę
      w nią grała. Może wtedy będzie się otwierała farma poziom 208.
      Jeśli to nie pomoże to niestety,ale będziemy musieli się pożegnać,
      bo nie będę już używała komputera.
      Szkoda mi bardzo,bo lubię się z Wami bawić-dlatego jeszcze raz
      Was proszę ,,POMOCY"
                                                                        MagPerełka 

        Witaj Diano
        Dziękuje za zainteresowanie i poradę,ale laptop jest nowy (jest prawie
        200 GB wolnych jeszcze).Logowałam się na dwóch różnych przeglądarkach
        i zawsze jest to samo ,,Twoja pierwsza farma". Żal się z Wami rozstawać po
        tylu latach,ale nie będę zaczynać wszystkiego od początku,dlatego proszę
        o pomoc w tej sprawie.
                                                                           MagPerełka
  • literka (PL1)literka (PL1) PL1 Posty: 30
    Mam pytanko? jak mogę sprzedać złotniczki ???mam pełen magazyn i nie mogę posiać nowych ..:(((
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ULENCJA (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanko? jak mogę sprzedać złotniczki ???mam pełen magazyn i nie mogę posiać nowych ..:(((
    Witaj :)
    Powinnaś wejść w zarządzanie farmą w pierwszą zakładkę płody rolne i na 7 stronie można sprzedać złotniczki.
    Diana
  • literka (PL1)literka (PL1) PL1 Posty: 30
    Dziękuję Diano :))pozdrawiam :))
  • Nie działa wzmocnienie mleka, po właczeniu siłacza na 50 % nadal mam 648 mleka przy poziomie obory 9, pozdrawiam 
  • W lidze farmerskiej jest błąd, obecna gra nie zostala zresetowana i na 1 miejscach są osoby z poprzedniej gry z najwyższymi punktami.Czy jest możliwość poprawy gry? Pozdr. FarmerBogdan9
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    FarmerBogdan9 (PL1) powiedział(a):
    W lidze farmerskiej jest błąd, obecna gra nie zostala zresetowana i na 1 miejscach są osoby z poprzedniej gry z najwyższymi punktami.Czy jest możliwość poprawy gry? Pozdr. FarmerBogdan9
    Dobry wieczór :)
    Tak zostało to już wczoraj zgłoszone,ale musimy czekać do jutra,jak Zespół wróci do pracy.
    Diana

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Ja miała ten sam problem  bo na 1 miejscu w mojej Lidze była osoba z punktami z Mistrzostw, czyli ja i pozostałe 7 osób miało po 20-40 tyś punktów a na 1 miejscu miała 1 450 000  ! to nie realne aby pierwszego dnia tyle punktów w jarmarku zdobyć ,na starcie miała 980 000 a my 0.
    Teraz jest inaczej ale podobnie do indywidualnego lejka. 
    Przez 5 godzin pakowania jaśminu mam naliczane 2 punkty na sekundę !!! Dołożyłam na kolejne 6 godzin i wskoczyło raptem 3 p/s  !!! Czy to jakieś żarty? Zgłaszałam poprzednio w lejku było podobnie i  żadnej odpowiedzi !! Jak jest ta liga farmerska to chce się zdobyć dobre miejsce a tak to ręce odpadają. Rywalizacja nie ma znaczenia bo inni i tak zgarną nagrody. Dawniej mówiono o "balansie gry" Chcę zobaczyć jaki to balans blokuje graczy  >:)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):
    Ja miała ten sam problem  bo na 1 miejscu w mojej Lidze była osoba z punktami z Mistrzostw, czyli ja i pozostałe 7 osób miało po 20-40 tyś punktów a na 1 miejscu miała 1 450 000  ! to nie realne aby pierwszego dnia tyle punktów w jarmarku zdobyć ,na starcie miała 980 000 a my 0.
    Teraz jest inaczej ale podobnie do indywidualnego lejka. 
    Przez 5 godzin pakowania jaśminu mam naliczane 2 punkty na sekundę !!! Dołożyłam na kolejne 6 godzin i wskoczyło raptem 3 p/s  !!! Czy to jakieś żarty? Zgłaszałam poprzednio w lejku było podobnie i  żadnej odpowiedzi !! Jak jest ta liga farmerska to chce się zdobyć dobre miejsce a tak to ręce odpadają. Rywalizacja nie ma znaczenia bo inni i tak zgarną nagrody. Dawniej mówiono o "balansie gry" Chcę zobaczyć jaki to balans blokuje graczy  >:)
    Witaj
    W tej sprawie skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
  • jaxu (PL1)jaxu (PL1) PL1 Posty: 2
    Witam

    W dalszym ciągu brak łąki przyjaźni.

    jaxu
  • Witam miałem 24 pozycję w zakończonych właśnie mistrzostwach świata i nie otrzymałem ani skróconego czasu . pozdrawiam :)
  • Witaj nie otrzymałem nagród z zakończonych mistrzostw światowych i skróconego czasu też byłem na pozycji 24
    czy to kolejny błąd w grze :) pozdrawiam
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    axelturbo (PL1) powiedział(a):
    Witaj nie otrzymałem nagród z zakończonych mistrzostw światowych i skróconego czasu też byłem na pozycji 24
    czy to kolejny błąd w grze :) pozdrawiam
    Witaj :smile:
    Obecnie Zespół analizuję ten problem.Czekamy na informację.
    Diana
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    To niech szybko analizuje, bo zaczęły się mistrzostwa i nagroda w postaci skórconego czasu akurat jest tu bardzo istotna. Jest zamieszanie, bo cześc graczy nagrody ze światowych nagrody dostała a część nie, więc gra jest w tej chwili bardzo niewyrównana, balans niezywkle zachwiany.

  • mgiełka (PL1)mgiełka (PL1) PL1 Posty: 13
    witam , też nie otrzymałam nagród  za mistrzostwa  światowe  ani  skróconego  czasu
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    witam, i ja również nic nie dostałam na koniec światowych MS, a muszę walczyć w MS z osobami, które mają skrócony czas... gdzie tu sprawiedliwość?? Hania
  • U nas w sojuszu sporo osób  nie dostało,w prktyce dostali tylko Co,co byli zalogowani w momencie zakończenia światowych.
    Prosimy o szybk korektę,bo jak te osoby mają grac z kimś,kto dostał skrócony czas??
    Poza tym,to kolejny raz,gdy nie dostajemy naleznych nagród,..Zaespół powinien coś w końcu z tym zrobić i oddać nagrody nie jutro,pojutrze,ae teraz!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik